Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

4 posters

Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  ...Lenny... Fri Jul 17, 2009 10:08 pm

Postavy:
Hangeng (SJ)
Heechul (SJ)
Jay (The Trax) i když tady má roli spíš staršího, než je Heechul
Yuri (SNSD)
Kyuhyun (SJ) - nevěděla jsem koho tam dát a nějak mě napadl jako první.

Doufám, že někomu nebude vadit, že jsem tam Kyuhyun tak trochu spárovala s Yuri. :D

Jo a je to psaný Hangengovo osobou.
8.7.
Bylo kolem půl 11 v noci a já stál na okraji silnice a snažil se stopnout nějaké auto. Kufry, stojící u mých nohou, byly celé zmáčené, stejně jako moje tváře, na kterých se dešťové kapky mísily s hořkými slzami. Hlavou se mi honily vzpomínky. Vzpomínky na mojí mámu s tátou, které jsem viděl naposled dneska odpoledne. Ani jsem se s nimi pořádně nerozloučil a teď? Už je nikdy neuvidím.
"to zkurvený auto" zařval jsem do temné noci, kterou narušoval pouze zvuk stovek projíždějících dopravních prostředků. Ten opilý řidič může za to, že jsou moji rodiče mrtvý, a ještě jako jediný autonehodu přežil. Je to tak nefér. Teď nemám nic, dokonce i o dům jsem přišel. A to jenom kvůli tomu, že nepatřil nám, ale mojí tetě, tátovo sestře, která mě a mamku nenáviděla, ale kvůli tátovi nás tam nechala bydlet. Takže teď jí nic nebránilo v tom, aby mě vystěhovala. Nemám kam jít. Snad si najdu alespoň nějaký podnájem.

Musel jsem si zakrýt oči kvůli silné záři světel zastavujícího auta. Už jsem v to ani nedoufal. Otevřel jsem dveře vozidla a srdce se mi prudce rozbušilo. Tak nádhernou dívku jsem snad ještě neviděl. Naházel jsem si rychle kufry na zadní sedadlo a posadil se na místo spolujezdce. Ona se na mě tak kouzelně podívala a mě se po těle začalo rozlévat tak příjemné teplo. Konečně promluvila.
"kam máš namířeno?" ztuhl jsem. Znělo to tak …
"ty nejsi holka?" vyhrkl jsem. Áh měl jsem mlčet, to byla fakt divná otázka. Připadal jsem si teď jako blbec.
On se k mému údivu ale zasmál.
"nejsem, ale hodně lidí říká, že tak vypadám" jednu ruku odtrhl od volantu a podal mi jí.
"Cinderella"
"jakže?" nechápal jsem, ale rukou jsem mu potřásl.
"to je dobrý, jmenuju se Heechul" usmál se.
"aha, já jsem Hangeng"
"kam teda jedeš?"
"nevím, snad někam blíž k centru města"
"ty nevíš, kam jedeš?"podivil se.
"nevím, nemám teď totiž kde bydlet"
"proto ty velký kufry. A můžu se zeptat na důvod?"
Pověděl jsem mu tedy, proč nemám domov.
"to je mi líto. V tom případě se chystáš přenocovat venku?"
"možná i několik dní. Nějaké peníze mám, ale kde teď seženu byt"
"a nechceš jít ke mně do podnájmu?"
"no já nevím"zaváhal jsem.
"lepší, než někde courat celý noci"
"asi máš pravdu. Tak k tobě půjdu, když ti to nevadí."

Dojeli jsme k jeho domu.
"ty bydlíš sám?"
"sám" pomohl mi s kufry dovnitř.
Heechul měl opravdu krásně zařízený byt. Všechno působilo opravdu úžasným dojmem. Tak čisto, uklizeno a tak krásný nábytek, těch doplňků. Musel být asi hodně bohatý.
"máš hlad?"
"trochu"
"tak se běž vykoupat a já ti zatím připravím jídlo. Nevadí, že budou jenom instantní nudle, zítra musím nakoupit."
"jasně" vytáhl jsem z kufru ručník a pyžamo.
"když projdeš mým pokojem, tak koupelna je vpravo"
Skrz pokoj jsem sice prošel rychle, ale nemohl jsem si nevšimnout široké postele, zrcadla přes celou stěnu a obrovských skříní.
Na koupelně jsem mohl oči nechat. Veliká vana, sprchový kout, asi 4 zrcadla, tolik skříněk s kosmetikou. Všechen nábytek byl bílý v kombinaci se zlatou a vypadalo to opravdu luxusně.
Vykoupal jsem se a šel si sednout do kuchyně.
"není ti tady zima?" zeptal se, když mi nandaval na talíř těstoviny.
"není. Heechule, promiň, že se ptám, ale kde pracuješ? To všechno tady muselo být strašně drahý"
"ptej se, na co chceš. Musíme se teď víc poznat, když tu budeš nějaký čas bydlet. Pracuju jako obyčejný fotograf, většinu peněz mi posílají rodiče"
"aha, a kolik ti vůbec je?"
"25 a tobě?"
"cože 25? Mě je 19"
"ty jsi teprve vyšel střední?" usmál se. Nevím, co ten jeho úsměv se mnou dělá, ale zmohl jsem se jen na kývnutí.

Heechul po jídle naskládal talíře do myčky a šel se vykoupat.
"tak si zatím zapni televizi a až se vykoupu, připravím ti postel. Teda vlastně gauč, protože dvě postele nemám. Ale zítra kdyžtak nějakou koupíme a dáme jí ke mně do pokoje, místa je tam dost"
"dobře" sedl jsem si k televizi a zamyslel se. Heechulovi jsem záviděl jeho život. Mohl mít všechno, co chtěl. A navíc mě něčím zaujal. Když jsem ho viděl dneska poprvé, měl jsem pocit, jako bych se zamiloval na první pohled. A to jsem bohužel cítil, i když mi řekl, že je kluk.

Ucítil jsem na sobě deku. Otevřel jsem oči.
"Hangeng spi. Jen jsem ti přinesl peřinu. Ale raději si lehni, vsedě se spí nepohodlně"
"nespím, jen jsem přemýšlel"
"ale jsi ospalý, tak dobrou noc"vypnul televizi a zmizel ve svém pokoji.

9.7.
Když jsem ráno otevřel oči, spatřil jsem zády ke mně stát nějakého kluka. Ten s otázkou "kdo je na tom gauči" zamířil do kuchyně. Slyšel jsem Heechula říkat, že je to kluk jménem Hangeng, který ho včera stopnul. A když zjistil, že nemá kde bydlet, tak ho vzal k sobě. Vyhrabal jsem se z deky a nenápadně šel ke kuchyni.
"dáš si něco k jídlu lásko?" řekl Heechul. Myslel jsem, že jsem se přeslechl, a tak jsem tam nakoukl. To, co jsem teď viděl, mě dost překvapilo. Raději jsem se otočil a chtěl se pomalu přesunout na gauč, abych neviděl, jak se ti dva vášnivě líbají. Udělal jsem krok, ale Heechul si mě bohužel všiml. Odtáhl se od něj a rozpačitě se poškrábal ve vlasech.
"Hangeng, včera jsem ti neřekl že…mám přítele a …no, jmenuje se Jay"
Jay se na mě díval tak nějak přísně, jako bych snad něco provedl.
"jsem Hangeng" nejistě jsem mu podal ruku. Chvíli si mě ještě prohlížel, než ji, ale opravdu velmi krátce, stiskl.
"tak já raději půjdu do koupelny" zamumlal jsem a odešel.
V koupelně jsem se opřel o umyvadlo a zahleděl se na svůj odraz v zrcadle.
Tak Heechul není na holky- začal jsem přemýšlet. Třeba bych u něj měl nějakou šanci, kdyby se s Jayem rozešel.
"Heechule, proč si ho sem vzal?" ozval se Jay z obýváku.
Zbystřil jsem.
"bylo mi ho líto" odpověděl Heechul.
"ty jsi nějak moc dobrosrdečný" zařval Jay.
Kdyby se tahle hádka vystupňovala, třeba by se opravdu rozešli-problesklo mi hlavou.
"ty bys to neudělal?" Heechul taky zvýšil hlas.
"ne neudělal"
"prostě jsem jiný, než ty"
Byla chvíle ticha.
"Heechule promiň, nemyslel jsem to tak"
"to je dobrý"
"víš, já mám strach, že si ho sem vzal, protože se ti líbí nebo tak"
"ty žárlíš?" zasmál se Heechul "to nemáš proč. Víš přece, jak moc tě miluju"
Hm skvělý. Už i ta poslední naděje vymizela. Ale co, aspoň tu s ním bydlím, a tím pádem ho uvidím každým dnem a to mi musí stačit. Doufám, že budeme aspoň dobřími příteli- klidně bych o něm přemýšlel dál, kdyby právě nepřišel.
"Hangeng" otevřely se dveře do koupelny "Jay už odešel, tak si půjdem udělat snídani. Brzy ráno jsem byl nakoupit"
Po snídani se šel Heechul připravit do práce.
"v kolik přijdeš?"
"chodím kolem čtvrtý. Jídla je tu dost, když budeš mít hlad. Takže si odpoledne uvař oběd a tady máš klíče od domu" položil je přede mě na stůl.
"díky…a hlavně ti chci poděkovat, že mě tu necháváš bydlet"
"za málo" usmál se na mě "tak se teda měj"

"koukám, že je to náročná práce" pohlédl jsem na Heechula, který právě padl vedle mě utahaně na sedačku.
"jo to je. Hele jdu se osprchovat a pak spolu půjdem do města"
"proč?"
"pro tu postel přece. Dej mi tak čtvrt hodinky" zamířil do koupelny.
"vždyť můžeme třeba až zítra. Vidím, jak si unavený, měl by sis odpočinout"
"zítra nemůžu. Až přijdu z práce, mám už něco v plánu. A taky nechci, abys pořád spal na gauči"
Už jsem ho teda nepřemlouval, a když se osprchoval, zašli jsme do nábytku.
Vybranou postel měli přivést až zítra, a když už jsme byli ve městě, šli jsme na večeři.

Obraz v televizi se mi pomalu ztrácel před očima, jak se mi únavou klížily. Heechula, jak uklízel nádobí z myčky, jsem slyšel jen tak na půl. Už jsem pomalu usínal, když jsem ho slyšel říkat, že už má hotovo, a že se bude dívat se mnou.
Protřel jsem si oči a posadil se. On si sedl vedle mě a zadíval se do mých ospalých očí.
"ty jsi spal? Omlouvám se ti, nechtěl jsem tě vzbudit" řekl omluvně.
"to je v pohodě"
"ne není. Lehni si"
Jak jsem si měl asi lehnout, když tam seděl?
Asi pochopil, že nevím, jak to myslí a opatrně mě položil tak, že moje hlava spočinula v jeho klíně. Přikryl mě a položil si na mě ruku.
Znejistil jsem. Najednou jsem měl totiž pocit, jakoby se mi v břiše prohánělo tisíce motýlků. Jemu to přišlo asi úplně normální, ale mně ne. Připadal jsem si teď tak šťastně a víc v bezpečí. Snažil jsem se soustředit na obrazovku před sebou, ale nešlo to. Cítil jsem to příjemné teplo přicházející od něj. Ještě chvíli jsem se snažil vnímat ten romantický film, ale nakonec jsem stejně podlehl hlubokému spánku v jeho těsné blízkosti.
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  ...Lenny... Fri Jul 17, 2009 10:08 pm

10.7.
Prudce jsem se posadil, když jsem si uvědomil, že neležím na polštáři. Trochu jsem se polekal, když jsem viděl před sebou Heechula, ale pak jsem si začal ten večer vybavovat.
Heechul seděl celou noc vsedě s hlavou opřenou o opěradlo gauče. Odhrnul jsem mu vlasy z očí a zahleděl se na jeho princeznovskou tvář.
"děje se něco Hannie?" zeptal se se stále zavřenýma očima.
"né nic, promiň, jen jsem…Hannie?" došlo mi, jak mě Heechul oslovil. On otevřel oči a usmál se.
"nevadí ti to?"
"že jsi mi tak řekl?"
"né, že ti tak budu říkat pořád"
"ehm…jasně, že ne" oplatil jsem mu úsměv. Asi se ti spalo hrozně co?"
"bolí mě za krkem, ale to bude v pohodě. Musím už vstávat. Za hodinku jdu do práce.


Zrovna jsem luxoval v obýváku, když mi přivezli postel. Postavili ji do Heechulova pokoje, jak jsem jim řekl a já už nechal na něm, kam si jí umístí.
Po čtvrté hodině byl Heechul doma, a tak jsme přemýšleli, kam jí dát. Nakonec skončila od té Heechulovo oddělena malým nočním stolkem.
" a co máš teda dneska v plánu?"zeptal jsem se.
Ani mi nestihl odpovědět a ozval se domovní zvonek. Heechul byl v momentě u dveří.
"pojď dál" slyšel jsem. Šel jsem teda do obýváku. Ze dveří vyšel Jay a podával Heechulovi kytici růží.
"všechno nejlepší k narozeninám lásko" vášnivě ho políbil.
Cože? On má narozeniny? Proč mi nic neřekl? Bylo mi blbý tam takhle stát, když se od sebe nechtěli tak dlouho odtrhnout, a tak jsem šel do pokoje. Za chvilku se ale v pokoji objevil Heechul.
"proč si mi neřekl, že máš narozky?"
"nevím, vždyť to není důležité"
"mohl jsem ti dát nějaký dárek"
"Hannie, jod tebe přece nic nechci"
"ale já bych ti moc rád něco dal" tohle sem původně říct nechtěl, nějak to ze mě vylétlo samo.
"proč?" zeptal se s úsměvem.
"no… já nevím. Nepůjdeme už raději do obýváku? Jay na tebe čeká"
Ještě na mě hodil takový krásný úsměv, který jsem teda opravdu nepochopil, a vrátili jsme se do obýváku.
Na stole už ležel dort s 26 svíčkama. Když je Heechul sfoukl, ukrojil každému kousek.
"Heechule"zatvářil se Jay vážně "mám pro tebe dárek"
"dárek? Vždyť už jsi mi dal květiny a dort"
"to byla maličkost. Tohle je to hlavní" podal mu malou krabičku.
"to je" vydechl úžasem, když sametovou krabičku otevřel. Já do ní bohužel neviděl.
"je zásnubní, líbí se ti?" a ukázal mu svojí ruku už s navlečeným prstýnkem.
Jen to dořekl, sevřelo se mi břicho. On si ho chce vzít?
"popravdě, zaskočils mě" vykoktal ze sebe.
"Heechule řekni, chceš si mě vzít?"
"no já…" nevím proč, ale na zlomek vteřiny pohlédl na mě. Že by snad z mojí strany něco vytušil? Teď bych si nejraději zacpal uši, abych tu Heechulovo odpověď neslyšel.
"já…a-ano, chci si tě vzít" bolestivě mě píchlo u srdce. Přál jsem si, aby to byl jen sen, ale Jay mu šťastně navlékl prstýnek a začal ho líbat. Nedokázal jsem se na ně dál dívat, tak jsem se šel zavřít do koupelny. Jenže za vteřinku u mě byl Heechul.
"Hannie, není něco v pořádku?"
"ne nic se neděje, všechno je pořádku."
"proč si odešel?"
"myslím, že byste měli s Jayem slavit sami"
"a proč myslíš?"
"nebudu vám tam překážet"
"vždyť nepřekážíš. A navíc, Jay za chvilku odchází, má něco na práci. Pojď se aspoň napít."
I když nerad, následoval jsem ho do přítomnosti Jaye, ke kterému jsem teď pocítil hlubokou nenávist.
"tak na tebe Heechule" pozvedl Jay svou skleničku šampaňského. Mlčky jsem udělal to samé. Přál jsem si, aby byl Heechul šťastný, ale proč zrovna s ním?
"tak miláčku musím jít, uvidíme se ráno" přitiskl si ho k sobě "a teprve zítra to s tebou pořádně oslavím" prohlásil provokativně.
Netoužil jsem potom, zase vidět jejich vzájemně se dotýkající rty, tak jsem se raději otočil.
"čau" utrousil ještě Jay ode dveří.
"čau" sedl jsem si na gauč.
"dáš si ještě dort nebo šampus?"vrátil se Heechul z chodby.
"né dík" pro dnešek jsem měl totálně zkaženou náladu. No, i když určitě ne jenom pro dnešek.
Heechul teda uklidil všechno do ledničky a sedl si ke mně na sedačku.
"jdu se vykoupat a pak půjdu spát" zvedl jsem se.
"je teprve půl 9"
"jen jsem mávl rukou a zamířil do koupelny.
Když jsem přišel do pokoje, Heechul už seděl převlečený v posteli. Teda převlečený, spali jsme jen ve spodkách, protože bylo v noci vedro.
"ty už jdeš taky spát?"podivil jsem se.
"jo jdu. Ale Hannie, sedni si sem prosím na chvíli"
Sedl jsem si teda vedle něj a on mě taky přikryl. Měl jsem zvláštní pocit sedět vedle něj, když jsme byli skoro nazí.
"Hannie, proč se dneska tváříš takhle?"
"jak takhle?"
"no tak naštvaně nebo smutně, nevím, prostě jinak"
"to neřeš"
"ale já chci. Je to kvůli Jayovi?"
"proč kvůli němu? Jak tě to napadlo?"
"nevím, jen hádám. Takže je to kvůli němu?
"ještě jsem ti nepopřál k narozkám"snažil jsem se to zakecat a podal jsem mu ruku "tak všechno nejlepší"
"díky, a proč si předtím říkal, že mi chceš dát dárek, vždyť se ještě neznáme tak dlouho…"
"já vím, ale já bych chtěl"
"ale proč?"
Věděl jsem, že rudnu. Už jsem nemohl dál. Stejně si teď bude brát Jaye, tak budou bydlet spolu a já si budu muset něco najít. Heechul zřejmě tušil, že k němu něco cítím, jinak by se tak moc nevyptával, a tak jsem mu všechno vyklopil.
"Heechule, šel jsem k tobě bydlet, protože se mi líbíš. Nevím proč, vždycky se mi líbily holky. Pak, ten dárek bych ti chtěl dát, protože tě mám rád. A to poslední je, že nechci, abys byl s Jayem, protože jsem se do tebe zamiloval"
Chvíli jsme si mlčky hleděli do očí. Najednou udělal něco, co jsem nečekal. On zavřel oči a já na svých rtech ucítil ty jeho. Byla to jenom obyčejná pusa, po které se hned odtáhl.
"Hannie, omlouvám se…nevím, co mě to popadlo"
Nevěděl jsem, co na to říct, ale s jistotou jsem věděl, že to chci znova. Opatrně jsem se k němu naklonil, a když neuhýbal, přitiskl jsem se mu na rty. Pomalu, jemně mi začal po rtech přejíždět. Připadal jsem si jako ve snu. Když v tom se zase rychle odtáhl.
"Hannie promiň, já nemůžu"
"Já vím, Jay" Už jsem se chtěl zvednout a jít do své postele, když si mě najednou k sobě přitáhl a začal mě líbat. Nečekal jsem to, ale do vášnivé hry rtů jsem se zapojil. Pomalu to začalo přecházet ve vášnivou hru jazyků. Opětoval jsem mu polibky tak divoce, až jsem ztrácel kontrolu nad svým dechem. Nadechl jsem se a chtěl se vrátit zpět k jeho rtům, ale on mě začal líbat na krku. Teď rty sestupoval níž a níž a já věděl, co se chystá udělat. Zavřel jsem oči. Věděl jsem i, co se stane a ž Heechul skončí. Byl jsem připravený. Připravený prožít ten nejkrásnější okamžik právě s ním. Po chvilce mých vzrušených výdechů se Heechul svými rty vrátil zase na ty moje. Cítil jsem, jak si na mě lehá a pak… byl jsem v sedmém nebi, byl jsem v ráji, kde nebyl nikdo kromě nás dvou. Dál jsem nebyl schopen vnímat nic kolem nás, vpadl jsem do víru vášně.

Na okolní svět jsem se začal soustředit, až když si Heechul lehl vedle mě. Dlouhou dobu nikdo z nás nic neříkal, až potom.
"Hannie, mrzí mě to"
Mlčel jsem. Čekal jsem, že to takhle dopadne.
"Hannie, já…neměl jsem to vůbec dopustit ale…neovládl jsem se. Promiň mi to prosím"
Tyhle obavy mě tížily od prvního polibku, ale teď už ne. Věděl jsem, že to co se stalo, mě bude později mrzet, ale v tuhle chvíli jsem byl šťastný.
"Hannie víš, ty a Jay, oba jste úplně jiní, ale každý jste mě něčím zaujali. Nechci, aby sis myslel, že jsem se s tebou miloval jen tak, možná k tobě něco cítím, nevím co, ale miluju Jaye"
"Heechule, jsem ti vděčný"
"cože?"
"jsem ti vděčný za to, že si se se mnou miloval"
Heechul pořád koukal tak nějak nechápavě.
"víš, nechtěl jsem se smířit s tím, že budeš s Jayem. Ale teď chápu, že to nezměním. Miluju tě a cítím, že vždycky budu. A proto jsem rád, že jsem se mohl milovat právě s tebou"
Mlčel. V duchu jsem si přál, aby mi na to něco řekl, cokoliv.
"Hannie já…mám tě rád" přitiskl si mě k sobě a chytl mě za ruku. Nikdy bych nevěřil, že spolu usneme v tak těsném objetí.
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  ...Lenny... Fri Jul 17, 2009 10:09 pm

11.7.
"Heechule, co to má znamenat?" rozlehlo se po pokoji.
Otevřel jsem oči a podíval se za sebe. Zády ke mně ležel Heechul, kterého ten hlas neprobudil. Upřel jsem pohled na osobu stojící u postele.
"Jayi" vyhrkl jsem a rychle vstal "není to tak, jak si myslíš. Opravdu ne" zalhal jsem. Ale on přešel až k posteli a zatřásl Heechulem, který se hned probral.
"Heechule, vysvětli mi to" ukázal na mě.
Heechul mlčel, a tak jsem se zase ozval já.
"mezi námi fakt nic nebylo" nejradši bych mu řekl pravý opak, aby měl důvod se s Heechulem rozejít. Ale Heechul ho miloval a proto by se na mě naštval. Už bych ho taky nikdy nemusel vidět.
Heechul se na mě tak zvláštně podíval. Nejspíš nevěřil, že bych to všechno popřel.
"Heechule" zvýšil Jay trochu hlas.
"Jayi, opravdu mezi námi nic nebylo, on jen…"začal Heechul. Jay pozvedl obočí.
"jen mi umřela teta a já se potřeboval u někoho vybrečet" dokončil jsem to. Ani nevím, jak mě mohla napadnout taková blbost, ale v tý rychlosti to byl docela výkon. A vypadalo to, že mi to uvěřil.
"Jayi, Hangeng je jenom můj kamarád, nic víc"
"Heechule, přísahej, že mluvíš pravdu"
Heechul pohlédl na mě, hned zas na něj.
"přísahám" řekl nakonec.
"a tebe už tady nechci ani vidět" vyjel na mě Jay.
"a proč? Je to můj kamarád a nemá kde bydlet"zastal se mě Heechul rozhněvaně.
"Heechule, mě to nezajímá. On mi prostě vadí, chci, aby šel pryč"
"tak já teda půjdu, nebudu vám překážet"vložil jsem se do jejich rozhovoru.
"Hannie, prosím nechoď"
"jo tak Hannie?" vyjel zase Jay.
"prosím tě, nezačínej zase. Říkám, že to jenom kamarád"
Byli do hovoru tak zabraní, že si ani nevšimli, že jsem si došel pro kufry.
"Hannie, neodcházej" prosil, když si kufrů všiml.
"ale já chci odejít" už jen díky tomu, že bych pořád myslel na to, jak jsme se milovali. Třeba na to zapomenu, když ho neuvidím. Na druhou stranu se mi ale odejít nechtělo, ale i přesto jsem zvedl kufry a vydal se ke dveřím.
"tak se tu teda mějte" otočil jsem se a vyšel ven. Poslední, co jsem viděl, byl Jayův šťastný úsměv a Heechula sedícího na posteli s podivným výrazem ve tváři. Pak jsem se vydal cestou od domu. Ušel jsem několik metrů, když jsem za sebou uslyšel Heechula volajícího moje jméno. Otočil jsem se. Heechul akorát doběhl ke mně. Měl na sobě to, v čem spal, takže prakticky skoro nic, a nahlas oddechoval, jak ho ten běh zmohl. Ještě že ulice byla po ránu úplně vylidněná.
"Hannie, já nechci, abys odešel"
"budete se brát a budete bydlet spolu, co bych tam já dělal?"
"já nevím, ale já tě chci mít nablízku"
"budeš mít nablízku Jaye, budeš se s ním cítit v bezpečí"
Heechul jen sklonil hlavu. Podíval jsem se za něj. Ze dveří už vycházel Jay.
"Heechule, nikdy bych nevěřil, že tohle řeknu, ale nechci se už s tebou vidět"
Heechul se na mě podíval. V obličeji měl výraz naprostého nechápání.
"ale jen kvůli tomu, že tě miluju. Když vás dva vidím spolu, trhá mi to srdce"
Jay už se k nám blížil.
"Heechule, odpust mi, co teď udělám, ale je to naposled"
Přistoupil jsem blíž a nenápadně, aby to Jay neviděl, jsem ho políbil. Jen tak jemně jsem mu po rtech přejel a hned jsem se zase odtáhl. A právě ve správnou chvíli. Před Jayem jsem se už neodvážil cokoliv říct, jen jsem vytáhl ze zadní kapsy kalhot několik bankovek a dal je Heechulovi.
"to máš aspoň za ty čtyři dny"
Heechul stál s penězi v ruce a jen se na mě díval. Věnoval jsem mu poslední úsměv, který nebyl vůbec od srdce ale jen hloupá přetvářka a vyrazil jsem vstříc nesčetným silnicím a domům Soulu.

Bylo už k poledni a já se stále dřel s kufry po přeplněných chodnících. Koukal jsem po domech, které jsem míjel, jestli tam náhodou není cedule, že je v něm na prodej nějaký byt. Zatím jsem objevil jen dva a ty se mi moc nezamlouvaly. Jeden byt byl až ve čtrnáctém patře a mě z výšek není dvakrát nejlíp. Ten druhý byl zase v takové ulici, kam bych nikdy ani nevlezl. Takový nepořádek a špína.
Už jsem byl dost utahaný a tak jsem zamířil do parku, který se jako na zavolanou objevil přímo přede mnou. Sedl jsem si na lavičku, opřel si ruce o opěradlo a nastavil tvář zlatavé záři sluníčka. Představil jsem si Heechula, jak se tvářil, když jsem odcházel. Proč se tvářil tak smutně? Já ho miluju, ale on mě má jenom rád, to pro něj přece není tak hrozný, že jsem odešel. V hlavě se mi teď začal promítat náš první polibek. Byl jsem teď myšlenkami trochu mimo, a proto jsem až nadskočil leknutím, když se blízko mě ozval něčí hlas.
"Hangeng, no jsi to ty!"
Otevřel jsem oči. Přímo přede mnou stála hezká dívka. Hned jsem poznal svojí bývalou spolužačku, a taky nejlepší kamarádku Yuri.
"Yuri, tak rád tě vidím" objal jsem jí. Alespoň něco mi za dnešek zvedlo náladu.
Posadila se vedle mě na lavičku a krásně se usmála.
"Hangeng,ale co tady vůbec děláš? Já myslela, že bydlíš skoro na kraji města"
"no jde o to, že já vlastně nebydlím vůbec" hodil jsem hlavou směrem ke kufrům stojícím vedle lavičky, kterých si doteď nevšimla. Hned jí zmizel úsměv ze rtů.
"jak to?" zeptala se trochu vyděšeně.
Pověděl jsem jí důvod, který už jsem tento týden říkal podruhé. Když jsem skončil, tak se zase rozzářila. To jsem nechápal, co na tom bylo veselýho?
"mám nápad" prohlásila, když viděla můj výraz.
"i když je to trochu časově omezený, ale aspoň na chvilku by to šlo"
Když jsem se pořád tvářil, jako kdyby spadla z višně, pokračovala.
"víš, Kyuhyun je teď na nějaké praxi v Číně, takže bys u mě mohl bydlet. Ale asi jen ten měsíc, co bude pryč, protože zas tak velký byt nemám, abychom se tam naskládali tři"
"Kyuhyun je v Číně? Tak to mu závidím" Kyuhyun, můj nejlepší kamarád a Yurinin přítel. Chodili spolu celou vejšku a jak tak koukám, ani teď je to nepustilo. To má holt někdo štěstí.
"tak pojď, jdem domů. A až přijede Kyuhyun, oslavíme společně jeho narozeniny" vstala.
"ale Yuri, nechci tě tam zbytečně otravovat"
"už jsem řekla, jde se" to byla jedna z věcí, které jsem si na ní všiml jako první, když jsme se ve třídě poznali, a to její tvrdohlavost. Prostě vždycky muselo být po jejím. Vzal jsem tedy těžké kufry a následoval jí.
"kde vlastně teď s Kyuhyunem bydlíš?" zeptal jsem se, když jsem-li směrem, co stál Heechulovo dům.
"už jen pár kroků"
Konečně jsme se zastavili. Hleděl jsem na desetipatrový panelák.
"nebydlíš doufám až nahoře" při tý představě se mi trochu zamotala hlava.
"bydlim v šestém patře"
"to je dobře"
Vyjeli jsme výtahem nahoru. Yurinin byt opravdu nebyl moc velký, ale za to nádherný a útulný.
"dej si věci do pokoje, já jdu vařit oběd"
"dobře, pomůžu ti"
Položil jsem si kufry do pokoje, že si je vybalím až později.
"Yuri?" šel jsem za ní do kuchyně.
"ano?"
"to budeme spolu spát na posteli? Nebude to trochu divný?"
" to jsou dvě postele u sebe, klidně je můžem oddělit"
Kývl jsem. Klidně bych spal vedle ní, ale co kdyby se stalo něco podobnýho jako s Jayem. Co by si Kyuhyun myslel, kdyby nás spolu viděl v jedný posteli. Jay vyváděl oprávněně, ale Kyuhyun by neměl proč. Na Yuri bych si nic nedovolil. Ano, krásná byla, ale za prvé je to moje nejlepší kamarádka, za druhé Kyuhyun můj nejlepší kamarád a za třetí, to nejhlavnější, miluju Heechula. Ani nechápu, jak jednoduše to můžu říct. Vždyť už se nebudeme vídat. Asi si to za nějaký čas uvědomím, ale teď si to moje mysl nechtěla vůbec připustit.
"tak s čím ti můžu pomoct?" vrátit jsem myšlenkami zpátky do kuchyně.
"tady nakrájej zeleninu" podala mi prkýnko a nůž.


Po obědě jsem si šel vybalit věci, a když jsem přišel zpátky do obýváku, Yuri stála u okna a pozorovala dění dole v ulicích.
"chceš napít?" nabídla mi skleničku čehosi oranžového.
"co to je?"
"pomerančový džus"
"aha" zadíval jsem se z okna a napil se od ní. Jenže to jsem neměl dělat, protože asi polovinu z toho, co jsem měl v puse, jsem vyprskl před sebe.
"co je? On ti nechutná?" vzala papírový kapesníčky a začala utírat podlahu pode mnou.
Já se snažil polknout zbytek džusu a při tom jsem civěl ven na ulici.
"na co se tak díváš?" koukla tam, kam já.
"ale na nic"
"na něco jo" nenechala se odbýt.
"vážně na nic" šel jsem si sednout na gauč.
"proč si na ně tak upřeně zíral?" sedla si vedle mě.
"na koho?"
"no na ty dva kluky přece"
Jen jsem zakroutil hlavou.
"ty je znáš?"
"ne"
"Hangeng, já poznám, když kecáš"
"jak to?"
"znám tě dost dlouho"
"no dobře, znám je"
"udělali ti něco?"
"jako co?"
"no já nevím, jenom, že jsi to tak vyprskl, když si je viděl"
"to bylo jen tak"
Zasmála se.
"proč mi to neřekneš? Já myslela, že jsem tvoje nejlepší kamarádka"
"ale to jsi. Akorát, ono je to prostě divný víš"
" mě přece můžeš říct všechno"
Ještě chvilku jsem váhal, než jsem začal.
"víš Yuri, já jsem zamilovaný"
"a co to má společnýho s nima?"
"no to je právě to. Jsem totiž zamilovaný do jednoho z nich"
Chvíli na mě koukala s pootevřenou pusou. Tohle nečekala.
"ty jsi na kluky? To jsem nevěděla"
"to já taky ne…teda vždyť jsem nikdy nebyl. Ale když jsem ho potkal, tak se prostě něco zvrtlo"
"a on je s tím druhým klukem?"
"budou se brát" seděl jsem s hlavou skloněnou a v ruce žmoulal skleničku džusu.
" a jak jste se poznali"
Řekl jsem jí, jak jsem si ho nejdříve spletl s holkou a jak jsem souhlasil s nabídkou bydlet u něj. Pak jak jsem poznal Jaye, který mi už od začátku byl nesympatický, stejně jako já jemu a jak jsem dneska ráno kvůli němu odešel.
"a ten Heechul nechtěl, abys odešel?"
"ne, ale já chtěl"
"proč?"
Přešel jsem zase k oknu a zahleděl se, teď už na prázdnou ulici. S odpovědí jsem si však dal trochu načas.
"mezi námi totiž něco bylo"
"líbali jste se?"
Kývl jsem a zadíval se do skleničky "bylo i něco víc" dodal jsem. Yuri zase přišla ke mně, ale já se na ní neotočil. Raději jsem nechtěl vidět, jak se na to tváří.
Teď jsem zase cítil takový divný pocit. Pocit úzkosti. Už s ním vlastně nebudu mluvit, nemůžu se ho dotknout. Z okna bylo vidět na Heechulovo dům. Hned jsem ho poznal, protože to v téhle čtvrti to nebyl jako jediný panelák. Jenže teď se mi pomalu rozmazával před očima. Proč nedokážu být silný? Proč se mi chce brečet? Nesmím brečet, alespoň ne teď před Yuri. Měla by mě za úplnýho citlivku.
"Hangeng, netrap se kvůli němu" přitiskla si mě k sobě. Slzám nedokážu poručit. Pomalu mi začaly stékat po tvářích. Brečel jsem jak malé dítě na maminčině rameni.
"a nebreč" odtáhla mě od sebe, vzala papírový kapesník a utřela mi oči. Cítil jsem se teď tak trapně.
"vidíš, promočil jsi mi tričko" začala si zkoumat rameno. Když jsem viděl její upřený pohled na mokrou skvrnu, musel jsem se začít smát.
"to není k smíchu" hodila po mě kapesník mokrý od mých slz, ale smála se taky.
Teď se smíchy lámala v pase. Chtěl jsem kapesník chytit, ale nějak jsem zakopl a jak dlouhý tak široký jsem se rozplácl na podlahu.
"to máš za to" nemohla skoro ani popadnout dech.
"fakt děsně vtipný" pokusil jsem se o vážnou tvář, ale stejně jsem se nad vlastním pádem rozesmál.
"no vidíš, hned vypadáš líp, když se směješ"
"za to ty u toho děláš strašný grimasy"
"tos přehnal" vzala polštář a hodila ho po mně "asi tě zase vystěhuju"
"né to ne, beru to zpátky. Tak co dneska budem dělat?"
"můžem jít na koupálko, venku je příšerný vedro"

Vracel jsem se domů z nákupu. Už uběhl téměř měsíc ode dne, co jsem se k Yuri přestěhoval.
Nastoupil jsem do výtahu a zmáčkl tlačítko šestého patra. Opřel jsem se o chladivou stěnu a zamyslel se. Na Heechula jsem myslel čím dál častěji. Opravdu mi moc chyběl. Několik nocí jsem i probrečel, ale to Yuri neví. Nechci jí tim zatěžovat. Určitě jí už deprimuju tím, jak pořád postávám u onoho okna v obýváku. I když jsem Heechula viděl jen párkrát, prostál jsem tam třeba i několik hodin denně. Vždy, když jsem ho viděl, byl s Jayem. Vždycky jsem přemýšlel nad tím, jestli se už nevzali. Něco mi říkalo, že ne, ale bylo to asi jen proto, že jsem si to nechtěl připustit.
Tašku s nákupem jsem hodil do kuchyně a automaticky se šel podívat z okna.
"Hangeng, to pořád musíš koukat ven? Vždyť jsi teď venku byl!" ozvala se Yuri ze sedačky a otočila list v časopise, který pročítala.
"já vím, ale co když teď zrovna půjde dole"
"stejně vždycky chodí s tím Jayem, a to se ti přece nelíbí. Podívej se na mě, taky takhle nevyvádím a to jsem Kyuhyun neviděla taky tak dlouho"
"Ale ty si s ním každý den voláš. A to já nemů-" zasekl jsem se.
"nemůžu jsi chtěl říct?"
"jo, on támhle běží"
"kdo? Heechul?" neodtrhla hlavu od časopisu.
"jo, ale on běží k našemu baráku"
"cože?"přiběhla k oknu "třeba neběží přímo do baráku, jen okolo"
"teď dole není, musel vejít do vchodu"hrklo ve mně.
"vždyť dole je zamčeno" ale pro jistotu se naklonila z okna.
Zazvonil zvonek. Žaludek mi udělal kotrmelec.
"Yuri, otevři prosím"
"proč já? Já ho snad miluju?"
"ale je to tvůj byt"
"ale jde za tebou"
"Yuri prosím"
"jen běž" popostrčila mě ke dveřím a usadila se na gauči.
Ještě jsem se koukl do kukátka, jestli je to opravdu on a pak jsem s chvějícíma rukama a divným pocitem v břiše otevřel dveře.
"a-ahoj" pozdravil jsem.
"Hanie, chci s tebou mluvit" vypálil na mě.
Jen jsem kývl. Heechul se najednou na mě vrhnul. Ještě jsem mezi divokými polibky stačil zabouchnout dveře a jak na mě tak rychle vlítnul, tlačil mě dozadu.
"Heechule, počkej"ale on mě neposlouchal a dál mě líbal. Pořád jsem couval, až jsme narazili na sedačku, kde seděla Yuri.
"Hannie, miluju tě"
"Heechule,chci ti říct…"
Heechul se najednou vyděšeně podíval za mě. Otočil jsem se na Yuri taky. Ta jen seděla a pozorovala nás.
"já vím, co mi chceš říct" pronesl s vystrašeným výrazem ve tváři. Nemohl jsem si nevšimnout, jak měl slzy na krajíčku.
"já, omlouvám se. Nevěděl jsem…" jen se Yuri lehce poklonil a vyběhl ze dveří.
Udiveně jsem se na Yuri podíval.
"co se stalo? Vždyť já mu chtěl jenom říct, jestli bychom to neprobrali někde jinde, abychom tě nerušili" nechápal jsem.
"vypadá to, že si o nás myslí úplně něco jinýho"
"jako že já a ty…?"
"nejspíš jo"
"musím za ním" vyhrkl jsem a rozběhl se ke dveřím.
"držím palce" zavolala ještě za mnou.
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  ...Lenny... Fri Jul 17, 2009 10:11 pm

"Heechule, počkej prosím" stihl jsem ho kousek od našeho baráku.
Zastavil se. Chytl jsem ho za ruku, abych měl jistotu, že neodejde a otočil jsem ho k sobě.
Brečel. Snažil jsem se popadnout dech, protože jsem nechtěl čekat na výtah, a tak jsem běžel po schodech.
"Heechule, to není tak jak si myslíš" asi jsem ho moc neuklidnil, nejspíš si vzpomněl, jak jsem tohle řekl Jayovi, a přitom to byla lež.
"ale mluvím pravdu, Yuri je jen kamarádka a ne přítelkyně. Jen u ní bydlím. Ona přítele má"
Rozhlédl jsem se kolem. Několik lidí na nás koukalo, nejspíš jsem byl dost hlučný.
"Heechule, já ti nelžu. A nelhal bych ti nikdy, protože tě miluju" očumujících lidí přibývalo. Někteří se i zastavili, když jsem mu řekl, co k němu cítím.
On si utřel dlaní slzy.
"Heechule, tak řekni něco"
"opravdu mě miluješ?"
Namísto odpovědi jsem si ho k sobě přitiskl. Políbil jsem ho. Nelíbal jsem ho divoce jako on mě předtím, ale pomalu, důkladně, vášnivě aby věděl, jak moc pro mě znamená. Nevadilo mi, že kolem stojí plno lidí, ať si klidně koukají. Pro mě bylo teď důležitý, aby mi Heechul věřil. Asi bych se měl zeptat, co Jay, ale na to bude ještě čas.
Rukou mi projížděl vlasy a užíval si mých rtů. Líbali jsme se dlouho, nechtěl jsem ho pustit a on mě očividně taky ne. Konečně pochopil, že mezi mnou a Yuri vážně nic není.
"Hannie, moc tě miluju"
"já tebe taky Heechule. Nejvíc na světě"
"půjdeš ke mně? Chci s tebou mluvit"
"dobře"
Šli jsme pár minut a byli jsme u něj. Sedli jsme si v obýváku.
"Hannie, víš, chci se tě zeptat, jestli se zase ke mně nechceš nastěhovat"
"rád bych, ale co Jay?"
"s Jayem jsme se rozešli"
"jak to? Měli jste se brát"
"nějak z toho sešlo"
"a můžu vědět proč?"
Chvilku váhal, jestli se mi s tím má svěřit.
"víš, myslel jsem, že je jiný. Chodili jsme spolu rok a nikdy se nechoval tak jak teď. Asi na tebe strašně žárlil, protože jsem mu často vyčítal, že tě odsud vyhnal. V poslední době na mě pořád řval a několikrát mě uhodil. Už jsem to nemohl vydržet"
"takže nehrozí, že by se tady nečekaně objevil?"usmál jsem se. Byl jsem teď tak šťastný.
"snad ne" dal mi ruce kolem krku. Hleděli jsme si do očí.
"Heechule, jak jsi vlastně věděl, kde bydlím?"
"viděl jsem tě zacházet do toho baráku, tak jsem se za tebou rozeběhl. Volal jsem, ale asi si mě neslyšel"
"a jak si se dostal nahoru?"
"nějaký pán zrovna vycházel ven, tak mě nechal projít"
"aha"
Heechul se ke mně zase naklonil a jemně mi přejel po rtech. Opět jsme se líbali. V tu chvíli nikdo nechtěl víc, ty zamilované polibky nám bohatě stačily.
Začal mi zvonit v kapse mobil. Volala mi Yuri.
"ano?"
"Hangeng, přijel Kyuhyun, pojď k nám. Uděláme oslavu těch narozenin"
"dobře, hned tam budu. A může přijít i Heechul?"
"to je snad jasný. Tak vás teda čekáme"
"dobře, tak zatím" dal jsem si mobil zpátky do kapsy. "Heechule, jdeme k Yuri"
"proč?"
"jdem slavit narozky jejího přítele"
"tam v životě nepůjdu"
"proč?"
"vždyť to byl takovej trapas, co jsem tam předvedl"
"ale nebyl. A neboj, Yuri o nás všechno ví"
"tys jí to řekl?"
"myslíš, že jsem dokázal mlčet? Nebyla chvíle, co bych na tebe nemyslel, nebyl den, abych nestál u okna a čekal, jestli pod ním neprojdeš. Musel jsem se někomu svěřit"
"aha, ale stejně se budu stydět"
"prosím tě. Yuri tě ráda pozná"
"když myslíš"
"tak se teda zvedej"

Jen co jsem vešel do dveří, stál přede mnou Kyuhyun. Skočil jsem mu do náruče.
"Hangeng, jsem rád, že tě vidím" opětoval mi objetí.
"já taky" už jsem ho pustil a usmál se na Yuri.
Oba se seznámili s Heechulem a sedli jsme si do obýváku. Yuri přinesla pohoštění a my zatím probrali všechno, co se dalo.

Oslava se trochu protáhla, a tak jsme přišli domu kolem jedenáctý. Už jsem si zase přestěhoval všechny věci k Heechulovi.
Ještě jsem se šel osprchovat. Akorát jsem vlezl do sprchy a pustil na sebe vlažnou vodu, když do koupelny přišel Heechul.
"co potřebuješ?"
Otevřel mi sprchový kout.
"Hannie, asi na to není ta správná chvíle, ale já už to prostě nemůžu vydržet.
Rozevřel dlaň.
"Hannie, miluju tě. Nechci si vzít Jaye, chci si vzít tebe"
Chvíli jsem na zásnubní prstýnky bez dechu koukal.
"vezmeš si mě?"
"Heechule já…konečně se mi splnil sen"
Usmál se a navlíkl prstýnek nejdřív sobě a pak i mě. Stoupl si ke mně pod vodopád teplé vody. Líbal moje mokré rty. Můj krk. Pomalu jsem mu svlékl tričko, pak i kalhoty, spodní prádlo. Bylo strašné vedro. Najednou tam bylo tolik páry, že jsem Heechula viděl jen matně. Ale to mi nevadilo, cítil jsem jeho doteky, jeho dech. Věděl jsem, že když ho mám u sebe, jsem v bezpečí. Věřil jsem, že tenhle pocit bezpečí bude trvat navěky.

KONEC
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  Piggie Fri Jul 17, 2009 11:41 pm

:Love: hodně dobrá :Slint:
libí se mi ten nápad :Suspect:
ae chvilkama sem se nemohla dostat ze země jk byly ty scény s těmi prstýnkami :lol: :lol: :lol: :lol:
:( a ode dneška nemám ráda Yuri :Very Mad:
xD
jinak vazne pekné :Love:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  ...Lenny... Sat Jul 18, 2009 7:14 am

děkuju, ale chudák Yuri, to si nezaslouží :D
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  Mily Sat Jul 18, 2009 7:07 pm

nádhera, jak se Hee vrhnul na Hana až skončili u Yuri na gauči :lol: , jsem se červenala za něj, a Hee a Han se budou brát :Love: já chci z družičku :Very Happy:
ale Jay; když jsem ho viděla v BOB tak jsem se do něj zamilovala a ty z něj teď děláš takovýho prevíta :( , no nic je to jen povídka, že, ale fakt se mi to páčilo
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  ...Lenny... Tue Aug 04, 2009 6:39 pm

Jay je pěknej:) já ani nevím proč ale nějak jsem si ho tam vybavila...a pak jsem to četla ségře a ještě jsem tu Jayovo postavu neměla pojmenovanou a ségra prej: já si tam úplně představuju Jaye :D tak já řikám že ho tam teda dam Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  HungryGenius Wed Aug 05, 2009 9:52 pm

héézkýýý :Love: :Love:
Hanchul teda moc nemusím oO ale tohle bylo fakt moc hezkýýý :Slint:
Ty jo a to s těma prstýnkama mě dostalo :lol: :lol: :lol:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  ...Lenny... Wed Aug 05, 2009 11:04 pm

tak děkuju :Very Happy:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  HungryGenius Thu Aug 06, 2009 11:56 am

Vůbec nemáš zač :Love:
Dneska to dám přečíst asi možná ještě kámošce tak ti pak řeknu ještě její názor :D
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  ...Lenny... Thu Aug 06, 2009 12:17 pm

dobře...no já četla na táboře holkám tu povídku jak mam na sujucz a líbilo se jim to...teda sice se mě ptaly proč píšu zrovna o tomhle a já jim to ani nijak neuměla vysvětlit :Suspect: ...ale jinak v poho :Very Happy:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  HungryGenius Thu Aug 06, 2009 1:15 pm

mi se taky líbí :Slint: :Slint:
to moje matka zas dneska objevila můj blog kde mám rozepsanou novou fikci a chce si ji za každkou cenu přečíst :lool: :lool: :lool: :lol: :lol:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  ...Lenny... Thu Aug 06, 2009 5:46 pm

kde ?? kde jí máš? nic nevidím :( :( :( tak jí to dej přečíst...by mě docela zajímalo jak by na to reagovala teda pokud už tam máš něco víc úchylnějšího :lool:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  HungryGenius Thu Aug 06, 2009 6:15 pm

Zatím ji mám jen na papíře :D přepisování mě teprv čeká... :D ještě jsem se do toho moc neměla, včera jsem se vrátila ^^ .... no zatím tam ještě nic takého není, ale i tak.. radši néé :Vykricnik:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  ...Lenny... Thu Aug 06, 2009 7:32 pm

aha...no tak si pospěš už se na ní těšim Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  HungryGenius Thu Aug 06, 2009 9:17 pm

doufám že do týdne to zmáknu :D:D
Pak zas odjíždím nejspíš zase pryč :D
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  ...Lenny... Thu Aug 06, 2009 9:51 pm

tak snad to stihneš...už sem fakt zvědavá Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  HungryGenius Thu Aug 06, 2009 11:06 pm

joo tak to jsme dvě :D:D
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul Empty Re: Láska zůstává v srdci dlouho- HanChul

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru