Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[DOKONČENÁ]Když jsme šli do Zoo~

5 posters

Goto down

[DOKONČENÁ]Když jsme šli do Zoo~ Empty [DOKONČENÁ]Když jsme šli do Zoo~

Příspěvek  Kamie Sun Jun 13, 2010 8:12 pm

Abyste viděli, že i Kame umí psát blbosti ^^
Pár: KyuGie ^^
Žánr: parodie :D
Tak, jdeme na to ^^
(zákaz vjezdu (c) by Noele's family) :D

Kyuhyun seděl u laptopu a něco do něj ťukal v rytmu Bonamana. Angie trucovně stála za ním, ruce založené na prsou. Její přítel si vesele usmyslel, že celé odpoledne nevystrčí nos z domu, a proto si na záda nalepil cedulku 'Nerušit, přemýšlím.' Byla naštvaná, protože jeden z mála volných dnů chtěl zase strávit u počítače. „Napíšu si na kalhoty cedulku 'Zákaz vjezdu' a máš po ptákách, chlapče. Doslova!“ Kyuhyun na chvíli přestal psát a pro změnu se začal smát. „No nesměj se! Já to myslím vážně.“ Na chvíli zvážněl a otočil se na ní.
„Co když ty kalhoty sundáš?“ Angie se zamračila. „Dobře, dobře. Budu to brát vážně.“
„To bych ti radila!“ Kyu pokrčil rameny. „A vypni ten krám! Žereto elektřinu, kdo má pořád platit ty účty!“
„Já?“ zakřenil se na ni a dál něco vesele datloval do chudáka laptopa.
„A co to tam vlastně píšeš?“ Zahleděla se mu přes rameno, ale Kyu inteligentně laptop zavřel.
„Twitteruju.“ zamumlal. „Heechul mi píše. Tak mu musím odpovědět! Je starší!“
„A je to pako!“ Angie měla nervy na pokraji zhroucení. „Napiš mu, že tvoje zlá manželka tě vyhazuje a jestli ti nedá pokoj, že dostane přes hubu!“
„Nerad ti to říkám... ale je asi 20cm větší než ty...“ zkusil ji obměkčit. „Mohlo by se ti něco stát.“
„Paráda, aspoň se nebudu muset ohýbat!“ Hodila po něm zářivý úsměv, který Kyuhyuna většinou pěkně vyděsil. „Počkat, moment, to znělo divně...“
„...Fajn,fajn... Co chceš dělat?“ kapituloval nakonec Kyu a vypnul laptop. „Kino? Obchoďák?“
„Zoo! Mají bílé tygry, nově!“ Angie se tvářila jako malé dítě, které dostalo novou hračku.
„Co se ti na nich líbí? Jsou to přerostlé kočky. Nakrmíme trochu víc Heebuma a máme tygra.“ Ang udeřila chudáka Kyuhyuna po hlavě deskami, které byli nejblíž po ruce. Ještě, že se nenatáhla trochu dál...mohl by to schytat vázou. „Au!“ Vyplázla jazyk a zavřela se do koupelny.
„Proč jsem to vůbec vypínal? Ta zní nevyleze dřív jak za hodinu...Ach jo...“
„Já tě slyším!“ ozvalo se z koupelny dotčeně. „A víc než jasně!“
„To byl účel...“ zahuhlal Kyuhyun a zvednul se od stolu, jenže někdo neuklidil skateboard a Kyuhyun spadl na prdel. „Kurvafix, kdo tu nechal tu blbost?!!“
„KYUHYUNE DO PYČE, ŘEKLA JSEM TI, AŤ NEMLUVÍŠ SPROSTĚ, NĚKDO TĚ USLYŠÍ!!! ...juj...“
Kyuhyun si třel bolavé místo na svém sošném pozadí a přemýšlel, kam ho strčit, aby se ochladila budoucí modřina. „Au... TEN SKATE PODPALÍM!“
„Je Kyas, podpal ho a ona podpálí tebe...“ odvětila Angie, která se pobaveně culila ve dveřích. „Strč ho do kalhot a pojď prosímtě...“ Kyuhyun se na ni udiveně díval, pak se podíval dolů a až pak pochopil, že jeho drahá myslí zadek... „Pak kdo je tady úchyl...“
„Jedině ty.“ odvětil Kyu a div, že si nad hlavu nedal svatozář. A stejně mu to Ang nespolkla, jelikož Kyu byl mizerný lhář a rohy mu byly vidět na sto honů. „Dobře, já taky, malinko.“ Angie vyletělo obočí do vlasů. „Dobře, trochu víc...“
„Kdyby jen trochu,“ zahihňala se pro sebe Angie. „Taak pohni, seš pomalej jak Heechul.“
Po cestě do Zoo ještě dvakrát Kyu skončil na zemi. Jednou s pomocí Angie a podruhé s pomocí malé holčičky, která šla kolem nich. Angie se na ní otočila a ukázala zdvižený palec. „Boduješ!“ Kyu se zbytek cesty mračil a odmítal s Angie promluvit. Ta se následkem Kyuhyunova mračení celou dobu smála a ten se mračil čím dál víc. Stáli u pokladny a čekali, až na ně přijde řada. Kyuhyun měl nerva, takže si podupával a nutil se čekat. Jinak by byl už dávno někde jinde, s mnohem zábavnější činností... Třeba čtením té knížky, co dostal od Leeteuka, nebo háčkováním...
Sice to neuměl, ale našel to v tašce s výbavou, kterou mu věnovala jeho maminka, když se ženil. Určitě by přišel na to, jak se to dělá. Mohl by zkusit metodu „Pokus, omyl“, což většinou zkoušel u vaření... Proto nikdy nejedli doma, když vařil Kyu.
Když přišli k pokladně, Angie se rozčilovala nad přemrštěnými cenami a hubovala pokladnici, co si to k ní dovoluje, když jí říká „Hej vy tam!“ A Kyuhyun se dál nudil, tak ukradnul opatrně Angie svůj mobil z tašky a opět začal twitterovat. „KYUHYUNE!“ zaječela Ang, když si všimla toho, že je Kyu opět zabraný do twitteru. A majzla ho po hlavě plyšovou opičkou.
„Heeeej! Nemlať mě mojím kámošem, chudák Hyuk..“ Švihla po něm gumového pavouka, jenže Kyu si nevšiml, že je gumový a vypískl tak, že by se za to Wookie nemusel stydět.
„Ty-ty jsi...“ Angie z toho měla třetí světovou a Kyu vypadal, že by ji nejradši vyhlásil.
„No co. Ne každý má rád pavouky! A neházej po mně ty blbosti. Mohl bys se urazit.“ Mračil se Kyu a Ang si radši zakrývala oči, jelikož dívat se Kyuhyunovo mračení se rovnalo sebevraždě. „A co se ti zase nelíbí?“
„T...nic nic.“ dál se smála. Kyuhyun ji chytil za ruku, vzal lístky do Zoo a vtáhl ji dovnitř. Tam už se snad uklidní.
Procházeli kolem pavilonu opiček. Tam se Angie na víc jak půl hodiny zastavila a přemýšlela, která opička je nejvíc podobná Eunhyukovi. Nakonec ho přiřadila k takové té opičce, co má holý zadek. „Hele Hyukkie si dovoluje na tu druhou opičku... O_O co to dělá?“
„No... malého Hyuka?“ všichni okolo se na ně udiveně dívali a přemýšleli, jestli jim nehráblo z horka, nebo jestli neutekli odněkud z psychiatrické léčebny, nejbližší byla od Zoo kousek. „Nebo malou Hyučici?“ Maminky zakrývaly svým dětem oči a pobouřeně hleděly na Kyuhyuna, který po nich na oplátku házel pohledy omluvné.
„...No...“ Kyu čekal, co z Angie vypadne inteligentního. „Dívej, takhle se to dělá! Měl by ses od nich učit!“
„Ale já vím, jak správně oloupat banán!“ Kyu opět nechápal.
„...Kterýpak banán myslíš?“ zaculila se Angie a Kyuhyun následně zrudnul jako rajče, nebo stadion při koncertu DBSK.
„ANGIE!“ ozval se Kyuhyun pobouřeně. Až se ho ty dvě opičky lekly a zrovna v tom nejlepším spadly z větve.
„Vidíš co děláš! Ty kazišuku!“ Angie dělala, že je naštvaná, ale musela se smát, když 'Hyuk' sejmul Kyuhyuna banánem. Radši Angie chytl za ruku a odtáhnul ji od chudáků opiček.
„TYGRY! TYGRY! TYYYGRYYYYY!“ skandovala Angie celou cestu, takže ji Kyuhyun byl nucen dotáhnout k tygrům. Sám se posadil na lavičku a snažil se otřít ten flek od banánů a přitom pozoroval Angie, jak jí září očka, jako by byla na extázi. „No táák, pocem ty prcku!“
„Angie? Říkáš 'prcku' tvorovi, kterej váží kolem 200kg? Co jsem potom já?“
„Spermie.“ pokrčila rameny Angie a dál si Kyuhyuna nevšímala.
„Ty budeš malá Angie, ty budeš střední Angie a ty budeš největší Angie!“ pojmenovávala si tygříky.
„Nerad ti to říkám, ale jsou to všechno kluci.“
„No co, jmenovat se Angie je teď cool!“
„Co je na tom cool?“
„To, že se všichni budou jmenovat jak já!“
„Chceš snad, aby se zavolalo Angie a otočili se všichni? O.o“
„Tak fajn, ty jsi malej Kyu, střední Kyu a ty jsi Sungmin.“
„Počkat, to jedno je vlastně holka... Proč je Sungmin holka?“
„Hele co pěkného střední Kyu dělá Sungmině!“
„Angie... ty na ně máš špatný vliv!“
„Co proč?“
„Vždyť kamkoliv přijdeš, tak tam souloží!“
„Já za to nemůžu, že ty opičky, kamzíci, papoušci a teď i tygři, mají chuť souložit zrovna, když přijdu!“
„Pojď domů prosímtě, nebo donutíš souložit i želvy. A tak dlouho tu vážně být nechci.“
„Achjo... Byla by to sranda!“
„Pojď. Budeme si hrát na kamzíky...“


Naposledy upravil Kame dne Sat Mar 19, 2011 10:45 pm, celkově upraveno 2 krát
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ]Když jsme šli do Zoo~ Empty Re: [DOKONČENÁ]Když jsme šli do Zoo~

Příspěvek  Piggie Sun Jun 13, 2010 8:20 pm

„Vidíš co děláš! Ty kazišuku!“ Angie dělala, že je naštvaná, ale musela se smát, když 'Hyuk' sejmul Kyuhyuna banánem. Radši Angie chytl za ruku a odtáhnul ji od chudáků opiček.
:2374: :2374: :2374: :2374: :2374: to je naprosto nejlepší :slina: :550:

kumawo :i love: :550:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ]Když jsme šli do Zoo~ Empty Re: [DOKONČENÁ]Když jsme šli do Zoo~

Příspěvek  luc20 Sun Jun 13, 2010 10:06 pm

:550: :550: :550: absolutne uletena poviedka...nadhera :550: :550: :550:
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ]Když jsme šli do Zoo~ Empty Re: [DOKONČENÁ]Když jsme šli do Zoo~

Příspěvek  LucinQa Mon Jun 14, 2010 7:36 pm

já z toho nemůžu jak sem se smala tak sem se malem udusila xDD tyhle vety me dostaly nejvic :„Heeeej! Nemlať mě mojím kámošem, chudák Hyuk..“ Švihla po něm gumového pavouka, jenže Kyu si nevšiml, že je gumový a vypískl tak, že by se za to Wookie nemusel stydět.„Ty-ty jsi...“ Angie z toho měla třetí světovou a Kyu vypadal, že by ji nejradši vyhlásil.„No co. Ne každý má rád pavouky!Tam se Angie na víc jak půl hodiny zastavila a přemýšlela, která opička je nejvíc podobná Eunhyukovi. Nakonec ho přiřadila k takové té opičce, co má holý zadek. „Hele Hyukkie si dovoluje na tu druhou opičku... O_O co to děláš Ty kazišuku!“ Angie dělala, že je naštvaná, ale musela se smát, když 'Hyuk' sejmul Kyuhyuna banánem. XD :lol: :2374:
LucinQa
LucinQa
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ]Když jsme šli do Zoo~ Empty Re: [DOKONČENÁ]Když jsme šli do Zoo~

Příspěvek  Mily Tue Jun 15, 2010 12:39 am

bože, takhle jsem se už dlouho nenasmála, málem jsem probudila celý barák :2374:
chudák spermie Kyu, Angie mu dává zabrat :2374:
nejlepší scénka u opiček :2374: :2374: :2374:
jo s tím zákazem vjezdu, to si musím zapamatovat, to se hodí :550: :2374: :2374: :2374: díky
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ]Když jsme šli do Zoo~ Empty Re: [DOKONČENÁ]Když jsme šli do Zoo~

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru