[NEDOKONČENÁ | ☆] Heechul's diary

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

[NEDOKONČENÁ | ☆] Heechul's diary

Příspěvek  HungryGenius za Tue Jan 04, 2011 9:47 pm

Heechul's diary
By: kyas

Věnováno Kamince, která na ni byla strašně zvědavá~^^

ČÁST 1

4. 1. 2001
Tak jako všechny předchozí, i dnešní den ve škole byl strašný, a tak jako všechny předchozí jsem je s velkým úsilím přežil. Pochybuju ale, že to ještě dlouho budu snášet. Už mám dost všech těch narážek a naschválů mířených na mou osobu. Není moje vina, že jsem do vínku dostal více ženských rysů než těch mužských. Celých sedmnáct let to snáším, ale nevím, jak dlouho to ještě vydržím. Mám sice silnou povahu, ale co je moc, to je moc. Uvažuju o tom, že přestoupím na jinou školu…

10. 1. 2001
Poslední kapka. Sooyeon to dneska se svými kamarádíčky opět přehnala. Nechci už snášet tu drzou tyranii. Učitelé dělají, že to nevidí jen proto, že její rodiče jsou jedněmi z nejlepších právníků v celé Koreji, a tak se radši drží stranou a tolerují všechny její výstřelky. Nechápu, proč ji nedaly na soukromou školu. I když to by mi asi moc nepomohlo. I tak bych byl školním vyvrhelem, jakým jsem. Už toho mám dost.

11. 1. 2001
Řekl jsem rodičům, že bych rád přestoupil. Po hodinové konzultaci nakonec souhlasili, i když zrovna dvakrát nadšení nebyli. Zítra zajdou do školy a začne se to řešit. Uvažuju, zda mí spolužáci budou můj odchod slavit, nebo budou naštvaní, že odchází jejich jediná šikanovaná oběť.
Vybral jsem si chlapeckou internátní školu, kde budu moct začít úplně od začátku a s čistým štítem. Všude to ale bude lepší než v tomhle pekle.

17. 1. 2001
Dneska volali z nové školy. Můžu nastoupit hned, jak začne nový semestr, což je už koncem ledna. Už se nemůžu dočkat. Čeká mě poslední týden v té mučírně. Lidi ze školy už se dozvěděli, že odcházím, tak si mě chtějí ještě pořádně užít. A taky mi to dávají pořádně vyžrat. Nic proti nim sám nezmůžu, ale třeba se mi jednou dostane šance jim to oplatit.
Kdysi jsem se o přestávkách občas stihl schovat v kabince některých záchodů, ale teď jako by si chtěli vychutnat každou minutu terorizování mě. Stále mám někoho v patách, stále na mě někdo pokřikuje a tento týden mi už hlavu do záchodu strčili dokonce dvakrát. Pořád mě ale drží ta vidina posledního týdne…

24. 1. 2001
Zítra jdu naposledy do školy! Počítám s tím, že si mě ještě pořádně naposledy vychutnají. Tenhle týden byl zatím ze všech úplně nejhorší. Už i učitelé mě začali ignorovat. Ale nevadí, po zítřejším dnu už snad nikoho z nich v životě neuvidím. Jsem hrozně zvědavý na novou školu. Dalo by se říct, že se tam těším, což je hodně zvláštní pocit, který jsem už několik let nepocítil. Jako nováček to tam taky nebudu mít určitě zrovna nejlehčí, ale po tom, co jsem zažil tady, už nemůže být hůř. Nejradši bych si šel hned teď balit kufry. Už mám dokonce i novou školní uniformu! Má tmavě zelené kalhoty a sako, bílou košili a proužkovanou kravatu. Matka s otcem vůbec nebyli nadšení z toho, kolik peněz do mě vrazili, ale na druhou stranu jsou zase celkem rádi, že se mě zbaví a domů budu jezdit jen na prázdniny a možná některé víkendy.

27. 1. 2001
10:30 – Právě jsme se vydali na cestu! Sedím v autě na zadním sedadle a přemýšlím, jestli jsem něco nezapomněl. Nemůžu se zbavit představ, jaké to tam asi bude. A s kým mě asi tak dají na pokoj? Škola, kde o mě nikdo vůbec nic neví… Snad ještě nikdy jsem nebyl šťastnější, než jsem teď. Dokonce jsem celou noc nespal, pořád jsem myslel na novou školu a ráno jsem si ještě několikrát musel zkoušet uniformu, jestli se mi to fakt nezdá. Navíc bych řekl, že mi zatraceně sluší.
12:16 – Můj první dojem z nové školy? Hezká, hezká… Moc lidí jsem ale zatím nepotkal. Sedím ve svém novém pokoji na posteli a jsem tady sám. Teda nejsem, je tu ještě jedna postel a věci mého spolubydlícího, ale ten tu nějak není. Možná ho poslali na chvíli pryč, abych se tu mohl rozhlédnout a zabydlet. Takže vzhůru na vybalování!
12:57 – Právě jsem poznal svého spolubydlícího! Je celkem milej, zaběhl mě sem jen pozdravit a přeptat se, jestli něco nepotřebuju. Jmenuje se Hangeng a je původem z Číny, ale jeho otec pracuje pro korejskou firmu. Je prý o rok mladší než já, ale vůbec na to nevypadá. Jeho obličej je plný tvrdých čínských rysů. Vedle něj vypadám jako vyzáblá holčička.
Mám skoro vybaleno a Hangeng říkal, že se za ním pak mám zastavit na zahradu, ukáže mi školu. Že bych měl konečně opravdového přítele?

31. 1. 2001
Nová škola je fantastická. Konečně se někde cítím jako doma! Ani nevím, jestli jsem byl kdy tak šťastný, jako jsem právě teď. Myslel jsem si, že se na mě všichni jako na nováčka budou dívat skrz prsty, jak jsem na to byl zvyklý, ale ne! Všichni jsou ze mě nadšení. Asi jim tu moc nových studentů nechodí. Jen mě mrzí, že nejsem s Hangengem ve stejné třídě. Ale i tak tam jsou kluci dost přátelští. Učitelé mě dost často vyvolávají, prý proto, aby si zapamatovali mé jméno. Pche! Někteří z nich mě dost chválí, podle některých jsem i dost inteligentní. Jako bych to sám nevěděl. Nikdo mi ale nedal šanci projevit to dřív.
S Hangengem jsme si hned padli do oka. Dřív jsem psal do deníku méně, protože jsem na to neměl sebemenší náladu a teď do něj píšu méně, protože na to nemám skoro žádný čas! Studuju nebo pomáhám Hangengovi, nebo s rukama jen tak blbneme na školních pozemcích. Užíváme si, dokud se tu drží ještě ta poslední trocha sněhu. Najednou vím, jaké to být členem kolektivu. Jsem něčeho součást a mám pocit, jako bych žil stále víc a víc.

3. 2. 2001
Dneska mi profesor matematiky, pan Jung, řekl, že jsem mimořádně matematicky nadaný. Ovšem tomu bych ani já sám nevěřil. To, že si umím dát pár číslíček a písmenek dohromady neznamená, že jsem génius. Mám pocit, jako by to tady bylo každým dnem lepší a lepší. Jedinou vadou je snad jen jídlo ve školní jídelně, ale budiž. Stejně jsem se nikdy moc nepřežíral (spíš z důvodu, že mi jídlo bylo z talíře ukradeno nebo shozeno na zem), tak proč s tím teď začínat?
S Hangengem si každý večer povídáme až do noci. Ten chlapec mi opravdu rozumí. Navíc je mentálně dospělejší, než se na svůj věk zdá. A chybí mi tu holky. Můžem sice chodit ven, do města a tak, ale to není ono. I když je taky fakt, že na mé bývalé škole toho taky na výběr moc nebylo. Hangeng ale říká, že ho holky moc nezajímají. Myslím, že v tomhle jeho mentální zralost trochu vynechává. Třeba se do téhle fáze ještě nedostal. Dost už zamyšlení, je čas na večeři.

Naposledy upravil Lalala☆mola~ dne Fri Mar 18, 2011 9:32 pm, celkově upraveno 1 krát

HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★

Návrat nahoru Goto down

Re: [NEDOKONČENÁ | ☆] Heechul's diary

Příspěvek  Kamie za Tue Jan 04, 2011 9:59 pm

hňááá hňááá * * Je to pro Kamínku a Kamínce se to uíííííííííííííí moc líbí ^^ Víc VÍC!! Heenima není nikdy dost! ^^
:005:
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Elion za Tue Jan 04, 2011 11:33 pm

Chudák Hee :078: Já bych jim dala!!
Chci VÍC!!! :094: Dneska nebudu spát, :067: jen pořád prohlížet forum jestli už si přidala. Musíš si pospíšit, jinak mě máš na svědomí :099: :099:
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Mily za Wed Jan 05, 2011 7:17 pm

Jak jsem došla k větě, že půjde na chlapeckou školu, bylo mi to hned jasný :05: (teda doufám) a jak to pokračovalo, tak jsem si říkala, bože ten je blbej (pardon naivní).
Kdy bude další? :02:
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  HungryGenius za Tue Jan 11, 2011 11:50 pm

Tuhle část bych chtěla věnovat Mily a Elion k jejich dnešním narozeninám^^
Bohužel jsem toho víc napsat nestihla.. pokusím se to co nejdříve dohnat [:

ČÁST 2

4. 2. 2001
Nový rok? Téměř neregistruju. Máma chtěla, abych přijel domů. Před pár chvílemi jsem dojel. Stokrát, možná tisíckrát radši bych ale zůstal ve škole na intru. Mám tam přátele. JÁ tam mám přátele. Je to hodně zvláštní, ale je to tak. A chudák Hangeng tam zůstal sám. Jeho táta musel kvůli nějaké pracovní záležitosti odletět do Japonska. Asi to musí být nějakej hustej byznysmen. Nejprve jsem tam chtěl zůstat s ním, ale to podle rodičů nepřipadalo v úvahu. Rodina by měla být přece pohromadě. Ale co přátelé? Tak jsem se ptal mámy, jestli by mohl jet k nám. Souhlasila. To se zase bohužel Hangengovi nelíbilo. Přemlouval jsem ho asi půl dne a nic. Nezbývá mi nic jiného, než tu těch pár ubohých dní přežít a pak hurá zpátky do školy.

9. 2. 2001
Nový rok? Jo, letos to šlo. Obcházení příbuzných a známých sice není moje zrovna dvakrát oblíbená parketa, ale což. Včera večer jsem přijel konečně zpátky do školy. Je to tu úplně stejné, ale dneska to bylo takové… zvláštní? Seungyang mi řekl, že právě takového kluka jako jsem já ve třídě chtěl. A že mám moc hezkou tvářičku. Pronesl to s takovým divným tónem hlasu. Nevěděl jsem, jak si to mám vyložit a ani teď pořádně nevím, co tím vlastně myslel. Měl bych to pustit z hlavy.
Za chvíli musím na odpolední vyučování. Rád bych byl chvíli s Hangengem, ale ten teď má někde posezení s vychovatelkou. Nevím, jestli něco provedl nebo tak, nic mi neřekl. Zítra spolu jdem do města. Říkal, že si potřebuje koupit nové kalhoty a já mu mám pomoct s výběrem.
Jsem nadšený, že mě tady lidi berou jako jednoho z nich.

11. 2. 2001
Hangeng si nové kalhoty opravdu pochvaluje. Co na to říct? Můj smysl pro módu je opravdu dobře rozvinutý. Jsem na sebe dost hrdý. Začínám mít pocit, jako byl multitalentovaný a snad začínám být na škole i oblíbený i přes můj „girly“ vzhled. No jo, přemýšlel jsem, že bych se možná nechal ostříhat, abych vypadal trochu víc jako kluk. Když ale moje vlasy, tak uhlově černé, sahající sotva na ramena… Miluju je. Nechci se jich jen tak vzdát. Každopádně nad tím budu ale ještě uvažovat.
A taky bylo dost divný, když mi Seungyang dneska zmáčkl tvář a pochválil moji, cituji „cute baby face“. Nejistě jsem se usmál a odešel. Nebo spíš zdrhnul. Ten týpek fakt asi není moc v pořádku. A navíc, co jsem v takové situaci mohl dělat? Od něj se radši budu držet dál. Hangengovi jsem o ničem neřekl, jen tak pro jistotu. Ani o tom, že mám tenhle deník. Je lepší, když některé věci zůstávají v tajnosti.

6. 3. 2001
Bla, bla, bla. Tak konečně mám po zkouškách. Poslední tři týdny fakt byly celkem krizové. Ne, že by mi to nešlo, učení mi nikdy nedělalo moc velký problém, ale spíš soustředit se. S Hangengem navíc radši děláme blbosti než úkoly. I když mám ve třídě super kluky, se kterýma si dost rozumím (až na Seungyanga, který si mě bůh ví, proč stále dobírá), jen Hangenga bych snad označil za svého nejlepšího přítele. Znám ho sice teprve jen měsíc, ale jako bych našel nějako spřízněnou duši nebo tak něco. Paradoxem je, že na něco takového jsem nikdy předtím nevěřil.

7. 3. 2001
Dneska v noci jsem se vzbudil krátce po jedné hodině v noci. Měl jsem žízeň, tak jsem se napil a přitom jsem si všiml, že Hangeng není ve své posteli. Byl jsem vzhůru, dokud nepřišel a dělal jsem, že spím. Bylo asi kolem půl druhé. Myslím, že měl i mokrou hlavu. Moc jistý si tím ale nejsem, přece jen byla úplná tma a Hangeng si svítil mobilem. A tak si říkám, kde sakra mohl být? Neslyšel jsem ani žádnou druhou osobu, že by snad byl zase s nějakou vychovatelkou nebo tak. Možná z toho dělám moc velkou vědu. Třeba se jen v noci vzbudil a měl chuť na sprchu, tak se zašel slít. Každopádně jsem se ho radši na nic neptal. Nechci, aby si myslel, že ho nějak špehuju nebo něco podobně ujetého.

HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kamie za Wed Jan 12, 2011 12:29 am

:006: :006: :006: Uíííí * * na nic víc se nezmůžu, mianhae :// :D Prostě miluju Heenima v tvém podání! :D¨

Dál dál! ^^
Děkuju <3
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Elion za Wed Jan 12, 2011 12:47 am

dzfhvjzvzfdzv
Kdy bude další?? :009: :009:
Nemůžu kvůli tobě spát. Miluji tvoje fikce :004: :heart:
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Mily za Wed Jan 12, 2011 1:52 am

díky za věnování
teď už to začíná být i záhadný, to se mi líbí :093: , Heechul v tomhle podání se mi zamlouvá, ráda si počkám na další díl :29:
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  HungryGenius za Wed Jan 12, 2011 10:44 pm

ČÁST 3

10. 3. 2001
Holky. To je přesně to, co mi tady chybí nejvíc. Měl jsem možná jít na dívčí školu. Vzhled na to mám, možná by mě vzali. Ale dobře, tady si na to taky nemůžu vůbec stěžovat. Na jídlo už si pomalu zvykám a je fakt, že jsem trochu pohubnul. Když mi máma naposled volala, řekl jsem jí, aby mi občas poslala nějaký ten balíček s jídlem. Nezdálo se mi, že by to nějak zvlášť zaregistrovala.
Teď tu sedím na posteli se sluchátky na uších a za půl hodiny je večeře. Jsem celkem zvědavý, co na dnešek zas vymysleli. Ble, ble.

11. 3. 2001
Hah, dneska se mi stala taková vtipná věc. Teda děje se mi celkem často. Nebo spíš od doby, co jsem tu přišel. No jo, komplexy ze staré školy přetrvávají. Prostě, když se někdo v mé blízkosti nějak rychle směrem ke mně pohne, mám tendenci se shrbit, zakrýt si rukou obličej nebo prostě něco podobného. Kluci nechápou, já se to vždycky snažím nějak okecat. Nikomu jsem neřekl pravý důvod mého přestupu. Částečně ze studu a částečně proto, že některé věci by prostě měly zůstat tajemstvím. A navíc po těch letech tyranie nejsem zrovna dvakrát výřečný typ člověka. Radši se držím v ústraní tak, aby si mě nikdo nevšímal. A možná proto se na mě všichni tak zvláštně dívají…

12. 3. 2001
Hangeng. Tu jeho noční aféru jsem chtěl vypustit z hlavy, ale jak to tak vypadá, jen tak lehce, lusknutím prstů, to bohužel nepůjde. V noci na dnešek jsem nemohl usnout. Pořád jsem se převaloval a pak už jsem jen klidně ležel a zíral do stropu. Hangeng už spal, takže jsem si s ním nemohl ani povídat. Přemýšlel jsem o různých věcech a o čase jsem neměl nejmenší pojem. Pak jsem slyšel, jak se Hangeng na posteli vrtí. Teda, to jsem si prve myslel. Omyl. Vstal, a když procházel kolem mě, rychle jsem zavřel oči, aby to vypadalo, že spím. Prostě se jen tak sebral a vyšel ven z pokoje. Byl pryč asi půl hodiny nebo možná víc. Tím si až tak úplně jistý nejsem, na měření času z hlavy mě neužije. Vím, že mi do toho vlastně vůbec nic není, ale opravdu by mě zajímalo, kam to chodí.

13. 3. 2001
Hangeng mi nedá spát. Je mi to opravdovou záhadou. Nechci se ho ptát přím ani se snažit nenápadně navázat řeč na „noční procházky“ nebo tak něco. A už vůbec ho nechci špehovat. Ale asi nebudu mít na vybranou. Pokud ho při tomhle ještě někdy náhodou načapu, zvědavost mě určitě přemůže a já se za ním budu plížit. Už to vidím jak v nějakém filmu. Jak se tak s ním ale bavím, nepřijde mi nějak jiný nebo tak. Jen včera se před večeří pohádal s Seungyangem. Nevím proč, se sluchátky na uších jsem neslyšel vůbec nic. Ale Hangeng vypadal fakt naštvaně. Moje myšlenky zaplašuje neutichající hlad.

17. 3. 2001
V deníku mi začínají docházet stránky, což je moc špatné. Budu si muset někdy sám zajet do města a koupit nový. Deník byl to jediné, do čeho jsem se kdy mohl plně vypovídat a stále tím je. Dneska nám taky učitel literatury navalil povinnou četbu. Začal jsem s básníkem Ko Unem. Myslel jsem si, že to bude pohodička, tenká knížka, pár básniček, pohoda. Ale ne. Po prvních dvou stranách už jsem nevěděl, o čem to vlastně je. Vůbec to nechápu, ten chlap musel na něčem jet. Jakmile jsem došel na stranu patnáct a přečetl si asi tři, možná čtyři řádky o souložících psiskách, rozhodl jsem se na to vykašlat. Ko Un vážně není nic pro mě.

19. 3. 2001
Pár hodin jsem se rozhodoval, jestli sem napsat to, co se zrovna chystám napsat. Dneska v noci jsem zase nespal. Nespal jsem ani pár nocí předtím a Hangeng se z pokoje ani nehnul. Tak jsem si říkal, že předtím to bylo jen takové… Snad že chvilkové? Dneska v noci se ale znova vypařil. A já šel za ním. Na chodbách bylo rozsvícené tlumené světlo. Potichu jsem našlapoval po tmavě zeleném koberci na zemi. Vzpomněl jsem si, jak měl předtím Hangeng mokré vlasy. Tím pádem moje první kroky vedly do koupelny na našem patře. Když jsem tam došel, viděl jsem světlo a slyšel téct vodu. Říkal jsem si, že jestli se jen v noci chodí rád sprchovat, tak se budu cítit dost trapně. Nicméně jsem potichu otevřel dveře. Vyhrnula se na mě oblaka teplé páry. Vešel jsem dovnitř, a když si mé oči přivykly na ten proud světla a když jsem konečně prohlédl skrz páru, uviděl jsem u jednoho ze sprchových koutů pootevřené dveře. Trochu jsem se nahnul a nahlédl dovnitř. To, co jsem tam uviděl, mě šokovalo. Viděl jsem Hangenga. Byl celý mokrý a úplně nahý. Naštěstí stál zády. Ale tiskl se k nějakému mladíkovi. Snad leknutím, snad hrůzou, jsem si zakryl ústa a potichu jsem vycouval. Chyba byla, že jsem za sebou nechal zabouchnout dveře. Rychle jsem došmajdal zpátky do pokoje a lehl si do své postele. Nevěděl jsem, co mám dělat. Na jednu stranu mi to přišlo i hrozně vtipné a chtěl jsem se tomu smát. Ale na druhou stranu mě to pořádně vyděsilo. Snažil jsem se usnout, ale jen co jsem si stihl trochu pročistit hlavu, ale co to kecám… To se prostě pročistit nedá… Hangeng přišel jen pár minut po mně. Zavřel jsem oči a dělal, jako že spím, ostatně jako vždy. Hodně naivně jsem si myslel, že mi to Hangeng sežere. A taky nesežral. Najednou jsem ucítil, jak na mě dopadají kapky vody. Chtěl jsem otevřít oči. Než jsem to stihl, dvě silné ruce k posteli připoutaly ty mé. Hangeng se na mě převalil a přiblížil se natolik, že jsem cítil to mýdlo ze sprchy. Fuj. „Když to někomu řekneš, stejně ti nebudou věřit,“ šeptl na mě a z jeho hlasu jsem cítil zlost a taky se choval celkem agresivně. Dostal jsem strach. Pak se ze mě zvedl a šel do svojí postele. Nemohl jsem usnout a ráno jsem nevěděl, co říct. Rozhodl jsem se dělat, jako že se nic nestalo. Ale to prostě nešlo. Pořád jsem viděl to, co jsem viděl. A Hangeng se ke mně už vůbec nechoval jako předtím. Buď se mnou nemluví vůbec, nebo sem tam něco štěkne. Nemám v plánu to nikomu říkat, ale upřímně, začínám mít strach.

HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kamie za Wed Jan 12, 2011 10:52 pm

*představuje si, jak se Fire Hangeng tiskne k nějakému klukovi* heh... jo, fajn.
*představuje si, jak se SJ Hannie tiskne k nějakému klukovi* néé TT... můj Hannie TT (A případně i Heenimův, ale spíš můj:D)
Těším se na další <3 :006:
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Elion za Thu Jan 13, 2011 8:05 pm

Kame napsal:*představuje si, jak se Fire Hangeng tiskne k nějakému klukovi* heh... jo, fajn.
*představuje si, jak se SJ Hannie tiskne k nějakému klukovi* néé TT... můj Hannie TT (A případně i Heenimův, ale spíš můj:D)
Těším se na další <3 :006:

Jo, už se taky nemůžu dočkat dalšího..
Jinak jsem dneska ráno byla fakt nadšená jak jsem zjistila žes přidala, nechceš mi udělat stejné překvapení i zítra?? :29: :29: :heart:
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  HungryGenius za Mon Jan 17, 2011 11:09 pm

ČÁST 4

26. 3. 2001
Asi je úplně zbytečné sem psát, že Hangeng se mnou celý týden nemluvil a moje„popularita“ všeobecně upadá. Je to tím, že už prostě nejsem ten nováček a asi začínám všechny nudit. Pár přátel mi ale přece jen zůstává. Ale Hangeng ne. Za celý poslední týden se na mě snad ani nepodíval, nepromluvil. Dělá, jako bych neexistoval. Posledních pět dní mě ale štve něco jiného – Seungyang. Neustále za mnou dotírá, hází po mě ty svoje divné pohledy a tak. Nevím, co s ním mám dělat. Asi bude stejně teplej jako Hangeng. Ne, pardon, tohle jsem trochu přehnal. I když, je to vlastně pravda, no ne?

29. 3. 2001
Možná, možná, ale opravdu jen možná se se mnou Hangeng zase začne bavit. Teda, hodlám s ním promluvit, až přijde do pokoje. Dneska prokázal, že mu možná nebudu až tak jedno. Doufám ale, že jen jako kamarád. Kdyby ke mně choval nějaké ty prapodivné city, asi bych musel zažádat o jinej pokoj. Jo, mám toho kluka rád, ale já prostě nejsem jako on. A co tu vlastně řeším, nikdy mi nepřišlo, že by se na mě díval nějak tak jako že „mlsně“, ani mě nesvlíkal očima, ani mi nikdy nic oplzlého neřekl. Dneska se ale stala taková zvláštní věc…
Šel jsem po chodbě, minul jsem Donghwana a ještě nějakého jeho kamaráda, pozdravili jsme se a jen co jsem stihl otočit hlavu zpátky před sebe, uviděl jsem Seungyanga. Něco se ve mně zatlo a než jsem se stačil jakkoli pohnout, Seungyang mě svou rukou přitlačil ke zdi. S tímhle úchylem se fakt nerad dostávám do křížku. Na chodbě najednou jako naschvál bylo prázdno a on začal zas s těma svýma kecama. Snažil jsem se mu nějak vysmeknout a zdrhnout, ale síly jsem zrovna dvakrát nepobral. Křičet jsem nechtěl, zahánět věci do extrémů nikdy nebyla moje partie. A pak, kde se vzal, tu se vzal, z čista jasna se tam objevil Hangeng s velice zlým pohledem v očích. Vypadal, jako by měl snad za chvíli vybuchnout. Přihnal se tam, pustil na zem svou tašku s učebnicemi a řekl bych, že celkem brutálně strčil do Seungyanga, který se ze mě hned svalil (vysvobození!) a bouchnul sebou o zeď vedle mě. Hangeng se na něj vrhnul, chytil ho za sako a bouchnul s ním ještě jednou o zeď. Seungyang měl úplně strachy zavřené oči a čekal snad, až mu Hangeng natáhne. Ten ho místo toho přitlačil ke zdi a moc naštvaným hlasem mu řekl, aby na mě nešahal. Pak jeden zlý pohled mrsknul ještě po mně, sebral svou tašku ze země a odešel tam, odkud přišel. Stál jsem tam a zíral. A až pak jsem si uvědomil, že bych měl taky radši rychle zmizet.
Myslím, že teď už mi Seungyang opravdu dá pokoj, haha. Je mi fuk, že se mnou Hangeng nemluví, rád bych mu za tohle poděkoval. Nebudu se ho ptát na to, jako jsem ho tenkrát viděl v té sprše s tím… no prostě s někým. No jo, stále nevím, kdo to vlastně byl. Zvědavost je zvědavost, ale prakticky mi do toho vůbec nic není.

30. 3. 2001
Tak fajn. Včera večer jsem se pokoušel s Hangengem promluvit, ale že by mě nějak zvlášť registroval, se opravdu říct nedá. Je pravda, že občas prohodil nějaké to „hmm“, ale to bylo asi tak všechno. Pak jsem mu řekl, že mi jeho sexualita nevadí, že i tak můžeme být přátelé. A co on na to? Řekl jen „ok“, zahrabal se do peřiny a víc už mě nevnímal. Pozvedl jsem obočí, jestli to jako myslí vážně a asi opravdu jo, tak jsem se na to vykašlal a taky šel spát.
Když jsem se dnes ráno vzbudil, Hangeng ke mně zvesela přiběhl a omluvil se mi. Prý ho to trochu vyděsilo, když jsem ho předtím tak „načapal“ a prý se cítil hodně trapně. Ale myslím, že teď je to už zas mezi náma dobrý. Je sice fakt, že po tom, co jsem viděl i jeho agresivnější stránku mám z něj víc respektu než předtím a taky zjištění, že se ojíždí s příslušníky stejného pohlaví ve sprchách, napomohlo k tomu, že ho už asi nebudu brát úplně tak jako předtím. Události posledních pár dnů se opravdu tak lehce vymkly kontrole. Pokusím se ale, aby to na mě nebylo moc znát. Přece jen, je to můj první opravdový přítel.

2. 4. 2001
Sedím ve vlaku a jedu domů. Je pravda, že od čínského nového roku jsem tam nebyl, i když to mám poměrně blízko. Matka chtěla, abych přijel domů na slavnosti kvetoucích třešní. Jo, je to sice hezký a tak všechno kolem toho a taky moc rád rodiče zase uvidím, ale tak nějak zvláštně se mi tam vůbec nechce. Celé to okolí mi připomíná tu minulost, na kterou bych tak rád zapomněl. Pro maminku jsou ale kvetoucí stromečky a kytičky hold kvetoucí stromečky a kytičky. Zase to budou procházky v Olympijském parku a Namsanu. Ne, že bych to tam neměl rád, zjara to tam vypadá opravdu nádherně, ale není to záležitost pro osamělé mládence a už vůbec ne ty s matkami. Na druhou stranu jsem ale rád, že si od toho školního života na pár dní odpočinu. Za ten poslední týden toho bylo fakt moc. Ve škole se mi dokonce zlepšily i známky. Snad na mě máma bude dostatečně hrdá. Přece to ona mě celý život učí, že v Koreji bez původu a bez školy nejsi nikdo.

HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  nemytahnata za Mon Jan 17, 2011 11:13 pm

my chceme akci !!!! hangeng jede !
nemytahnata
→Monster ☆☆☆☆☆

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kamie za Mon Jan 17, 2011 11:18 pm

Tak to asi v Koreji nebudu nikdo -smutná- :008: Ale Chullie je Někdo, už jen svou osobností <3 moje láska * * namyšlená ^^ Moc hezké, Kyasurinko :3
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Elion za Tue Jan 18, 2011 9:07 am

nemytahnata napsal:my chceme akci !!!! hangeng jede !
joooo :D:D úplně mi mluvíš z duše!! :031: :031:
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  HungryGenius za Sun Feb 20, 2011 3:22 am

Tahle část je pro Kamie, Džanu a Magdu, protože ony dělají mé dny lepší.
Děkuju vám.

ČÁST 5

3. 4. 2001
Dobře, uznávám, možná to nebyl zas až tak špatný nápad jet na slavnosti domů. Naše tradiční procházení Olympijského parku se stalo najednou příjemnější, než kdy dřív. Jo jasně, kytičky a všechno kolem, bezva, fakt hezký, ale dnes jsem viděl i něco mnohem hezčího. No jo, holka, co jiného? Byla v jednom z těch stánků, které každý rok lemují vstupy a uličky kolem všech větších parků. Kdyby tam nebyli její rodiče, možná bych za ní šel. Byla tak… přirozeně hezká…

4. 4. 2001
Rozhodl jsem se, že nebudu srab. Dneska jsem se vrátil do parku a šel jsem přímo na místo, kde včera stál ten stánek s tou holkou. Shit, ona tam nebyla. A jít za její matkou by asi nebylo to nejlepší rozhodnutí. Když už jsem tam ale byl, znovu jsem se prošel parkem. Potkal jsem tolik párů, někteří se drželi za ruce. Měl jsem z toho trochu depresi, ale jsem rád, že jsem to udělal. Když jsem se vracel zpátky, byla tam a mluvila se svou matkou. Ta se najednou sebrala a někam odešla. Občas se vyplatí chytnou příležitost na pačesy a tak jsem za ní zašel. Jmenuje se Mi Seon, což odpovídá. Mi představuje krásu a ona opravdu krásná je. Divím se, že dala číslo někomu takovému, jako jsem já…

6. 4. 2001
Za chvíli zase odjíždím na internát, tak jsem poprosil Mi Seon, jestli by se se mnou nemohla ráno sejít. Souhlasila. Prošli jsme se, povídali si. Je milá a bydlí v Jamsilu. Je to sice asi šest zastávek od Gangnamu, ale mohlo by bydlet i dál. Ale co na tom sejde, když já stejně momentálně bydlím na intru? Byla trochu překvapená, když jsem jí o tom řekl. Zapůsobila na mě. Taky je o rok a půl mladší a vůbec se nechová jako holky v jejím věku. Ty běhají kolem a debilně se hihňají, jen když se na ně kluk podívá. Mi Seon je prostě sama sebou, nezdá se mi, že by si na něco hrála. Je prostě skvělá. Doufám, že Hangeng bude v dobré náladě, ačkoliv si nemyslím, že bych se s ním o Mi Seon mohl nějak zvlášť bavit.

7. 4. 2001
Sereš mě Hangengu! Když jsem mu to neřekl, tak to aspoň napíšu. Když jsem včera večer přijel, byl v pohodě. Pokecali jsme, žblebtnul jsem i něco o Mi Seon a on jako pohoda, všechno odkýval. Ale dneska se zas chová jako kretén a jen co může, mě pálkuje. Měl by si v hlavince srovnat, co vlastně chce.

10. 4. 2001
S Mi Seon jsem stále v kontaktu. Chybí mi její tvář. Zjišťujeme, že toho máme tolik společného. Ovšem Hangeng o ní nechce v podstatě ani slyšet. Doufám, že to je jen nějaký odpor vůči holkám a že, nedej bože, nežárlí. Vždycky, když mi přijde textová zpráva, zaculím se, kdežto Hangeng zakroutí očima, povzdechne si a další hodinu se mnou nemluví. Začínají mi z toho kolem hlavy lítat otazníky.

17. 4. 2001
Škola? V gelu. Hangeng? Nemluví. Mi Seon? Zamilovanej. Co z toho vyplývá? Že na nic jiného než na Mi Seon prostě myšlenky nemám. Hangeng zas půl dne nemluví, nevím, co mu zase přelítlo přes nos.

2. 5. 2001
Dlouho jsem přemýšlel, jestli tohle do deníku napsat. Ještě teď se mi klepe ruka. Neměl jsem chuť poslední týdny do deníku psát nebo ho jen vidět. Do očí se mi skoro hrnou slzy, jsem tak zvláštně vyhořelý. Dokonce ani Mi Seon jsem se víc než týden neozval.
V den posledního zápisu do deníku jsem se šel osprchovat, a pak jsem si lehl do postele, jako každý večer. Usnul jsem během pár minut. Najednou jsem ucítil, jak mi někdo zlehka zvedá hlavu a otevírá ústa. Došlo mi, že to není sen. Chtěl jsem máchnout rukou, ale v tu chvíli jsem se naprosto probral a zjistil, že moje ruce jsou svázané. Ani nedokážu popsat, jak jsem se v tu chvíli cítil vyděšeně. Hangeng na mě seděl a než jsem se stačil vzpamatovat, měl jsem v ústech uvázaný roubík. Chtěl jsem křičet, nešlo to. Rychle jsem se posadil a chtěl jsem Hangenga ze sebe shodit. Byl ale moc silný. Žduchnu do mě a já zpátky svalil na postel. Vyděšeně jsem na něj zíral. Pak se ke mně naklonil a zašeptal mi do ucha, že se můžu snažit křičet, ale nikdo mě neuslyší. Že se mu neubráním, že si mě vezme, ať chci nebo ne. Pamatuju si to přesně, slovo od slova. Začal jsem být zoufalý a chtěl jsem do něj bušit svázanýma rukama. Nebyl jsem dost silný. Brečel jsem, hodně jsem brečel. Hangeng mě líbal všude, kde se mu zachtělo. Seděl mi na nohách a držel mi ruce. Nemohl jsem se hnout. V duchu jsem řval, ať to nedělá, ať přestane. Nepřestal. Přidal a bolelo to. Kamarád se proměnil ve zrůdu. Když už se konečně uspokojil, oblékl se a rozvázal mi ruce. Přes zaslzené oči jsem skoro nic ani v té tmě neviděl. Začal jsem do něj mlátit pěstmi. Chytl mi ruce a řekl, že jestli o tomhle někomu ceknu, udělá mi ze života peklo. Vychovatelky ani učitelé by s tím nic neudělali, tak moc je jeho otec má pod palcem. Řekl mi, že se mám uklidnit a já pod náporem jeho slov opravdu začal dýchat klidněji. Byl jsem tak strašně unavený a všechno mě tak strašně bolelo. Pustil moje ruce a odešel na svou postel, kde za chvíli usnul. Já celou noc nespal a tiše jsem vzlykal v rohu své postele. Proč se všechno musí takhle posrat? Dbal jsem na jeho radu a opravdu jsem nikomu nic neřekl. Modřiny mi z rukou zmizely teprve nedávno, jak pevně mě držel. Bojím se na něj i podívat. Od té doby to udělal ještě dvakrát. Je to nelidská stvůra. Ví, že bych se mu nikdy sám nedal, tak si bere to, co chce. Nenávidím ho. Měl bych přestat brečet, abych neupoutal pozornost. Teď bych se klidně rád s chutí vrátil na svou starou školu. Co je šikana oproti znásilnění? Na to už je ale bohužel příliš pozdě.

HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kamie za Sun Feb 20, 2011 3:28 am

Jen sedím a koukám :010: T__T je mi tak děsně líto Chullieho TT i když vím, že se to nestalo, že to je jen příběh, tak nevím, co říct TT Ty tomu Chulliemu dáváš zabrat TT
Zlej Hangeng, zlej!! :007:
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Elion za Sun Feb 20, 2011 12:25 pm

Nenávidím tě!!! Jak mu to můžeš udělat?? :085: :085:
Sakra, abych teď přemýšlela jak to skončí.. :065: :065:
Já chci happy end!! :bba: :abb:
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  ...Lenny... za Sun Feb 20, 2011 6:06 pm

Takhle z Hannieho udělat hajzla :010: Doufám, že to dopadne dobře, taky mám ráda šťastný konce Úsměv ...Jo a ani jsem ti ještě nepoděkovala, že píšeš tuhle ff :Thank You: Je to vážně zajímavé...vždycky se těším na pokračování... a jsem strašně zvědavá, jak to všechno skončí Úsměv ale zase nechci, aby ten konec byl moc brzy :Very Happy:
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  luc20 za Sun Feb 20, 2011 9:54 pm

necakala som, ze Hannie bude az taky grazel :052: krasne sa to zamotava :caa: neviem sa dockat, ako to bude pokracovat
luc20
→Angela ★☆☆☆☆

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  HungryGenius za Mon Feb 21, 2011 12:38 am

ČÁST 6

7. 5. 2001
Mám strach a zároveň cítím takový zvláštní pocit. Chci odsud pryč. Ale podruhé už to nepůjde. Asi bych to ani psychicky nevydržel. Hangeng každý den dělá, jako by se nic nedělo. Všechno mi to pomalu zapadá do sebe. Líbím se i Seungyangovi, proto se s ním Hangeng pořád hádal. Chtěl, aby se ode mě držel dál. Musím uznat, že tohle je svým způsobem celkem hezké. Pořád lepší jeden, než aby si mě střídali všichni jako nějakou špinavou děvku. I když si tak teď díky Hangengovi připadám. Chodím po školních pozemcích jinak, než předtím. Všichni ví, co se děje. Na téhle škole se tohle děje totiž odedávna. A všichni to ví, jen se o tom nemluví. Nesluší se to. Jak jsem to mohl nevidět? Škola plná kluků, bez jediné holky.

10. 5. 2001
Dneska v noci Hangeng zase přišel. Už počtvrté. Nemůžu kvůli němu v noci spát. Vypadám jako mrtvola. Nejím, nespím. Vždycky si ke mně v jídelně přisedne a cpe mi svoje jídlo. Na pokoji jsem ho seřval. Jak mám sakra jíst, když mi dělá to, co mi dělá?! První tři noci byl tvrdý a bezohledný. Ale když přišel dneska, nesvázal mi ruce a nedal mi ani nic do pusy. Jen mi řekl, že mám být klidný a nebude to bolet. Nevím proč, poslechl jsem ho. Snažil jsem se ani neceknout. Jen slzy mi stále tiše stékaly po tvářích. Pro jistotu mi však držel ruce, když se uspokojoval. Pak mě políbil na tvář a šel zase do své postele. A přišla mi zpráva od Mi Seon. Má o mě strach, dlouho jsem se jí neozval… Chybí mi.

15. 5. 2001
Dneska mi začínají zkoušky, takže na nějakou dobu deník opět odložím. Stejně nečekám, že by se mohlo dít něco extra zajímavého. Ale po zkouškách jedu zase na pár dní domů. Pár krásných dní, kdy se nebudu muset dívat na Hangenga, cítit jeho hrubé doteky ani nic ostatního. Chci vidět Mi Seon. Ale teď se hlavně musím soustředit na učení.

30. 5. 2001
Zkoušky jsem podělal. Dobře, ne zas až tak podělal, ale zhoršil jsem se. Takhle stipendium nikdy nedostanu. Nemohl jsem se skoro vůbec soustředit. Hangeng mi kazí i budoucnost. Nevím, co mám dělat. Možná můžu být jen rád, že za mnou nechodí každou noc…

2. 6. 2001
Konečně zase doma. Po dvou měsících. Chybělo mi to tu. Můžu sem sice jezdit i na víkendy, ale nějak jsem na to vůbec neměl chuť. Utéct je tak jednoduché, ale vrátit se už je poněkud horší…
Okamžitě jsem napsal Mi Seon, že jsem doma. Slíbila, že si spolu někam vyrazíme. Musíme to stihnout, dokud je hezky. Až přijdou monzunové deště tak to tu zase bude jedna velká louže. Budu tu jen pár dní. Pak zpátky do školy, ale už jen na měsíc. Hold to nějak vydržím.

3. 6. 2001
Máma je strašně ráda, že jsem zase doma a tak mi vyvařuje, co může. Všimla si, že jsem zhubnul. Díky bohu mi ale na rukách od Hangenga nezbyly žádné modřiny. Dnes odpoledne jsem byl s Mi Seon. Dokázala nemožné – rozesmála mě. Bylo mi s ní tak krásně, na všechno ostatní jsem zapomněl. Opravdu jsem se do ní zamiloval. Ale co z toho, když se můžeme vídat tak málo?

5. 6. 2001
Ještě dneska a zítra budu s Mi Seon a pak se zase vrátím do školy. Chci, aby tyhle dva dny nikdy neskončily. Kéž bych s ní mohl trávit více času. Zrovna, když odsud odejdu, potkám ji. Život je pěknej pes. A ke mně se hnusně chová celou dobu. Věřím, že ale vše zlé, je k něčemu dobré. Jsem tak naivní…

8. 6. 2001
Včera večer jsem přijel do školy. Přišel za mnou Hangeng, chtěl si promluvit. Prý mu je líto všechno, co mi dělá. Rozbrečel se. Vykládal mi, jak je zoufalý. Řekl mi, že mě miluje a že ví, že já ho nikdy milovat nebudu. Bylo mi ho líto. V jednom měl pravdu, nikdy ho milovat nebudu. Ale na druhou stranu jsem si říkal, že kdyby mě miloval, nedělal by mi takové věci. Klečel mi u nohou a brečel, bylo vidět, že ho to doopravdy mrzí. I ve mně se cosi pohnulo. I přes to všechno jsem cítil, že ho mám jako přítele rád. Nevím jak a nevím proč, ale cítím, že mezi mnou a Hangengem se tvoří jakési zvláštní pouto.

HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Elion za Mon Feb 21, 2011 8:23 pm

To byl skvělý dárek po ránu :heart:
BTW, Hee něco cítí k Hanniemu?? :29: :29:
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  ...Lenny... za Mon Feb 21, 2011 11:32 pm

No hlavně taky aby něco Hannie cítil k Heemu Úsměv a ne, že ho bude jenom takhle zneužívat :009:
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  HungryGenius za Tue Feb 22, 2011 12:52 am

ČÁST 7

15. 6. 2001
Něco mě uvnitř svírá… Je to takový zvláštní depresivní pocit. Hangengovi se teď snažím co nejvíce vyhýbat. Na pokoj chodím až těsně před večerkou. Nesnažím se na něj mluvit a on se pořád tváří jako na pohřbu. Poslední týden od toho incidentu, kdy mi klečel u nohou, je nějaký úplně zadřený. Oběma se nám úplně změnil život. Hangeng prý zamilovaný, já snad doživotně zdeptaný. Přál bych si, abych se vůbec nenarodil. K čemu žít, nebo spíš jen přežívat jako úplný vyvrhel společnosti? Je mi tak smutno, chci zpátky domů, za Mi Seon. Její smích mi stále zvoní hlavou, vidím její rozzářené oči.

19. 6. 2001
Měl bych si zajít na ošetřovnu. Poslední dny mě děsně bolí hlava. Na učení se soustřeďuju čím dál tím hůř. Hangeng si mě ale vůbec nevšímá. Na jednu stranu mi to vyhovuje, ale musím si zároveň přiznat, že mi chybí to, jak jsme si spolu vždycky povídali. On je jediný kluk, který mi kdy rozuměl. Jestli mám být upřímný, i přes to všechno ho mám nějakým kouskem sebe rád. I když se z něj vyklubalo to, čím doopravdy je…

21. 6. 2001
V noci za mnou přišel Hangeng. Nechtěl ale to, co obvykle. Beze slova si ke mně lehnul pod peřinu a objal mě. Cítil jsem se tak zvláštně a hlavně svázaně. Ani jsem se nepohnul, nevydal jsem ze sebe jedinou hlásku. Zdálo se mi, že Hangeng usnul skoro hned, oddechoval celkem spokojeně. Se mnou to však bylo horší. Nechtěl jsem, aby takhle ležel vedle mě, nechtěl jsem, aby se mě takhle dotýkal. Usnul jsem až po pár hodinách. Když jsem se ráno probral, byl jsem v pokoji sám. Využil jsem příležitosti a trochu si poklidil. Zašel jsem si na snídani a Hangeng stále nikde. Ani po vyučování jsem ho nikde nezahlédl. Jedna z vychovatelek mi pak oznámila, že brzo ráno odjel se svým otcem. Prý si ho tu byl vyzvednout a odjel s ním do Číny za příbuznými. Jsem celkem rád, že budu mít nějakou dobu zase na chvíli klid, i když to budou jen pouhé dva týdny. Aspoň si za tu dobu stihnu pročistit hlavu.

15. 7. 2001
Jsem zpátky doma. Je tak zvláštně osvěžující pocit. Moc horkých dnů si ale stejně neužiju, přichází deště. Prý pojedeme na dva týdny někam do Thajska. Vůbec nemám páru, co tam budu celou tu dobu dělat. Hangenga jsem od naší poslední noci neviděl. Je divný, když mi začíná chybět? Je na čase deník na nějakou dobu odložit. A měl bych pomalu vyrazit za Mi Seon, nebo přijdu pozdě.

10. 9. 2001
Konec prázdnin přišel už před pár dny a tak jsem zase jedu zpátky na internát. Jedu si pro svůj poslední rok. Prý mám dobré vyhlídky na stipendium, ale budu se muset ještě hodně snažit. Letošní prázdniny byly ty nejlepší v mém životě. Thajsko za moc nestálo, jen co je pravda, ale s Mi Seon jsem se nažil trávit každou volnou chvíli, kterou jsem měl. Stal se z nás pár. Moje první láska. Už jsem se jí odvážil říct i tom šikanování na staré škole. O Hangengovi se ale asi nikdy neodvážím mluvit. Jsem celkem zvědavý, jestli už ve škole bude nebo ne. Každopádně s Mi Seon to teď bude těžší. Tenhle poslední rok nebudu mít čas na nic jiného, než na učení. Trhá mi srdce, když na to pomyslím. Už aby to všechno bylo za mnou, chci být zase s ní.

11. 9. 2001
Když jsem včera přijel, Hangeng už byl na pokoji. Jen co mě uviděl, rozběhl se ke mně a pevně mě objal. Skoro jsem nemohl dýchat. Byl jsem ale tak zaražený, tak jsem ho celkem rád viděl. Kamarádsky jsem ho poplácal na zádech. Jak jsem se celou tu dlouhou dobu modlil, aby ho ta náklonnost ke mně přešla, tak ho nepřešla. Chtěl, abych mu vyprávěl moje zážitky z prázdnin. Tak jsem mu tedy pověděl něco o Thajsku, ale o Mi Seon jsem radši ani neceknul. Nechci ho vyprovokovat, aby byl zase agresivní. Proto jsem mu radši ani neřekl, že se budu snažit o stipendium na vysokou školu. On mi pak s nadšením vykládal, jak byl doma, v Číně. Chce, abych tam někdy jel s ním. Nevím, co si myslí, že bude, až tuhle školu dodělám. Každopádně se to tu budu snažit přežít. Tenhle zatracenej poslední rok už prostě musím zvládnout. I když mám Hangenga rád, mám z něj zároveň i strach. Nevím, co od něj můžu ještě čekat…

HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Elion za Tue Feb 22, 2011 7:13 pm

Proč mu nechce říct, že chce získat stipendium?? :096: :ouo:
Sorry, jsem debil. :aba:
Každopádně mi děláš každé ráno taaaaakovou radost :hea: :hea:
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆

Návrat nahoru Goto down