Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Základní pravidla - Čtěte!

3 posters

Goto down

Základní pravidla - Čtěte! Empty Základní pravidla - Čtěte!

Příspěvek  KyuHyunnie Tue Jul 22, 2008 2:31 pm

—Komunikace na fóru
►Žádné nadávky, urážky - Jsme slušné fórum a umíme se k sobě chovat. Respektujte prosím, že ne všichni mají stejný názor jako vy. To, že se vám něco nelíbí ještě není důvod k tomu, aby jste začali někomu nadávat.
►Rasismus, vážně sexuální podtexty - Za rasistické urážky je bezpodmíněné vyhozní uživatele z fóra. Co se týče sexuálních podtextů, trest vyhození hrozí jen těm, kteří ostatní tímto obtěžují.
►Konverzace - Pokud chcete někomu něco sdělit, pošlete PM (personal message).
►Komentáře - Ve fórech diskutujte jen na téma toho určitého topicu. Pokud se někde například ve videjích u MV Sorry Sorry objeví, že jste si dnes koupili nový svetr, bude váš komentář smazán.
►Předvádění se - Mějte prosím na paměti, že ne všichni mají tolik štěstí. Pokud máte doma například album Super Junior, není hezké se s tím před ostatními vytahovat ve smyslu "héhé já mám a ty ne!". Použijte trochu taktu.
►Antifanouškovství - To tady nechceme vidět ať už se jedná o Super Junior nebo jakoukoliv jinou skupinu. Pokud se sem někdo registruje jen za účelem nadávání, bude smazán. A pokud nemáte rádi třeba SNSD, tak my váš názor přijmeme, ale není zde místo na komentáře typu, že jsou škaredé, neumí zpívat atp.
►Pouze Super Junior! - Toto fórum bylo založeno výhradně pro skupinu Super Junior. Pokud se budete pokoušet do obrázků vložit téma s fotkami například SHINee, bude topic bez varování smazán. Místo, kde se vaše diskuze nemusí týkat Super Junior je [You must be registered and logged in to see this link.].
►Jazyk - Jsme české a slovenské fórum, tudíž hlavní dorozumívací jazyky jsou vám asi jasné. Je zbytečné se snažit zde používat jakýkoliv jiný. Ačkoliv někteří z nás disponují většími jazykovými znalostmi, mějte na paměti, že ne všichni vám mohou rozumět. Proto si komentáře v angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, polštině, japonštině, korejštině a všech ostatních jazycích odpusťtě.


—Spamování a reklamy
►Spamování - Za spamování se pokládá všechno, co už bylo načato v předešlých bodech. Všichni víme, co spam znamená, tak se ho, prosím, vyvarujte.
►Reklamy - Nejsou tolerovány v tématech, komentářích, avatarech, podpisech, osobních zprávách atd.
►Dvojté komentáře - Jsou ty, které třeba omylem odešlete dvakrát. Buďte tak hodní a pokud se vám to stane, smažte si jeden z nich. Nikdo po vás nebude věčně chodit a uklízet.
►Komentáře - Máme radost, když je přidáváte, ale nejlepší by bylo, kdyby váš komentář obsahovat minimálně 15 znaků. Dívat se v komentáři na jediného osamoceného smajlíka není nic hezkého a navíc, jak na to chcete navázat konverzaci?


—Zdroje a kopírování
►Zdroje při vkládání - Nejsme žádné zlodějské fórum, takže prosím, když chcete zveřejnit nějaký článek, obrázky, fikci atd., uveďte vždy zdroj ze kterého kopírujete! Tj. adresu internetové stránky, popřípadě kdo článek napsal, fotky vyfotil, fikci napsal atd.
►Zdoje při kopírování - Pokud kopírujete něco z našeho fóra, tak jedině i se zdroji, které jsou u článku uvedeny plus k tomu i to, že zmíněný článek, obrázky, fikce atd., byly re-uploadovány přes sapphire-cyon.forumczech.com. Nikdy zdroj neuvádějte jen jako sapphire-cyon!


—Citace
►Citace bez obrázků - Pokud citujete něčí komentář (quote), smažte linky obrázků a nechce pouze text!
►Zkracování citací - Pokud se navzájem citujete vícekrát, mažte postupně ty předešlé, ať kvůli třem slovům není zaplácaná půlka stránky.

—Avatary a podpisy
►Avatary - Používat můžete jakékoliv, které vám fórum přijme. Velikost by měla být ale při nejlepším 100x100pix, i když přijme i větší. Formáty jsou GIF, JPG, PNG.
Nepoužívejte avatary s přílišným sexuálním a rasistickým podtextem.
►Podpisy, bannery - Velikost pro bannery je 600pix na šířku, 300pix na výšku. Můžete jich použít maximálně dva pod sebou. Pokud váš podpis bude příliš velký, budete upozorněni přes PM. Do podpisu si také můžete dát menší obrázky, text, gify apod.
Nepoužívejte podpisy s přílišným sexuálním a rasistickým podtextem.

—Změna jména
►Povolena pouze pro členy skupin Překladatel, Sapphire pomocník a 미인아. Žádost o změnu jména mohou podat jednou za 3 měsíce.
►Povolena pro skupinu Zakladatel a Administrátor neomezeně.
►Nepovolena pro všechny ostatní skupiny uživatelů.
►Žádost o změnu jména posílejte v PM mě v této podobě:
Nynější jméno: Vaše nynější jméno
Zvolené jméno: Jméno, které jste si zvolili

Děkujeme za přečtení pravidel, doufáme, že je nebudete porušovat. Hezký zbytek dne.

Kyas
admin team.
KyuHyunnie
KyuHyunnie
→Too Perfect ★★★★★


https://sapphire-cyon.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Základní pravidla - Čtěte! Empty Re: Základní pravidla - Čtěte!

Příspěvek  HungryGenius Thu Jan 27, 2011 1:56 pm

#update pravidel 27. ledna 2011

Kyas—♕
admin team.
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Základní pravidla - Čtěte! Empty Re: Základní pravidla - Čtěte!

Příspěvek  Markét Thu Jan 27, 2011 3:36 pm

tak jsem přelouskala Vaše nová pravidla, celkem rozumím některým částím, nicméně celkově po přečtení těchto pravidel jsem mírně v "šoku" ... raději jsem ani nepočítala, kolikrát se zde objevilo slovo sexuální nebo rasistický, máte pravdu v tom, že by bylo hloupé tu někoho urážet, to je hodně přízemní... nicméně mě zajímá, ve většině případů nepíšu povídky, kde by se nic nedělo, takže už je sem nemám přidávat nebo jak? protože já svůj styl psaní bohužel měnit nehodlám ....
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Základní pravidla - Čtěte! Empty Re: Základní pravidla - Čtěte!

Příspěvek  HungryGenius Thu Jan 27, 2011 3:47 pm

To ne :057:
Bylo to myšleno tak, že si tady nebudeme psát něco ve smyslu "ukaž kozy" apod. XD
Fanfikcí se tohle samozřejmně netýká :056:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Základní pravidla - Čtěte! Empty Re: Základní pravidla - Čtěte!

Příspěvek  Markét Thu Jan 27, 2011 3:59 pm

Tak to jsem si celkem i oddychla, protože já prostě neumím psát fikce "normálně"... Jinak u všeho ostatního se budu co nejlépe snažit dodržovat Vaše doporučení ^^
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Základní pravidla - Čtěte! Empty Re: Základní pravidla - Čtěte!

Příspěvek  HungryGenius Wed Mar 16, 2011 10:09 pm

#update pravidel (přidána pravidla pro změnu jména)

16. 3. 2011
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Základní pravidla - Čtěte! Empty Re: Základní pravidla - Čtěte!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru