Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[DOKONČENÁ|★] Chirurgické křeslo

Goto down

[DOKONČENÁ|★] Chirurgické křeslo Empty [DOKONČENÁ|★] Chirurgické křeslo

Příspěvek  Verča Veselá Mon Aug 22, 2011 5:55 am

[ONESHOT] Chirurgické křeslo

Shrnutí: Siwon – skvělý lékař, příjemný muž s vtipem a láskou pro děti. Tak nějak vypadá dívčí představa dokonalého muže. Všechno má ale svá ALE. Siwonovo dlouholetý kamarád HeeChul je zadlužný a tak se dobrovolně vydal na dráhu prostituta. Jakmile na to Siwon přišel z dokonalého muže se stal tyran, který HeeChulovi ukáže proč s touto profesí vůbec nezačínat.

Projekt: Povídka na přání
Přání od: Marcelle138
Podmínky: Siwon x HeeChul (Super Junior), hard yaoi

O°O°O°O°O°O°O°O°O°O°O°O


Siwon nechal aby jeho plíce zaplnil nikotinový kouř. Pomalu nechával drogu nasáknout až do jeho kůže a se spokojeností, která se mu rozplula v hlavě, nakonec vydechl obláček dýmu. V černočerné tmě, šla viděl jen jeho tmavá silueta, která se opírala o strom a tahy z cigarety, které ve tmě jakoby hořely. Siwon poklepal na kus jeho cigarety a z té opadl šedý popel. Zadíval se před sebe a pozoroval červený kadilak. Stál tam už dvě hodiny. Díval se přes zamlžená okénka dovnitř a zkoušel zpozorovat siluety, které spolu v autě seděly. Siwon se zadíval na svoje hodinky a povzdychl si. Bylo něco málo po půl druhé ráno. Musel vědět skutečnost už hned teď, jinak by ho to sežralo.
V autě se něco pohnulo. Siwon okamžitě zpozorněl a zadíval se na postaršího pána, okolo padesáti let jak vychází z auta a otevírá dveře. Z auta vyšel mladík. Měl hustě černé vlasy, které mu krásně rýsovaly dokonalý a bezchybný obličej. Oči měl veliké a doplňovaly jeho až dívčí vzhled. Postavu měl štíhlou, krátké červené tričko obepínalo jeho svaly a ukazovaly tak na jeho mužnost. Bílé kalhoty doplňovaly dlouhé nohy. Chlapec byl velmi krásný a nejeden si ho spletl s dívkou, dokud neuviděl jeho mužnou postavu.
Chlapec se na staříka usmál a něco mu říkal. Siwon se o to nezajímal, jen se díval na to jak se chlapcovi rty pohybují a po chvíli je sám stařík políbil. „Nemusí to nic znamenat, třeba je na starší a jenom se mi to styděl říct.“ uklidňoval se pro sebe Siwon a popotáhl z cigarety. Pán z kapsy od svého saka vytáhl bílou obálku. Předal ji chlapcovi před ním a ten ji otevřel. Povytáhl koutky a podíval se na muže před sebou. Políbil ho na ústa a vytáhl obsah obálky.
Byly to peníze. A nebylo jich málo. Chlapec si je zastrčil do jeho volné a široké kapsy a obálku vrátil zpět muži. Pán hned na to pokýval hlavou a obešel auto zpět k dveřím od řidiče. Nastoupil, nastartoval a nocí se táhl kouř z výfuku. Chlapec zvedl ruku na rozloučenou a zamával mu. Červené auto se okamžitě rozjelo pryč a nechávalo za sebou jenom smradlavou stopu. Chlapec se rozhlédl kolem sebe a nakonec se otočil směrem k bílé budově, která stála naprosto sama v odlehlém místě Seoulu.
Siwon si pro sebe povzdychl. „Takže je to pravda..“ zašeptal si pro sebe a odhodil cigaretu na chodník. „Bože jak mi to mohl udělat?“ zaskuhral a dal si ruce do dlaní. Povzdychl si a narovnal se. Pomalým krokem šel stejným směrem jako chlapec a díval se na jeho mizející siluetu. „Na tuhle noc nebudeš vzpomínat rád.“ úšklíbl se Siwon po vzoru kočky Šklíby z pohádky o Alence v Říši divů.

O°O°O°O°O°O°O°O°O°O°O°O


Bylo 15.dubna roku 1990. Siwonova rodina šla za lepší práci do hlavního města Koreje, Seoulu. Přestěhovali se do klidnější části města vedle obrovského lesu. Siwon byl tenkrát ještě malý chlapec a jediné o co se zajímal, bylo to, jestli má nablízko jeho kostičky na hraní. První den co se Siwonova rodina přestěhovala do jejich nového bytu, přivítali je jejich nový sousedé. Měli malého chlapce, asi o tři roky staršího než byl Siwon. Oba si moc rozuměli a pořád si spolu hráli. HeeChul, tak se ten chlapec jmenoval, Siwona ani na minutu nepouštěl z očí a jen tak někoho nenechal, aby si na jeho „mladšího bratra“ sáhnul. Nerad se loučil, hlavně po tom co k němu Siwon vztahoval malé dětské ručičky a potom se rozplakal, když ho HeeChul nevzal do náručí.
Po nějaké době spolu kluci začli chodit do školy. Každý den se scházeli před jejich domy a společně vyrazili do školy. Společně zažívali každý den, každou hodinu svého života. Byli nerozlučná dvojka a někteří spolužáci si z nich trochu utahovali. HeeChul se ale vždycky zachoval jako správný Hyung a svého malého dongsaenga chránil jako oko v hlavě. Kluci před sebou neměli tajemství a vždycky si všechno řekli. Byli jako dva záznamníky co pracovaly pro toho druhého, jako paměti. Jejich vyprávění se týkalo první pusy ve školce, až prvního zklámání v lásce na střední škole, nebo nepříčetným maturitám na školách a ještě horších přijímačkách na vysoké školy.
Roky plynuly a z nevinných a roztomilých kluků vyrostli muži. HeeChul byl krásný jako kdejaká dívka, měl velké oči, bezchybnou pleť a husté vlasy. Zajímal se o zpěv, herectví a bytový desing. Vždycky nastala nějaká hustá atmosféra HeeChul ji vždycky rozprášil s nějakým vtipem a nebo výkřikem kterému se všichni zasmáli a všechny obavy byly vždycky pryč. Siwon naproti tomu byl více mužný, byl vyšší a všichni kamarádi se s ním pořádně bavili. Nezkazil žádnou párty, večírek a vždycky vyprávěl o svých nejpeprnějších zážitcích, které pro někoho byly až skoro nedosažitelné.
I přes rozdíly oba zůstali prátelé. HeeChul šel po střední škole na hudební konzervatoř v oboru postmoderní hudby. Siwon se naopak přihlásil na doktorskou fakultu. HeeChulovi se však ten rok nevedl. Při autonehodě se zabili oba jeho rodiče a HeeChul se musel během několika dní postavit na vlastní nohy, začal chodit na brigády a večer navštěvoval vysokou školu. HeeChul i přesto nedokázal zplácet všechny dluhy co měl ještě po rodičích a co si nadělal sám. Vyhodili ho ze školy, HeeChul byl přinucený prodat nějaké své oblečení a věci,aby si trochu vydělal. Siwonova rodina a Siwon se o něj starali jako o syna a pomáhali jak jen to šlo,ale Siwonova rodina taky nebyla zrvona z nejbohatší čtvrti a tak to šlo opravdu pomalu.
Poslední dobou se HeeChul vždycky večer vytratil s tím že musí někam jít. Jakmile někdo doléhal kam to jde, řekl že se jde projít. Obvykle to bylo kolem desáté večer a vracel se kolem třetí ráno. Byl vždycky unavený, občas pomlácený a Siwon si o něj začal dělat starost. HeeChul ho však uklidňoval že se nic neděje. Siwonovi přátelé, mu však ukázali fotografie kde byl HeeChul s nějakým starcem a prý se živí jako prostitut. Siwon se s kamarády rozhádal a řekl,že to co říkají není pravda a opravdu ho to uráží. Siwonova nejistota vzrostla,když jednou přišel domů dříve a slyšel HeeChula plakat z vany. Pootevřel dveře a uviděl HeeChula jak sedí ve sprchovém koutě s otevřenými sprchovými dvířky. Sedí na dlaždičkách a pláče. Na těle měl hodně modřin a kolem všude byla krev. Siwon se mu snažil oomoct, ale HeeChul začal být jak nevraživý a nechtěl se už dál o tomto tématu bavit.
Siwon se tedy rozhodl vzít všechno do svých rukou. I kdyby ho to stálo věrnost a kamarádství jeho dlouholetého přítele.

O°O°O°O°O°O°O°O°O°O°O°O


HeeChul, chlapec co před chvíli mluvil s pánem a vzal si od něj za své služby nemalou částku peněz, vešel do bílého domu. Zvenčí vypadal jako každý jiný, vevnitř však byla hustá atmosféra potu, parfému a podejné lásky. Stěny byly natřeny rudou barvou jako kdyby byly potříštěné krví. Všude kolem bylo několik zelených bonsají,které trochu provzdušňovaly zatuchlý pach domu lásky – jinak zvaného jako bordel.
Za recepcí seděla postarší dáma okolo čtyřiceti lety. Měla dlouhé vlasy, které měla natočené v krásných kudrlinkách, kolem krku několik řetízku. Na sobě měl lesklé modré šaty, které jí těsně obepínaly pas a s hlubokým výstřihem ukazovaly na její přednosti. Seděla s nohou přes nohou, tak, že se jí šaty srolovaly až nebezpečně nízko a chlapci, kteří ten den přišli do tohoto domu nad její krásou mohli jenom poslintávat, bohužel ale marně. Tahle dáma se nedala jen tak někomu a pokud neměl hrudník o velikosti B, dlouhé štíhlé nohy a minišaty co by obepínaly jejich štíhlou postavu, neměla zájem. HeeChul k ní přišel v době, kdy si její upravené nehty barvilo na stejně rudou jako měla měl celý dům. „Ahoj.“ řekl HeeChul a dal přes pul jeho poslední peníze co dostal.
„Tedy ty asi umíš dobře honit.“ řekla když prohlížela sumu co mu dal pán od červeného auta. HeeChul jen zakoulel očima a znovu se podíval na ženu za stolem.
„Maminko,“ tak té dámě všichni říkali. „Můžeš toho nechat a prostě mi to už odsouhlasit.“
„Ale nono. Hned bych tak nepěchala.“ řekla a s namalovanými nehty sáhla do přihrátky s cigaretami a zapalovaček. Jednu z úzkých cigaret si dala do úst a potáhla. „Někoho jako ty jsem tu od doby co tu tu vedu neměla. Všichni se na tebe ptají a chtějí vědět, kdy tu budeš a jestli s nimi půjdeš.“ HeeChul se posadil na stůl a zadíval se do očí bordel mamá.
„Jo to je sice hezký,ale já už to dělat nemůžu.“ řekl a zadíval se nasvoje upravené ruce, které zdobil prstýnek s vybroušenou ještěrkou,kterou mu dal k šestnáctým narozeninám Siwon. Dáma postřehla kam se dívá a vydechla nikotinový kouř přímo do HeeChulova obličeje. Ten se jen rozkašlal.
„Nemysli na toho parchanta.“
„Neříkej mu ta, ani ho neznáš.“ řekl a znovu se podíval na svůj prstýnek. Dáma si znovu sedla na svoje místo a podívala se na jejího nejlepšího prostituta.
„Stejně to nechápu. Jak ho pořád můžeš chtít, potom co tu děláš?“
„Mám ho rád.“ přiznal HeeChul a oba z nich věděli že to nemyslí zrovna kamarádsky. „Právě proto musím skončit, lhal jsem už moc dlouho. Takhle to nevydržím.“
„Začínáš mi měknout.“ řekla a vzala do ruky jeho peníze co si vydělal. Začala je dávat na dvě hromádky. „Ale chlapi jsou z tebe celý tvrdý, nemůžu za to, prostě jsi se uchytil.“ řekla a poslední bankovku dala na druhou a větší hromádku. „Tohle je tvoje.“ dotlačila k němu menší hromádku. Větší hromádku si poskládala mezi prsty a dala si ji do šuplíku pod cigarety. „To je moje.“ zaradovala se. Tohohle kluka jí prostě poslal samotný Bůh! HeeChul si počítal peníze a zjistil že mu to stačí aspoň na zaplacení hypotéky na tento měsíc, sice mu nejspíše nepůjde elektřina, ale slíbil rodičům že jejich dům neprodá a oba se dočkají krásných vnoučat,co si budou hrát na jejich malé zahrádce. „Fakt s tím chceš seknout?“
„Jo. Stačí ti to takhle říct,nebo musím něco udělat?“
„Nejradši bych ti dala pár facek,ale to mám od doby co tu byly ty fízlové zakázaný.“ řekla a típla svojí cigaretu do hlíny v květináči. „No, prakticky, můžeš odejít,ale je tu poslední zákazník, který si výslovně žádal jen tebe.“ HeeChul se na ni podíval a ta jenom zamrkala.
„Ale poslední,ano?“
„Jak chceš. Čeká na tebe v pokoji 45.“ HeeChul jenom pokýval hlavou a zastrčil si peníze do kapsy. V tom ho za zápěstí stiskla jeho maminka. „Dveře tu budeš mít vždycky otevřené.“
„Říkáš to proto že ti budou utíkat penízi, zakázníci,nebo se bojíš o mojí druši?“
„No,“ přivřela jedno oko a na chvíli se zapřemýšlala. „Byznys je s tebou lehčí,ale nechci abys někdo jako ty skončil na ulici a pak si na tobě užívali nějaký chuligáni.“
„Toho bych se nebál.“ řekl s směvem. Pustila jeho ruku a HeeChul se vydal po malých schodech se zlatým kobercem. Na schodišti se potkal s líbajícícm se párem. Protože nebylo místo na průchod, dívka která si ho všimla jen zvedla jednu z jejich nohou a opřela ji o zábradlí co lemovalo schody. HeeChul ji rychle podlezl a vděčně se na ni usmál. Ona jen mávla ruku a znovu se věnovala svojí práci. HeeChul šel na pravou stranu pokojů a zapadl hned za třetí modré dveře s kovovou číslicí 45.
Pokoj byl ryze žlutý. Stěny byly žluté a třpytili se na ní i menší pavučiny. Postel byla velká s rudozlatým povlečením a kolem něm vysely dva žluté závěsy,které sloužily jako nebesa. Malý stoleček uprostřed místnosti, hned vedle pohovky. Na stolku byla sklenice s vínem a malým vzkazem. HeeChul si sedl na pohovku a vzal do ruky bílý papír na kterém bylo čitelným písmem napsaný vzkaz: Napij se, krásko moje. Zachvilku přijdu. HeeChul se pro sebe jenom usmál. Odložil papír zpět na stůl a rukou se natáhl po vínu. Upil z něho a cítil jak se mu po těle rozběhl hřejivý pocit mrazíků. Vůbec mu vybuchl v ústech a zanechal za sebou sladkohořkou slast. „Má dobrý vkus.“ řekl si hned na to a na jeden lok vypil zbytek sklnice. S malým zahučením zjistil že sklenice je prázdná a znovu ji položil na stůl vedle vzkazu. Opřel se zády o pohovku a zadíval se na žlutý strop. „Páni, tady je zima.“ zaskřehotal si pro sebe a více se k sobě přimáčknul. Podíval se kolem sebe,ale zjistil že všechna okna byla zavřená. HeeChul se pomalu začal třást zimou. Žlutý pokoj se mu míchal v spleti růžové, červené a černé. „Bože co to je?“ chtěl vykřiknout,ale dokázal jen zaskřehotat a chytil se za hlavu. Ta mu nepříjemně pulzovala v jednodném tempu. Tělo polilo horko, za chvilku opět zima. Cítil jak mu v stěch vysychá a má chuť se něčeho napít, nebo aspoň na někoho zakřičet. „Sakra, byla v tom droga.“ Už dokázal jen šeptat a za chvilku se jeho svět propadl do černočerné tmy bez hlasů, bez vůní, bez nikoho.

O°O°O°O°O°O°O°O°O°O°O°O


HeeChul pomalu otevřel svoje velké oči. Narychlo polk a zjistil že se cítí svěže a příjemně. V ústech cítil vodu, určitě mu jí někdo musel podat. HeeChul se podíval kolem sebe,ale viděl jen černočernou tmu. Za ním bylo otevřené okno, všude okolo byly skříně a na stěně blikalo oranžové světlo. „Kde to jsem?“ zašeptal HeeChul a zjistil že se mu spotupně vrací hlas.
„Už jsi vzhůru?“ HeeChul otočil hlavu k siluetě, která stála mezi dveřmi. HeeChul se neznámého pokusil vidět, ale kromě siluety viděl jen černočernou tmu a matné světlo co bylo kolem něj. HeeChul se snažil pohnout svým tělem,ale zjistil že nemůže. Něco mu bránilo v pohybu. Osoba se odstrčila od trámů a rozsvítila. HeeChul překvapeně zasyšel,když na jeho oči začala útočit ostrá světla,ale hned jakmile si na ně zvykl svoje oči naplno otevřel. HeeChul se podíval před sebe a uviděl Siwona. Měl na sobě modré rifle a černou košili, vlasy měl pečlivě učesané a na rukou měl hodinky. Vzduch byl cítit cigaretami a dezinfekcí. HeeChul párkrát zamrkal na svého přítele, než mu došlo že se stále nemůže hnout. Podíval se na svoje tělo, neměl na sobě bílé kalhoty, ani červené triko, měl na sobě pouze nemocniční bílý přehoz. Zjistil že sedí na chirurgiickém lůžku. Nohy měl od sebe,jako kdyby byl žena a podstupoval gynekologické vyšetření, s tím rozdílem že nohy měl pěvně přivazané lanem. Ruce měl přivázané k opěradlům a HeeChul se snažil hnout. Mrskal sebou jako ryba,ale nic se nedělo. „Nedělej to,nebo si ublížíš.“ řekl Siwon a sedl si za lékařský stůl. Vzal ze stolu tužku a vytáhl složku z batohu co měl položený vedle obrazovky počítače.
HeeChulovi tlouklo srdce. Co to s ním Siwon hraje za hru? Proč tu je? Proč je přivázaný a proč není oblečený? Siwon rukou poklepával po bílé papíře a propiskou na něj něco dopsal. „Proč tu jsem?“ zeptal se nakonec Heechul když konečně přešel srdeční bušení.
„To byl jsi měl vědět sám,ne?“ řekl Siwon a otočil se na otáčející židli tváří v tvář k HeeChulovi. HeeChul jen zakroutil hlavou že nechápe. Siwon se pro sebe usmál a vzal do ruky složku, kterou předtím vytáhl z tašky. „Jen jsem našel něco velmi zajímavého,že jsem ti to prostě musel říct osobně.“ HeeChul nasucho polknul a když viděl že Siwon čeká na jeho odpověď zašeptal: „Ano. Povídej.“
„Dobře.“ usmál se pro sebe Siwon a otevřel bílou složku. „Zameškáváš prohlídky.“ řekl mile Siwon a hned na to přečetl kus z papíru. „Kim HeeChul odmítá chodit na jakkékoliv prohlídky, zatímco se po nocích potlouká s muži a uspokojuje jejich touhy.“ HeeChulovi se rozšířili zorničky a podíval se na svého kamaráda. Ten ho chladným pohledem pozoroval a aniž by se do složky podíval říkal dál. „Zubní prohlídky zvládá mezitím když ho muži chytí za hlavu a přinutí mu ho vykouřit.“
„Dost...“ zašeptal HeeChul a odvrátil hlavu na stranu.
„Preventivní prohlídky zvládá mezitím co se ho ostatní dotýkájí a koušou ho po různých částech těla.“ Siwon odložil složku na stůl a postavil se.
„Dost..“ zašeptal znovu HeeChul a oči mu natekl slzami.
„Na svůj mladý věk ho dokonce už hodně mužů prošetřovalo na prostatu a dráždilo ho na G bodu muže.“
„Dost.“ řekl tentokrát silněji.
„Místo toho-“
„Řekl jsem dost!“ vykřikl HeeChul a hned se ozvala rána. HeeChul měl na straně hlavu a celá jeho tvář hořela. Po očích se mu spustily slzy a řinuly se po jeho neposkrvěnné tváří. Siwon vzal jeho bradu do mezi svými prsty a znovu ho otočil k němu.
„Na mě řvát nebudeš,je ti to jasný?!“ pohoršeně řekl Siwon. „Slyšel jsi mě!“ vykřikl.
„Ano!“ řekl mu křikem zpátky HeeChul a ještě více se rozplakal.
„Ale pročpak pláčeme?“ řekl Siwon a dotkl se jeho tváře a slzy mu setřel palcem. „Já ti neublížím..“ zašeptal Siwon a naklonil se k HeeChulovi. Políbil ho na sametová ústa a zanechla tak pro oba krásný prožitek jemných rtů. HeeChul zavřel jeho oči. Takhle si to nikdy nepředstavoval, hlavně ne ta v absurdní situci,ale polibek mu roztřásl celé tělo. Siwon se k HeeChulovi naklonil podruhé a tentokrát své rty nechal na ústech druhho muže déle. Jemně jimi zapohyboval a oba se začali mírně líbat. HeeChul se jazykem dotkl Siwonových rtů a zkoušel se dostat mírnou švírou mezi ně. Siwon se však rychle odtáhl a podíval se červenajícího HeeChula. Ten se na něj usmíval a opřel se více do křesla. „Takhle to nejde.“ řekl Siwon. HeeChul jen pokýval hlavou věděl že potom co má za sebou na něj musel být Siwon opravdu naštvaný.
„Chápu.“
„Opravdu to chápeš? A nevadí ti to?“ řekl Siwon a svoje ruce dal na ty HeeChulovi.
„Ne.“ zašeptal smyslně HeeChul a znovu se opřel o křeslo jako kdyby to byla ta nejpohodlnější věc na světě.
„Tak to jsem rád.“ řekl Siwon a přešel na druhou stranu místnosti. Jednou rukou si k HeeChulovu křeslu došoupnul malý stoleček na kolečkách. Bylo na něm několik nelibě a hrůzostrašně vypadajících nástrojů,které se obvykle používaly na vyšetření. HeeChul se na nástroje podíval a potom na Siwona. Ten vzal do ruky jeden z nástrojů a mezi rukama ho vyzkoušel. Nástroj vypadal jako otupené ocelové nůžky, strokrát větší než ty na manikůru.
„Siwon..?“
„Nerad bych od tebe něco chytil, takže si tě nejdřív pořádně vyšetřím.“ HeeChulovi se znovu rozbušilo srdce. Pocit klidu a lásky byl najednou pryč.
„Proč? Ne, já nejsem nemocný, nikdy jsem mužlm nedovolil jít do mě bez ochrany, to by bylo příliš riskatní. Nikomu jsem nedovolil i přes ochranu, aby se-“
„To mě nezajímá.“ řekl Siwon a nohou se odrazil od země. Malé křeslo na kolečkách, které vypadalo jako piánová stolička, se zastavila těsně přes HeeChulovým rozkrokem. Siwon rozhrnul bílou látku,která zakrývala HeeChulovo přirození. HeeChul byl pod blým pláštěm naprosto nahý a Siwon se nad jeho postavou jenom usmál. Prstem projel od jeho varlat k malé štěrbině a dostal se do ní prstem. HeeChul nad dotekem trochu nadskočila,le zkusi lse uklidnit. „Páni, tam je těsno.“ žasnul Siwon, to přidalo na větším strachu z HeeChulovi strany. Siwon se pořádně posadil a prst znovu vytáhl z HeeChulova konečníku. Vzal do ruky rukavice a natáhl se je na obě ruce. Potom vzal do ruky nástroj v podobě těch zvláštních otupených nůžek a více se k HeeChulovi sklonil. „Možná to bude nepříjemné. Možná to bude bolet.“
„Možná?“ řekl nervózně HeeChul a vzrušil se když cítil Siwonovo dech na jeho holé kůži.
„Určitě to bude bolet. Chtěl jsem tě jenom uklidnit.“ Siwon dla dva prsty do HeeChulova otvoru a zajížděl dovnitř a ven. HeeChul nad prvním dotykem zaskuhral. Siwonovi dlouhé prsty se tam dostali až po skoro začátek dlaně. Siwon nasucho polk,když se podíval na HeeChula,který se díval do stropu a očima tikal po místnosti. Prsty nechal v jeho otvoru a přiblížil k němu i nůžky. Prsty HeeChula mírně roztáhl a nůžky do něj ponořil.
„Aah!“ vykřikl HeeChul. Ruce zadřel do opěradla audělal do kožené pokrývku pořádnou rýhu.
„Jsi v nemocnici. Nebuď hlučný.“ pokáral ho Siwon ironicky nůžky otevřel. Tím HeeChula začal roztahovat. HeeChul se pod ním svíjel bolestí a skuhral. V očích ho pálily slzy co se mu draly po tvářích a kapaly po jeho bradě na chirurgické křeslo. Siwon se nad jeho trápením jen škodolibě usmál a podíval se na rozevření které vytvořil díky nůžkám. „Hm.. no tady něco je..“ řekl mírně a prsty ponořil do HeeChula a dráždil tam jeho stranu. „Ah, asi se mi to zdálo.“ řekl lítostně a prsty přejel po druhé straně. „Nebo je to tady? Asi jsem si na to měl vzít brýle.“ zasmál se. HeeChul se nad jeho vtipem ovšem nesmál, místo toho jen skučel a zrychleně dýchat. Siwon přidal další prst kterým pomalu prohmatával HeeChulovi stěny. Dostával se víc a víc hluboko, nůžkami zajel hlouběji a HeeChul prohnul jeho záda.
„Ne, prosím! Dej to pryč! To bolí!“ Siwon však nepřestával a narazil do místa,kde se HeeChul znovu sevřel,ale tentokrát ne bolestí,ale vzrušením.
„Našel jsem to.“ řekl Siwon a dráždil HeeChula na stejném místě. „Nechápu jaký koukám to místa udělal až pět centimetrů v mužově konečníku. To je jako u žen a jejich orgasmu, nemyslíš?“ mluvil Siwon a HeeChul nasucho polk. Co si asi měl myslet? Siwon ho roztahoval prapodivným nástrojem a dráždil mu prostatu. Bolest a vzrušení se míchala do jednoho a HeeChul netušil jaké se podává víc. Siwon si olízl rty,když uslyšel HeeChulov hlasité sténání a natahování se slzami. Nůžuky položil na chirurgické křeslo,které dokonale drželi a stále nechávali HeeChula oetvřeného, jednou rukou ho dráždil na prostatě a druhou se jemně dotkl jeho varlat. Začak mu je pomáčkávat a různě je zkoumat. „Tady něco máš.“ řekl a jedním prstem kroužil na jednou z nich. „Páni. To je zvláštní.“ řekl a všímal si jak se HeeChul vzrušuje. Svou ruku přesunul na jeho penis a začal ho pomalu masírovat nahoru a dolů. HeeChul na dotykem zasténal a zavřel oči. Siwon si všiml maličké kapičky na jeho žaludu a sklonil se k jeho špičce. Olízl ji a HeeChul sebou už po několikáté škubl. Neviděl co s ním Siwon dělá,ale strašně se mu to i přes počáteční strach a bolest, líbilo. Ruce ho dráždily na místě rozkoše, zatímco jazykem se začal zabývat o jeho penis. Začal ho okusovat a líbat ho od horní špičky až ke kořeni,kde jeho nos polechtala krásná pokožka. „Jako miminko.“ konstatoval Heechulovo vkus a políbil ho na holé pokožce.
„Zakazníci si to vyžadují.“ řekl HeeChul aby to objasnil.
„To je trochu pedofilní,ne?“ HeeChul odvrátil hlavu a nechal aby ho Siwonovu otázku nezodpovězenou. V tu chvíli Siwon vytáhl prsty z jeho otvoru společně s nůžkami a přestal se starat o jeho penis. Odložil nůžky zpět na stoleček a postavil se. HeeChul poprvé viděl na svého kamaráda. Tomu se jasně v kalhotách rýsovalo vzrušení a oči měl tmavé, zorničky rozšířené,jako kdyby použil drogu. HeeChul polk a podíval se na něj. Siwon z HeeChula strhl neuvázaný bílý plášť co zakrýval jeho tělo. HeeChul byl před Siwonem naprosto nahý. Siwon dal jedno koleno na roh chirurgického křesla,přesně v místě kde se dotýkal HeeChulovi nejintimější oblasti. „Preventivní prohlídka.“ řekl hned na to Siwon a napadl HeeChulovi rty, konečně nechal aby HeeChul prozkoumal jeho útroby. HeeChul chtěl rukou zajet do Siwonových vlasů a mačkat ho k sobě. Nemohl,ale stejně si užíval krásného pocitu sametových rtů na jeho. Siwon chutnal po cigaretách, alkoholu a citronů. Z té chuti se HeeChulovi zamotala hlava. Siwon se odstrčil a řekl: „Zubní prohlídka je v pořádku.“ HeeChul se začervenala zacítil na těle Siwnovi ruce dotýkaly se jeho rukou,svalů, krku,až se dostaly na hrudník. Mezi ukazováček a prostředníčke začal mačkat HeeChulovi bradavy a užíval si pocitu jak pod ním tvrdnou. HeeChul nenasytně zasténal a Siwon mu dal prst na ústa. „V nemocnici má být ticho.“ zopakoval mu. „Už jsem tě napomenul. Ještě jednou a potom se neznám.“ HeeChul pokýval hlavou. Siwon byl úžasný muž,ale tohle ho děsilo. Nikdy ho takového nepotkala,ani neznal jeho stránku,kde by byl agresivní nebo chtivý. Siwon políbil HeeChulovo hrudník a polibky se přemísťoval níž a níž,dokud se jeho jazyk neponořil do HeeChulova pupíku. „Něco tomu chybí.“ řekl si spíše pro sebe a znovu slezl z křesla. Natáhl se po jednou ze skalpelů a dal je HeeChulovi na pupík. Kroužil kolem ováného tvaru a HeeChul se zadíval na Siwnovou činnost.
„Co to děláš?“ zašeptl HeeChul pochybovačně.
„Neboj se,bude to vypadat dokonale.“ Z kapsy vytáhl nějaký kulatý předmět. „Teď to píchne.“ Siwon zajel skalpelem do jeho pupíku.
„Aaah! Nnh! C-co.. to děláš! Dej to pryč.“ a začal sebou škubat.
„Budeš sebou víc škubat a to břicho ti rozpárám,jestli nepřestaneš.“ řekl Siwon a chladně se na HeeChula podíval. HeeChul viděl Siwonovu odhodlanost a věděl,že by to klidně udělal. Tak jen naticho polknul a zkusil se přežít hroznou bolest. „Aah.. hn..“ kňučel přes zavřené rty a cítil chladný kov, který mu obkroužil celý pupík. Pak zacítil jen teplo v podobě Siwnova hladkého jazyka. „Ah..“ zašeptal HeeChul a podíval se odlů. Siwon HeeChulovi slíbával krev,která se řinula z jeho zranění.
„Dokonalé.“ řekl si pro sebe a znovu místo políbil. Teď však nepolíbil holou kůži,ale kov v podobně ještěrky jako piercingu,který HeeChulov zabondul do těla. HeeChulovo tep se už zklidnil,ale palčivá bolest ho stále tížila na místě pupíku. „Zase si vykřikl.“ řekl Siwon.
„Cože?“ zašeptal HeeChul přes bolest a pootevřené oči.
„Zase si vykřikl. Musím tě potrestat.“ Siwon vzal do ruky HeeChulovi nohy a kolem kotníků mu je rozvázal. HeeChul věděl že má vykoupnout,má možnost utéct,ale neměl na to sílu. Jeho tělo bylo v ohni a nohy jen pomyslně vysely kolem okraje chirurgického křesla. Siwon nechal HeeChulovi stále přivazané ruce a přešl znovu ke stolu.
„Prosím už ne.“ řekl HeeChul. Siwon se podíval na jeho žádoucí oči a rozkousaný ret,který si od bolesti kousal.
„Tohle na mě neplatí.“ řekl a zpod stolečku s nástroji vytáhl černou věc. HeeChula na tím jenom zamrkal. Byl to černý obojek jakoby pro psa,ze kterého se spouštěly zlaté řetězy s malým kroužkem nakonci. Siwon vzal HeeChulaza krk a tím ho přinutil se posadit. Dal HeeChulovi obojek kolem krku, zlaté řetízky končili zvláštními úchyty,které Siwon přichytil na HeeChulovo bradavky a jeho nový piercieng,ze kterého se stále spouštěla krev. Zvláštní a hmotný ocelový kroužek dal potom kolem HeeChulovi erekce a tak dokončil svoje dílo. Vzal do ruky černý provaz,který připnul na očko kolem obojku a sloužil jako vodítko. Rozvázal HeeChulovi ruce a vodítkem HeeChula strhnul na zem. HeeChul zůstal na všech čtyřech a zrychleně oddychoval. Neměl sílu se bránit, neměl sílu odporovat, jeho bolest byla silnější. Siwon se rozkročil nad HeeChulem a vzal do ruky jezdecký bičík. „Odpros se.“ řekl a bičíkem ho pohladil po zadečku.
„... Promiň...“ zašeptal tiše HeeChul a zadíval se do země.
„Cože jsi říkal? Já myslel že pejskové neumí mluvit.“ Siwon bičíkem hladil HeeChula a zajížděl mu mezi půlky.
„Tak jak se mám odprosit?“
„Štěkej,“
„Cože?“
„Psi štěkají. Štěkej.“ řekl mu. HeeChul se zadíval opět do země. Tohle bylo opravdu potupné. „Bude to?“ řekl Siwon a zatahal ho za vodítko.
„....Haf..“ zašeptal HeeChul.
„Cože? Já jsem tě neslyšel.“
„Haf.“ zopakoval.
„Ty jenom konstatuješ,ale neštěkáš.“
„Haf.“ zaštěkal jako pravý pes. „Stačí ti to kurva?!“ zalřičel na něj. V tu chvíli se ozvala prudká rána jak bičík narazil na HeeChulovo pozadí. Zanechla za sebou obrovskou stopu. Siwon zatahal za vodítko a vytrhl tak jeho hlavu nahoru.
„Řekni to slovo ještě jednou..“ HeeChul mlčel. Díval se n Siwonovo zlé oči co ho strašně děsili. „Řekni to ještě jednou!“ pozhrozil mu a bičíkem znovu znovu prásknul přes jeho tělo. HeeChul zaúpěl bolestí.
„Haf.. Haf,Haf..“ šeptal za sebou. Siwon se pro sebe usmál. Věděl že teď ho HeeChul bude poslouchat ať řekne cokoliv.
„Hodnej pejsek.“ řekl mu a kousnul h do ucha. Potom HeeChula naposledy prásknul bičíkem po zadečku a odhodil ho pryč. „Pojď.“ řekl a zatahal za vodítko. HeeChul po čtyřech prošel od jednoho konce k druhému. Siwon si ten pohled nejspíše užíval. Sedl si na stoličku vedle nástrojů a rozepnul si kalhoty,rychle je sundal i se spodním prádlem a HeeChula přitáhnul k sobě. „Dělej. Buď hodnej chlapeček.“ řekl a zatahal HeeChula za vlasy. Jeho rty se dotkly Siwonovi špičky a nakonec ho celého pozřel na jeden zátah. Siwon mu mačkal hlavu a více ho k sobě tisknul. HeeChul cítil jak mu Siwonovo penis naráží na zadní stěnu krku. Žaludek se mu přetočil na třiktát. Měl pocit,že se každou chvíli pozvrací,ale zkouše to ještě zadržet. Věděl že musel vydržet a potom vechno bude zase normální. Jen co se ale Siwon ukojí. Siwon HeeChula přinutil udělat tři tahy a potom jeho penis z pusy vytáhl. HeeChul se držel za ústa. Nechtěl zvracet a proto se schoulil do klubíčka na zemi. Siwon se zvedl a přešel k doktorskému stolu, vytáhl zpod jedné složky balíček a zuby ho rozkousl. Vyndal z něj kondom a nepoužitý balíček hodil do koše vedle. Kondom si natáhl na svůj ztopořený penis a podíval se na ležícího HeeChula na zemi. „Na všechny čtyři. Hned!“ vykřikl jako pravý trenér psů. HeeChul se naposledy narovnal a postavil se na všechny čtyři. Siwon do něj vstoupil a začal do něj přirážet brutální rychlostí. Místností šlo slyšet HeeChulovo slzení a nadechování, smíchané se Siwonovým vzdycháním a hekáním. Zaplněné zvuky jak dvě těla naržela do sebe a chtějí znát svoje propuštění. Siwon dal ruku na HeeChulov penis a propustl ho z zdržení. HeeChul však i přes sex necítil nic. Jen prázdnotu a bolest. Siwon ho z HeeChula rychle vytáhnul, sundal si kondom a znovu se rozkročil nad HeeChulem. „Otevři pusu.“ přikázal mu a HeeChul to udělal. Siwon si natočil jeho ústa k jeho penisu a se slabým výkřikem nakonec vyvrcholil. Siwon šťastně oddechoval a díval se na to jak jeho sperma mizí v HeeChulových ústech a některá barví jeho roztomile dětskou tvář. Pohladil HeeChula po vlasech a klekl si k němu. Zpod stolečku vytáhnul skleničku s vínem, jako té v tom pokoji. „Napij se bude ti líp.“ řekl Siwon s pohledem a hlasem,který HeeChul tak důvěrně znal. HeeChul vše vypil a tenokrát necítil zvláštní pocity. Tentokrát se jen propadl do tmy,kde v posledním momentu viděl Siwona plakat.

O°O°O°O°O°O°O°O°O°O°O°O


HeeChul lenošil na svém kanapi. Díval se do stropu jako na svatý obrázek. Nevěděl co dělat. Nevěděl jak si užívat života. HeeChul po jeho poslední noci zmizel z bordelu a už se nehlásil k tomuto sprostému a nejdávnějšímu řemeslu. Byl to už skoro rok co si s ním Siwon takhle pohrál. Siwon pak druhý den přišel s tím,že nechce aby se s ním vídal, nechce aby někde prohlašoval že jsou přátelé a nebo se kdy hlásil k jeho rodině, už tak jejich jméno pošpinil dost. HeeChul se pro Siwona stal jenom hroudou hnoje. I když HeeChul sliboval, že se nikdo nic nedozví,aby byli aspoň přátelé Siwon to odmítl. HeeChul to psychicky nezvládl a okamžitě se odstěhoval. Od té doby Siwona nikdy neviděl.
HeeChul vztáhl ruku ke stropu a zadíval se na prstýnek s ještěrkou. Pomyslně se usmál a zavzpomínal na to,jak Siwonovi dal pusu na tvář a ten pod ní nesrovnatelně zrudnul. „Ahoj zlato.“ ozvalo se ode dveří a HeeChul se zadíval na chlapce před ním. Hankyung, urosttlý muž a dokonalý právník, se k HeeChulovi přilehl na kanape v obývacím pokoji a přitlačil si ho na svou hruď. „Strašně jsi mi chyběl.“ řekl Hanykung a políbil HeeChula do vlasů.
„Ty mě taky.“
„Nepůjdeme spolu zítra do Zoo?“ navrhnul Hankyung dětský plán a HeeChul se nad tím jen pousmál.
„Proč?“
„Chci tě seznámit s MinHem. Je to malý pětiletý chlapeček a ..no.. nemá rodinu,tak mě napadlo..“ podíval se Hankyung HeeChulovi hluboce do očí a HeeChul se jen pousmál.
„Budu rád.“
„Miluju tě HeeChul.“ řekl Hankyung a políbil HeeChula na ústa.
„Miluju tě..“ Siwon. Dokončil větu ve své hlavě. Nikdy toho chlapce ze své mysly neodstane a to je jeho největší prokletí ze všech.

O°O°O°O°O°O°O°O°O°O°O°O

A/N: Ahoj ^_^ Ode mě už druhá dnešní zpráva a opět je to z projektu na přání ^_^ Tohle byl pořádný oříšek,ale musím vás opravdu varovat než-li mi napíšete komentář uvažte jestli se při čtení nezhroutíte.... počkat?! Neměla bych tohle psát na začátek? O_o .. Oj, chybička se vloudila ^_^;;.. I tak děkuji za přečtení a těším se na vaše komentáře ^_^

A/N2: Omluva předem za chyby,ale bohužel s tou mojí rukou se teď moc dělat nedá a navíc je pozdě.

Aktuální Mód: :29:

Aktuální Hudba: Žádná (Dívám se na Super Junior ft. TVXQ! EHB ^_^)
Verča Veselá
Verča Veselá
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru