Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(AJ + Překlad) Yesung’s UFO Town Replies

4 posters

Goto down

(AJ + Překlad) Yesung’s UFO Town Replies Empty (AJ + Překlad) Yesung’s UFO Town Replies

Příspěvek  KyuHyunnie Sun Jul 27, 2008 1:20 am

E.L.F: Yesung Oppa, you are the world’s most perfect man. The first time I saw you, I already knew that you were a caring angel. I will love you forever. Believe me.
Yesung: Of course I believe you. He he.

E.L.F: Sungmin Oppa is the kindest.
Yesung: All of us are kind~!!

E.L.F: I’m very happy to see that all of you are together again, I hope I can be happy forever
Yesung: Of course~~ We must always charge forward~

E.L.F: TeukTeukTeukTeukTeukTeuk~ LOVE~ 13 Fighting~!
Yesung: Very special~~
*”Teuk” means special

E.L.F: Did you see the blue sea at the June 7th concert? We E.L.F will always protect Oppas! Oppas, fighting!
Yesung: It feels like we saw the natural sun~ Hehe


Naposledy upravil KyuHyunnie dne Wed Jul 30, 2008 12:15 am, celkově upraveno 1 krát
KyuHyunnie
KyuHyunnie
→Too Perfect ★★★★★


https://sapphire-cyon.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

(AJ + Překlad) Yesung’s UFO Town Replies Empty Re: (AJ + Překlad) Yesung’s UFO Town Replies

Příspěvek  demonkakoko Wed Jul 30, 2008 12:14 am

E.L.F: Yesung oppa, jsi nejperfektnější muž na světě. Už když jsem tě viděla poprvé, věděla jsem, že jsi byl dobrosrdečný anděl. Budu tě milovat na vždy. Věř mi.
Yesung: Samozřejmě, věřím ti. He he.

E.L.F: Sungmin Oppa jsi nejmilejší.
Yesung: Všichni jsme milí~!!

E.L.F: Jsem opravdu šťastná, že vás zase vidím všechny pohromadě, doufám, že budu moci být šťastná navždy.
Yesung: Samozřejmě~~ Vždycky musíme účtovat dopředu~ (to nepobíram, prosím, co že to má znamenat, tak prosím písněte...Moc děkuju)

E.L.F: TeukTeukTeukTeukTeukTeuk~Miluju~13 Fighting (bojujte) ~!
Yesung: Velmi speciální~~
*Teuk znamená speciální

E.L.F: Viděli jste modré moře 7. června na koncertě? My E.L.F vás budeme vždycky chránit Oppas! Oppas, fighting! (bojujte!)
Yesung: Cítili jsme se jako, když vidíme přírodní slunce~Hehe (jakože slunce je modrý?? :lol: )
demonkakoko
demonkakoko
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(AJ + Překlad) Yesung’s UFO Town Replies Empty Re: (AJ + Překlad) Yesung’s UFO Town Replies

Příspěvek  12a4h Sun Aug 17, 2008 4:41 pm

Yesung je fakt vtipálek...škoda, že ho nemám moc ráda :lool:
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(AJ + Překlad) Yesung’s UFO Town Replies Empty Re: (AJ + Překlad) Yesung’s UFO Town Replies

Příspěvek  agoni7 Wed Apr 13, 2011 9:19 pm

Yesung je velmi zvláštní osobnost. Vypadá neuveritelně mile, někdy se chová jak pěkný hajzlík a zlobidlo. A pak zase ukáže svou dobrosrdečnost... Člověk se v nich má vyznat, vážně :D
agoni7
agoni7
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(AJ + Překlad) Yesung’s UFO Town Replies Empty Re: (AJ + Překlad) Yesung’s UFO Town Replies

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru