Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[DOKONČENÁ] Henry 'n SuJu

3 posters

Goto down

[DOKONČENÁ] Henry 'n SuJu Empty [DOKONČENÁ] Henry 'n SuJu

Příspěvek  KyuHyunnie Sat Jul 26, 2008 1:23 am

Holky... fakt nemám tucha, jestli to je fikce nebo skutečnost, ale jelikož mi to přišlo spíš reálný než vymyšlený, tak to házím sem... Originál našla Thrang, přeložila jsem to já s kamarádnou.


Na konci dne (spíš na začátku dalšího dne, jelikož už bylo po 2. hodině ranní) se Henry ocitl v objetí KangIna a EeTeuka, kteří vzlykali, šeptali, byli roztřesený a brečeli. Pevně ho drželi v objetí a šeptali mu do ucha cizí slova útěchy (cizí, protože nerozumí korejsky), jako by ho chtěli ochránit před veškerým zlem na světě.
Navzdory tomu, že si byli navzájem cizí. Henry se mezi nimi, Super Junior, nikdy necítil špatně. Vždycky se o něj starali, jako by byl doma, i přez jazykovou bariéru. Chvíli mu trvalo, než si zvyknul na všechno to objímání a dotýkání, ale když se tak stalo, snažil se zavádět tyhle fyzický kontakty tak často, jak byli oni vzyklí. Když ho EeTeuk objal a řekl mu “nové dítě”, pomyslel si, že konečně našel domov, daleko od svého skutečného domova. Cítil, že někam patří, že byl částí Super Junior.
Jejich poslední vystoupení ho násilím vyhnalo ze země snů a on si začal uvědomovat, že vlastně nepatří k Super Junior a ani nikdy nebude.
Nebrečel přímo potom, co odešel z pódia. Nebrečel, když ho SungMin objal a řekl mu, aby to všechno ignoroval. Nebrečel, když na něj HeeChul křičel :”ZAKŘIČ SI, KDYŽ JE TI ZLE! NENECHÁVEJ SI TO PRO SEBE!”. Nebrečel, když jeli domů.
Jenom tehdy, když ho jeho “adoptivní rodiče”(tim myslí KangIna a Teukieho) popadli, odtáhli ho do jednoho z pokojů, všechny ostatní nechali venku. Tehdy se zlomil a brečel. Brečel, naříkal, křičel, mlátil kolem sebe rukama, kopal až do té doby, než vybil veškerou enerii tak, že nemohl ani zvednout prst. Kagin a Teukie tam stáli, dívali se na něj a,jak předpokládal, dávali na něj pozor, aby si neublížil.
Když se křik zmírnil na šepot a potoky slz se zredukovaly na vzlykání, Henry se doplazil na postel a lehl si mezi Kangina a Teukieho. Začal znova brečet a naštvaně šeptat. Ale tentokrát ne proti těm, kteří mu tak ublížili, ale proti sobě.
“Je mi to líto,” říkal mezi vzlyky. “Je mi to líto. Byl sem hloupej. Měl sem to vědět. Neměl sem tu s vámi vůbec bejt. Všechno sem zkazil. Já sem nepatřím. Je to všechno moje chyba. Byl sem blbej.”
Henry věděl, že mu Kangin a Teukie nejspíš půlku toho co řiká nerozumějí, ale i kdyby měl pravdu, tak to nedají najevo. Jenom ho pevněji obejmuli a dali mu pusu na čelo.
“Jak se s timhle svinstvem můžete vyrovnat?” zeptal se jeho lámanou korejštinou. Nevěděl, jak to má formulovat - je si jistý, že jeho otázka nevyzněla dobře a napůl očekával, že se mu Kangin a Teukie začnou smát, stejně tak jako to dělali Hankyungovi, když uklízel.
Ale oni to neudělali.
“Brečíme” zašeptal mu Teukie do ucha. “Jsme lidi, Henry. Můžeme být trénovaný na to abychom vypadali dobře, ale nefungujeme na baterky. Nemůžem nebrečet. Pláč není znamením slaboty. Je to známka síly - známka toho, že si tak silný, aby si připustil, že jsi lidská bytost.”
Henry ucítil Kanginův ztěžklý pohled, když se posouval do pohodlnější polohy.
“Asi tomu co říkáme nerozumíš,” řekl kangin.”Ale chceme, abys věděl, že Super Junior vždycky budou tvoje rodina ať seš nebo nejseš součástí skupiny. To si zapamatuj, ok?”
Henry popotáhnul, zavřel oči, které ho pálily od pláče a zašeptal slova vděčnosti- v jazyce, ve kterym už dlouho nemluvil. Cítil, jak ruce, které ho objímalz, povolilz sevření, aby se mohl posadit do pohodlnější polohy a on se otočil tak, aby si mohl položit hlavu na Teukieho hruď, jako dítě, které hledá teplo matky. Poslední věc, kterou slyšel, než usnul, byl hluk zvenku (něco o Eunhyukovi, Donghaovi a jahodovym mlíku.)
Právě teď se Henry cítí v bezpečí. Cítí, že sem patří. Cítí, že je součástí rodiny i přes to, že není částí Šťastné 13.
KyuHyunnie
KyuHyunnie
→Too Perfect ★★★★★


https://sapphire-cyon.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ] Henry 'n SuJu Empty JJ...

Příspěvek  Anonymní Tue Jul 29, 2008 8:31 pm

Jj, To Už Sem Četla a Je To Takový Jako Chytlavý,...Je To Zajímavý To Číst a Já Osobně Si Nejsem Jistá, Jestli to Je Nebo Nni Vymyšlený ><...Jestli je To vymyšlený, Tak Je Ten Spisovatel Dobrej...PokaĎ Je to Real, Tak bych To Pochopila Taky, možná To bylo Nalezeno Na Nějakym CyWorldu...Nejspíš Teukiieho nbo Ginna...nebo Henryho?..já nwím ^^... :lool:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ] Henry 'n SuJu Empty Re: [DOKONČENÁ] Henry 'n SuJu

Příspěvek  Dexterka Wed Aug 13, 2008 12:48 pm

Moc pěknýýý :(
Dexterka
Dexterka
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.asianworld.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ] Henry 'n SuJu Empty Re: [DOKONČENÁ] Henry 'n SuJu

Příspěvek  9pitris Tue Apr 12, 2011 12:55 am

jestli je to real nebo ne to asi nezjistíme ae jedno vím jistě je to napsané dokonale
9pitris
9pitris
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ] Henry 'n SuJu Empty Re: [DOKONČENÁ] Henry 'n SuJu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru