Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[VID] Kangin na vojně

+4
Kamie
Koaro
veronika-veve
HungryGenius
8 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  HungryGenius Fri Aug 27, 2010 2:57 pm

HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  veronika-veve Fri Aug 27, 2010 3:22 pm

ty jsi byla rychlejší :03: jsem to chtěla taky tu dát
veronika-veve
veronika-veve
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.korean-world.blgz.cz

Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  Koaro Fri Aug 27, 2010 3:23 pm

vojny války apod. jsou k ničemu T.T měli by to zrušit i v Koreji.... jsem ráda za Kangina že se tak drží :heart: snad se tam k němu chovají hezky...i když mám strach že ho vojna úplně změní.... že už to nebude ten starý Kangin bude..... jiný :024: to snad ne ale i tak už aby ty dva roky utekly a on se mohl vrátit :29:
díky za video Úsměv
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  HungryGenius Fri Aug 27, 2010 3:32 pm

Koaro napsal:vojny války apod. jsou k ničemu T.T měli by to zrušit i v Koreji.... jsem ráda za Kangina že se tak drží :heart: snad se tam k němu chovají hezky...i když mám strach že ho vojna úplně změní.... že už to nebude ten starý Kangin bude..... jiný :024: to snad ne ale i tak už aby ty dva roky utekly a on se mohl vrátit :29:
díky za video Úsměv

Můj kamarád byl na vojně dvakrát a říkal, že se mu tam moc líbilo :712:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  Koaro Fri Aug 27, 2010 4:20 pm

☆★sELFish. napsal:
Koaro napsal:vojny války apod. jsou k ničemu T.T měli by to zrušit i v Koreji.... jsem ráda za Kangina že se tak drží :heart: snad se tam k němu chovají hezky...i když mám strach že ho vojna úplně změní.... že už to nebude ten starý Kangin bude..... jiný :024: to snad ne ale i tak už aby ty dva roky utekly a on se mohl vrátit :29:
díky za video Úsměv

Můj kamarád byl na vojně dvakrát a říkal, že se mu tam moc líbilo :712:



nechápu jak se tam může někomu líbit :057: já bych byla ráda kdybych odtamtud vypadla :056: třeba se tam Kanginovi taky líbí :057: zajímavá představa že by všichni ze SuJu až příjdou z vojny řekli že se jim tam moc líbilo a že by si to chtěli zopakovat xDDD
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  HungryGenius Fri Aug 27, 2010 4:23 pm

Koaro napsal:
☆★sELFish. napsal:
Koaro napsal:vojny války apod. jsou k ničemu T.T měli by to zrušit i v Koreji.... jsem ráda za Kangina že se tak drží :heart: snad se tam k němu chovají hezky...i když mám strach že ho vojna úplně změní.... že už to nebude ten starý Kangin bude..... jiný :024: to snad ne ale i tak už aby ty dva roky utekly a on se mohl vrátit :29:
díky za video Úsměv

Můj kamarád byl na vojně dvakrát a říkal, že se mu tam moc líbilo :712:



nechápu jak se tam může někomu líbit :057: já bych byla ráda kdybych odtamtud vypadla :056: třeba se tam Kanginovi taky líbí :057: zajímavá představa že by všichni ze SuJu až příjdou z vojny řekli že se jim tam moc líbilo a že by si to chtěli zopakovat xDDD

Je to trochu na palici :magor: ..měl ale už po třech pivech tak si to třeba s něčím spletl :lool: nebo já jsem si to špatně po těch třech pivech špatně přeložila :lool: což mi přijde trochu nepravděpodobné, protože moje dvě kamarádky slyšely to samé, co já :D :jo jo: :magor:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  Kamie Fri Aug 27, 2010 4:32 pm

☆★sELFish. napsal:
Koaro napsal:
☆★sELFish. napsal:
Koaro napsal:vojny války apod. jsou k ničemu T.T měli by to zrušit i v Koreji.... jsem ráda za Kangina že se tak drží :heart: snad se tam k němu chovají hezky...i když mám strach že ho vojna úplně změní.... že už to nebude ten starý Kangin bude..... jiný :024: to snad ne ale i tak už aby ty dva roky utekly a on se mohl vrátit :29:
díky za video Úsměv

Můj kamarád byl na vojně dvakrát a říkal, že se mu tam moc líbilo :712:



nechápu jak se tam může někomu líbit :057: já bych byla ráda kdybych odtamtud vypadla :056: třeba se tam Kanginovi taky líbí :057: zajímavá představa že by všichni ze SuJu až příjdou z vojny řekli že se jim tam moc líbilo a že by si to chtěli zopakovat xDDD

Je to trochu na palici :magor: ..měl ale už po třech pivech tak si to třeba s něčím spletl :lool: nebo já jsem si to špatně po těch třech pivech špatně přeložila :lool: což mi přijde trochu nepravděpodobné, protože moje dvě kamarádky slyšely to samé, co já :D :jo jo: :magor:

Kluci jsou prostě jetí XD a korejci už tuplem :D Na vojnu bych nevlezla O_o ani za nic! :D Stejně bych musela v kuchyni drhnout hrnce, takže co :D na co tam lézt, no ni?
Ale Innie šel dobrovolně, chtěl si dokázat že je muž. (Asi mu nestačilo kouknout do kalhot...) Tak ho budu podporovat. Ale jednou stačí! O.o
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  Piggie Fri Aug 27, 2010 4:51 pm

všimla jsem si že se tam usmál *-* zahřálo mě tou srdce ♥
a taky trochu přibral ne? ^-^
docela mu to v tom oblečku sluší ♥
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  veronika-veve Fri Aug 27, 2010 5:22 pm

Angie napsal:všimla jsem si že se tam usmál *-* zahřálo mě tou srdce ♥
a taky trochu přibral ne? ^-^
docela mu to v tom oblečku sluší ♥


fešák to je nooooooooo :023: a to jsem si řákala že kdo je na vojně tak asi bude hubnout atd.
veronika-veve
veronika-veve
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.korean-world.blgz.cz

Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  formulka Fri Aug 27, 2010 5:37 pm

když sem tohle viděla..bylo mi trošku smutno..že musí bejt tam a ne s ostatníma klukama ze SuJu a vemte si že tohle budou muset absolowat všichni kluci ze suJu :-(( Leeteukovi se to už tky blíží :-(
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  Eliria Fri Aug 27, 2010 6:17 pm

Nebude to tak strašný :056: když tam i přibral xD hlady ho nemučej newipadá nijak zuboženě....Dva roky nejsou věčnost ... i když mě to dost štve že tam musej to je jasný no ae pořád lepší než kdyby byla J-Korea nechráněná..... :064:
Eliria
Eliria
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  Katty Fri Aug 27, 2010 6:50 pm

já bejt v jeho kůži, na tu vojnu bych šla docela i ráda...
poznat nový lidi (ve videu vypadá, že si s nima docela i rozumí) co ho berou takovýho, jaký je a ne jako celebritu (neříkám, že ho tak berou všichni ostatní) ...ale určitě je to i dobrý pocit, když víš, že tě nebudou všude sledovat fanynky a média. Taky se mu tam nestane žádná autonehoda a nebude tam mít problémy s alkoholem (aspoň doufám :D)
stýská se mi po něm,
ale jsem na něj patřičně hrdá ^^ :069: (dělám, jako bych byla jeho máma :D) :057: :057:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  formulka Fri Aug 27, 2010 6:52 pm

Katty napsal:já bejt v jeho kůži, na tu vojnu bych šla docela i ráda...
poznat nový lidi (ve videu vypadá, že si s nima docela i rozumí) co ho berou takovýho, jaký je a ne jako celebritu (neříkám, že ho tak berou všichni ostatní) ...ale určitě je to i dobrý pocit, když víš, že tě nebudou všude sledovat fanynky a média. Taky se mu tam nestane žádná autonehoda a nebude tam mít problémy s alkoholem (aspoň doufám :D)
stýská se mi po něm,
ale jsem na něj patřičně hrdá ^^ :069: (dělám, jako bych byla jeho máma :D) :057: :057:

ale jo máš prawdu nooo ale wes si že třeba až budou kluci na vojně tak bude ve skupině jwnom 6 lidí...
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  Katty Fri Aug 27, 2010 6:55 pm

formulka napsal:
Katty napsal:já bejt v jeho kůži, na tu vojnu bych šla docela i ráda...
poznat nový lidi (ve videu vypadá, že si s nima docela i rozumí) co ho berou takovýho, jaký je a ne jako celebritu (neříkám, že ho tak berou všichni ostatní) ...ale určitě je to i dobrý pocit, když víš, že tě nebudou všude sledovat fanynky a média. Taky se mu tam nestane žádná autonehoda a nebude tam mít problémy s alkoholem (aspoň doufám :D)
stýská se mi po něm,
ale jsem na něj patřičně hrdá ^^ :069: (dělám, jako bych byla jeho máma :D) :057: :057:

ale jo máš prawdu nooo ale wes si že třeba až budou kluci na vojně tak bude ve skupině jwnom 6 lidí...

no jo, ale na druhou stranu to není nic, co by se nedalo přežít Úsměv
i když mi bude Minnie chybět... :008: :024: :045:
no...radši na to nebudu myslet, protože mi došli papírový kapesníky a nemám si čím utřít slzy... :045:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  formulka Fri Aug 27, 2010 7:02 pm

Katty napsal:
formulka napsal:
Katty napsal:já bejt v jeho kůži, na tu vojnu bych šla docela i ráda...
poznat nový lidi (ve videu vypadá, že si s nima docela i rozumí) co ho berou takovýho, jaký je a ne jako celebritu (neříkám, že ho tak berou všichni ostatní) ...ale určitě je to i dobrý pocit, když víš, že tě nebudou všude sledovat fanynky a média. Taky se mu tam nestane žádná autonehoda a nebude tam mít problémy s alkoholem (aspoň doufám :D)
stýská se mi po něm,
ale jsem na něj patřičně hrdá ^^ :069: (dělám, jako bych byla jeho máma :D) :057: :057:

ale jo máš prawdu nooo ale wes si že třeba až budou kluci na vojně tak bude ve skupině jwnom 6 lidí...

no jo, ale na druhou stranu to není nic, co by se nedalo přežít Úsměv
i když mi bude Minnie chybět... :008: :024: :045:
no...radši na to nebudu myslet, protože mi došli papírový kapesníky a nemám si čím utřít slzy... :045:
a tak si vem toaleták xD


bude se to dát přežít ale až bude na vojně Siwon...... :009: a vem si že je asi všechny oholej dohola ne?? :34:
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  Katty Fri Aug 27, 2010 7:08 pm

tak SungMin už byl napůl plešatej, tak u něj to nějak zkousnu :D nu ale ostatní se nedokážu představit :D:D:D no vidíš, toaleťák...to mě nenapadlo :D
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  Eliria Fri Aug 27, 2010 7:14 pm

Bože muj Heechul plešatej :010: :065: :065: :085:
Eliria
Eliria
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  formulka Fri Aug 27, 2010 7:22 pm

Eliria napsal:Bože muj Heechul plešatej :010: :065: :065: :085:

přwsně na Heeho sem si hned vzpoměla a Siwon.. :085: a Leeteu ty jeho dokonalý vlasy budou v trapu :078:
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  Eliria Fri Aug 27, 2010 7:25 pm

OOO Em Džííí a yesungie :008: to bude zakazuju jim zveřejnovat fota po ostříhání!!!! :089:
Eliria
Eliria
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  formulka Fri Aug 27, 2010 7:28 pm

Eliria napsal:OOO Em Džííí a yesungie :008: to bude zakazuju jim zveřejnovat fota po ostříhání!!!! :089:


přesně žádný fota..když už tak z helmou xD
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  Eliria Fri Aug 27, 2010 7:29 pm

Áno áno s helmou xD :057: :057: :057: :031:
Eliria
Eliria
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  formulka Fri Aug 27, 2010 7:31 pm

Eliria napsal:Áno áno s helmou xD :057: :057: :057: :031:

začínám mít deprese až je uwidim oholený..myslim že ty fota zveřejněj..jako kanginovi to tak sekne ale prostě ostatní si neumim předstawit...Donghae a Wooki..........neee *zdrhá*
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  Eliria Fri Aug 27, 2010 8:29 pm

*umřela* Wookie :010: No jako ehm xD Se budu smát a brečet zároven :007: :065: Já to nechci vidět Heenime to mi nedělej :065: :085: ....Kanginovi to sluší je takovej typ ale jako Wookie to bude ...ehmn Katastrofa?? :008: :009:
Eliria
Eliria
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  formulka Fri Aug 27, 2010 8:38 pm

Eliria napsal:*umřela* Wookie :010: No jako ehm xD Se budu smát a brečet zároven :007: :065: Já to nechci vidět Heenime to mi nedělej :065: :085: ....Kanginovi to sluší je takovej typ ale jako Wookie to bude ...ehmn Katastrofa?? :008: :009:

jn.... prostě..bude vypadat ehm...prostě hrozně...všichni budou vypadat katastrofálné :-((
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  veronika-veve Fri Aug 27, 2010 9:14 pm

vlasy zase porostou :031:
veronika-veve
veronika-veve
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.korean-world.blgz.cz

Návrat nahoru Goto down

[VID] Kangin na vojně Empty Re: [VID] Kangin na vojně

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru