Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[DOKONČENÁ] 희망은 잠들지 않는 꿈

4 posters

Goto down

 [DOKONČENÁ] 희망은 잠들지 않는 꿈 Empty [DOKONČENÁ] 희망은 잠들지 않는 꿈

Příspěvek  HungryGenius Wed Aug 11, 2010 12:22 am

By: TheKyas
Text psaný takto je český překlad Kyuhyunovy písničky 희망은 잠들지 않는 꿈 k poslechu [You must be registered and logged in to see this link.]
----------------------------------

Nezáleží na tom, jestli jsem sám, i tak tě mám stále v srdci a myslím na tebe.
Pokaždé, když na tebe myslím, na tváři mi probleskne úsměv, protože jen ty mě dokážeš rozesmát jako nikdo jiný.
Nezáleží mi na tom, když je zlé období. Vím, že s tebou ho překonám.
Kdykoli jsi šťastná, mé srdce přetéká láskou.
Stejně jako dneska, ve světě, kterým jsem prošel, nenašel jsem nikoho, kdo by se ti mohl rovnat.
I když to není snadné, chtěl bych ti toho tolik říct.
Jen co zavřu oči, zůstává mi tam pouze tvůj obraz, protože jen tvá tvář je pro mě svatá.
Sen, který stále krouží kolem mé hlavy, ten sen o tobě.
Obrací se k tobě, odvrací se ode mě, zkusím ho ještě chytit, než mi uteče a ty s ním.

Každý den, je můj život jako sen, stačí na tebe jen pomyslet, pohlédnout ti do očí, dotknout se tě.
Být s tebou, milovat tě, je to nejdražší co mám, čeho se nechci vzdát.
Znova mě to povzbuzuje, abych žil tak jak mám, s láskou k tobě.
Pro mě štěstí těch vzácných vzpomínek znamená víc, než si kdo dokáže představit.
Bude teplejší, i když přijdou zlé časy. To štěstí je to nejkrásnější, co s tebou mám.
Naděje je můj sen, který nikdy nespí, protože věřím, v další setkání s tebou.

Buď vždy na mé straně, ty jsi to, co ve svém životě potřebuju ze všeho nejvíc.
Pojď vedle mě stejně jako můj stín, mám pocit, že bez tebe už nikdy nic nezvládnu.
Tiše ke mně přijdeš a budeš se mnou, v tichosti mě budeš držet za ruku.
Každý den, nezáleží, jak jsem sám a zlomený, ty mě dokážeš postavit zpátky na nohy a rozzářit můj den.
Přijdeš ke mně jen díky těm vzpomínkám, co nás stále drží pohromadě.
I když mě tenhle svět rozbrečí, stejně mi to nevadí, protože ani svět neznamená nic v porovnání s tebou, ty jsi mi vším.
Protože si pořád při mně, chci být i já pořád při tobě a už nikde jinde.
Můžou se tyhle vzpomínky proměnit v prach? Snad jedině, když si to ty budeš přát, ale z mého srdce je nikdy nevyrveš, protože bys s nimi musela i ty, a to nikdy nedopustím.
Jen se směju, pro pohodlí svého srdce, pro pohodlí všech okolo, i když oni už stejně dávno ví, že bije jen pro tebe.

Nezáleží na tom, kolikrát spadnu a klopýtnu, ty mi za to stojíš a budu stále s tebou, budu tě chránit.
Stále tu stojím, jako předtím, když jsi mě tu viděla stát poprvé a já poprvé viděl tebe.
Je tu jen jedno srdce patřící mě. A to tluče ve tvé hrudi. Své už jsem dávno ztratil v tobě.
Skrz zlé časy se ty stáváš mou sílou bojovat za nás oba.
Navždy, mé srdce vždy bude tvé a to už se nijak nezmění.

Potlačím všechnu svou bolest a smutek, protože s tebou už k nim ani nemám důvod. Představuješ pro mě čistou lásku a štěstí.
A ukážu jen úsměv na své tváři, jelikož bolest vždy někam zmizí, když na mě pohlédneš.
Od teď už nejsem zraněný, a budu už jen tehdy, když mi k tomu zavdáš důvod. Můžu být zraněný pouze jen tebou.
Navždycky budu opatrovat ten sen, který chci s tebou vyplnit, ten sen, který můžu vyplnit jen s tebou.
A zkusím tě zavolat z místa, kam nemůžu dosáhnout.

Budu tě milovat celým svým srdcem, Angie.
Tvůj Kyuhyun.


Naposledy upravil Lalala☆mola~ dne Fri Mar 18, 2011 9:51 pm, celkově upraveno 1 krát
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

 [DOKONČENÁ] 희망은 잠들지 않는 꿈 Empty Re: [DOKONČENÁ] 희망은 잠들지 않는 꿈

Příspěvek  Verča Veselá Wed Aug 11, 2010 1:23 am

Wa! To je krásné! ^^ .. já jsem myslela že se snad i rozbrečím ^^;; .. poslouchat to a v tom číst i ten text. ^^ .. Nádhera ~
Verča Veselá
Verča Veselá
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

 [DOKONČENÁ] 희망은 잠들지 않는 꿈 Empty Re: [DOKONČENÁ] 희망은 잠들지 않는 꿈

Příspěvek  Kamie Wed Aug 11, 2010 3:26 pm

Q... :024:
Achjo... Je to krásné, o tom žádná.
Je to pravdivé, až moc...
Ty pocity v tom jsou nepopsatelné...
A já jsem zmatená...
Píšeš krásně, Q...
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

 [DOKONČENÁ] 희망은 잠들지 않는 꿈 Empty Re: [DOKONČENÁ] 희망은 잠들지 않는 꿈

Příspěvek  Piggie Sat Oct 02, 2010 11:48 am

já jsem ti tu etě nic nenapsala? :007:
děkuju :13: :13:
je to jako obvykle nádherné :13:
teď pokaždé když slyším tu písníčku, tak mi příjde jako by to Kyu zpíval pro mě :13: :01:
děkuju ._.
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

 [DOKONČENÁ] 희망은 잠들지 않는 꿈 Empty Re: [DOKONČENÁ] 희망은 잠들지 않는 꿈

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru