Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[DOKONČENÁ] Holidays

Goto down

[DOKONČENÁ] Holidays Empty [DOKONČENÁ] Holidays

Příspěvek  Anonymní Sat Aug 02, 2008 3:43 pm

"DongHae...DONGHAE !! Hyung, probuď se!" třese EunHyuk stále podřimuijícím Haem.
Ten se stále vzpouzí a háže po něm polštářem, který zasáhl jiný cíl...návštěvu..
"Omg," vyskočí DongHae k té osobě "Hrozně se Omlouvám...opravdu se omlouvám."
a vzhlédne...Před ním se Tyčila Nejkrásnější Osoba, kterou kdy viděl...byla to dívka,
Velice půvabná dívkaa, byla opravdu Velice Hezká...DongHae jí pohlédl hluboko do
očí, ale ona jeho pohled NeoPětovala. Odstrčila ho pryč a šla za EunHyukem.
"Hyung, kdo to je?" zeptala se. "To Je můj NEjlepší kámoš - Donghae." odpověděl.
"Hyung, právě jsem tě chtěl představit KyuHyunově sestře Jong Mi Wae (to jméno jsem si vymyslela),
Je o 2 roky Mladší než on a bude u nás 1 měsíc bydlet... U všeccH Je plno, TaK Jestli ti To
neVadí Tak Bude Bydlet u Nás...neva?" zeptá se Eunhyuk a tázavě se koukne na DongHae.
"Ehm...*polk*..No..." DongHae se z té mladé dámy stále ještě nevzpamatoval.
"Ovšem že ano!" vykřikne až z toho JongMi nadskočila. "Tak jo, já budu spát tady," ukázala
Jong Mi na DongHaeovo postel. "No, tam spím já, takže to bude asi..." nedořekl, protože
se najednou rozrazily dveře a dovnitř vstoupil KyuHyun. "Joong Mi !! Říkal jsem ti že máš
počkat, že ti najdu samostatný pkoj a nikoho neotravovala..což byl pro tebe zřejmě
velký problém!" rozkřikl se na ní. "Né Kyu, To je dobrý, já půjdu spát do obýváku, to je v pohodě."
zarazil ho rázně Donghae. "Vidíš? Říkala jsem ti to, já nikoho neotravuju!" řekla JongMi KyuHyunovi.
----------------o týden později, kdy se JongMi už zabydlela----čas u snídaně---------------------
"JongMi, nedáš si trochu marmelády?" zeptal se EunHyuk a DongHAe který jeho pokus o sbalení ji,
neunikl, do něj schválně drcnul a celá ta marmeláda se vyklopila na JongMi. "Eunhyuk!Mojw nové šaty!"
zanaříkala si JongMi. "Ale ne, tohle teda určitě nepůjde vyprat..." a spustila krokodýlí slzy.
"To bude dobrý JongMi," řekl DongHae a podíval se na EunHyuk "EunHyuk už odchází pro peníze
na tvé nové šaty, že jo ?!!" DongHae se začínal chovat opravdu zvlálštně.
Eunhyuk tedy odešel a pak se vrátil s pár stovkama a tisícovkama...JongMi si vzala všechno aniž by
poděkovala, popadla svojí kabelku a vyběhla po schodech do svěho pokoje se převléknout a hurá do
města...
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
pokračování večeeer

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ] Holidays Empty Re: [DOKONČENÁ] Holidays

Příspěvek  Anonymní Sat Aug 02, 2008 9:28 pm

JongMi si vybrala koktejlové zelenotyrkysové šaty a vzala si k nim spoustu zelených a modrých
doplňků. Byla přiravená, peníze perfektně uloženy v kabelce a mohla vyrazit...
Dole na ni DongHae čekal, ale jakmile ho uviděla, usmála se na něj jejím klasickým chladným
úsměvem a řekla: "Hyung, já opravdu nepotřebuju tvojí pomoc, oblečení si umím vybrat sama."
..a vyrazila.
------------------------------------O další týden později---------------------------------------
JE VEČER 22.20h a JongMi se potuluje sama v noci po SeouLu. Ve skupině se zatím rozšířila
viróza a jako zázrakem neonemocněl pouze EunHyuk a DongHae...tihle dva pánové se během
dvou týdnů přestali mít tak rádi jako dřív...prostě na sebe žárlili...kvůli JEDNÝ, AROGANTNÍ HOLCE.
V tuhle dobu už EunHyuk usínal když zničeho nic, promluvil Hae.
"Ya...Hyuk Oppa...proč najednou náš vztah tak zchladl?..." Zaptal se Dong.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ] Holidays Empty Re: [DOKONČENÁ] Holidays

Příspěvek  HungryGenius Mon Sep 29, 2008 8:57 pm

Hehe toe dobrý :Suspect: Jen škoda že tk krátký... :(
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ] Holidays Empty Re: [DOKONČENÁ] Holidays

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru