Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji

5 posters

Goto down

Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji Empty Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji

Příspěvek  HungryGenius Sat Mar 05, 2011 11:39 pm

Dnes se rozběhla v čínské Šanghaji Super Show 3. Na tu ale Heechul hezké vzpomínky bohužel mít nebude. Přehlídka fanynek, které na pódium hází těžké předměty stále pokračuje. Heechul z toho však nevyvázl jako Yesung v Singapuru. Na tento koncert si bude pamatovat spíš jako na ten bolestný.
Podle informací ho přímo do hlavy zasáhla těžká plastová tabulka.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Po zásahu začal Heechul krvácet a okamžitě odešel z pódia. V zákulisí byl ošetřen, ale na stage už se nevrátil. Místo toho odjel rovnou na hotel a byl opravdu nešťastný.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nezbývá nic, než jen doufat, že se fanynky snad aspoň trochu vzpamatují a přestanou jim na pódia házet těžké věci, neboť náhoda je blbec a všechno by nemuselo dopadnout tak relativně "dobře". :006:
Snad bude Heechul brzo v pořádku..

Zdroje: různé fanbases na twitteru
Report: Kyas @ sapphire-cyon.forumczech.com
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji Empty Re: Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji

Příspěvek  Konichiwka Sun Mar 06, 2011 12:06 am

okej beriem spať,čo som povedala,že to patrí k ich práaci,majú tie fanúšičky vôbec rozum??ako ich vôbec môže napadnúť hádzať ťažké predmety na pódium,pochopim plišáky,spodné prádlo a kondómi,ale plastové tabule :009: :010: :aac: :abb: :ouo: :hje: ako čo je moc to je moc aj na mňa,kde máte rozum,takto nás budú všetkých nenávidieť,nestačí že musia znášať stalkerov v Kórei,ale v Cíne na nich hádžu tvrdé predmety co bude dalej ?,akože som teraz hrooooozne vytočená,veď chuák Hee,ja na vašom mieste,ach jo ja som zvecsa mierumilovny tvor,ale za toto by som vrazdila :hey: :qwu: :nnu:
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji Empty Re: Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji

Příspěvek  Miugeee Sun Mar 06, 2011 3:25 am

Jak jsem zjišťovala, tak slečna se veřejně omluvila. Zřejmě si to bude vyčítat do smrti, ale což dobře jí tak. To by nenapadlo ani malý dítě. Heechul prý údajně odpověděl že se ELFové nemusí bát, že je v pořádku, a že >> "Člověk by měl mít ránu na tváři. Není to mužný?" ... No každopádně by si slečna "fanynka" měla uvědomit, že házet kalhotky je bezpečnější než plastová tabule. :045: :056:
Miugeee
Miugeee
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji Empty Re: Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji

Příspěvek  Konichiwka Sun Mar 06, 2011 12:19 pm

som rada,že sa tá fanúšička verejne ospravedlnila,je mi jasné,že ju to muselo úprimne mrzieť,a to čo povedal Hee úplne milujem,to je cool,haha len dúfam,že kvôli tomu nezačnú na nich všetci hádzať niake tvrdé predmety,že aby všetci vyzerali mužne XDXDXD
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji Empty Re: Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji

Příspěvek  HungryGenius Sun Mar 06, 2011 1:05 pm

Heechulův tweet před 45 minutami

이 상처를 끝으로 절대로 두번 다시는 무대 위로 어떤 것이라도 날아오지 않았으면 합니다. 어느 곳에서든.. 아프지도 기쁘지도 화나지도 행복하지도 않네요

"To zranění, které se už doufám na pódiu nikdy opakovat nebude. Neházejte nic, co není nezbytné. Kdekoliv na koncertě, jestli se někdo zraní, nebudete z toho mít dobrý pocit, může to naštvat a rozzlobit lidi."

Anglický překlad: DonghaeBiased @ twitter
Český překlad: Kyas @ sapphire-cyon.one-forum
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji Empty Re: Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji

Příspěvek  Miugeee Sun Mar 06, 2011 3:19 pm

Konichiwka napsal:som rada,že sa tá fanúšička verejne ospravedlnila,je mi jasné,že ju to muselo úprimne mrzieť,a to čo povedal Hee úplne milujem,to je cool,haha len dúfam,že kvôli tomu nezačnú na nich všetci hádzať niake tvrdé predmety,že aby všetci vyzerali mužne XDXDXD

to že se slečna omluvila je pravda, ale vzhledem k tweetu který napsal Hee tomu co údajně řekl přestávám věřit .. asi :009: :DD a tak byla to nehoda, ale mám dojem že slečnu pěkně nenáviděj :DD
Miugeee
Miugeee
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji Empty Re: Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji

Příspěvek  Miugeee Sun Mar 06, 2011 3:30 pm

Miugeee napsal:
Konichiwka napsal:som rada,že sa tá fanúšička verejne ospravedlnila,je mi jasné,že ju to muselo úprimne mrzieť,a to čo povedal Hee úplne milujem,to je cool,haha len dúfam,že kvôli tomu nezačnú na nich všetci hádzať niake tvrdé predmety,že aby všetci vyzerali mužne XDXDXD

to že se slečna omluvila je pravda, ale vzhledem k tweetu který napsal Hee tomu co údajně řekl přestávám věřit .. asi :009: :DD a tak byla to nehoda, ale mám dojem že slečnu pěkně nenáviděj :DD

Mám na mysli ELFy :D, že to tam měla dost dusný :DD
Miugeee
Miugeee
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji Empty Re: Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji

Příspěvek  Lee Eun Joo Sun Mar 06, 2011 8:07 pm


chudáčik Heechul :008:
Lee Eun Joo
Lee Eun Joo
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji Empty Re: Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji

Příspěvek  Miugeee Mon Mar 07, 2011 4:12 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sice na to nevypadá, ale asi je OK :005:
Miugeee
Miugeee
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji Empty Re: Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji

Příspěvek  Konichiwka Mon Mar 07, 2011 10:46 am

Miugeee napsal:
Miugeee napsal:
Konichiwka napsal:som rada,že sa tá fanúšička verejne ospravedlnila,je mi jasné,že ju to muselo úprimne mrzieť,a to čo povedal Hee úplne milujem,to je cool,haha len dúfam,že kvôli tomu nezačnú na nich všetci hádzať niake tvrdé predmety,že aby všetci vyzerali mužne XDXDXD

to že se slečna omluvila je pravda, ale vzhledem k tweetu který napsal Hee tomu co údajně řekl přestávám věřit .. asi :009: :DD a tak byla to nehoda, ale mám dojem že slečnu pěkně nenáviděj :DD

Mám na mysli ELFy :D, že to tam měla dost dusný :DD

no a ty by si ju mala rada,miluješ Suju konečne sa dozvieš,že tu budú mať koncert,kúpiš si lístok si celá natešená,nemôžeš spávať a nemôžeš sa dočkať kedy nastane ten deň D a zrazu si tam jedna s tisícok fanúšičiek,ktorá má česť držať modrú lightstick a skandovať SUJU a zrazu boom a jeden s tvojich obľúbených Suju dostane ranu do oka niakým tvrdým predmetom,a už sa neukáže na stage,tvoja úžasná noc sa rozplinie T T
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji Empty Re: Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji

Příspěvek  Miugeee Mon Mar 07, 2011 12:35 pm

Konichiwka napsal:

no a ty by si ju mala rada,miluješ Suju konečne sa dozvieš,že tu budú mať koncert,kúpiš si lístok si celá natešená,nemôžeš spávať a nemôžeš sa dočkať kedy nastane ten deň D a zrazu si tam jedna s tisícok fanúšičiek,ktorá má česť držať modrú lightstick a skandovať SUJU a zrazu boom a jeden s tvojich obľúbených Suju dostane ranu do oka niakým tvrdým predmetom,a už sa neukáže na stage,tvoja úžasná noc sa rozplinie T T

Buď v klidu :007: já jí nenávidim a to jsem tam nebyla :009:
Miugeee
Miugeee
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji Empty Re: Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji

Příspěvek  Miugeee Mon Mar 07, 2011 2:10 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

tak já to sem teda dám no..

Tákže > Heechul nedostal plastovou deskou nebočímsi, jak si původně všichni mysleli, ale jakýmsi malým bilboardem...ale i to bolelo, a na obličeji udělalo dost škody :34:
Miugeee
Miugeee
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji Empty Re: Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji

Příspěvek  Elion Mon Mar 07, 2011 11:54 pm

OMG, mají možnost vidět SuJu na živo, ještě z tak malé vzdálenosti a snaží se je snad zranit.. To snad nemyslí vážně!! :34: :34: :024: :066: :hje:
Elion
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji Empty Re: Heechul zraněn na Super Show 3 v Šanghaji

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru