Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

+2
...Lenny...
Mily
6 posters

Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  Mily Tue Dec 01, 2009 9:32 pm

Další přepsaná povídka (mám dojem že ji Lenny četla na Cyonu)
Warning: +18 sexuální scény (stejně se to přečtete)

Papa and Mama

"Mamííí! Donghae mi ukradl moje kuřecí stehýnko!"
Mamka Leeteuk vykoukne z kuchyně, kde zrovna vaří něco moc dobrýho k večeři, a houkne do jídelny: "Donghae okamžitě to stehno vrať Kyuhunovi, vždyť jsi před chvilkou snědl dva kýble ramenu!"
"Když Eunhyuk radši někde pořád tancuje než aby se mi věnoval (víte co tím myslím?) a já jsem z toho frustrovanej tak mám pořád hlad." (vysvětlení = nedávno se vzali).
V tom zarachotili klíče v zámku. Kyu: "Taťka je doma!"
Mamka se celá rozzáří a běží manželovi naproti. Chytne ho do náruče a dají si obrovskýho a dlouhýho hudlana (tzn.kissssss).
Kyu se jen ušklíbne: "Po tolika letech si stejně nedaj pokoj, blééé" (no co puberťák).
Táta Kangin: "Tak co se tady děje?"
Tuekee :" ÁÁle Donghae je frustrovanej z toho, že náš Hyuk pořád někde lítá a manžílkovi se nevěnuje jak by měl"
"Tak Hae pojď, musíme si promluvit jako chlap s chlapem", řekl Kangin a zavřeli se na hodinu do pracovny. Když Donghae vyšel ven, usmíval se od ucha k uchu (copak mu asi tchán řekl?)
V tom se vrací z baletu "novomanželka" Eunhyuk: "Ahoj jsem doma!"
Donghae vystartuje, přehodí si Hyuka přes rameno a odnáší ho k nim do ložnice, s třísknutím zabouchne dveře, otočí klíčem v zámku a hodí překvapeného Hyuka na postel.
Mezitím Lee v kuchyni krájel baklažán, když ho náhle objaly něčí (čí asi) ruce okolo jeho štíhlého pasu. "Kangine nech toho, nebo se říznu" a začne se chvět, jako ostatně vždy, když se ho jeho miláček dotkne.
"Hmmm, nejradši bych tě tady posadil na stůl a pomiloval se s tebou", zašeptá něžně Kangin Teukovi do ouška, "jenže to by ten malej žrout nesměl sedět vedle v jídelně, kde se už zase cpe, co z toho kluka jednou bude?" řekne už naštvaně.
“Tak já to rychle uvařím, najíme se, zamknem Kyu do pokoje před televizi a půjdem do vany" (kromě postele jejich nejoblíbenější místo).
Kangin okamžitě začne kývat hlavou na souhlas, div mu nespadnou brýle (v kterých vypadá tak strašně sexy ). Pomůže Leeteukovi s přípravou a už nosí na stůl.
Mamka: "Neměli bychom zavolat Donghae a Hyuka?" "Ne, ty mají teď jinou zábavu." "ÁÁÁhaa"

Mezitím v ložnici tanečníka Eunhyuka:
Hyuk se vyhrabal z přikrývek, kam ho nešetrně odhodil Donghae, podíval se na něj překvapeně, jakoby ho viděl poprvý a naivně zamrkal. "Co to děláš, já chci jít na večeři, víš jak mamka dobře vaří, mám hlad".
Donghae: "Já mám taky hlad a obrovskej, ale ne na jídlo."
Hyuk začne strašně rudnout. "Strašně ti to sluší, když se červenáš, víš?"
Hyuk se začne usmívat, tím svým kouzelným úsměvem. Donghae jakoby se probral z tranzu a začal se na svého miláčka mračit.
"Proč se mračíš, darling? Něco jsem provedl?"
"Ano, provedl! pořád jen tancuješ, domů přijdeš utahanej a večer padneš a spíš a já abych dělal všechno sám (ruční práce, nic moc), už mě to štve, takže......"


“Zavři oči!“ poručí Hae vykulenému manželovi (takhle ho nezná, vždycky byl na něj něžný, ohleduplný a starostlivý a teď mu rozkazuje?).
"Proč?"
"Neptej se a zavři oči!!" pomalu už na něj křičí Donghae.
Hyuk se na něj bojácně podívá a neochotně je zavře.
Donghae odněkud vytáhne dlouhý hedvábný šál, chytne Eunhyuka za ruce a přiváže je jemně ale pevně k pelesti postele.
"Co, co to děláš?" vytřeští vylekaně oči Eunhyuk.
"Jen opatření, abys mi neutekl, dnes totiž bude po mým." teď už zase něžným hlasem prohlásí Donghae.
Lehounce, jako dotyk motýlích křídel, přejede Eunhyukovi po rtech, pak ještě jednou a podívá se mu do očí, aby viděl co to s ním udělá.
Eunhyuk se začal chvět, chtěl víc, chtěl si Donghaeho přitáhnout blíž, chtěl se ho dotýkat, ale nemohl. Proto zavrněl: "Rozvaž mě, už budu hodný"
"Ne"
Donghae znovu políbil Hyuka, aby umlčel jeho protesty a začal se dobývat do jeho úst. Nejdřív zuby stiskl jeho spodní ret, pak jazykem objel jeho plné rty a když to Hyuk nevydržel a zavzdychal, vklouzl mu jazykem dovnitř. Prozkoumával jeho zuby, jeho celá ústa, až se Eunhyuk přidal a začal souboj dvou jazyků.
Ani si nevšiml, kdy ho Hae svlékl, ale najednou před ním ležel v celé své nahé kráse.
Donghae se odtrhl od těch plných a hedvábných rtů svého miláčka a sklouzl mu jazykem na krk. Jemně polaskal citlivé místečko na krční tepně a sjel ještě níž. Jazykem dělal malé kroužky po Hyukově hrudi, až se dostal k pravé bradavce. Nejdřív ji jazykem obkroužil a pak ji jemně stiskl zuby.
"Aaaaahh!" začal hlasitě vzdychat Eunhyuk.
Donghae s mezitím přemístil k levé bradavce, kde začal stejně jako předtím, zatímco tu pravou sevřel mezi prsty a začal ji mnout.
Za chvilku ho to přestalo bavit, protože dostal chuť na něco jiného. Začal sklouzávat níž, přes pupík, do kterého na chvilku zajel jazykem, až se dostal tam kam chtěl.
Chvilku (ale opravdu jen malou chviličku) se díval na ten krásný poklad, než ho jemně polaskal jazykem. To už Eunhyuk nevydržel, začal se neovladatelně třást a když mu Donghae začal jazykem přejíždět po celé délce jeho penisu, hlasitě vykřikl. Myslel si, že snad vybuchne. Donghae ho najednou vzal celého do úst a začal pracovat hlavou nahoru a dolů. Brzy na to se Eunhyuk vzepjal a Donghaeho ústa zaplavila jeho životodárná tekutina. Hae to všechno spolykal a dočista ho olízal.
Podíval se Eunhyukovi hluboce do očí, z nočního stolku si vzal gel, nanesl si trochu na prsty a začal ho roztírat okolo jeho vstupu.
I když byl Hyuk po svém vyvrcholení unavený, tohle ho zase probralo a v cukuletu byl zase v pozoru. Strašně moc chtěl Donghaeho cítit v sobě.
Donghae vlhkými prsty obkroužil ten dychtivý otvor a jemně vklouzl jedním prstem dovnitř. Zakrátko tam strčil ještě jeden a pak ještě třetí.
"Prosím, chci tě cítit v sobě," zašeptal roztouženě Eunhyuk.
Hae se k němu naklonil, políbil ho a začal pomalu pronikat dovnitř. Hyuka to nejdřív trochu bolelo, ale za chvilku bolest vystřídala rozkoš.
Donghae se do něj dostal celý a na chvíli se zastavil, aby si Hyukovo tělo zvyklo. Jenže ten to nevydržel a maličko se zavrtěl. Donghae pochopil, že už může a začal přirážet.
Brzy nato oba vyvrcholili ve společném orgasmu a Hae se vyčerpaně svalil na svého manžela, který by ho nejraději objal, ale měl stále ruce svázané.
Když se trochu vydýchali, Donghae Eunhyuka rozvázal a ten se mu stulil do náruče a za chvilku už spal.
Tu noc to dělali ještě třikrát a Donghae byl konečně opět spokojený a šťatný.


Další brzy přidám


Naposledy upravil milena dne Sat Dec 05, 2009 8:02 pm, celkově upraveno 1 krát
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  ...Lenny... Tue Dec 01, 2009 10:19 pm

Ano četla (kdysi), a abych pravdu řekla, tak znova asi před 14ti dny :Suspect: :Very Happy:
Ale s radostí si to přečtu zase (i když se musím trochu víc snažit, aby mi tam nelezli DBSK xD )
Takže ..ať už je tu další část Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  Markét Tue Dec 01, 2009 11:57 pm

Teda.... nemám na to co říct, prostě úžasný... Taky jsem chtěla psát FF na SuJu, ale po těch FF, které Mily píše a já je tady čtu, už ani chuť nemám (ani zdaleka nepíšu tak dobře)... :008:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  HungryGenius Wed Dec 02, 2009 7:51 pm

Mily, máš fakt báječné fikce :Love:
Nejdřív se u toho směju na celý barák ale je tam i tolik vzrušení a.. no však my víme :Suspect:
Nejvíc mě dostaly dva kýble ramenu :lol: :lol: a baklažán (já snad ani nevím jak vypadá xDD) :lol: :lol:
A taky tam máš super výrazy typu "životodárná teukutina" a "dychtivý otvor" ... no každopádně chci pokračování co nejdříve!!! :lool: :Love:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  HungryGenius Wed Dec 02, 2009 7:52 pm

MarkétV napsal:Teda.... nemám na to co říct, prostě úžasný... Taky jsem chtěla psát FF na SuJu, ale po těch FF, které Mily píše a já je tady čtu, už ani chuť nemám (ani zdaleka nepíšu tak dobře)... :008:

Ale co to plácáš?! Ty taky píšeš senzačně, vůbec nechápu, proč už nemáš na psaní chuť :010: :009: :008:
To co jsem od tebe četla bylo skvělý :005: a mimochodem.. už ji tam zas přidala nějakej ten kousek? :heart:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  Mily Thu Dec 03, 2009 7:57 pm

jsem ráda, že se líbí
Markét: neblbni a piš, když Kyasurin říká, že píšeš pěkně, tak to musí být pravda, hlavní je příběh, na sloh se vykašli(já bych si za svůj dala přinejlepším čtyřku) a mě se třeba strašně líbí jak píše Kyasurin a neodradí mě to, takže ještě jednou piš a piš a poděl se
Kyasurin: nevím jestli znáš tenhle blog issaca.blog.cz, ale tahle holčina píše FF na suju

tak a teď k povídce, teda povídce, je to spíš zase o sexu, takže pro klid moji duše, +18 (stejně je to zbytečný)


Dole v jídelně:
Večeře probíhala poklidně, jen se občas Lee a Kangin na sebe podívali v předtuše vášnivé noci. Kyuhyun zdlábnul tři talíře tak moc dobrý večeře, až se mu dělaly boule za ušima (kam to ten kluk dává, vždyť je tak hubený).
Když dojedli, papa řekl synovi ať jde spát do svého pokoje. Ten rád poslechl (to určitě, spát hahaha), protože už se nemohl koukat na svoje rodiče, na kterých bylo vidět, že by na sebe skočili hned teď. Stejně se už těšil až si sedne ke svému compu.
Kangin pomohl Leeteukovi sklidit ze stolu a umýt nádobí tímto stylem: Lee měl ruce ponořené ve dřezu a Kangin ruce obtočené kolem jeho štíhlého pasu (no občas ruka šmátralka zabloudila do určitých míst) a okusoval mu ouško. Lee jen ztěží domyl nádobí. Když skončil, otočil se obličejem ke Kanginovi a políbil ho. Vzal ho za ruku a řekl mu:"Pojď". Tohle slovíčko způsobilo, že Kangin za ním šel jak pejsek na vodítku. Došli do koupelny a Lee začal napouštět jejich velikou vanu a přidal hodně pěny.
Navzájem a během líbání se vysvlékli a vlezli do horké vody. Nejdřív si tam sedl Kangin a pak Lee k němu zády, aby se o něj mohl opřít. Kangin vzal žínku a pořádně ji namydlil. Začal s ní lehce přejíždět Leeteukovi po krku, pak mu sjel na hrudník, kde nejdřív obkroužil jednu bradavku, aby se za chvíli věnoval té druhé. To už Lee začal hlasitě vzdychat, na těchto místech byl opravdu hodně citlivý. Kangin pokračoval níž, a i když po dvou dětech, stále krásném a pevném bříšku až dolů k Leeově chloubě. Něžně ho tam pohladil, ale pak ruku stáhl.
Najednou od sebe Leeho odtáhl a začal mu drhnout záda. Když skončil, Lee mu vytrhl žínku z ruky, otočil se a zopakoval to, co s ním dělal jeho manžel.
"Dost, už to nevydržím," zaúpěl Kangin a tak se Lee opět otočil a pomalu nasedal na Kanginův penis. Ten si otočil Teukieho obličej k sobě a dlouze ho políbil. Začali se spolu pohybovat v pradávném rytmu lásky.
"Miluju tě Lee." vykřikl když vyvrcholil. "A já tebe, Kangine", zařval Lee v mohutném orgasmu.
Když se jim srdeční tep trochu zklidnil, osprchovali se, utřeli a Kangin chytl Leeho do náruče a odnesl do ložnice, kde ho opatrně, jako největší poklad na světě položil do jejich obrovské postele. Přikryl ho a vlezl si k němu. Lee se okamžitě přitulil a políbil ho na hruď.
"Ty nemáš dost?" zasmál se chraplavě Kangin.
"Víš, že tě nemám nikdy dost." Usmál se Lee.
Kangin překulil Leeteuka na záda, lehce ho políbil na čelo, víčka, nos, až se dostal k ústům. Jazykem mu vnikl dovnitř.
"Ne," zastavil ho Lee, "dneska chci být já nahoře." Zatlačil mu silně do hrudi, až ho převalil na záda. Objal stehny manželovy boky a sklonil se k němu. Jazykem pohladil Kanginovu čelist, sjel na krk, polaskal prohlubeň pod krkem a posunul se až na bradavky. Chvilku si s nimi hrál, žmoulal, kousal a když ho to přestalo bavit, sklouzl až úplně dolů a uchopil jeho nohu za kotník. Nejdřív políbil prsty jeden po druhém, potom jazykem polaskal kotník a prsty přejížděl po lýtku.
Na chvilku přestal, aby se mohl podívat, jak na to jeho milovaný reaguje. Ten měl slastí přivřené oči a dýchal jakoby běžel maraton. Lee očima sjížděl níž a níž, až mu pohled padl na předmět trčící se do výše. Ten ho tak zaujal, že se po něm hladově vrhl. Uchopil ho jemně do ruky a jazykem polaskal špičku.
"Přestaň, nebo z toho nebudeš mít nic," dostal ze sebe stěží Kangin. Lee se jen usmál, ale raději přeci jen přestal, taky si chtěl užít. Vyšplhal se nahoru, políbil Kangina a začal se nabodávat na jeho vztyčené kopí.
"AAAAHHHH," vydechli oba společně.
Lee se začal pomalu pohybovat nahoru a dolů, potom zrychlil. Za chvilku mu ale začaly docházet síly. Kangin si toho všiml, uchopil ho svýma silnýma rukama za boky a pomohl mu nadzvedávat se. Brzy Lee ucítil, jak se mu Kanginovo teplo rozlévá uvnitř a sám pokropil svou bílou šťávou jeho břicho. Vysílením se na něj svalil. Kangin ho políbil do vlasů, oba je utřel a za chvilku už oba spokojeně spali.
Ještě předtím, než Kangin usnul, zašeptal Leeteukovi do jeho hedvábných vlasů, "Miluju tě, Teukie a vždycky budu, nemůžu bez tebe žít."
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  HungryGenius Sat Dec 05, 2009 3:38 pm

No sakra a kde uvízla další část? :009: :009:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  Mily Sat Dec 05, 2009 8:03 pm

warning: sladký až přeslazený

Kyuhyun romance

Kyu nedávno oslavil své 17 narozeniny a už měl pár vztahů za sebou (spíš na jednu noc), ale ještě se nikdy nezamiloval. Když se podíval na své rodiče, jak se k sobě mají, v srdci měl takový svíravý pocit. Později si uvědomil, že to je asi žárlivost. Chtěl poznat ten pocit, kdy se srdce zachvěje, mozek přestává fungovat a myslíte jen na milovanou osobu.
Jednou takhle surfoval po internetu, něco si tam hledal (ne to co myslíte), a narazil na stránky se seznamkou. „ No co, jen se kouknu a uvidíme“, řekl si a otevřel první odkaz. Několik jich jen rychle očima prolítl, až ho zaujal jeden a tam stálo: „Je mi 16, jsem gay , hledám někoho s kým bych mohl strávit hezké chvilky a popřípadě i najít u něj lásku? Najdu tady někoho kdo mě bude mít rád?“
Ta poslední věta mu zněla tak nějak, no nevím, tak nějak jakoby, ne zoufale, ale jakoby…., ani nevěděl jak to vyjádřit, ale zaujala ho.
Tak tedy odpověděl na ten inzerát: „Ahoj jmenuju se Kyuhyun, je mi 17, taky bych chtěl poznat jaké to je někoho milovat, tak jestli chceš mohli by jsme se poznat.“ Připsal ještě svůj email a odeslal zprávu. Teď už musel jen čekat.
A nečekal dlouho. Za chvilku mu zapípal signál, že mu přišla zpráva.
„Ahoj kdo jsi a odkud jsi?“, psal neznámý.
Max mu obratem odpověděl a už tu byla další zpráva, „Tak to bydlíme kousek od sebe, mohli by jsme se sejít v Yesungově kavárně zítra ve 3.hod odpoledne?“
„Ano, ale jak se poznáme?“
„Budu držet v ruce bílou růži.“
„Dobře a já budu mít červenou růži. Tak se tedy zítra uvidíme a zatím ahoj.“
Kyu vypnul počítač a rozhodl se, že už raději půjde spát, aby mu to čekání rychle uběhlo (a to ještě bude muset přetrpět tu blbou školu). Odešel do koupelny, osprchoval se, převlékl do pyžama a zalehl do postele.
„Sakra, já snad neusnu!“, převaloval se už asi hodinu na posteli. Hlavou mu neustále létaly myšlenky typu, jak bude vypadat, budeme si rozumět, co by měl říkat atd. Nakonec vstal a šel k ložnici rodičů. Přiložil ucho na dveře a když neslyšel žádné hlasité zvuky, prozrazující, že by rodiče dělali něco příjemného, zaklepal. „Pojď dál“, ozvalo se. „Tati já nemůžu usnout, mohl bych dneska spát u vás?“ Otce ta otázka nepřekvapila, neboť už i dřív občas u nich spal (jak správný maminčin mazánek). „Dobře, tak si pojď lehnout,“ a odkryl peřinu mezi sebou a Leeteukem (naštěstí už byli oba zase oblečení). Kyu tam rychle vklouzl, přitulil se k nim a za chvilku už sladce spinkal. Kanton se ještě chvilku díval na svého nádherného synka, objal ho a usnul taky.
Ráno se Kyu probudil s úsměvem na rtech. Lee už byl v kuchyni a připravoval snídani. Kyu se tedy rychle běžel převlíknout do školní uniformy a hurá na dlabenec. U stolu seděl jen táta, který si četl ranní noviny. „Kde jsou Donghae a Hyuk?“ zeptal se Kyu.
„Myslím, že ty dva dneska neuvidíš,“ odvětil se záhadným úsměvem táta."Jo, Donghae si tady před chvilkou bral šlehačku a malinový sirup," vykoukne ‚máma‘ z kuchyně. Kyu se radši dál nevyptával, bylo mu to jasné, raději se rychle najedl, řekl „Čau“ a běžel na autobus.
Ve škole se nemohl soustředit, pořád koukal zasněně z okna a už se těšil, až ta zatracená škola skončí. Cililink. Hurá poslední zvonění. Bafl tašku a rychle pádil domů. Když dorazil dom už byla jedna hodina a doma nikdo, jen z ložnice novomanželů se ozývaly zvláštní zvuky.
Tak a teď rychle zušlechtit. Nejdřív do koupelny, kde si oholil své začínající chmýří na tváři a šupky do sprchy. Tam strávil určitě půlhodiny a celý se navoněl, zabalil se do osušky a jen takhle přešel do své šatny.
„Hmm co na sebe,“ přemítal nahlas. „Je léto, takže něco lehkého. Kraťasy, mmmm, né, plátěné bílé kalhoty, to je ono! A teraz tričko, (s medvídkama a kačenkami vyhodil málem z okna). Tak tričko radši taky ne, ha jasně!“ Bílé tílko, které zdůrazňuje jeho mírně vypracované svaly. Ale přeci jen se trochu styděl, tak si přes ně ještě přehodil skoro průhlednou béžovou košili s krátkým rukávem.
Mrknul na hodiny a tam 14.30. Ještěže to má kousek. Ještě se zkontroloval v zrcadle a vyrazil.
Cestou v květinářství nezapomněl koupit červenou růži a už byl před dveřmi do kavárny.
„Fúúúúú“, vypustil ze sebe přebytečný vzduch, ruce se mu klepaly, žaludek na vodě (není se co divit, když ani nebyl na obědě). „Jdem na to“ a otevřel dveře.

V kavárně bylo příjemné chladno (venku 35 stupnů ve stínu). Podíval se na hodinky, byly za pět minut tři. Rozhlédl se, bylo tam jen pár lidí, nějaká rodinka s dětmi, pak jeden evidentně zamilovaný páreček a až vzadu seděl nějaký kluk.
Pomalým krokem šel k němu, růži držel před sebou. Kluk se postavil, konečně si ho mohl prohlídnout. Byl asi o hlavu menší než Kyu, měl černé krátké vlasy, ústa krásně plná (stvořená k líbání, pomyslel si), nosík takový malý pršáček a ty oči. Bože, ty oči. Myslel, že se v nich snad utopí. Nemohl od nich odtrhnout pohled.
„Ahoj“, pozdravil ten chlapec, „jmenuju se Sungmin a rád tě poznávám“.
Když promluvil, Kyu se trochu probral. „Ahoj, já jsem Kyuhyun,“ vykoktal ze sebe a podával mu růži. Sungmin se usmál a v tu ránu se Kyuhyunovi rozlil u srdíčka tak nádherný pocit, jaký ještě nikdy nepoznal.
Posadili se proti sobě. „Co si dáš?“ zeptal se Kyu.
„Zmrzlinový pohár s jahodami.“ Kyu šel tedy ještě vyřídit objednávku a sobě si poručil taky pohár, ale s broskvemi a zaplatil. Přinesl to na jejich stůl a společně se pustili do té dobroty a přitom si povídali, jakoby se znali odpradávna.
Kyu se dozvěděl, že Sungmin (v duchu už mu začal říkat Minnie) žije jen s otcem, z kterého má strach (ne že by byl vysloveně zlý, ale byl hodně přísný) a proto se mu se svojí orientací ještě nepřiznal. Maminka zemřela,když byl ještě miminko a tak se o celou domácnost staral on.
Naoplátku Kyu se rozpovídal o své rodině.
„Víš, že ti docela závidím?“ řekl najednou Sungmin.
„Jestli chceš, tak tě s nimi seznámím“, vyhrkl z nenadání Kyu a začervenal se.
Chlapec naproti němu se na něj podíval a povytáhnul obočí v nevyslovené otázce.
Kyu zrudnul ještě víc a vykoktal ze sebe: „Víš, ty se mi strašně líbíš, skvěle se s tebou povídá a celkově je mi s tebou dobře. Nikdy jsem si nemyslel, že bych se mohl zamilovat na první pohled a doufám, že i já se ti aspoň trochu líbím. Opravdu bych tě chtěl představit své rodině.“
Sungmin se začal taky červenat. „Taky se mi líbíš a je mi s tebou dobře, ale není to moc rychlé, hned po první schůzce?“
„Tak co zítra?“ Naléhal Kyu.
Sungmin se roztomile rozesmál, „dobře, tak zítra. Řeknu otci, že se budu učit u kamaráda, ale večer musím domů.“
„Dohodnuto, zítra se sejdeme u této kavárny a půjdeme k nám“, štěstím bez sebe odpověděl Kyu. Vyšli ven, rozloučili se prvním letmým polibkem a vydali se každý svým směrem. Kyuhyunovi připadalo, že nejde, ale doslova létá, jak ho nadnášeli motýlci lásky.
„Ahoj rodinko!!!“ zařval, jen co otevřel dveře. Všechny čtyři hlavy se na něj otočily (ty dva už konečně vylezli z ložnice) a koukali na něho jakoby ho viděli poprvé.
„Co je, co tak koukáte?“ a odplul do svého pokoje.
„Co s tím naším klukem je?“ zeptal se starostlivě Lee.
„Coby, myslím, že se konečně zamiloval,“ odpověděl Kangin a vrátil se zpátky ke svému procvičování bicepsů a tricepsů. Donghae a Eunhyuk jen zakroutili hlavou, ale hned se zase k sobě přitulili a Hae svému miláčkovi něco šeptal do ouška a přitom mu ho jemně oždiboval.
Kyu se ve svém pokoji převlíknul do domácího oblečení, tzn. značkové tepláky a tričko s nápisem I LOVE YOU, a seběhl dolů na večeři. Už měl zase pořádný hlad.
U večeře pozoroval, jak se ty dvě zamilované dvojice k sobě chovají a říkal si, že ho to jednou a možná už i brzy taky potká.
„Tati, mami, zítra bych vám chtěl někoho představit,“ vymáčkl ze sebe nesměle po večeři.
„Že bych měl pravdu?“ řekl Kangin. Kyu na něj vykulil oči. „Zamiloval ses, viď? A zítra nám ho nebo ji chceš přivést ukázat. Kdo to je?“
„Zatím neřeknu, zítra uvidíte,“ < proč se musím pořád červenat>
„To abych uvařil něco slavnostního,“ přemýšlel hned Lee.

Druhý den ráno otevřel oči, vesele vyskočil z postele a div ne jako Spiderman štěstím neskákal po zdech. Školu jakžtakž přetrpěl, dneska měli ke všemu odpolední vyučování, doprčic.
Doma se už všichni sešli a zvědavě čekali, až jim Kyu přivede ukázat svého vyvoleného.
Kyu se tedy převléknul ze školní uniformy do něčeho vhodnějšího a vyrazil vyzvednout Sungmina.
Ten už nervózně přešlapoval před kavárnou s velkou kyticí bílých růží.
„Ahoj, jak jsi uhodl, že moje máma miluje růže?“
„To jsem nevěděl, mám je taky rád.“
Kyu uchopil jeho ruku do své, ale Sungmin se mu vytrhl.
„Ne tady na ulici, všichni se na nás koukají.“ Kyu se podíval kolem sebe a opravdu.
„Tak radši pojď, naši se už na tebe těší.“ Vydali se tedy ke Kyuhyunovu domu.
Před vchodem se Sungmin zarazil.
„Myslíš, že se jim budu líbit?“
„To víš, že jo, naši jsou skvělí. Ale připrav se na pár překvapení.“
„Ccooo?“ to už ale Kyu otevřel dveře a vtáhnul ho dovnitř.
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  HungryGenius Sat Dec 05, 2009 9:08 pm

Já chci další část :010: teď :009: hned :008: prosííím :006:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  Markét Sat Dec 05, 2009 9:45 pm

Připojuji se ke Kyu... :29: Pokráčko prosím.... :008:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  Mily Sat Dec 05, 2009 10:28 pm

„Ahoj, jsem Kyuhunův papá Kangin,“ pozdravil vyjukaného Sungmina pán domu. „Už jsem se bál, že si syn přivede holku.“
„Vítám tě, jsem Kyu mamá Leeteuk.“
SCHOCK! Kyuhunova matka je chlap? I když moc pěkný.
Sungmin už slyšel o tom, že se berou lidé stejného pohlaví, ale ještě se s nikým takovým nesetkal.
Naštěstí se z překvapení probral rychle a podával Leeovi kytici růží.
„Jé moje nejoblíbenější,“ a vřele Sungmina objal.
Ještě mělo přijít jedno překvapení, teď už trochu menší:
„Zdar, jsem Donghae, manžel této překrásné bytosti,“ Láskyplně chytnul do náruče osobu vedle sebe.
„Ahoj, jsem Eunhyuk, Kyu je můj brácha a tenhle nevycválaný rošťák je můj manžel.“
KISSS
Ještě lehce šokovaný Sungmin se uklonil a řekl: „Dobrý den, jmenuji se Sungmin, je mi 16 let a jsem rád, že vás poznávám.“
„Ták a všichni ke stolu, bude se podávat večeře,“ zavelel Lee. Kyuhyuna posadili vedle Sungmina a Lee začal nosit na stůl. Tolik dobrot chlapec neviděl už hodně dlouho. Večeře probíhala celkem v poklidu, Sungmin se rozpovídal o sobě a o otci. Jen Hae s Eunhyukem si ho moc nevšímali, měli moc práce s tím, jak se krmili navzájem. To bylo samý „Miláčku ham,“ pak zase „Zlatíčko otevři pusinku a ňami, ňami.“
Pod stolem to bylo ještě horší. Hyuk se nohou třel o Donghaeho, ten ho zase jednou rukou hladil po stehně atd. Kyu se taky trochu osmělil a volnou rukou uchopil tu Sungminovu.
Kangin s Leeteukem nemohli být pozpátku a tak na sebe každou chvíli zamilovaně pohlédli.
Sungmin jen kulil oči, ale usmíval se. Tahle rodina se mu líbila, byla tu cítit taková pohoda a láska. Doma znal jen zamračené pohledy otce a jeho nabručený hlas.
Po jídle se všichni usadili v obýváku.
„Tati, mami, dovolíte nám chodit spolu, já ho mám strašně moc rád,“ zeptal se Kyu rodičů.
„Nevím proč bychom vám v tom měli bránit, Sungmin se nám líbí, ale co na to jeho otec?“
„Mám Kyu taky moc rád, ale otci se to bojím říct, mám strach, že by mě zbil.“
„Tak když se máte tak moc rádi, tak ti pomůžeme říct to otci,“ Lee se spiklenecky podíval na manžela. Strašně ho bavilo něco plánovat, dávat lidi dohromady, pomáhat jiným a na Kangina se mohl vždy spolehnout.
„Samozřejmě. Víš co, pozveme jeho otce v sobotu na oběd pod záminkou, že rodiče Sungminova nejlepšího kamaráda si ho přejí poznat. Jen takový rodičovský pokec. Ty mu nic o nás zatím neříkej, chtěl bych vidět jak se bude tvářit,“ se škodolibým úsměvem se obrátí na přítele svého syna.
Potom si ještě chvíli povídali a už se přiblížila hodina, kdy Sungmin musel domů. Kyu se samozřejmě nabídl, že ho doprovodí, aspoň před jejich kavárnu.
Skoro už byli u místa rozchodu, když tu najednou Kyu zatáhl Sungmina do postraní tmavé uličky. Než stihl Sungmin cokoliv říct, přisál se mu na rty. Ten mu začal polibky horoucně oplácet, poněvadž se mu to stráášně líbilo. Po velmi dlouhé době se udýchání od sebe odtrhli.
„M m měl bych už jít,“ nemohouc popadnout dech vykoktal mladší z chlapců.
„Nejraději bych tě nikdy nepustil a navždy tě objímal, líbal a mnohem víc,“ vášeň sálala Kyuhunovi z očí.
Sungmin ten pohled nevydržel, protože by na něj nejraději skočil a na místě znásilnil, proto sklopil zrak. Uvědomil si ale, že za 1. jsou skoro na veřejném místě a
za 2. musí domů, nebo se bude otec zlobit , tak na to odpověděl: „Taky bych chtěl zůstat s tebou napořád, ale nejdřív to musíme vyřídit s mým tátou, vzpomínáš?“
„No jo. Ale do soboty zbývají ještě dva dny, tak co zítra vyrazit třeba do kina? Dávají nějaký prý dobrý film, jmenuje se to Harry Potter,“ uklidnil hormony Kyu.
„Ano, rád půjdu.“
„Takže zítra u kina,“ naposledy se políbili a rozešli se.

Druhý den před kinem
Kyu přišel dřív, aby koupil lístky. Před kinem čekal asi pět minut a už k němu přibíhal Sungmin.
„Tak co otec, přijde v sobotu?“ místo pozdravu vyhrkl Kyu, protože se obával, že to odmítne.
„Nejdřív pusu.“ MLASK „Přijde. Sice se tomu divil, ale když jsem mu řekl, že tvá máma výborně vaří, souhlasil.“
„Skvělý. A teď jdeme na film.“ Ještě koupil popcorn a šli se usadit.
Film začal. Chvíli se koukali, ale pak začal Kyuhuna zajímat víc Sungmin. Nenápadně dělal, jakože se potřebuje protáhnout, ale jednu ruku položil přítelovi na rameno. Sungmin povytáhnul obočí, usmál se a už se náruživě líbali. Ještěže seděli v poslední řadě.
Z filmu nakonec nic neměli, ale jim to nějak zvlášť nevadilo.
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  _inuskha_ Sun Dec 06, 2009 4:40 pm

supéér :heart: honéém :006: pokračkoo :009: prosííím :007: :008:
_inuskha_
_inuskha_
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  HungryGenius Mon Dec 07, 2009 1:00 pm

Nebezpečný číst si tohle ve škole :lol:
Fakt mazec :lol:
Jen jedno slovo: POKRAČOVÁNÍ :55:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  Mily Wed Dec 09, 2009 11:17 am

gomene, trochu nestíhám, ale dneska se to pokusím dopsat :009:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  Mily Wed Dec 09, 2009 7:42 pm

SOBOTA

V sobotu ráno všichni vstávali brzy, aby se náležitě připravili na důležitou návštěvu. Jen Eunhyuka vytahovali z postele heverem.
Lee se pustil do vaření slavnostní hostiny s takovou vervou, že toho bylo jak pro cely SM town. Ostatní se mezitím pustili do pulírování celého domu. Skončili hodinu před příchodem očekávaných hostí.
Teď se pustili do zušlechťování sami sebe. Nejvíc si na sobě samozřejmě dal záležel Kyu, aby udělal co nejlepší dojem. Vykoupal se, pečlivě si oholil své rašící chmýří pod nosem a navoněl se kolínskou s jemnou vůní.
„Co na sebe?“ Toť těžká otázka. Otevřel velikou šatnu a začal se tam přehrabovat. Nakonec vsadil na klasiku: černé kalhoty a bílou upnutější košili, to doplnil zlatým řetízkem.
Jen co skončil, rozezvučel se v přízemí zvonek. Vyběhl z pokoje jak řízená střela, jen aby nedorazil pozdě. Před dveřmi už stála seřazena celá rodina a čekali jen na něj. Kangin šel otevřít. Na druhé straně dveří se objevil usmívající se Sungmin a vedle něj asi o hlavu vyšší a dvacet let starší trochu zachmuřený muž. Jenže jak hlava rodiny otevřel, ten muž vytřeštil oči.
„Kangin?“
„Jongwoon?“ překvapeně vykřikl Kangin. Sungmin jim totiž neřekl jméno svého otce.
„Jongwoon?“ ozvalo se ještě jednou. To byl Lee, který se postavil vedle svého manžela.
„Leeteuk?“ překvapeně těkal pohledem z jednoho na druhého. „Neříkejte mi, že vy dva jste rodiče synova kamaráda?“
Ti tři totiž byli na střední škole nejen spolužáci, ale i dobří kamarádi a Jongwoon už tehdy věděl, že se ty dva mají rádi. Jenže po maturitě se rozešli a od té doby se neviděli.
„Ano jsme. A tohle je,“ ukázal Lee hrdě na Hyuka a Donghae, „náš starší syn Hyuk a jeho manžel Donghae.“
„Ale přece se nebudeme bavit mezi dveřmi . Pojďte dál,“ vyzval je Kangin.
Kyu a Sungmin je překvapeně pozorovali.
„Vy se znáte?“(blbá otázka) vypadlo z Kyuhyuna.
„Ano, ze střední,“ odpověděl mu Lee a v krátkosti mu to vysvětlil. „Ale teď pojďte ke stolu, ať to nevystydne,“ zavelel a všichni se přesunuli do jídelny.
Jongwoona usadili do čela stolu jako čestného hosta a Kangin si sedl naproti němu. Kyu a Sungmin si posadili vedle sebe a Jongwoon se po nich zvláštně podíval, čehož si chlapci naštěstí nepovšimli.
Při jídle kluci raději mlčeli a poslouchali, co si rodiče povídají. Ti si vyprávěli o tom, co dělali po škole a čas strávený touto konverzací a výborným jídlem příjemně ubíhal.
Po obědě se přemístili do obývacího pokoje a Jongwoon nezapomněl Leeteukovi pochválit, jak dobře umí vařit. Ten se po vyslovené chvále začervenal a poděkoval mu.
Když se usadili, přistoupili k Jongwoonovi držíce se za ruce Kyu a Sungmin.
„Tati, chtěli by jsme ti s Kyuhyunem něco říct,“ spustil Sungmin.
Nebyl schopný se podívat otci do očí, ale ten ho mile překvapil.
„Chcete mi říct, že spolu chodíte, viď?“ laskavým tónem se zeptal Jongwoon, když viděl jak syn zaváhal.
Sungmin se na něj konečně podíval a když neviděl žádný důkaz, že by se otec zlobil, již jistějším hlasem pronesl: „Ano, máme se rádi.“
„A co ty, mladíku?“ obrátil se na Kyu, „máš také rád mého syna?“
„Moc ho miluji,“ odpověděl na to upřímně Kyu.
„Dobře, bránit vám v tom nebudu, ale, jestli mému synovi nějak a někdy ublížíš, tak si mě nepřej, jasné?“
„Ano pane,“ málem zasalutoval Kyu. „Nikdy bych ho nemohl zranit, na to ho příliš moc miluji.“ Usmál se zamilovaně na Sungmina a ten mu to oplatil.
Jenže Sungminovi to nedalo a musel se otce zeptat.
„Tati, proč ses ale vždycky rozzlobil, když jsem jen naznačil, že bych s někým chtěl chodit?“
„To bylo kvůli tvé matce. Ona nás opustila kvůli jinému muži, který měl víc peněz než já, ještě když jsi byl v plenkách. Moc jsem ji miloval, ale až pozdě jsem poznal jaká opravdu je. Když odešla, moc mě to bolelo, ale pak jsem se upoutal jen na tebe a zatvrdil se proti ostatním ženám. Nechtěl jsem, aby ti taky nějaká ublížila tak jako mě. Ale teď, když vím, že jsi na kluky a poznal jsem tvého přítele, na kterém je vidět, že tě má opravdu rád, jsem klidnější.“
„Ale říkal jsi, že maminka zemřela,“ měl slzy na krajíčku Sungmin.
„Vím, jen jsem nechtěl, abys ji nenáviděl, tak jako já. Je to přeci tvoje matka.“
„Mám tě rád tati.“
„A já tebe synku,“ a objal teď už plačícího Sungmina.
Když si tedy otec se synem vše vyříkali a oba se uklidnili, předal Jongwoon svého syna Kyuhyunovi do opatrování. Pak se všichni už vesele bavili.
Oba mladí milenci s požehnáním rodičů začali randit. Jak to šlo byli pořád spolu.
Po nějakém čase Jongwoonovi došlo, že asi brzo o syna přijde a zesmutněl. Kluci si toho všimli, vyzpovídali ho a pak se šli poradit s Kyuhyunovými rodiči. Ti měli veliký dům a tak navrhli, aby se otec se synem k nim nastěhovali. Oba rádi souhlasili. Starší, že bude mít syna pořád na blízku a mladší, že budou s Kyu stále spolu.
Jak ubíhal čas, měli se Kyu se Sungminem raději a raději. Samozřejmě přišlo i první milování i druhé a třetí a padesáté… Občas proběhla i nějaká menší hádka, ale po ní většinou následovalo sladké usmiřování.
Vše směřovalo k neodvratnému.
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  Mily Wed Dec 09, 2009 8:06 pm

SVATBA

Brzy měl Sungmin oslavit 18té narozeniny. Všiml si, že Kyu je nějaký tajnůstkářský. Pořád si něco šeptal s rodiči a dokonce i s jeho otcem. Snažil se všemi způsoby něco vyzvědět, ale u nikoho neuspěl. Všichni zatvrzele mlčeli.
Nastal slavnostní den. Ráno se Sungmin probudil Kyuhyunovi v objetí a lehce ho políbil. Ten se taky probral a usmál se na něj.
„Dobré ráno, miláčku,“ oplatil mu pusu. „Dnes je tvůj velký den a já mám pro tebe veliký překvapení a neptej se jaký, brzy uvidíš.“
Vstali z postele, Kyu na chvíli odběhl a když se vrátil nesl nádherný bílý oblek
„Tohle si oblékni a pak běž dolů, tam na tebe bude čekat tvůj otec. Já teď musím někam odejít, ale neboj, brzy se zase uvidíme,“ sdělil Sungminovi a odešel.
Tomu se hlavou honily myšlenky co si asi pro něj přítel přichystal, ale nic kloudného ho nenapadlo. Tak se tedy raději věnoval oblékání.
Byl to opravdu moc hezký oblek. Bílé sako i kalhoty a ještě bělostnější hedvábná košile. V pravé kapse saka objevil malou černou krabičku – zlaté manžetové knoflíčky. V levé kapse taky něco bylo. Když to vytáhl na denní světlo, spatřil nádherný zlatý řetízek s přívěskem ve tvaru šípem protnutého srdíčka.
Když byl konečně se sebou spokojen, šel podle milencových pokynů najít otce. Ten byl taky elegantně ustrojen.
„Dobré ráno, synku a všechno nejlepší k tvým narozeninám,“ popřál mu Jongwoon.
„Dobré ráno, tati a děkuji. Ale co se děje? Kyu říkal, že má pro mě nějaké překvapení, ale někam se zdejchnul. A kde jsou ostatní?“ zeptal se když nikoho neviděl.
„Jen se neboj, za chvíli je všechny uvidíš. Pojď se mnou.“
Vyšli před dům, kde u chodníku stála černá dlouhá limuzína. Nastoupili a Sungmin se ještě jednou pokusil na otci vyzvědět co se děje. Ten se nenechal obměkčit a nic neřekl.
Cesta trvala asi půl hodiny, když tu zastavili před obrovskou budovou. Ta byla rozdělena na několik velikých sálů, kde se konaly nejrůznější oslavy. Jongwoon dovedl syna až před zavřené dveře toho úplně vzadu a otevřel je.
Mladému chlapci se naskytl pohled na překrásně vyzdobený sál. Všude byly květiny různých druhů i barev, stoly prostřené bílými ubrusy a na nich plno jídla. Sál byl ale jinak prázdný. Pardón, skoro prázdný. Uprostřed vší té nádhery stál ještě krásnější Kyu. Byl oblečen podobně jako Sungmin, až na to, že měl v klopě saka květ bílé růže.
Sungmin se ohlédl po otci, ale ten jakoby se vypařil. Kyu k němu pomalým krokem došel, vzal ho za ruku a odvedl doprostřed sálu. Tam se zastavil, otočil se k němu čelem a zahleděl se mu vážně do oči.
„Minnie, dnes je ti přesně osmnáct let a já bych se tě chtěl na něco zeptat.“ Poklekl před ním na koleno a zašmátral v kapse odkud vytáhl malou sametovou krabičku.
Sungmin začínal tušit na co se Kyu chce zeptat, ale raději mlčel. Nechtěl pokazit ten nádherný okamžik. Vhánělo mu to slzy do očí.
„Od prvního okamžiku tě miluji , prosím vezmeš si mě?“ Sungminovi už tekly slzy proudem.
„ANO, ANO, ANO!!!! Hrozně rád si tě vezmu.“
Kyu štěstím bez sebe ho chytil do náruče a zatočil se s ním.
Jak zaznělo to kouzelné slůvko ano, otevřely se po stranách sálu dveře a z nich se vyhrnul dav lidí a všichni tleskali a usmívali se.
Sungmin se ohromeně rozhlížel kolem. Poznával své i Kyuhyunovi kamarády, otcovy přátelé a kolegy i Kyuhyunovi příbuzné (tetička Boa, strejda Park Min Soo, bratranec Seungri a další).
Najednou někdo poklepal Kyu na rameno. „Můžeme začít?“ Byl to jejich nejlepší přítel z Japonska Jin Akanishi, který je na Kyuhyunovu žádost měl oddat. (Nedávno získal přes internet licenci, že může oddávat.)
„To jako teď hned?“ zeptal se nevěřícně Sungmin.
„Ano teď hned, to abys sis to nerozmyslel,“ poškádlil ho Kyu.
Akanishi se šel tedy postavit na své místo a před něj se ruku v ruce postavili snoubenci. Po Kyuhyunově pravici si stoupl Donghae a vedle Sungmina Eunhyuk jako svědkové.
„Drazí přítomní, sešli jsme se dnes, abychom spojili životy těchto dvou mladých lidí,“ začal Akanishi.
„Kyuhyune, bereš si zde Sungmina dobrovolně, budeš ho milovat, ctít a chránit celý svůj život, budeš s ním ve zdraví i nemoci dokud vás smrt nerozdělí?“
„ANO!“
„Sungmine,“ položil stejnou otázku.
„ANO!“
„Prosím nasaďte si prstýnky,“ a chlapci (pardon teď už muži) tak udělali.
„Nyní vás prohlašuji za právoplatné manžele. Můžete si dát první manželský polibek.“
Kyu objal Sungmina, ten zase jeho, a dlouze a vášnivě se políbili. Jen co se od sebe odtrhli, začali se hrnout gratulanti. Lee s Kanginem postávali opodál, protože Lee plakal dojetím a manžel ho musel utěšovat. Eunhyuk s Donghaem na tom byli podobně.
Kyu držíce Sungmina za ruku se protlačil z davu. Vyhledali své rodiče, aby se jim mohli hluboce poklonit.
„Děkujeme vám za vše, co jste pro nás doposud udělali.“ Ještě jednou se uklonili a za to se jim dostalo trojího milujícího objetí.
„Mám pro tebe ještě jedno překvapení,“ řekl Kyu když se dostali z náručí rodičů a zatleskal.
To bylo znamení pro hosty, aby udělali uprostřed sálu místo. Najednou tam přiběhlo sedm mladých kluků, rozezněla se hudba a oni začali zpívat známou písničku Marry you . Sungmin je okamžitě poznal. Jeho nejoblíbenější skupina 2PM. Zpívali jen pro něj. Sungmin byl tak dojatý, že se jen držel Kyu za ruku, slzy mu tekly po tvářích a šťastně se usmíval.
Když kluci odzpívali, vyzval Kyu všechny ke stolům. Pili se, hodovalo, zpívalo. Zábava byla v nejlepším, bylo okolo půlnoci, naklonil se Kyu ke svému novomanželovi.
„Je čas.“
„Na co?“
„Vypařit se. Čeká nás přeci svatební noc,“ usmál se Kyu a Sungmin zrudnul.
Zvedli se od stolu a chtěli nenápadně zmizet. Jenže si jich všiml všímavý Hyuk, který na ně upozornil ostatní. A tak místnost opouštěli za všeobecných poťouchlých řečí a rad.
„Příjemnou svatební noc.“ „Moc ho neutahej Kyu.“ Atakdále. Oba už byli rudí až na konečcích prstů u nohou a byli rádi, že jsou venku.
Tam na ně už čekala limuzína. Nasedli a po chvíli jízdy zastavili před luxusním hotelem. Vešli dovnitř, na recepci si vyzvedli klíčky a už stáli přede dveřmi do jejich pokoje.
Kyu odemkl a chytil Sungmina do náruče.
„Musím přece přenést nevěstu přes práh.“ Oba se rozesmáli.
Byl to krásný a veliký pokoj, ale Sungmina nejvíc zaujala obrovská postel. Byla totiž poseta červenými okvětními plátky růží a uprostřed bylo z nich vytvarováno červené srdce.
„Oh, to je nádhera,“ vykřikl.
„Ne ty jsi nádherný,“ řekl mu Kyu.
Mezitím co si Sungmin prohlížel pokoj, nalil dvě skleničky šampaňského a jednu mu podával.
Beze slova si přiťukli a napili se. Nebylo potřeba slov, protože i tak si dokonale rozuměli.
Kyu vzal Sungminovi skleničku z ruky a i se svojí ji odložil. Opět ho vzal do náruče a přenesl k posteli, kde ho opatrně položil přímo doprostřed na to květinové srdce. Nechal ho ležet a jen se na něj díval.
„Proč si mě tak prohlížíš?“ chtěl vědět Sungmin.
„Jen pořád nemůžu uvěřit tomu, že tak krásná bytost jako ty mě miluje a vzala si mě za muže.“
„Tak tomu věř a pojď už konečně ke mně.“
Kyu se nenechal dvakrát pobízet a ulehnul vedle něj. Pohladil ho po tváři. „Miluji tě,“ a konečně ho políbil.
Líbal ho pomaličku. Nejdřív mu jazykem přejel po horním rtu, to zopakoval na dolním a pak se mu začal dobývat do úst. Sungmin mu je ochotně otevřel a jejich jazyky se proplétaly ve vášnivém tanci.
Saka už předtím odložili a tak se Kyu vrhl na Minnieho košili. Knoflíček po knoflíčku ji rozepínal a už letěla z postele. Sungmin nechtěl být pozadu, tak se vrhl na Kyuhyunovu košili.
„Ne, dneska je tvůj den,“ zastavil ho Kyu.
Znovu ho políbil na rty a pomalu se přesunoval níž a níž, až se dostal k vášní naběhlým bradavkám. Nejdřív jednu obkroužil jazykem a jemně ji skousl, pak se přemístil k druhé, aby se necítila ošizena. Sungmin začal hlasitě vzdychat. Zatímco mu Kyu okusoval bradavky, jeho ruka se přemístila k zipu kalhot a za chvíli byly i ty dole. Kyu se zálibně podíval na ten postavený stožár mezi Minnieho nohama a olízl si rty. Nemohl to vydržet a tak se na něj vrhl. Zlehka políbil špičku, na které se leskla bílá kapička touhy a už ho měl celého v puse. Začal pohybovat hlavou nahoru a dolů, dokud neucítil stahy a v ústech Sungminovu chuť. Všechnu tu lahodu spolykal a jazykem ho ještě do sucha očistil.
Potom se přesunul zpět nahoru, podíval se na vášní roztřeseného Sungmina a políbil ho. Ten tedy mohl okusit svoji chuť. Líbilo se mu to.
„Chci tě taky ochutnat,“ řekl Sungmin a začal Kyuhyuna vysvlékat. Tentokrát ho už nechal ať si s ním dělá co chce. A Sungmin si to náležitě užíval.
Když skončil, byli oba unaveni a tak brzy usnuli. Za chvíli se ale probudili a pokračovali ve svých milostných hrátkách až do rána. Ani potom se jim nechtělo vylézt. Poručili si snídani na pokoj a pak si znova hráli na maminku a tatínka.

The happy end
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  _inuskha_ Wed Dec 09, 2009 10:01 pm

tak to bylo užá :005: moc se ti to povedlo^^ jako vždy :heart: no me dorazil striček Park Min Soo ja cu takýýxD :slina:
_inuskha_
_inuskha_
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  HungryGenius Wed Dec 09, 2009 10:24 pm

Já ty tvoje fikce prostě a jednoduše MILUJU :55: :55:
Nasměju se u toho jak nikdy xDD (některé hlášky prostě fakt stojí za to :2374: )
A ty akce :big slina:
To je prostě geniální :64:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  Markét Thu Dec 10, 2009 11:46 pm

Mily.... ten příběh byl prostě nádherný, já teda pár KyuMin nemusím (asi chápeš proč... Úsměv ) Ale na druhou stranu zase miluju KangTeuk (forever :55: ), takže určitě budu netrpělivě čekat, až napíšeš něco dalšího :29: ...
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  Mily Fri Dec 11, 2009 10:43 am

už se píše, když to půjde dobře brzy tady bude pohádka :711:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  9pitris Thu Apr 07, 2011 6:34 pm

mamííí donghae mi ukradl kučecí stehýnko XD tohle spíš vypadá na onewa ae je to krása a ta část eunhyuka a haeho mě nenechala chladnou to se tak nádherně četlo a fantazie pracovala úpe sama děkuju :006:
9pitris
9pitris
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin) Empty Re: papa and mama (Kangteuk, Eunhae, Kyumin)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru