Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Síla K-POPu!

Goto down

Síla K-POPu! Empty Síla K-POPu!

Příspěvek  Mirage Mon Jan 02, 2012 2:56 am

Omlouvám se, ale tohle je už i na mě moc! Mít svůj názor je jedna věc, ale sprostě pomlouvat něco, o čem nic nevím, je ve věc druhá!
A o čem to vlastně mluvím? Na servu tyden.cz byl na konci srpna 2011 uveřejněn článek pojednávající o tom, že v Asii se dělá parodie na hudbu a nějaká ruská kočka má více shlédnutí na youtube.cz než "Mr. Simple" od Super Junior. Pokud si chcete přečíst tento "velmi inteligentní" článek, najdete ho zde:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Myslím, že jsou na něj velmi zajímavé odpovědi a já s nimi naprosto souhlasím! Autor zřejmě vůbec nevěděl o čem vlastně píše! A myslím si, že TVXQ jsou na prvních příčkách i v Japonsku. Takže by si autor měl poupravit své informace. Řeknu to narovinu, když jsem si ten článek přečetla, tak jsem nevěděla, jestli se mám smát, brečet nebo nádavat. Rozhodně mám v jednom jasno: kvůli tamuhle článku se začínám stydět za to, že jsem Češka. Myslím, že se tímto naprosto autor vyrovnal německému časopisu BRAVO.

Byla bych ráda, kdyby se o tomto dozvědělo, co nejvíce fanoušků K-popu. Prosím, zkuste to šířit dál. Děkuji.


A ráda bych ještě vám ukázala jedno video. Myslím, že to ukazuje sílu DBSK!Nevím jak vás, ale mě rozbrečelo. Několikrát.
Mirage
Mirage
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru