Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

12+ Roll On Whitening & Less Shave CF

3 posters

Goto down

12+ Roll On Whitening & Less Shave CF Empty 12+ Roll On Whitening & Less Shave CF

Příspěvek  HungryGenius Sat Oct 30, 2010 12:28 am


Teda zklamalo mě to.. na tu CF jsem čekala tak strašně dlouho a nakonec je to taková trapárna.. :85: :53:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

12+ Roll On Whitening & Less Shave CF Empty Re: 12+ Roll On Whitening & Less Shave CF

Příspěvek  Piggie Sat Oct 30, 2010 1:20 am

bože oni tam maj ještě debilnější reklamy než jsou ty u nás :Die:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

12+ Roll On Whitening & Less Shave CF Empty Re: 12+ Roll On Whitening & Less Shave CF

Příspěvek  HungryGenius Sat Oct 30, 2010 1:22 am

Angie napsal:bože oni tam maj ještě debilnější reklamy než jsou ty u nás :Die:

Ale furt je to lepší než "♫Natur bujón musím si dáát~ s mořskou solí chuť bude hráát~ bez glutanátu dneska vaříím~ a tak chuť opravdu výborná je! honem honem honem hned! dej nám víc dej nám víc~ zbyla ti tam ňáká? dej nám víc dej nám víc~ ta nám hrozně chutná~! .. Natur polévky bujón od Vitany. Žijte s chutí~~" :DD
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

12+ Roll On Whitening & Less Shave CF Empty Re: 12+ Roll On Whitening & Less Shave CF

Příspěvek  Piggie Sat Oct 30, 2010 1:29 am

HAEsGiRL彡 napsal:
Angie napsal:bože oni tam maj ještě debilnější reklamy než jsou ty u nás :Die:

Ale furt je to lepší než "♫Natur bujón musím si dáát~ s mořskou solí chuť bude hráát~ bez glutanátu dneska vaříím~ a tak chuť opravdu výborná je! honem honem honem hned! dej nám víc dej nám víc~ zbyla ti tam ňáká? dej nám víc dej nám víc~ ta nám hrozně chutná~! .. Natur polévky bujón od Vitany. Žijte s chutí~~" :DD

no super teď si to budu zpívat celý den :D nebo aspoň do té doby než usnu :007:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

12+ Roll On Whitening & Less Shave CF Empty Re: 12+ Roll On Whitening & Less Shave CF

Příspěvek  luc20 Sun Oct 31, 2010 1:27 am

keby som mala moznost hrat s Donghae v reklame, kde by bol pri mne tak blizko ako u tej babenky tam, tak nech si to je aj prepadak roka a bolo by mi to jedno :052:
:045: aj ked som tiez cakala nieco ine, nie ze jej bude spehovat podpazie
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

12+ Roll On Whitening & Less Shave CF Empty Re: 12+ Roll On Whitening & Less Shave CF

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru