Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Argentiňané zvolili Donghae jako nejvíc sexy korejce

+2
luc20
HungryGenius
6 posters

Goto down

Argentiňané zvolili Donghae jako nejvíc sexy korejce Empty Argentiňané zvolili Donghae jako nejvíc sexy korejce

Příspěvek  HungryGenius Wed Jan 12, 2011 6:46 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Super Junior Donghae byl zvolen jako nejvíce sexy korejec v anketě na argentinské webové stránce "Listas W."

Anketa sestávala z otázky "#1 nejvíce sexy korejec roku 2010" a i když Donghae skončil na prvním místě, většina členů Super Junior se také umístila mezi prvními příčkami.
Leader Leeteuk skončil jako druhý, následovám Yesungem na třetím místě, Kyuhyunem na čtvrtém a Siwonem na pátém. Šesté místo zaujmul SS501 Kim Hyunjoong, následován Sungminem na sedmém místě, 2PM Junsuem na osmém a JYJ Jaejoongem na devátém. CN Blue Yonghwa završil finálovou desítku.

Source + Photos: Star News via Nate + allkpop.com 
Překlad do češtiny: TheKyas @ sapphire-cyon.forumczech.com


Dnešní Donghaeho tweet:
저 지금 아르헨티나가요 ㅎㅎㅎ 왜냐면 1등햇거든요 ㅎㅎㅎ 아르헨티나 ELF여러분 저 가면 반겨주실껀가요 ??ㅎㅎㅎ
>>Pojedu teď do Argentiny, zvolili mě tam za no. 1. ㅎㅎㅎAgrentinské ELF, jestli přijedu, uvítáte mě? ㅎㅎ

Spoiler:

Zdroj: Donghae's twitter
Překlad do angličtiny: Jenne90 @ twitter
Překlad do češtiny: TheKyas @ sapphire-cyon.forumczech.com
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Argentiňané zvolili Donghae jako nejvíc sexy korejce Empty Re: Argentiňané zvolili Donghae jako nejvíc sexy korejce

Příspěvek  luc20 Wed Jan 19, 2011 6:10 am

tak co si budeme hovorit...zjavne maju v Argentine dobry vkus :064:
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Argentiňané zvolili Donghae jako nejvíc sexy korejce Empty Re: Argentiňané zvolili Donghae jako nejvíc sexy korejce

Příspěvek  Elion Wed Jan 19, 2011 5:03 pm

luc20 napsal:tak co si budeme hovorit...zjavne maju v Argentine dobry vkus :064:
To teda mají :heart: , ale Yesung na 3 místě mě fakt překvapil..
Elion
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Argentiňané zvolili Donghae jako nejvíc sexy korejce Empty Re: Argentiňané zvolili Donghae jako nejvíc sexy korejce

Příspěvek  HungryGenius Wed Jan 19, 2011 10:41 pm

A to samé ocenění Donghae získal i v Peru :005:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Argentiňané zvolili Donghae jako nejvíc sexy korejce Empty Re: Argentiňané zvolili Donghae jako nejvíc sexy korejce

Příspěvek  Konichiwka Thu Jan 20, 2011 9:38 pm

teším sa, že je Donghae na prvom mieste,je to veľký fešák a vyzerá fakt milo :29: haha to robia tie jeho psie očká,kto tomu odolá???ale čo ma zabilo Jaejoong až na deviatom mieste???? :078: :043: :095: z toho mám tik v oku,ako uznávam sú aj krajší kórejci od neho,ale to sú aj od Donghae,wrrrrrrrrr,proste vrčím,zúrim....dýchaj kľud, kľud veď o nič nejde,hah dúfam že ma tu niekto chápe :29:
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Argentiňané zvolili Donghae jako nejvíc sexy korejce Empty Re: Argentiňané zvolili Donghae jako nejvíc sexy korejce

Příspěvek  Markét Wed Jan 26, 2011 11:53 am

no nechci být jízlivá, ae neznaj v těhletěch zemích ve většině jen SJ? ptže třeba já bych to pořadí úplně předělala, kluci jsou sice úžasní, ae rozhodně bych všechny nenastrkala před ostatní....
ae je to jen můj osobní názor ... mianhae ^^
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Argentiňané zvolili Donghae jako nejvíc sexy korejce Empty Re: Argentiňané zvolili Donghae jako nejvíc sexy korejce

Příspěvek  Konichiwka Thu Jan 27, 2011 12:24 am

Markét napsal:no nechci být jízlivá, ae neznaj v těhletěch zemích ve většině jen SJ? ptže třeba já bych to pořadí úplně předělala, kluci jsou sice úžasní, ae rozhodně bych všechny nenastrkala před ostatní....
ae je to jen můj osobní názor ... mianhae ^^

aj mne sa zdá,že to hlasovali asi najme SUJU biased,a i tak ja týmto hlasovaniam neverím mocky,a to je jedno ,či vyhrá dakto z DBSK,SUJU,2PM etc.
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Argentiňané zvolili Donghae jako nejvíc sexy korejce Empty Re: Argentiňané zvolili Donghae jako nejvíc sexy korejce

Příspěvek  Lee Eun Joo Thu Jan 27, 2011 11:56 am

jéééj ja som strašne štastná že sa Donghae umiestnil na prvom mieste :55: ja ho mam strašne rada takže mu prajem : "Len tak ďalej! " :069:
Lee Eun Joo
Lee Eun Joo
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru