Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[DOKONČENÁ] Fame

2 posters

Goto down

[DOKONČENÁ] Fame Empty [DOKONČENÁ] Fame

Příspěvek  HungryGenius Sun Mar 20, 2011 11:00 pm

Autor: Kyas
*vypráví Donghae

Jak moc jsem si kdysi přál, abych byl slavný. Jak moc jsem se nemohl dočkat debutu. Stále jsem se dokola Leeteuka ptal, kdy už to bude. Jak moc jsem tehdy býval naivní. Ale dělal jsem to hlavně pro něj. Pro člověka, který mi dal život, pro člověka, který pro mě znamenal celý svět. A co z toho, když mě teď nemůže ani vidět? Modlím se, aby se na mě díval alespoň tam z vrchu.
Jak moc mi sláva pomíchala životem. Vzala mi můj osobní prostor a musím se schovávat.
Ty nejslavnější dny už máme za sebou. Začíná to vrzat, jde to vidět. Vždyť odchod Han Genga je toho dobrým důkazem. Někteří mu dávají za pravdu, uvázal se smlouvou jako mladý kluk. Ale neudělali jsme my ostatní úplně to samé? Měl jsem ho rád, mám ho rád. Kdyby se chtěl vrátit, uvítal bych ho s otevřenou náručí, ale teď, v tuto chvíli, ho vnímám jako zrádce. Zrádce, který nás opustil, ač právem.
Teď se nám ale stále vede relativně dobře, ale co bude za pár dalších let? Kdo další nás ještě nadobro opustí? Kdo to ještě vzdá? Možná jedním z těch zrádců budu i já. Nevím.
Tenhle život jsem si vybral, ale kdo mi může říct, jestli to byla správná volba? Mám slávu a přátelství, ale jinak nemám nic. Nikdo nemůže mít všechno, to je pravda, ale je snad trestné chtít alespoň to malé něco z toho všeho? Chtěl bych lásku. Ten pocit někoho milovat a být milován. Na něco takového ale nemám čas.
Kdyby to bylo aspoň tak, jak se to píše v těch fanouškovských fikcích. Kdyby to bylo tak jednoduché.
My si musíme lásku zaplatit. Vytočím číslo, které znám už zpaměti, jak často ho používám a pak už jen čekám.
Jsem přece jen obyčejný člověk, muž jako každý jiný. A jako každý mám i já své tužby. Podmínku mám jen jednu – pokaždé jiná a pokaždé diskrétní. Nemám rád, když na mě moc mluví, kvůli tomu si je neplatím.
Až zazvoní a já jí otevřu dveře, nebudu na chvíli ten známý zpěvák. Pro ni budu jen další zákazník. A až bude po všem, každý se rozejdeme vlastní cestou a tato noc se stane jen jednou z mnoha.
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ] Fame Empty Re: [DOKONČENÁ] Fame

Příspěvek  nemytahnata Mon Mar 21, 2011 12:09 am

ZABILAS :D
nemytahnata
nemytahnata
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru