Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[DOKONČENÁ] It has to be you

3 posters

Goto down

[DOKONČENÁ] It has to be you Empty [DOKONČENÁ] It has to be you

Příspěvek  HungryGenius Thu Jun 10, 2010 9:37 pm

Autor: Kyas

Bloudil jsem dnes ve svých vzpomínkách. Vzpomínal jsem, jak jsem tě poprvé spatřil, jak šťastně ses s nimi smála, jak veselá jsi byla.
Míhám se kolem konce téhle cesty, kde jsme se spolu poprvé prošli, kde jsem se tě odvážil lehce políbit.
Pořád mě pevně držíš, i když už nic víc nevidím. Jsem zaslepen tvou krásou, jsem zaslepen láskou k tobě.
Opět se ztrácím. V tvých pohledech, tvých dotecích a tvých polibcích. Už nemůžu dál, zbavila jsi mě všeho.

Modlím se k nebi. Chci tě vidět a držet tě pevněji. Jsem tak nešťastný, když nejsi se mnou. V mé mysli není nic jiného, jen ty.
Že tě chci vidět a držet tě pevněji, to pro to jsem byl stvořen. Chránit tě je mým posláním. Nedám na tebe dopustit.

Nemůže to být, když to nejsi ty. Nemůže to být, když nejsem s tebou. Nemůže to být, když tě nedržím u sebe.
Nemůžu být bez tebe. Nemůžu být bez tvých doteků. Nemůžu být bez tvého smíchu, tvých něžných slov.
Je to v pořádku, pokud jsem zraněn na rok za den, jako je tento. Kvůli tobě bych se nechal zraňovat i déle. Za den s tebou, dám vše, co mám.
Je to v pořádku, když mé srdce bolí. Ale jen tehdy, když bolí pro tebe. To tebe nechám za sebe dýchat.
Ano, protože já jsem prostě do tebe zamilovaný. Pro tebe jsem celou tu dobu střežil své srdce.

Už bych tě nikdy od sebe nemohl poslat pryč. Protože až tehdy jsem zjistil, co pro mě vlastně znamenáš. Jsi mé všechno, věř mi, prosím.
Nemůžu bez tebe žít. Už ani vteřinu, minutu, hodinu, den… I jediný den by byl mou zkázou. Bez tebe už nic nemá cenu.

Nemůže to být, když to nejsi ty. Nemůže to být, když nejsem s tebou. Nemůže to být, když tě nedržím u sebe.
Nemůžu být bez tebe. Nemůžu být bez tvých doteků. Nemůžu být bez tvého smíchu, tvých něžných slov.
Je to v pořádku, pokud jsem zraněn na rok za den, jako je tento. Kvůli tobě bych se nechal zraňovat i déle. Za den s tebou, dám vše, co mám.
Je to v pořádku, když mé srdce bolí. Ale jen tehdy, když bolí pro tebe. To tebe nechám za sebe dýchat.
Ano, protože já jsem prostě do tebe zamilovaný. Pro tebe jsem celou tu dobu střežil své srdce.

Mé pohmožděné srdce stále bije jen díky tobě. Ty jsi mu dala sílu ještě tlouct.
Křičí na mě, abych tě našel. Nevím, kam jsi šla. Ale jsem rozhodnutý dostat tě zpátky.
Kde jsi? Kde jsi, když nejsi se mnou?
Neslyšíš můj hlas? Volám na tebe, křičím do světa. Ale ty…
Ke mně, vrať se ke mně, chybíš mi…

Kdybych svůj život mohl žít znova, nikdy bych tě nenechal odejít.
Kdybych se narodil znova a znova, narodil bych se pro tebe.
Nemůžu bez tebe žít ani den. Nejde to, není to přirozené. Už to nejsem já.
Ty jsi ta, kterou budu ochraňovat, ať už se stane cokoliv.
Ty jsi ta, kterou budu milovat, ať už se ti to líbí nebo ne.
Já jsem… Ano, protože jsem dost šťastný, když můžu být s tebou. Už mě neopouštěj, nenechám tě jít. Miluju tě, Kamie.
Tvůj Yesung…

-----------------------

Fiction by TheKyas
Slova psána takto tvoří celý text písničky "It has to be you" (k poslechu [You must be registered and logged in to see this link.] ) a jelikož jí zpívá Yesung, je logicky věnována Kamie.. Snad se ti líbila..


Naposledy upravil Lalala☆mola~ dne Fri Mar 18, 2011 10:07 pm, celkově upraveno 2 krát
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ] It has to be you Empty Re: [DOKONČENÁ] It has to be you

Příspěvek  Kamie Thu Jun 10, 2010 9:45 pm

Dojala jsi mě, Kyas T_______T :087: Je to dokonalé *-* A pro mě až moc krásné ♥
Přesto ti moc děkuju, dokázala jsi mi zvednout náladu *__*
Saranghae ^-^
:55:
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ] It has to be you Empty Re: [DOKONČENÁ] It has to be you

Příspěvek  Piggie Thu Jun 10, 2010 10:21 pm

nechápu jak to děláš :024:
je to nádherné ^^ co víc říct.. ><
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ] It has to be you Empty Re: [DOKONČENÁ] It has to be you

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru