Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

+3
klaruska91
Koaro
HungryGenius
7 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  HungryGenius Wed Aug 11, 2010 12:04 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Super Junior trio Donghae, Siwon a Yesung podporují zpěvačku BoA na twitteru.

6. srpna, 2010, přes twitter Donghae, Siwon a Yesung zveřejnili své nahoře bez fotky s palci nahoru.

Donghae napsal: "Asijská hvězdo BoA, Sorry Sorry, že jsme tě nemohli podporovat, když ostatní přátelé mohli!!Promiň !! Ukaž nám nejlepší představení !! Jsi nejlepší, naše BOA!!". Nemohli být při BoA's comebacku po pěti letech, tak použili twitter k omluvě.

Fanoušci reagovali na tuto šokující fotku: "Jsem překvapená", "Na její podporu se 'oblékli' tak sexy" a mnoho dalších komentářů.

BoA měla svůj comeback v KBS Music Bank 6. srpna 2010.

Zdroj: [You must be registered and logged in to see this link.]
Překlad do angličtiny: LaCrymaMosa at sj-world
Překlad do češtiny: TheKyas at sapphire-cyon
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Koaro Fri Aug 20, 2010 6:38 pm

co všichni na BoE vidí? možná je pěkná uznávám ale půlka SM ji zbožňuje :D
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  klaruska91 Wed Aug 25, 2010 10:54 pm

Koaro napsal:co všichni na BoE vidí? možná je pěkná uznávám ale půlka SM ji zbožňuje :D


Hej,já to taky nechápu...a navíc,já ji vážně nemám ráda!!hlavně po tom,co předvádí s Eunhyukem,grrr na ni,na ježibabu :009:
klaruska91
klaruska91
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Katty Thu Aug 26, 2010 9:31 am

tak hlavně proto, že se znají už nějakou dobu a je to jejich kamarádka (doufám že jen to, páč já ji taky nemusim) :D:D
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  formulka Thu Aug 26, 2010 9:53 am

Katty napsal:tak hlavně proto, že se znají už nějakou dobu a je to jejich kamarádka (doufám že jen to, páč já ji taky nemusim) :D:D

mě nepřipadá BoA až tak hrozná....nwíte kolik ji je?? mě připadá docela že je nějaká stará xDD
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Katty Thu Aug 26, 2010 10:16 am

je jí 23 ne? stará není, ale je (nejspíš) hodně ve stresu, tak jenom staře vypadá (někde sem to četla)

jako taky si ji občas poslechnu, ale není to zrovna to, co bych mohla poslouchat každej den :D:D:D
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  formulka Thu Aug 26, 2010 10:21 am

cže 23??? myslela že jí bude už přes 30 xDD dobře já xDD já ji tky nemusim poslouchat deně ale jedna písnička se mi od ní líbí xD
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Markét Thu Aug 26, 2010 10:24 am

souhlasím s Katty, občas si ji poslechnu a tím to hasne... je fajn, ae nijak víc mě neupoutala... přátelství je důležité, a pokud ji mají SJ rádi, nebudu jim to nijak kritizovat... Úsměv
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Katty Thu Aug 26, 2010 12:31 pm

formulka napsal:cže 23??? myslela že jí bude už přes 30 xDD dobře já xDD já ji tky nemusim poslouchat deně ale jedna písnička se mi od ní líbí xD

kdybych si její věk nepřečetla ve wikipedii (chytrá to věc) tak bych ji taky řekla tak 30....
a když ji srovnám třeba s LeeHyori (který už přes 30 je), řekla bych že je BoA na pohled starší :D:D:D

ale některý písničky má fakt dobrý ^^
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Katty Thu Aug 26, 2010 12:34 pm

Markét napsal:souhlasím s Katty, občas si ji poslechnu a tím to hasne... je fajn, ae nijak víc mě neupoutala... přátelství je důležité, a pokud ji mají SJ rádi, nebudu jim to nijak kritizovat... Úsměv

ano ano, je to jejich věc s kým se kamarádí Úsměv a BoA je třeba dobrá Noona, ne? :Suspect:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  formulka Thu Aug 26, 2010 1:03 pm

Katty napsal:
Markét napsal:souhlasím s Katty, občas si ji poslechnu a tím to hasne... je fajn, ae nijak víc mě neupoutala... přátelství je důležité, a pokud ji mají SJ rádi, nebudu jim to nijak kritizovat... Úsměv

ano ano, je to jejich věc s kým se kamarádí Úsměv a BoA je třeba dobrá Noona, ne? :Suspect:

vždyŤ je to jedno skym se kamarádí...jenom kamarádí... a myslim že kluci nic s boou než kamarádství nemaj...což je dobře xD
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Markét Thu Aug 26, 2010 1:05 pm

formulka napsal:
Katty napsal:
Markét napsal:souhlasím s Katty, občas si ji poslechnu a tím to hasne... je fajn, ae nijak víc mě neupoutala... přátelství je důležité, a pokud ji mají SJ rádi, nebudu jim to nijak kritizovat... Úsměv

ano ano, je to jejich věc s kým se kamarádí Úsměv a BoA je třeba dobrá Noona, ne? :Suspect:

vždyŤ je to jedno skym se kamarádí...jenom kamarádí... a myslim že kluci nic s boou než kamarádství nemaj...což je dobře xD

asi jo, ae ne všech ne? to se říká, jen když je starší? :712: nějak mám v těch osloveních zase bordel O.o
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Katty Thu Aug 26, 2010 1:19 pm

Markét napsal:
formulka napsal:
Katty napsal:
Markét napsal:souhlasím s Katty, občas si ji poslechnu a tím to hasne... je fajn, ae nijak víc mě neupoutala... přátelství je důležité, a pokud ji mají SJ rádi, nebudu jim to nijak kritizovat... Úsměv

ano ano, je to jejich věc s kým se kamarádí Úsměv a BoA je třeba dobrá Noona, ne? :Suspect:

vždyŤ je to jedno skym se kamarádí...jenom kamarádí... a myslim že kluci nic s boou než kamarádství nemaj...což je dobře xD

asi jo, ae ne všech ne? to se říká, jen když je starší? :712: nějak mám v těch osloveních zase bordel O.o

Noona je pro kluka jako starší sestra, ale SungMin starším holkám "nařídil", aby mu taky říkaly Oppa, takže je to celkem i jedno :D :057:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  formulka Thu Aug 26, 2010 1:23 pm

vždyŤ je to jedno hlavně že to klukům na tý fotce sluší :55:
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Koaro Thu Aug 26, 2010 4:16 pm

klaruska91 napsal:
Koaro napsal:co všichni na BoE vidí? možná je pěkná uznávám ale půlka SM ji zbožňuje :D


Hej,já to taky nechápu...a navíc,já ji vážně nemám ráda!!hlavně po tom,co předvádí s Eunhyukem,grrr na ni,na ježibabu :009:



no tak mě předtím nevadila ale připadá mi dost namyšlená :85: když ji Donghae chválil v kiss tha radio tak se jen usmívala a tvářila se jakože je to povinnost aby ji každý padl k nohám a chválil ji>.> omlouvám se všem jejím fanynkám ale mě připadá děsně namyšlená všichni ji chválí a ona? jen se usmívá a vychutnává si to... :089:
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Eliria Thu Aug 26, 2010 5:06 pm

no tak mě předtím nevadila ale připadá mi dost namyšlená :85: když ji Donghae chválil v kiss tha radio tak se jen usmívala a tvářila se jakože je to povinnost aby ji každý padl k nohám a chválil ji>.> omlouvám se všem jejím fanynkám ale mě připadá děsně namyšlená všichni ji chválí a ona? jen se usmívá a vychutnává si to... :089:

Já s tebou naprosto souhlasím,taky mi přijde nafoukaná.Ale zas nadruhou stranu kdo by v její kůži nebyl .... :045: Neměla jsem na ní žádný názor...i v jednu chvíli sem jí i měla ráda,ale pak mě naštvala ta poslední aférka s dortem a jak kvůli ní lidi nadávali na Eetuka :089: :085: grrr :34: :34:
Eliria
Eliria
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Koaro Thu Aug 26, 2010 6:25 pm

Eliria napsal:
no tak mě předtím nevadila ale připadá mi dost namyšlená :85: když ji Donghae chválil v kiss tha radio tak se jen usmívala a tvářila se jakože je to povinnost aby ji každý padl k nohám a chválil ji>.> omlouvám se všem jejím fanynkám ale mě připadá děsně namyšlená všichni ji chválí a ona? jen se usmívá a vychutnává si to... :089:

Já s tebou naprosto souhlasím,taky mi přijde nafoukaná.Ale zas nadruhou stranu kdo by v její kůži nebyl .... :045: Neměla jsem na ní žádný názor...i v jednu chvíli sem jí i měla ráda,ale pak mě naštvala ta poslední aférka s dortem a jak kvůli ní lidi nadávali na Eetuka :089: :085: grrr :34: :34:


aférka s dortem? o ničem nevím co se stalo?
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Katty Thu Aug 26, 2010 6:45 pm

Koaro napsal:
Eliria napsal:
no tak mě předtím nevadila ale připadá mi dost namyšlená :85: když ji Donghae chválil v kiss tha radio tak se jen usmívala a tvářila se jakože je to povinnost aby ji každý padl k nohám a chválil ji>.> omlouvám se všem jejím fanynkám ale mě připadá děsně namyšlená všichni ji chválí a ona? jen se usmívá a vychutnává si to... :089:

Já s tebou naprosto souhlasím,taky mi přijde nafoukaná.Ale zas nadruhou stranu kdo by v její kůži nebyl .... :045: Neměla jsem na ní žádný názor...i v jednu chvíli sem jí i měla ráda,ale pak mě naštvala ta poslední aférka s dortem a jak kvůli ní lidi nadávali na Eetuka :089: :085: grrr :34: :34:


aférka s dortem? o ničem nevím co se stalo?

taky nic nevím, co se stalo? :D
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Eliria Thu Aug 26, 2010 7:06 pm

No Tekuie a Minho(Shinee) se na Sm koncertě v Soulu rozhodli že Boe hodí dortík do ksychtíku ...víte jak se to dělá jako blahoprání k jejímu comebacku etc...no a tak Teuk odvedl pozornost a Minho jí ho tam prdnul xD....a co udělala BoA?Nasrala se ...a udajně prej dostala vyrášku či co.... :34: (co já bych za to dala aby mi Teukie s Minhem hodili dort do obličeje xD winner :057: ) .BoA napsala Leetukovi prez twitter jako že to bylo přehnaný.... Lidi začali nadávat na Leetuka.... A její manažer chtěl po Teukovi omluvu či co.. ....Elfky začali nadávat na Bou a vložil se do toho taky pan který neumí držet usta Heechul xD ... a meli s Bou takovej menší rozhovor přez twitter.... nejak jí chtěl chránit před Elfkama (cs a ty mu přitom koupili hvězdu...tomu říkam vděčnost csss)....to asi víte no xD ...Boa pak řekla že nebyla naštvaná kvuli Leetukovi (ha-ha-ha) Ale lidi na něj stale nadávali .... A Teukie pak byl smutnej viz jeho post na Twitteru myslim 23. či kdy....Neco jako že je nejjednoduší obět šikany či co...a Minho se jako vubec neřešil no :085:
Proste se s jednim dortem nasr**o a Leetuk to schytal no....
Chápete to?Já neumim moc vysvětlovat xD :056:
Eliria
Eliria
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Katty Thu Aug 26, 2010 8:18 pm

já to chápu moc dobře...
ale jako HeeChul by ji před ELF´s chránit nemusel, ať ji klidně sežerou :D :057: *škodolibost* ^^
ale nejlíp by udělala, kdyby se vůbec nenaštvala, já bych spíš z toho smíchy padala na zem, a ještě se od toho dortu olizovala :D:D:D:D :057:
i když za tu vyrážku bych asi taky nebyla moc vděčná, ale tak je to přivítání a jestli to BoA bere takhle tak ať si trhne :D

jo a děkuju za info ^^
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Koaro Thu Aug 26, 2010 8:51 pm

ehh.. není to trochu přehnaný od ní?! :010: co je na tom tak hroznýho když jednou dostane dortem do....obličeje(budu slušná :006: ) vždyť to byla jen sranda>.> s ní asi moc sranda nebude... občas by se ty celebrity měli nad sebou zamyslet :024: chudák Teukie T.T
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  HungryGenius Thu Aug 26, 2010 10:03 pm

Kdybych dostala vyrážku, taky bych nebyla dvakrát nadšená :85:
Co si myslíte teď? Že jsem chováním stejná jako BoA? :85:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  formulka Thu Aug 26, 2010 10:05 pm

☆★sELFish. napsal:Kdybych dostala vyrážku, taky bych nebyla dvakrát nadšená :85:
Co si myslíte teď? Že jsem chováním stejná jako BoA? :85:


no to je od BoI ale docela dost.....tak stejně vyrážu xD kua tak ale Hee o tom newěděl tak bych mu to nebrala tak za zlí...začínám ji nemít ráda xD
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Eliria Thu Aug 26, 2010 10:48 pm

Hee - mu nic nedelala xD :023: teda meli jenom podovnej rozhovor ve kterym jí chránil a vona mu to snad vyčítala či co xD moc sem to nepobrala.....
Kyas ja bych nadšená taky nebyla xD Ale rozhodně bych neudělala to co ona ty jo? ....Tak dostala vyrášku a co?Já jí někdy mám taky xD Teukie a Minho newědeli že bude mít vyrášku tak z toho nemusela dělat tohle.... upřímně jako přehnala to! :089: Hold já jí od tý doby moc nemusim.....
Eliria
Eliria
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Koaro Fri Aug 27, 2010 1:17 am

☆★sELFish. napsal:Kdybych dostala vyrážku, taky bych nebyla dvakrát nadšená :85:
Co si myslíte teď? Že jsem chováním stejná jako BoA? :85:


no tak jistě že by z toho nikdo nebyl nadšený ale vždyť to byla sranda oni to neudělali proto aby dostala vyrážku!
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru