Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

+15
Koaro
KyuHyunnie
Dadaa
MalickaNeya
MicinaCicusha
Nessi
_inuskha_
Nagisa
Piggie
HungryGenius
Ewwkaa
Mily
Markét
...Lenny...
Licee
19 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  ...Lenny... Sun Feb 21, 2010 6:09 pm

když už jsi tady zmínila to dvd super show 2, nemáte někdo info, kdy vyjde ?
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Mily Mon Mar 01, 2010 4:51 pm

právě jsem se dočetla, že Lee So Man rezignoval na svůj post ředitele SM, ale stále zůstává v SM, prý je to kvůli DBSK a Hangengovi, bohužel nic víc jsem nenašla
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  HungryGenius Mon Mar 01, 2010 9:04 pm

Jo, to jsem taky četla .. :008:
Je to šílený :008: :008:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Konichiwka Tue Mar 02, 2010 12:06 am

aj ja som to čítala,v tej sm majú ale zmatok,mali by skusit feng shui :052: :What a Face: XDje to smutne som zvedava ako to dopadne ,ale dufam a verim ze dobre pre vsetkych:)
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Dadaa Tue Mar 02, 2010 3:47 pm

Fuuha, dobry bordel... Ale uz by sa mohol Hankyung konecne vratit a so Suju spravit poriadny comeback... Strasne moc mi chybaju ako celok... :008: :085:
Dadaa
Dadaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://from-my-heart.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Mily Thu Mar 04, 2010 3:51 pm

už se to konečně trochu začíná hýbat
Korea’s Fair Trade Commission (KFTC) začali konečně prošetřovat smlouvy jak DBSK, tak SUJU i ostaních celebrit pod SME, kvůli jejich neférovosti
je to docela dlouhý článek v ang. vše si můžete přečíst zde
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Verča Veselá Thu Mar 04, 2010 6:10 pm

Ty voe holky, já jsem teď na prášky [You must be registered and logged in to see this image.] nejdřív TVXQ teď SUJU [You must be registered and logged in to see this image.] proč vždycky ty nej skupiny?? [You must be registered and logged in to see this image.] no,ale doufám,že se to brzy vyřeší,jinak si klidně rezervuju letenku do Koree a půjdeme to projednat [You must be registered and logged in to see this image.]
Verča Veselá
Verča Veselá
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Markét Sun Mar 07, 2010 2:40 pm

Ahojky lidičky,

tak jsem se překonala a přeložila informace z toho Milyina odkazu. Mějte prosím shovívavost, ptže "bussiness" english a zejména odborné výrazy nejsou mojí silnou stránkou. Myslela jsem, že by Vás to mohlo zajímat... Úsměv

To Kyas: Kyas, nevím, co znamená to cr, takže mi kdyžtak písni a já to doplním nebo to doplň sama. Předem dík, Markét....

Překlad:

Korejská Komise pro “poctivé“ obchodování (KFTC) oznámila, že v současné době zkoumá všechny celebrity spojené s SM Entertainment a jejich nepřiměřené smluvní podmínky, což naznačuje, že může nastat událost jako "druhý TVXQ skandál".

Podle One Kation’s Jo Moon Hwan bylo zjištěno, že KFTC vyšetřuje případy o nepřiměřených smluvních podmínkách u SME “idolů“ jako TVXQ (včetně Junsu, Yoochun a Jaejoong, kteří jsou v současné době v právních sporech s jejich “správcovskou“ společností), SNSD, Super Junior, atd. celkem u 53 SME celebrit.

Jo Moon Hwan uvedl, že obdržel od KFTC dokument otázek a odpovědí uvedených v šetření u všech SME přidružených osob z důvodů týkajících se zpoždění při ošetřování právního případu TVXQ. KFTC sdělil,

"Díky této události budou všechny celebrity v SME podrobeny vyšetřování s cílem zjistit, zda jejich smluvní podmínky nejsou v rozporu s právními předpisy zavedených korektních smluvních podmínek, což je důvod, proč došlo ke zdržení právního sporu TVXQ."

Kromě toho komise řekla o případu TVXQ: "Všechny související dokumenty budou pečlivě přezkoumány a vezme se v úvahu vhodné řešení," neodhaluje však, v jakém bodě případ skončí.

Jak víte, SM Entertainment nedávno zažil mnoho obtížných zkoušek, tři členové TVXQ a HanKyung ze Super Junior prošli právními “bitvami” u problematických smluvních podmínek, jako je délka 13 let a nespravedlivé rozdělení zisku z prodeje alba.

Nejen u SME je problém s podepisováním nepřiměřených smluvních podmínek se svými zaměstnanci. V prosinci loňského roku požádala KFTC 407 velkých agentur, aby se na ně obrátili s nepoctivými smluvními podmínkami a podstoupili vyšetřování. Nicméně jeden měsíc poté, co tato žádost byla vydána (do ledna), pouze 11 kanceláří nahlásilo své podmínky a rozhodlo se ihned přijmout nápravná opatření, to způsobilo KFTC obrovský šok.

Od dubna do května, YG Entertainment a Star Entertainment byly také zkoumány spolu s 20 jinými společnostmi. Výsledky? U 19 společností byly zjištěny smlouvy s 230 osobnostmi, které se skládají z různých nepřiměřených podmínek. Tyto podmínky nebyly o “vydání podmínek obecně”, ale spíše o individuálních záležitostech osobností jako je sdělování jejich současné “polohy“ a “ * nemožnost ji opustit”.

Toto šetření se zaměří na ochranu “slabších” osobností, kteří nemohou požádat jejich přidružené velké agentury o ochranu práv, kterou si zaslouží.

* Tady jsem si nebyla jistá, jestli tím opuštěním myslí tu danou oblast, kde se nacházejí nebo celou společnost....

Cr: [You must be registered and logged in to see this link.]
Překlad do češtiny: Markét


Naposledy upravil Markét dne Sun Mar 07, 2010 3:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  ...Lenny... Sun Mar 07, 2010 2:56 pm

Jé, já ti moc děkuju, že jsi to přeložila Úsměv moc mi to pomohlo :heart:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  HungryGenius Sun Mar 07, 2010 2:57 pm

Cr je zkratka pro credit, tedy zdroj, odkud kopíruješ nebo překládáš^^
A moc díky za překlad :heart:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Markét Sun Mar 07, 2010 3:02 pm

TheKyas napsal:Cr je zkratka pro credit, tedy zdroj, odkud kopíruješ nebo překládáš^^
A moc díky za překlad :heart:

Takže mám zkopčit tu netovou stránku, kde byl ten text daný nebo se mám ještě shánět po něčem dalším? Su z toho asi jelen...

Jinak není zač, ty informace se mi zdály zajímavé, tak proč se o ně nepodělit i s ostatními...
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  HungryGenius Sun Mar 07, 2010 3:33 pm

Markét napsal:
TheKyas napsal:Cr je zkratka pro credit, tedy zdroj, odkud kopíruješ nebo překládáš^^
A moc díky za překlad :heart:

Takže mám zkopčit tu netovou stránku, kde byl ten text daný nebo se mám ještě shánět po něčem dalším? Su z toho asi jelen...

Jinak není zač, ty informace se mi zdály zajímavé, tak proč se o ně nepodělit i s ostatními...

Stačí tam napsat allkpop :jo jo: bylo to z toho, že? :712:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Markét Sun Mar 07, 2010 3:55 pm

TheKyas napsal:
Markét napsal:
TheKyas napsal:Cr je zkratka pro credit, tedy zdroj, odkud kopíruješ nebo překládáš^^
A moc díky za překlad :heart:

Takže mám zkopčit tu netovou stránku, kde byl ten text daný nebo se mám ještě shánět po něčem dalším? Su z toho asi jelen...

Jinak není zač, ty informace se mi zdály zajímavé, tak proč se o ně nepodělit i s ostatními...

Stačí tam napsat allkpop :jo jo: bylo to z toho, že? :712:

Takže je to tam, jo bylo to z allkpopu... Snad to takhle stačí a já se jdu vrátit k pracovním mailům.... Úsměv
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  HungryGenius Sun Mar 07, 2010 3:56 pm

oka, oka v pohodě^^
a přežij to tam dneska :711:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Mily Wed Mar 10, 2010 12:57 am

takže další zpráva, Hangeng měl interview na čínském SOHU.com, žádný změny nejsou, stále čeká na verdikt a mezitím odpočívá a učí se ,protože chce být herec , video není celý protože jsou s tím zase nějaký problémy, ale na jiným blogu, jsem se dočetla, že tento rozhovor se odehrál pod přísným utajením, nikdo, kromě zasvěcených do poslední chvíle nevěděl, že něco takovýho bude
tady se dovíte víc [You must be registered and logged in to see this link.]

přijde mi že SM to moc protahuje, asi čekaj až se na to zapomene (o čemž pochybuju)

vyvraždit SME a JYP :34: :Very Mad:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Markét Wed Mar 10, 2010 12:29 pm

Moji milí,

takže jsem si opět pohrála s překladem a přeložila vám novinky, které Mily vyhledala, za což jí mimochodem moc děkuju a doufám, že jí nebude vadit, když překládám do čj články, které tak pracně vyhledala. Jinak jsem chtěla poděkovat Kyas a Mily, že mě naučily chodit na stránky allkpopu a že tam nacházím spoustu zajímavých informací. Určitě si pusťte i to video z odkazu od Mily, HanKyung tam vypadal moc dobře a já byla ráda, že ho konečně po nějaké době zase vidím... :55:

Překlad:


HanKyung promluvil poprvé od soudního procesu

Je to již dlouho, co jsme slyšeli od Hankyung, že podal žalobu na neplatnost jeho smlouvy s SM Entertainment v prosinci loňského roku. Hankyung cítil, že smluvní podmínky jsou nespravedlivé a chtěl se vyvázat z kontraktu.

Protože u soudních sporů chvíli trvá, než jsou vyřešeny, Hankyung neměl jinou možnost, mohl pouze „sedět a čekat“. Takže zatímco Super Junior a Super Junior-M měli své obvyklé rozvrhy, tak zde doposud „nebylo ani stopy“ po Hankyung.

Čínskému zábavnímu portálu Sohu.com se podařilo pozvat Hankyunga nedávno na exkluzivní rozhovor. Blogové „vstupní a předpremiérové“ video bylo zveřejněno na webových stránkách, ale od té doby bylo bez závažného důvodu odstraněno. Ale vynalézavým fanouškům se podařilo nahrát video a fotky a podělit se s ostatními fanoušky.

V krátkém „předpremiérovém videu“, Hankyung vyjádřil, že stále ještě čeká na výsledek a má jej poté podat svému právnímu týmu k vyrovnání všeho. Jakmile bude k dispozici výsledek, bude oznámen všem v co nejkratší možné době. A protože má v současné době celkem volno, jen odpočívá. Řekl také, že se chce stát hercem, a v neposlední řadě, že nebude litovat své cesty a je i nadále odhodlán následovat ji v příštích letech.

Cr: [You must be registered and logged in to see this link.]
Překlad: Markét
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Mily Wed Mar 10, 2010 10:34 pm

děkuju, že jsi to přeložila, popravdě já na to nemám trpělivost a hlavně anglicky se učím teprve rok a to samostudiem, jinak to není jen allkop, tenhle článek jsem nejdřív našla nablogu jedný holčiny z Taiwanu, ale tam neměla všechno, takže ještě jednou díky :004: :003:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Markét Sat Apr 03, 2010 7:12 pm

Tkže se nám to všechno posunulo dopředu, myslím si, že tenhle článek z allkpopu je celkem zajímavý, tk jsem to přeložila....

Překlad:

Hankyung promluví o své budoucnosti na tiskové konferenci v květnu

Člen Super Junior, Hankyung plánuje promluvit o svých budoucích plánech prostřednictvím tiskové konference, která se bude konat v květnu.
Zástupce Hankyung odhalil prostřednictvím telefonního rozhovoru, že "V současné době pokračuje v soudním sporu a nebude mít žádné aktivity, dokud vše neskončí. "
Také řekl: "Že fámy, které tvrdí, že mu pomohla ven určitá moc nebo že podepsal smlouvu pro osmi členou čínskou skupinu, jsou všechny falešné."
Pokud jde o tiskovou konferenci, řekl: "Nemůžeme určit, kdy skončí soud, ale můžeme předpokládat, že to bude kolem dubna ~ května.
V polovině května bude mít tiskovou konferenci s korejskými a čínskými fanoušky, kde odhalí své další profesní plány."
Také naznačil, "Je pravda, že přemýšlí o tom, že se stane hercem, ale nemůže dělat žádné závěry dokud soudní spor neskončí."

------------
Credit: allkpop
Překlad: Markét~~
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Koaro Fri Aug 20, 2010 7:22 pm

neví někdo něco o tom jak je to teď? někde se už psalo že definitivně odešel....
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Markét Fri Aug 20, 2010 7:56 pm

Koaro napsal:neví někdo něco o tom jak je to teď? někde se už psalo že definitivně odešel....

psalo a je to pravda ... bohužel... myslím, že to tu nikdo nechce vyslovit naplno, proto se tu info o Hanově odchodu etě neobjevilo .... ><'
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Koaro Fri Aug 20, 2010 9:21 pm

T.T já pořád doufala že to není pravda .... bez Hankyunga už není SuJu SuJu ...
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Markét Fri Aug 20, 2010 9:27 pm

pro mě je a bude HanKyung pořád součástí SuJu... nějak jsem se nedokázala smířit s jeho odchodem... a pořád doufám...
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Katty Fri Aug 20, 2010 9:31 pm

všechno se to bortí jak domeček z karet...ale pro mě buse SJ stále 13ti členná skupina + Henry a ZhouMi..stále budu kluky vyjmenovávat podle věku, jak jdou za sebou a je mi jedno, že od nich HanGeng odešel(jasně, že mi to není jedno), ale jeho budu stále vyjmenovávat na třetím místě... Úsměv
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Koaro Fri Aug 20, 2010 10:23 pm

asi tak... já jsem vždycky brala Henryho a Zhoumiho jako členy i když už členi nebyli (hrozně mě bolela slova když pár E.L.F.ek napsalo že se nedají považovat za členy byli tam moc krátkou dobu apod. a že jsou to číňani a nemají v korejské skupině co dělat >.> ) všichni píší only 13 ale pravda je taková že je to only 15 :006:
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Markét Tue Dec 21, 2010 12:11 pm

jenom pro info, dneska jsem četla, že všechny Hangengovy smlouvy, které měl s SME, byly soudem zrušeny.... takže se jen oficiálně potvrdil jeho definitivní odchod z SME - potažmo z SJ...
pokud chcete, odpoledne přeložím celý článek...
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! - Stránka 3 Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru