[DOKONČENÁ|★] První polibek

Goto down

[DOKONČENÁ|★] První polibek

Příspěvek  Lulí za Mon Oct 31, 2011 10:58 pm

Hehe, takže... jako, veřte, že ten název - první polibek - jen vypadá nevinně, páč tahle povídka je to nejyaoističtější, co jsme kdy s holkama napsaly :D Tuhle jsem psala s kámoškou JaeRou, která mi dovolila to tady hodit, no... snad se to bude líbit :D

Fandom: Super Junior
Pár: EunMin / MinEun :D
Autor: JaeRa a Luli(na)
Žánr: Slash/yaoi/slash a Yaoi
Varování: 21+


Přitiskne své rty na ty Hyukovy, obkrouží jazykem jejich konturu, jemně za ně zatahá zoubky. Hyukkie zavzdychá, obejme Minnieho kolem pasu, jednou rukou mu vjede do vlasů. Pootevře rty, čehož jeho kamarád využije a vklouzne jazykem dovnitř. Rukou zajede pod Hyukieho košili a dotkne se vypracovaného bříška. Hyuk se pod jeho dotekem zachvěje, kůže ho pálí a neovladatelně se chvěje. Min bříšky prstů přejíždí po záhybech jeho dokonalého těla, postupuje víš, k bradavkám, Hyuk zasténá do polibku, když Min jednu z nich stiskne mezi prsty...
Aby Hyuk nezůstal pozadu, začne pomaličku rozepínat knoflíčky Minovi košile. Když dojde k poslednímu, jemně mu jí shodí z ramen a pak si ho začne prohlížet, zatímco si přitom nevědomky přejíždí hladově jazykem po rtech. Ten pohled se mu líbí. Velmi líbí! A ani si nevšimne, že ho přitom Minnie sleduje a v očích se mu odráží touha.
Když se opět jejich oči střetnou, chytne Hyuk Minovi tváře do dlaní a přitáhne si ho do polibku. Pravou nohu mu přitom tlačí jemně na rozkrok, kde se mu pomalu začíná tvořit znatelná boule. Minnieho ten dotyk donutí ke stenu. Chce víc "Hyukie, prosím..."
Eunhyuk se usměje, zatlačí víc na jeho rozkrok, Minnie zasténá ještě hlasitěji. Přitiskne se k tělu mladšího kluka a sám následuje jeho příkladu. Knoflíček po knoflíčku rozepíná košili, rty přejíždí po každém nově odhaleném místečku. Zastaví se u bradavky, vsaje ji do úst a jemně jej hryzne. Hyukie si slastně skousne spodní ret, zatlačí Minnieho do peřin a zalehne jej vlastním tělem. Sungmin se usměje, stáhne košili z Hyukieho těla, v očích se mu toužebně zableskne. Nikdy by jej nenapadlo, že by mohl nevinný polibek skončit takhle. Nikdy by ho nenapadlo, že by tolik toužil po svém nejlepším příteli. Vezme jeho tváře do dlaní, stáhne ho k sobě a opět uvězní jeho rty v polibku. Měkkém, něžném a zároveň tak intenzivním, ucítí mravenčení v podbřišku. Ze rtů mu unikne tichý sten, když jej Hyuk dlaní pohladí po nahé kůži...
Pak se jednou rukou podepře vedle Minovi hlavy a zadívá se mu do těch jeho hlubokých očí: "Chci tě, strašně moc!" zašeptá mu Hyuk do ucha, přejede po něm jazykem a jemně ho stiskne mezi zuby.
Minnie nedočkavě zasténá, chytne Hyuka za boky a mírně se proti němu nadzvedne zadečkem. To tření mezi nimi vyvolává trhané vzdechy. Poté mladší z nich sáhne druhému na zip kalhot. Zaváhá!
Pohladí Mina po stále rostoucím rozkroku a jemně stiskne. "Hyukie! Ááh...!"zakřičí.
"Pst! Nechceš přeci, aby na nás přišli, že ne?" usměje se Hyuk a pomalu se začne posouvat na krk, kde zanechá velmi rudou značku, pokračuje níž, k bradavkám a každé z nich věnuje to nejsladší laskání, jakého je schopen. Starší mladík pod ním se z té náhlé vlny rozkoše prohne v zádech a prsty vjede Hyukovi do vlasů.
"Hyukie…" zavzdychá rozkošně, tváře má zarudlé, v očích se mu odráží touha. Hyuk líbá jeho ramena, okusuje jemnou, téměř dětskou kůži, vychutnává si tiché vzdechy svého kamaráda, jazykem přejíždí přes jeho hrudník, bříško, vklouzne do pupíku.
Minnie si skousne ret, zakloní hlavu a pohladí Hyuka po bocích. Zrychleně dýchá, jeho tělo se třese, když jej Hyuk zbavuje kalhot.
"Háááh!" vykřikne, když jej Hyuk políbí na žalud vzrušeného penisu. Vzápětí si dlaň připlácne k puse.
"Pšššt, uslyší tě." Vtiskne mu Hyuk polibek na čelo, na nos, odtáhne dlaň z jeho úst a přivlastní si ty měkké rtíky. Dlaní pohladí jeho úd po celé délce, palcem přejde po špičce, setře první kapičku touhy a usměje se do polibku…
Naposledy se zadívá do očí toho nádherného tvorečka pod ním a pak nechá zmizet celý jeho penis ve svých ústech. Min zakloní hlavu a skousne spodní ret, aby zabránil dalšímu výkřiku slasti. Ten náhlý přísun tepla, ty krásně vlhké rty.
V Hyukovi též roste touha a pocit toho svíjejícího se těla pod ním v něm vyvolá slastné zamručení, které má za následek vibrace poslané do Minnieho penisu. Chlapec zvedne svoji ruku, přiloží si ji k ústům, ale Hyuk ji znovu odtáhne a spojí jeho ruce nad hlavou, přičemž nepřestátá laskat toho 'malého' kamaráda.
Min zasténá a skousne svůj spodní ret. Možná trochu moc silně, po jeho bradě mu steče kapička krve. "Hyukie... áááh...uhn!" sténá Minnie.
"Vydej se mi .... Minnie!" zašeptá Hyuk a znovu obejme rty Minnieho penis.
Netrvá dlouho a jeho ústa se naplní spermatem. Nechá malou část na jazyku a zbytek ochotně polkne. Pak se nahne nad Minniem a začne ho líbat, takže může ochutnat vlastní chuť. Neví proč, ale má to za následek ještě větší touhu.
Slaná chuť spermatu se smíchá s kovovou chutí krve. Hyukie jazykem obkrouží poraněný ret, vsaje ho do úst, jemně jej laská. Sungmin skuhrá slastí, hladí mladšího kluka po zádech, chvěje se stále větší touhou. Chce ho v sobě…
"Hyukie… vem si mě." Zašeptá toužebně. Hyukovi se jen tou představou zatmí před očima. Odtáhne se od Minnieho, aby si mohl svléknout kalhoty, Min jej ale zastaví. Chytne ho za ruce a posadí se.
"Já sám." Zavrní a políbí ho na krk. Pomalu rozepíná knoflíček, rozepíná zip, rty pořád krouží po kůži na jeho krku. Hyukie zakloní hlavu, aby měl starší kluk lepší přístup, rukou jej chytne za zátylek. Sungmin jej nečekanou sílou povalí na postel pod sebe a stáhne z něj kalhoty, skloní se k jeho bříšku, olízne jej jazykem. Rukama zavadí o lem trenek, vklouzne pod ně prsty.
"Minnie." Vzdechne Eunhyuk.
Sungmin se usměje, stáhne z něj trenky. Hyukieho penis v tu ránu stojí v pozoru. Minnie jej vezme do úst a pořádně jej nasliní. Hyukie se může slastí zbláznit, chce chytit Mina za hlavu a přitisknout ho co nejvíc ke svému klínu, hnědovlásek jej ale chytne za ruce a vypustí jej z pusy. Místo toho se rty přisaje na jeho bříško, pomalu se posouvá výš, přičemž se po něm plazí jako had. Na břichu cítí Hyukův vzrušený penis.
"Chci tě v sobě." Zavrní předtím, než se hladově přisaje na jeho rty. Obkročmo si na mladšího kluka sedne a nasměruje se na jeho úd.
Chlapec pod ním chce ještě něco říct, než však stihne zareagovat, nasedne na něho Minnie nadoraz.
Prohne se v zádech bolestí a z očí mu steče pár slz. Hyuk se rychle posadí a obejme Mina kolem pasu. Začne mu slíbávat slzičky z tváří a přitom mu zašeptá do ouška: " Uvolni se zlato... Uvolni se... Přejde to, uvidíš!" a políbí ho na rty.
Aniž by ho Hyuk přestal objímat kolem pasu, začne se věnovat jeho krku a jeho jemňounké pokožce na klíční kosti.
"Myslím... Myslím, že jsem připraven!" řekne Minnie přerývavě.
"Jsi si jistý? Nechci ti ublížit!" zašeptá Hyuk a podívá se mu zkoumavě do očí. Minnie jen tiše přikývne a něžně zatlačí na Hyukieho hruď, aby ho donutil si lehnout.
Hyukie se ale nečekaně vzepře a než stačí hnědovlásek zareagovat, je najednou vespod. Blonďáček nad ním ho láskyplně líbá na rty a rukama mu jemně přejíždí po celém jeho těle.
Pak zkusí první pohyb ven a zpět do těsného otvoru Minnieho. Ten sykne a pevně sevře oči.
Mladší z nich zkusí změnit směr dorazu a než se naděje, změní se bolestný vzdych Mina na velmi vzrušený vzdych, doprovázený slastným vyřčením blonďákova jména. "Hyukie... uhn..." zasténá Min.
Pustí tělo chlapce nad sebou a vzepře se na rukách. "Minnie... Co to?" řekne Hyuk, to už ale leží na zádech a nad ním se usmívá Minnie. Ty jeho oči... Tak nádherně zastřené touhou.
Chlapec nad ním ho políbí a pak se začne hýbat.
Hyukie zavzdychá rozkoší, chytne Minnieho za boky a přirazí jej k sobě. Starší kluk vykřikne vzrušením, skloní se k blonďáčkově tváři a hladově ho políbí. Pohybuje se na něm, kroutí se a slastně vzdychá do jeho rtů. Prsty zavadí o jeho bradavky, tře je, hraje si a Hyukie se nezmůže na nic, než pořád hlasitější sténání.
"Pst! Nechceš přeci, aby na nás přišli, že ne?" zopakuje jeho větu, olízne jeho čelist až po ouško, vklouzne do něj jazykem, zoubky zatahá za lalůček. Eunhyuk se trhavě nadechne, cítí, že se blíží jeho vrchol.
"Minnie, ach, bože!" vykřikne, když se jeho tělo napne v křeči. Křečovitě sevře stisk Minnieho boků, až starší kluk sykne bolestí, přirazí do něj až po kořen a naplní jej vrcholem své touhy.
Sungmin se nadzvedne, aby z něj mohl Hyukie, vyklouznout, cítí, jak mu sperma stéká po stehnech na postel. Lehne si vedle Hyuka a přitiskne se k němu, cítí, že je opět vzrušený, zajede si rukou do klína, blonďáček jej ale zastaví. Vezme jeho penis do dlaně a pár rychlými tahy jej už podruhé přivede k vrcholu. Minnieho sperma vystříkne do jeho dlaně, zvedne ji k jeho tváři. Sungmin chytne jeho ruku a začne slízávat vlastní touhu.
Hyukovi se zaleskne v očích. Ten pohled je přímo k pomilování. Hlasitě polkne, chce víc.

Tiše sleduje, jak Minnieho jazyk tančí po celé jeho ruce a jeho dech se znovu zrychluje. Očka tmavovláska vedle něho jsou tak hluboká a plná chtíče.
"Minnie... Chci se dívat... Jen dívat" zašeptá a skousne si nervózně spodní ret.
Minnie se na něho podívá nejprve tázavě, hned ale jeho pohled změkne. Vstane z postele a vezme Hyuka za ruku. Dovede ho ke křeslu naproti posteli a jemně do něho strčí. Blonďáček zalapá po dechu, ale zůstane sedět. Sleduje svého kamaráda, jak se pomalým krokem vrací k posteli a posadí se na její okraj.
Dlouze se zadívá na Hyukieho a pak začne pomalými pohyby hladit své tělo a rozhodně nevynechá žádné místečko. Všechny tyto pohyby doprovází nádherný zvuk sténání.
Po chvíli hlazení vsune jeden prst do svých úst a řádně ho nasliní, poté klouže rukou k svému rozkroku. Roztáhne nohy a vlhkým prstem začne kroužit kolem svého vchodu.
Věnuje toužebný pohled chlapci před ním a když už Hyukie vypadá nedočkavě, uhne prstem pryč od svého zadečku.
"Uhn…" ozve se zklamaný sten z blonďáčka.
Minnie se jen laškovně usměje a začne hladit svůj penis po celé jeho délce. Obejme ho prsty, palcem pohladí špičku a začne hýbat rukou. Pomalu. Velmi pomalu!
Tenhle pohled je pro Hyuka velmi trýznivý. Sám se začne rukou hladit, když si ale všimne záporného kývání Minnieho hlavy. Se zaúpěním tedy vrátí ruku zpět a pokračuje v pozorování toho, co se sebou provátí to božské stvoření před ním...
Minnie se usměje, skousne si spodní ret a svůdně se na něj podívá. Hyuk cítí, jak to v jeho údu začíná pulzovat. Vzrušením mu po tváři steče kapička potu. Touha naplňuje celé jeho tělo.
Minnie se jednou rukou věnuje svému penisu, zatím co druhou se hladí na bříšku, bocích, hrudi… pokračuje výš. Eunhyuk vzdechne, pohled na staršího kluka je přímo rajcovní. Jen stěží potlačuje nutkání uchopit vlastní penis a začít jej zpracovávat. Tohle je ten nejzákeřnější způsob mučení, ale… on sám si to vyžádal. Zhluboka se nadechne a upře svůj pohled do Minnieho očí. Odráží se v nich tolik chtíče…
"Ach Minnie." Unikne mu ze rtů.
Hnědovlásek se usměje, fascinuje jej touha, se kterou se na něj jeho - teď už milenec - kouká.
Prsty obkrouží svou bradavku, která okamžitě ztvrdne, pod bříšky prstů cítí husí kůži. Zachvěje se, cítí, jak jeho penis opět tvrdne. Po tváři mu stékají pramínky potu, vlasy se mu lepí na obličej, hoří touhou po blonďáčkovi sedícím ve křesle. Bleskne se mu v očích.
"Hyukie?" zašeptá smyslně. Blonďáček hlasitě polkne.
"Ano?"
"Ach, Hyukie!" zavzdychá o něco hlasitěji. Eunhyuka polije horko.
"Hyukie, ááách! Hyukie!" vzdychá pořád hlasitěji a i pohyby jeho ruky, kterou zpracovává svůj úd, jsou pořád rychlejší. Oči zavřené, tvář zkřivená vzrušením a touhou.
Eunhyuk ztěžka dýchá, ve spáncích mu tepou žíly, jeho tělo se chvěje potlačovanou touhou, nevnímá nic, než vzdychajícího Mina, který se právě sám přivádí k vrcholu.
"HYUKIE!" vykřikne naposled, jeho tělo neprohne v křeči a sperma vystříkne na jeho bříško.
Eunhyuk zaskuhrá, tlak v rozkroku je téměř nesnesitelný. Potřebuje uvolnění a to okamžitě.
"Minnie, pojď sem. Pojď ke mně. Prosím. Potřebuju tě." Prosí zoufale.
Hnědovlásek se vydýchá z právě prožitého orgasmu, zadívá se na mladšího kluka, který šílí vzrušením. Usměje se a sveze se z postele na zem. Po čtyřech se připlazí ke svému milenci, rukama se opře o jeho kolena a zvedne se k jeho tváři.
"O co prosíš?" zavrní, olízne jeho rty, poté se k nim přisaje. Dlaněmi masíruje jeho stehna, schválně se ale vyhýbá místu, které potřebuje nejvíc pozornosti.
"Prosím." Zaskuhrá mu do rtů. "Prosím, udělej mě."

Tmavovláskovi se stočí koutky do úsměvu.
Narovná se a vezme Hyukieho za ruce. Přiloží si je k hrudi a naznačí mu, že se jeho tělo dožaduje laskání. Ten neváhá a laškovně ho začne hladit všude. Nejprve se ale věnuje jeho bradavkám. Jednu vezme do úst a jemně ji začne sát a druhou tiskne mezi prsty.
Minniemu z toho mrazí v zádech. Cítí neskutečnou rozkoš!
"Ááh... Víc... Chci víc Hyukie!" zasténá.
Poté pomalu vyjede pravou rukou ke rtům mladšího a druhou rukou ho vezme za zátylek. Hyukie rychle pochopí, o co mu jde a pootevře ústa.
Poslušně nasliní pár prstů, dokud je Min nenahradí svým jazykem, kterým začne plenit jeho ústa.
Mezitím co se líbají, vykročí Hyuk pomalu zpět k posteli a tlačí Minnieho před sebou. Když stojí u ní, vezme starší Hyukieho ruce a omotá si je kolem krku, pak ho vezme do náruče, otočí se a opatrně ho položí na peřiny.
Vezme jeho nohy a jednu po druhé láskyplně líbá od prstů až po rozkrok, kterému se záměrně vyhýbá.
"Minnie … prosím!" kňučí starší.
"Prosím co? Řekni, co chceš, abych udělal!"
"Chci, abys do mě pronikl! Silně a rychle! Chci tě cítit hluboko v sobě!" sténá Hyuk.
Starší se usměje. "Mile rád!" a Hyukieho nohy si položí na ramena. Pak vezme svůj penis a namíří ho ke vchodu mladšího.
Podívá se mu do očí, a aniž by přerušil oční kontakt, prudce do něho vrazí.
"Minnie..." vyhrkne Hyuk a z očí mu vytryskne slza. "To bolí!"
"Přejde to, bejby!" řekne tiše tmavovlásek, aniž by se přestal v něm pohybovat, a čím víc Hyukie kňučel bolestí, tím víc Min přirážel.
"Ah Eunhyuku, jsi tak těsný!Oh Bože... To je nádhera!"
Po chvíli přestane přirážet a podívá se na chlapce pod sebou. Věnuje mu letmý polibek na čelo. "Odpusť mi tu bolest!" špitne a pak si Hyuka pod sebou otočí tak, aby byl opřený o lokty zadečkem k němu.
Prudce do něj přirazí, jednou rukou zajede k jeho klínu, druhou nahmatá jeho bradavku a začne ji třít mezi prsty. Líbá jen na šíji, lopatkách, jazykem přejíždí po jeho páteři, hravě hryže jeho kůži.
Eunhyuk zatíná zuby, snaží se potlačit palčivou bolest, která se ozývá z jeho konečníku. Z očí mu ztékají slzy, které kapka za kapkou dopadají na polštář.
"Minnie, bolí to." Vzlykne nakonec. Sungmin do něj přestane přirážet, políbí ho na krk a něžně skousne jeho lalůček.
"Chtěl jsi to, Hyukie, ono to za chvíli přejde, uvolni se." Šeptá konejšivým hlasem. Pevněji sevře blonďáčkův penis, hladí jej po celé délce, palcem krouží po jeho vrcholku.
Uchopí jeho tvář do dlaně a otočí ji k sobě, aby mu mohl věnovat vlhký polibek. Chvíli si pohrává s jeho rty, než do úst vnikne jazykem, přejde po jeho jazyku. Opatrně se v něm pohne. Hyukie bolestně zasténá. Je tak úzký, pomyslí si Min toužebně, tak rád by si jej vzal co nejtvrději, jenže… odmítá mu ubližovat. Hyukie byl k němu tolik něžný a on mu to takhle oplácí?
Odtáhne se od jeho rtů, zlíbá slzy, které mu stékají po tvářích, políbí jej na spánek, na čelo, nos, věnuje mu jeden sladký polibek na rty.
"Zkusíme to ještě, ano?" nečeká na odpověď, vystoupí z něj a otočí si ho opět čelem k sobě. Natáhne se pro polštář, podloží jím Hyukieho zadeček tak, aby k němu měl lepší přístup. Roztáhne mu nohy a skloní se k němu, uchopí jeho penis do dlaně, obkrouží jej jazykem, políbí jeho žalud, přejde po celé jeho délce až k varlatům, chvíli u nich setrvá, dráždí jej, pak se posune dál až k jeho otvoru. Jazykem jej obkrouží a vnikne dovnitř.
Blonďáček zavzdychá, ne však bolestí, nýbrž slastí. Tohle je mnohem příjemnější, než Minnieho penis. Hlavně je to menší a měkčí. Minnie hladí jeho stehna, pohybuje v něm jazykem, mladší kluk se pod ním svíjí slastí jako had.
Bolest po chvilce zmizí úplně.
"Minnie, já už… jsem připraven." Zavzdychá. Hnědovlásek se pro sebe usměje a posadí se. Již podruhé do něj pronikne, tentokrát ale pomaleji. Hyukie táhle zasténá.
"Lepší?" zeptá se Min.
"Hnnn." Odpovědí je mu jen Hyukieho vzdech a pohyb pánví, když sám Hyuk přirazí.
Když přirazí podruhé, věnuje mu Minnie slastný polibek a pak sjede jazykem k jeho krku. Začne pomalu a jemně přirážet.
"Uhn.." uslyší Hyuka. Jak krásně mu teď zvuk zní!
"Minnie... víc... Prosím!" žadoní, zatímco se jeho tvář křiví slastí. Starší začne pomalu zrychlovat. Jeho spánky buší jako pominuté. Tohle je ten nejkrásnější pocit, jaký mohl zažít!
"Hyukie! Jsi perfektní!" zašeptá Min.
Blonďáček hladí krásně tvarované tělo nad sebou a pak na něho zatlačí. Min se zvedne do sedu a Hyukieho si stále drží, takže je mladší v jeho klíně a nohy má obtočené stále kolem Minova pasu. Obejme staršího kolem krku a začne se zvedat nahoru a dolů, když najednou vidí všude hvězdičky. Minnie právě narazil na ten skvělý uzlíček nervů uvnitř něho.
"Oh... ááh...!" zakřičí a je mu náhle jedno, jestli je někdo uvidí či uslyší. Nezaleží mu na tom. Nezáleží mu na ničem! Jen na téhle nádherné chvíli! A na Minovi. Kéž by tenhle moment nikdy neskončil!
Čím rychleji se pohybují, tím víc Minnie tře Hyukovu prostatu, což vyvolává víc a víc výkřiků z úst mladšího muže.
"Minnie... myslím, že budu!" řekne a prohne se slastně v zádech.
"Já taky..." uslyší odpověď.
Opatrně vezme Hyukův penis a začne ho hladit od shora až ke kořeni. Chvílemi ho pevněji stiskne. Hyukie si pomalu olízne rty. Po spánku mu stéká pot a jeho dech se stává přerývavým.
Jak nádherně vypadá, pomyslí si Minnie.
"Přichází to... Minnie!" skryje tvář staršímu mezi rameno a krk.
Jeho tělo se napne v poslední křeči, nehty zaryje do Minových ramen a vystříká se na jejich břicha. Jeho svaly se sevřou, co způsobí, že prostor kolem Minova penisu je rázem ještě těsnější. Sungminovi se zatmí před očima, má pocit, že každou chvíli exploduje. Pohybuje se v něm stále rychleji, z hrdla mu unikají vzrušené výkřiky. Hyukieho dech, který jej lechtá na krku, jej ještě víc vzrušuje.
Poslední prudký příraz a hnědovlásek se udělá přímo do Hyukova dokonalého těla. Oba zůstanou tiše sedět v objetí, jejich dech je rychlý a přerývaný. Užívají si doznívající orgasmus. Hyukie hladí Sungmina po zádech a zasypává jeho krk drobnými polibky. Po chvilce starší kluk pustí jeho pas a vezme do dlaní jeho tvář. Zvedne ji tak, aby mu viděl do očí. Ještě pořád jsou mírně zastřené, je v nich ten zvláštní okouzlující lesk. Vyhledá jeho rty a něžně jej políbí. Hyukie tiše vzdechne a obejme jej kolem krku. Takhle si teda první polibek nepředstavoval, ale… bylo to mnohem lepší, než by si představoval.
"Miluju tě." Zašeptá Minnie do blonďáčkových rtů. Eunhyuk tichounce vydechne a přitiskne se víc na Minovo tělo.
"Miluju tě." Zopakuje po něm. Sungmin se usměje, políbí jej na čelo a pomalu nadzvedne, aby z něj mohl vyklouznout.
"Co takhle sprcha." Navrhne s úsměvem.
"Mluvíš mi z duše," Tiše se zasměje Eunhyuk. "ale nevím, zda tam zvládnu dojít…" sykne bolestí.
"Ublížil jsem ti moc?" provinile se na něj koukne. Eunhyuk zavrtí hlavou.
"Stálo to za to." Políbí jej na rty. Sungmin se usměje, vezme jeho tělo do náruče a za stálého líbání jej odnese do sprchy…
KONEC
(upřímně pochybuju, že je tohle konec, ale tak… zaslouží si trošku soukromí, no ne?)
avatar
Lulí
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru