Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

+15
Koaro
KyuHyunnie
Dadaa
MalickaNeya
MicinaCicusha
Nessi
_inuskha_
Nagisa
Piggie
HungryGenius
Ewwkaa
Mily
Markét
...Lenny...
Licee
19 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  ...Lenny... Tue Dec 22, 2009 10:34 pm

prosím vás, přeložte to někdo...aspoň nějak stručně :004:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Licee Wed Dec 23, 2009 12:09 am

kyasurin napsal:Já se na to už asi před hodinou dívala a říkala si, jestli bych to nepřeložila... Ale když jsem viděla, jak je to dlouhý, nechtělo se mi to ani číst ><
Myslela jsem si, že ty to zmákneš se svými překladatelskými schopnostmi za chvíli (:
Já nejsem tak dobrá jako ty, takže by mi to trvalo nějakou dobu...
Tohle neni o překladatelských schopnostech, ale o střízlivosti a schopnosti se soustředit. Trochu jsem se nechala unést atmosférou srazu se třídou. (a tohle jsem po sobě třikrát četla, abych vychytala překlepy xD )
Licee
Licee
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://licee-chan.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  HungryGenius Thu Dec 24, 2009 8:17 pm

Překlad:
Jak jsme již dříve oznámili, Hankyung ze Super Junior podal žalobu s cílem zrušit platnost jeho smlouvy s SM Entertainment. Předložené písemné obvinění tvrdí, že jeho smlouva s MSP je nespravedlivá ze 6 důvodů.
Za prvé, obvinění tvrdí, že SME byla dominantní stranou při podpisu smlouvy a tak byla napsána v jejich prospěch. Když byla první smlouva byla podepsána v lednu 2003, Hankyung bylo pouhých 17 let a neměl dostatečné informace o korejském zábavním průmyslu. Dvě aktualizace smlouvy provedené v únoru a prosinci roku 2007 byly také pod vedením SME a Hankyung nezbývalo, než přijmout to, co bylo přislíbeno SME.
Za druhé, délka smlouvy je 13 let. Když byla podepsána první smlouva, to bylo na 10 let po vydání prvního alba Super Junior. Po dvou změnách, byla doba prodloužena na 13 let. Smlouva bude trvat nejméně do prosince 2018, kdy bude Hankyung 34 let. Smlouva se automaticky prodlužuje, pokud si Hankyung vezme volno z osobních důvodů, takže skutečná délka může být mnohem delší, než 13 let. Obvinění nazývá toto velkým zásahem do Hankyungových základních lidských práv.
Za třetí, smlouva si vynucuje velké finanční tresty v případě porušení smlouvy, kde se má předejít tomu, aby Hankyung nežádal o propuštění. Pokud by Hankyung porušil smlouvu a přestěhoval se do jiného "zábavní společnosti", má SME vyrovnat 3 krát tolik, co investovali do něj a dvojnásobek toho, co by si vydělala SME po zbývající dobu trvání smlouvy. Obvinění tvrdí, že to znemožňuje Hankyung odejít od SME
Za čtvrté, pokud jde o práva a rozdělení kompetencí, je smlouva nespravedlivá vůči Hankyung. SME je zodpovědná za úkoly, jako je "řízení umělcova popularity" a úkoly jako je "oznamení nových rozvrhů umělce". Na druhou stranu, Hankyung musí akceptovat SME rozhodnutí bez otázek a bez jakýchkoli práv na úpravu smlouvy, což podle obvinění dělá Hankyungův kontrakt nekalým.
Za páté, díky smlouvě se Hankyung stává přepracovaným. Byl nucen zaplatit 10 dolarů během své odborné přípravy za jeho první přestupek pozdní příchod, pokud chyběl, za neposlušnost atd. a 20 dolarů za tyto přestupky zaplatil ještě potom. ?Když nemohl být kontaktován za více než jeden den, bylo SME bylo dáno právo anulovat jejich smlouvu.? Po svém debutu jako člen Super Junior, pokud jeho neposlušnost (škoda?) stála méně než $ 5,000, pak SME musel vykompenzovat 5000 dolarů, pokud škoda přesáhla částku, pak byl povinen nahradit celou škodu. Neměl právo předkládat své stanovisko k jakékoliv záležitosti, a byl nucen řídit se pokyny SME po celou dobu. Obvinění říká, že Hankyung ztratil důvěru v důsledku těchto důvodů.
Vzhledem k pátému důvodu, Hankyung si nebyl schopen dostatečně odpočinout od debutu Super Junior. Obvinění tvrdí, že neměl přestávku za poslední 2 roky vzhledem k jeho nabitému programu. Protože smlouva si vynucuje velké finanční tresty a automatické prodloužení smlouvy délky, musel pokračovat v plnění ve špatném zdravotním stavu. Podle jeho zástupců trpí gastritidou a problémy s ledvinami v důsledku vysokého napětí, stejně jako bolestí v zádech a vyčerpáním. Často požádal o přestávku v důsledku zdravotních důvodů, ale vždy byl odmítnut, tvrdí obvinění.
Za šesté, nedostal vlastní práva týkající se zisku a produktů z jeho výkonu. Práva na všechny skladby a alba patří SME, a to i v případě, že píseň byla napsána umělcem. Zisk byl zvýhodněn pro SME v případě alba, Super Junior obdržela 2% z příjmů pouze v případě, že se prodalo více než 50.000 výtisků, pro digitální prodej obdrželi 10% čistého zisku, pro příjmy ze zahraničí byly dány 60 % z čistého zisku. Prodej alba nic neznamenal, 2% z příjmů byla rozdělena mezi 13 členů. Digitální prodej a příjmy ze zahraničí umělci dostali pouze tehdy, když bylo dosaženo zisku, kterým SME neriskuje ztrátu peněz, podle obvinění.

Cr: sapphire-cyon.forumczech.com
Překlad do češtiny: Markét
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Mily Thu Dec 24, 2009 8:46 pm

teď se už opravdu nedivím, že se Hangeng soudí, ta smlouva je vážně krutá a je to omezování osobní svobody
z toho co jsem teď četla mi přebíhá mráz po zádech, vždyť mu SME ničí zdraví!!!!
no a ty procenta? vždyt jsou vlastně chudý jak kostelní myš
díky Kyasurin že jsi to přeložila, jen se divím že korejský ELFky ještě nic nepodnikly na pomoc Hanovi, nebo jo?
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Markét Thu Dec 24, 2009 9:22 pm

Dík Kyu, žes to sem hodila.... Překládala jsem já a omlouvám se za nepřesnosti a za výplňková slova a částečně i občas pár slov navíc, kterými jsem si pomáhala, aby mi překlad dával smysl.... Doufám, že jsem se v ničem výrazně nesekla.... Gomene vládnu jenom hovorovou angličtinou, takže kdo umí anglicky perfektně, snad mi odpustíte.....
Jinak k tomu Hankyungovi, je mi ho líto a ani se nedivím, že se snaží o změnu....... Všechny společnosti tohohle typu jsou stejné, ze zpěváků, herců apod. by kvůli zisku vyždímali duši..... :008:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  HungryGenius Thu Dec 24, 2009 11:08 pm

Pod článkem je uvedený, že to překládala Markét, takže mě mrzí, že to Mily považovala za můj překlad :009:
Ale pravda, to s tím zdravím a penězmi mě prostě dostalo... :008:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  _inuskha_ Fri Dec 25, 2009 10:23 pm

Dekujem Market že si nam to přeložila^^ tak přísna pravidla tyjo se ani nezasatví znich vyždímají duši :008:(chudášci) co sem koukala na všeljaky diskuze každej druhej na SM nadáva jak ohledne SUJU tak i DBSK!!!tolik starostí o svatcich :34: by meli jim aspon hodne vecí povolit takhle to dál nejde :009: bože at je to vše zanami a at je vše přistarym :()
_inuskha_
_inuskha_
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Mily Sat Dec 26, 2009 11:41 am

to se omlouvám, ten článek mě tak dostal, že jsem už na nic víc nekoukala, Markét děkuji
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Nessi Sat Dec 26, 2009 12:37 pm

Děkuji za překlad . ^_^ jinak souhlasím, SME jim strašně utahuje opasky, když se to tak veme, tak bez těch skupin by nemohla ani fungovat společnost a oni jim ještě takto ničí jak zdraví tak aji částečně jejich kariéru. Jen doufám že to všechno dobře dopadne ..
Nessi
Nessi
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Mily Sat Dec 26, 2009 6:30 pm

Ještě se to oficiálně nepotvrdilo, ale podle všeho se k Hangeng přidali i další členové (Leeteuk, Eunhyuk, Kangin, Yesung, Donghae), kteří vystoupili proti SM. Jediný důvod, proč zprávy zmínili Hangeng jako prvního, je jeho národnost.

Krom toho... Super Junior M mělo vystupovat na Passionate Animation Festival, místo toho seznam obsahuje pouze Henryho jméno. Reportéři si toho všimli a zjistili, že Henry namísto aby vystupoval se SJM, bude vystupovat s čínskou umělkyní Zhang Li Yin a budou zpívat její píseň "Love me".
Vystoupení SJM se zrušilo kvůli sporu Hangeng s SM. SM prohlásilo, že SJM nemůže vystupovat z "osobních důvodů". Zaměstnanci festivalu řekli:
Poté jsme se dozvěděli, že SJM nedoazí, kvůli rušení Hangeng smlouvy, společnost řeší tento problém s Hangeng. Během tohoto období, kdy Hangeng opouští skupinu, SJM se dočasně rozpadne a Henry bude společně se Zhang Li Yin representovat společnost tím, že zformují skupinu pro budoucí podporu.


zdroj: [You must be registered and logged in to see this link.]
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Markét Sat Dec 26, 2009 8:44 pm

Díky Mily za tuhle novou informaci... Tahle informace dává na celou situaci nový náhled.... Jestli je v tom opravdu zaangažováno takřka půl skupiny Super Junior, pak se domnívám a doufám z celého srdce, že o HanKyungův odchod ze Super Junior opravdu nejde, ale že bojují jenom za změnu smlouvy a za zlepšení podmínek pro budoucí existenci SuJu...
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  HungryGenius Sun Dec 27, 2009 2:57 pm

Souhlasím s Markét. I když hned po ránu to pro mě nejsou moc radostné zprávy...
A už vůbec se mi nelíbily slovní spojení jako "Hangeng ruší smlouvu" a "Hangeng opouští skupinu". Zní tak hnusně, hrubě a depresivně...
Slibuju, že se ode dneška za ně budu modlit.
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  MicinaCicusha Wed Dec 30, 2009 2:28 am

DBSK a SuJu když vitrvaji oboje skupiyn mohou si navzájem pomoct :85:
SM uvidi že nic nezmuže a ustupi :85: snad a když ne tak envím.. ale podle men bi bilo horši kdyby neustilo tak ustoupi.. ja v to verím a možna podepíšou zmlovi s nekým jiním a ostanu spolu tak jako SuJu tak i DBSK :55:
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  _inuskha_ Fri Jan 01, 2010 8:19 pm

bylo by super kdyby si pomohli DBSK a SUJU ale to asi nepujde Yunho s CHangminem maji zakazano mluvi a kontaktovat ostatní 3 členy a co sem četla tak to včechno vypada na rozpad :008: :008:!!!tak jako doufam že to bude vph aspon ze SUJU
_inuskha_
_inuskha_
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Mily Fri Jan 01, 2010 10:47 pm

teď jsem byla na Cyonu (forum o DBSK) a tam jsem se dočetla, že i jedna ze SNSD (myslím Hyoyeon) se taky přidala k těm co SM žalují
začíná se rozšiřovat, takže myslím, že by SM mělo povolit, nebo se s toho nevyhrabou
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  HungryGenius Fri Jan 01, 2010 11:16 pm

Začíná se to pěkně motat... Nedivila bych se, kdyby se přidali i další... SM bude muset ty smlouvy alespoň upravit, jinak končí..
A mimochodem.. Ta předchozí informace, že se k Hangengovi přidalo i pár dalších členů, je prý nepravdivá.
Cituji z fora o Super Junior z lide.cz:
tak to prý pravda není... bohužel.
Dokonce snad výše uvedení /Leeteuk, Eunhyuk, Kangin, Yesung a Donghae/ podepsali prohlášení, že s tím nemají nic společného...


Zveřejnila: Miyoko.Matsudaira @ seznam.cz
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Mily Sat Jan 02, 2010 12:27 am

hm tak to je pěkně blbý, kdyby ho aspoň podpořili, takovej Leeteuk, který už několikrát doplatil svým zdravím na to jak je SM přetěžujou
ale když se k DBSK a Hangengovi přidají další, mohlo by to SM podlomit a oni by smlouvy alespoň upravili, nevím o co jim jde, vždyť už takhle na nich vydělávaj ohromný peníze
a trochu se divím, že jak Cassiopea tak ELFKY, zatím nic nepodnikly, nebo aspoň jsem o tom ještě nic neslyšela, nevíte někdo?
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  MicinaCicusha Mon Jan 04, 2010 4:00 pm

pro dobro DBSK a SuJu si prajem aby podali ješte aspon 3 skupiny nebo spevaci od SM žádost o zrušení.. aby SM to nezvládalo a povolilo :010:
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  MalickaNeya Mon Jan 04, 2010 4:37 pm

jestli me ete vic ti SM nastvou, tak ja tam fakt jedu a s motorovou pilou na Lee Soo Mana, proste toto uz je na hlavu, chudacci DBSK, chudacek Hankyungie, i kdybych za to sla na 30 let do vezeni, aspon yb to bylo pro dobrou vec. :031:
MalickaNeya
MalickaNeya
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  HungryGenius Mon Jan 04, 2010 7:12 pm

Naplácáme jim všem na holou? :ummm?: :Muhehe:
Ne dobře.. =D Dostanou co proto :jo jo:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Dadaa Sat Jan 16, 2010 2:11 am

Tiez dufam ze sa nerozpadnu, to by nám snad neurobili... Akoze som ich fanusicka mozno okolo dvoch mesiacov, ale uz teraz ich totalne zboznujem :55: , a lipnem na nich... To bude konec sveta, ked sa rozpadnu a este nebude ani rok 2012... Alebo bude proste konec len s SM... :34:
Dadaa
Dadaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://from-my-heart.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  KyuHyunnie Sun Jan 24, 2010 2:38 am

Tak doufám, milé dámy, že vám došlo, že když kluci zkončej... :065: (Bože, nedovol to... Nechci ani pomyslet, co by s těma * * * * * * * * (místo hvězdiček doplňte podle svého uvážení takový ty... sprostý slova XD) ze SME E.L.F. udělaly...) Tak se vaše nemilovaná, neschopná a neinteligentní adminka KyuHyunnie půjde zastřelit... :34: :34: :34: :34: :34: :34:
KyuHyunnie
KyuHyunnie
→Too Perfect ★★★★★


https://sapphire-cyon.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Koaro Fri Jan 29, 2010 4:28 pm

myslím, že by SM nedovolili aby se SuJu rozpadli přecejen vydělávaj jim velký peníze :024:
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  MicinaCicusha Fri Feb 05, 2010 6:17 pm

tak holky jak to vipadá se SuJu ? :004:
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Jane Sun Feb 21, 2010 5:50 pm

docela by mě zajímalo, jak to dopadne, na dvd super show2 jich bude jenom 10, prostě strašný, já sem hlavně ráda, že pořád vystupují a sou v pořadech, takže buď hangeng zůstane a bude jich 13 nebo ne a bude jich 12, což doufám, že ne protoře mě to stačilo s 2pm :087:
Jane
Jane
→Monster ☆☆☆☆☆


http://k-pop-hip-hop.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 2 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru