[DOKONČENÁ] Vánoční fikce

Goto down

[DOKONČENÁ] Vánoční fikce

Příspěvek  HungryGenius za Tue Dec 22, 2009 9:27 pm

Předem chci upozornit, že tohle NENÍ Special FF, která je ještě (boužel ><) ve stádiu vývinu. Tuhle FF jsem napsala společně s Markét ještě dávno před nápadem na Special FF. Taky chci upozornit, že tu nenajdete obvyklé pairingy, ale v této fikci si zahrála Markét, Lenny a já. Dávám zatím první polovinu, uvidíme, jak se vám to bude líbit Úsměv)

Christmas FF
By: Markét & Kyu

Konečně nastal ten dlouho očekávaný Štědrý večer. Kyu zdobila stromeček s Donghae ve společném obýváku, Markét se mořila s řízkama a salátem v kuchyni, kde jí Sungmin akorát užíral a Lenny se starala o ostatní výzdobu a o prostření stolu.
Markét zničehonic bere utěrkou Sungmina po zadku, aby ho vystrkala z kuchyně, protože když vaří naše jídlo, žádný ramen, tak jí tam akorát překáží…
Ale jemu do dokonce chutná! Kyu přijde trochu vzrušující, jak Markét Sungmina lehce s tou utěrkou sjede, ale Sungmin radši prchá do obýváku, není totiž žádný sadomasochista a radši bude otravovat Kyu a Donghae… Markét ho ale radši nakonec pošle pro víno nebo tak něco, protože by udělal víc škody než užitku. Sungmin je sklopí hlavu a poslechne. Ví, že teď si s ním asi nikdo nebude hrát.
Yesung se mezitím rozhlíží a uvažuje, kam strčil svoji santovskou čepici a Lenny mezitím zapne na magnetku koledy v češtině s tím, že kluci se už taky tu naší češtinu musej jednou naučit, protože jenom “miluji tě, prosím“ a “nezlob se“ opravdu nestačí…
Holky se kvůli nim taky naučily korejsky.
Kyu vůbec netankujou nesouhlasné, hlasité výlevy všech okolo a dál zpívá rolničky, rolničky…
A navíc bude večer na DVD Popelka a Mrazík a ne ty jejich korejský slátaniny. Markét vytahuje z trouby ještě vánočku a do toho kleje, protože nehledě na časovej posun ji příbuzenstvo bombarduje telefonáty.
Donghae pomáhá Kyu dostat se ke špičce stromku, aby mohla usadit tu největší ozdobu na její správné místo. Ta v duchu přitom děkuje bohu, že Markét umí vařit a ona musí dělat jen tohle. Trochu se zaviklá, když Markét opět zazvoní telefon, ale Donghae ji dobře jistí. Slyší Yesunga, jak se polohlasně směje.
Zase určitě vymýšlí nějaký vtípek, a radši ani nechce vědět, na koho zas co chystá. Zazvoní domovní dveře a Lenny je jde otevřít. Návštěvu nikdo nečekal, ale Kangina a Teukieho držící se za ruce prostě nemůžou odmítnout. Markét se spokojeně pousměje, její půlroční práce dohazovačky konečně nese ovoce…
Kyu poskočí radostí, když vidí, kdo to přišel. Rozběhne se a oba je obejme tak pevně, až začnou fialovět, když jim dochází dech.
„Do háje!“ začne křičet Markét, když ucítí, jak se jí pálí řízky.
Nadává česky, ale i tak se radši všichni klidí z dosahu, protože poznají z jejího přece jen hlučnějšího vyjadřování, že něco není OK. Lenny nakoukne do kuchyně a pomůže Markét se zbytkem řízků. Pak pro všechny udělají svařáček, aby se jim tam lépe klábosilo a k Teukiemu zvlášť přistrčí talíř plný cukroví, protože se jí zdá, že po posledním turné zase zhubl. A po chvíli vytáčí Minnieho číslo, je pryč něco přes půl hodiny a už ji chybí.
Kyu vidí svařáček a radši se drží dál. Po jejích mladických letech se radši začala kontrolovat a abstinovat. Zato ale kouká na Lenny, jak to do sebe lije, jako by to byla obyčejná voda. Radši ji napomene, ať se taky krotí, nepotřebuje, aby ji pak musela odklízet zpod vánočního stromečku. To by na atmosféře asi moc nepřidalo.
Markét radši přinese i obyčejný čaj, rozhodně nechce zkažený Štědrý den, mile se usměje, když vidí, že Teukiemu nejvíc chutnají čmeláci a vzpomene si na přítele své sesty, který je má taky rád.
V zámku zarachotí klíč a Markét vystřelí jako čertíček z krabičky, obejme a pusinkuje Minnieho, jako by ho dvacet let neviděla.
Kyu a Donghae se na sebe podívají a tiše a nenápadně, tak aby to ostatní neviděli, se jim zasmějou. Vypadají jako staří manželé. Kangin objeví talíř s cukrovím. Vyhrábne jeden z druhů, který pekla Kyu a které se tam vůbec nemělo dostat. Jako pravý zachránce skáče k němu na druhou stranu a rve mu cukrátko z ruky. Chudák nechápe, co se děje, tak mu Kyu vysvětlí, že tohle se NEPAPÁ!
Markét si jen povzdechne a šeptá Minniemu do ucha, že lepší Vánoce ještě nezažila. Otřese se chladem, který s sebou přinesl Minnie z venku a strčí mu do ruky taky čaj, hned se shání po rumu, který Markét dávala do některého cukroví. Tiše zakleje, když si vzpomene na jejich poslední návštěvu u jejich rodičů v ČR a co Minniemu její taťka předával za moudra. Markét rum hbitě schová a vysvětlí, že není zrovna sranda ho sem dovézt.
Kyu nenápadně poslouchá a přemýšlí, jestli ty „nejlepší Vánoce“ Markét nemyslela ironicky, ale osobně si myslí, že si je pořádně užijí. Pak vysvětlí Donghae, že kroutí hlavou nad tím, že sedí vedle dvou pašeráků.
„To se ještě uvidí.“ Povzdechne si Lenny a odhrne záclonu. Venku už se stmívá, ale nebe je bez mráčku a pomalu začínají svítit hvězdy. Dneska zase nespadne ani jediná pitomá vločka. Yesung ji obejme a ona vděčně zaboří hlavu do jeho ramene. Donghae a Kyu si spolu povídají, tak nevnímají, že pašeráci vedle nich se chystají k akci. Minnie a Markét jsou teď v kuchyni a tam spolu ochutnávají čaj.
Kyu se trochu zavrtí, sedí na něčem, co jí tlačí. Nadzvedne se, aby zjistila, co to pod ní vlastně je. A hele! Yesungova santovská čepička... jejda…
Teukie narazí čepičku Yesungovi na hlavu a všichni se rozesmějí, společně s brýlemi vypadá fakticky jako mladší a intelektuálnější dvojče Santa Clause. Makrét trochu překvapením zamrká, když si všimne dárků pod vánočním stromkem, ale ještě tam donosí zbytek.
Kyu radši zakrývá Donghaemu oči, s trapnou výmluvou na hru „kdopak to za tebou stojí?“ aby neviděl, že ostatní nosí dárky. Ví, že by už mu mohl konečně někdo říct, že Ježíšek neexistuje, ale na to prostě nemá srdce.
Kangina napadne ještě zapálit prskavky, takže Markét padá do mdlob, připravuje si hasičák, aby to nedopadlo jako posledně a přitom si brouká jednu známou vánoční parodii na koledu. Hae na to všechno kouká a oči mu září štěstím jako malému dítěti.
Kyu v sobě cítí takový zvláštní pocit. Všechno, co kdy doopravdy chtěla teď má, nikdy nebyla šťastnější. Uvědomí si, že navzdory tomu šílenému mrazu má Vánoce docela i ráda. Ještě obejme Donghae, chce ho u sebe cítit, aby věděla, že to všechno není jen sen.
Když Markét uvidí, jak se Hae s Kyu k sobě tulí, taky na sebe musí upozornit. Nenápadně šťouchá do Minnieho, a ten si ji k sobě přitáhne a políbí, potom jí zavrní do ucha, ať se těší na večer. Markét z toho až přejel mráz po zádech. Všichni usedají k večeři a Markét nosí na stůl, z puštěné televize už slyší první tóny písničky z Popelky a najednou se kolem okna proženou Santovy sáně, ne, tohle vážně nemůže být sen!


Naposledy upravil Lalala☆mola~ dne Fri Mar 18, 2011 10:25 pm, celkově upraveno 1 krát

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Signature by Giseℓℓe ℓee @ eastsea.co.nr | Follow me on [You must be registered and logged in to see this link.] | Add me on [You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Re: [DOKONČENÁ] Vánoční fikce

Příspěvek  ...Lenny... za Tue Dec 22, 2009 10:43 pm

:lool: tak tohle je bezvadá a vtipná fikce Úsměv to jsem zvědavá, jak tohle bude pokračovat :lool: ...hmm a Sungie s brýlema a čepičkou...neodolatelný :29: ... a nejvíc mě tam dostal ten DongHae s tim Ježíškem :lol: :lol: :lol:
avatar
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Re: [DOKONČENÁ] Vánoční fikce

Příspěvek  Mily za Wed Dec 23, 2009 1:04 am

nádhera, ale chtěla bych se tě zeptat kolik ti je v tom přiběhu let? , že tam píšeš o mladických letech :550:
jinak Donghaeho jsi udělala strašně roztomiloučkýho :5270:
avatar
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Re: [DOKONČENÁ] Vánoční fikce

Příspěvek  Licee za Wed Dec 23, 2009 1:19 am

Tohle se NEPAPÁ! XD
Kya, zodpovídáš za všechny právě probuzený sousedy a ten rozlitej čaj vedle mě, protože takhle jsem smíchy nebrečela už hodně dlouho. :D
avatar
Licee
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://licee-chan.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: [DOKONČENÁ] Vánoční fikce

Příspěvek  HungryGenius za Wed Dec 23, 2009 1:37 am

To nevím, ale asi už jsem velká když jsem v korei :550:
ale jako bacha, Donghae fakt ještě věři na santu :eh: proto nikdy nikomu nekupuje dárky k Vánocům :712: :eh: :550:
A taky na tomhle má zásluhu i Markét :D:D ^.^y
Dá se říct, že každá půl práce :D

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Signature by Giseℓℓe ℓee @ eastsea.co.nr | Follow me on [You must be registered and logged in to see this link.] | Add me on [You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Re: [DOKONČENÁ] Vánoční fikce

Příspěvek  ...Lenny... za Wed Dec 23, 2009 1:07 pm

O DongHae jsem to kdysi četla, ale už je to taky dost stará info, takže se to třeba už změnilo Úsměv ..ale stejně ...jak jste to tam napsaly, myslela jsem,že si urvu bránici :lol: :lol:
avatar
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Re: [DOKONČENÁ] Vánoční fikce

Příspěvek  HungryGenius za Thu Dec 24, 2009 1:04 pm

Kyu vytřeštila oči, myslí si, že má asi halucinace. Tohle nemůže být pravda! Nakoukne do svého hrníčku, jestli tam je opravdu čaj a ne žádný svařák.
„Haha“ pronese nakonec. Nechápe, co se děje.
Markét otevře okno a vykoukne ven. No samozřejmě, jak si myslela, protože bydlíme v přízemí, pod oknem stojí Heechul, Kyuhyun a Eunhyuk a báječně se baví. Hezky si z nich vysteřili.
Ano, oni prostě vážně nemají nic lepšího na práci. Kyu málem dostala mrtvici a má pocit, že asi omdlí. Špatně se jí dýchá. Radši se vykecá na to, že si potřebuje odskočit. Kangin u stolu pronese se smíchem poznámku, jestli Kyu náhodou není těhotná, ale nikdo se nesměje. Donghae se radši dojde ujistit, že jí nic není a Markét s Lenny pozvou ty tři výtržníky dovnitř, protože na Štědrý den se nikdo nemá vyhánět a oni by šli stejně zase jenom chlastat. To dělá to, že jsou pořád single.
Kyu si mezitím v kuchyni nalije sklenku vody a pomalu ji pije. Donghae dorazí zrovna, když už je skoro na dně a ptá se jí, jestli je v pořádku. Z takového šoku se ještě dlouho nevzpamatuje, myslí si, ale jemu řekne, že jí je fakt dobře. Ale najednou uslyší tři nové hlasy, ode dveří hrnoucí se dovnitř. Zvedne oči v sloup a potichu se pomodlí, aby dnešní večer přežila.
Markét vejde do kuchyně a omluví se, že ruší, ale musí přinést ještě talíře a příbory do obýváku pro ty tři. Omluví se Kyu a snaží se vysvětlit, že o Vánocích nesmí nikdo zůstat sám a ne se někde ztřískat pod obraz. Začne nosit na stůl řízky a salát, oddychne si, že toho radši udělala víc.
Kyu přemýšlí, že ti tři se nápadně podobají Grinchovi a taky, že stát tam jako tvrdé Y ničemu nepomůže, takže se rozhodne pomoct Markét s nošením na stůl. Velký stůl jistí, že se nás tam všech jedenáct lidí vejde, za což je vděčná, na podlaze by fakt jíst nechtěla.
Markét každému dá pod talíř šupinu a roznese i skleničky na víno. Před večeří si přiťukneme a Markét se uculuje a pozoruje ostatní. Místo vína je ale ve skleničkách cola, nechtěla riskovat. Všichni se pustí večeře a Markét se snaží vysvětlit Heechulovi, že bramborový salát a řízek opravdu nejde jíst hůlkami. Kyu se začne nimrat v jídle, zkoumá ho ze všech stran. Ne, že by pochybovala o Markétčiném způsobu vaření, pečení a smažení, ale jistota je jistota. Když ale vidí, jak se ostatní pustili do jídla, odvanou všechny pochybnosti a spokojeně se taky začne cpát a musí říct, že je to fakt báječné! Skoro jako od maminky.
Při večeři Markét občas mrkne na ostatní a je ráda, že jim tak chutná. Po večeři ještě Sungie zapálí svíčky na adventním věnci a pár dalších, v místnosti vypne normální světlo. Prostor dostane kouzelný nádech. Hyuk, Chullie a Kyuhyunnie sedí jako malé děti před televizí a koukají na Popelku, i když nerozumí ani slovo. Minnie sedí na sedačce a Markét se mu jako kočka schoulí u nohou a div nezačne příst, když ji hladí po vlasech.
Kyu odnese ještě pár posledních talířů, co zbylo na stole do kuchyně. Ale vážně je jen odnese, umývat se jí vážně nechtějí. Když vejde zpátky do obýváku, uvidí tu nádhernou atmosféru, kterou dokázalo vytvořit pouhých pár svíček. Podívá se směrem k oknu a asi má zase halucinace. Tentokrát ale o něco delší. Když už jí to neleze na rozum, přistoupí k oknu a odhrne záclonu. Sněží… A vypadá to jako malý zázrak. V Koreji neměla celou zimu spadnout ani jediná vločka. Ať se jdou meteorologové vycpat, pomyslí si.
„Sněží.“ Řekne Kyu potichu, nevěřícně a přitom se rozzáří. Lenny přiběhne k oknu a pozoruje tu nádheru s ní. Sněžit už musí nějakou delší dobu a nejdřív to vypadalo i na pěknou vichřici, venku totiž najedou bylo pár centimetrů sněhu.
Markét zamíří do chodby, kde si už nazouvá sněhule a jen co ze sebe stihne vysypat, že ostatní čeká venku, už se za ní zavírají dveře.
Kyu se zaleskne v očích a pádí za Markét jako raketa ven. Padají opravdu velké vločky, tak se ani nedá divit, že už tam je tolik sněhu. Markét vůbec jí nevadí, že vyběhla ven jen v mikině bez bundy, čepice a rukavic. Rychle vytvoří první sněhovou kouli a jen co Minnie projde vchodovými dveřmi, zamíří a je to přímý zásah do jeho roztomilýho ksichtíku. Markét se začne smát jako blázen.
„Super trefa!“ vykřikne Kyu směrem k Markét, která se teď taky prohýbá smíchy.
Kyu ale ten smích nepřejde, ani když po ní skočí Donghae a svalí ji i sebe do sněhu.
Všichni je nechají, aby se tam dostatečně vyváleli. Bohužel se ale strhne sněhová bitva s poněkud nevyrovnanými silami. Markét a Lenny proti zbytku. Ječí na Kyu, aby nechala Donghae a jala se jim pomoct, jinak to skončí špatně. Kyu se je rozhodne poslechnout, jistota je jistota a začne se prát s Donghae, aby ji konečně pustil. Jako zázrakem se vymaní z jeho sevření a s křikem vystartuje a běží holkám pomoct. Hoky přece musí držet při sobě!
Jenže Donghae se připojí ke klukům, takže je to ještě horší. Jejich protistrana schytá pár ošklivých zásahů, kluci se do toho nějak vžili. Naštěstí se k holkám připojí Leeteuk a síly se aspoň trochu vyrovnají. Po chvíli ale stejně oznámí kapitulaci, nevyhráli by.
Za tu nakládačku, co holky s Teukem dostali se Kyu na oko urazí a nemluví s Yesungem, Sungminem, Kyuhyunem, Heechule a ani s Donghae. Všimne si, že v okolních domech se rozsvítilo pár oken a všichni se kolem koukají, co je to tam venku za rachot.
Markét s Lenny se rozhodnou pro stejný postup jako Kyu, a tak když chce Minnie obejmout Markét, vysmekne se mu a slibuje k tomu sladkou pomstu v noci. Všichni rychle zapadnou do baráku, aby se nezjistilo, kdo to ruší vánoční pohodu.
Kyu odchází jako poslední. Ještě dřív, než vejde do dveří, naposledy se ještě rozhlédne po okolí a pak vzhůru k nebi. Vločky se jí pomalu začnou snášet na obličej a pak konečně hlavu zase sklopí a jde dovnitř, kde je příjemné teplo.
Markét se jde převléct, v mokrých hadrech fakt nebude. Minnie zamíří za ní do jejich pokoje, ale Markét mu přibouchne dveře přímo před nosem, že se nenechá očumovat. Minnie to vzdá a odejde sklesle do obýváku. Po chvíli se k nim Markét zase přidá, ale sedne si co nejdál od Sungmina. Je tam všeobecně neobvykle dusná atmosféra.
V tom tam s velekým „Trá la láá“ přiskáče Kyu a je jí jedno, že vypadá jako debílek. Každého obejme a popřeje Veselé Vánoce. Jen Teukiemu dá ještě malou pusu na tvář, za to, že se holek zastal. Na to ale Donghae protestuje se slovy, že chce taky. Kyu mu jen odsekne, že nemá nárok a vyplázne na něj jazyk. Minnie, Hae i Sungie si sborově povzdechnou, pochopili, že upadli v nemilost. Sungie se pokusil přitáhnout si Lenny na klín, ale schytal jenom malou symbolickou facku. Lenny se posadila k Markét a propalovala kluky naštvaným pohledem.
Hyukkie vycítí tu nemilou atmosféru, ve které visí napětí. Radši se i s Heechulem, Leeteukem, Kanginem a Kyuhyunem rozhodnou zdekovat. Poděkujou za večeři, popřejou nám krásné svátky a už si to mažou ke dveřím. Ještě je všechny naposled Markét, Lenny i Kyu obejmou a nechají je odejít. Leeteuk ještě přešlapuje na chodbě a čeká na Kangina. Když se k němu připojí, obejme ho v pase a Kangin mu lípne pusu na tvář. Ostatní se na ně dívají s roztomile připitomělým úsměvem a Markét zavře dveře až ve chvíli, kdy uslyší bouchnutí venkovních dveří. Oddechne si, že to všechno zvládli, tyhle přepadovky od jednotlivých členů Super Junior nemá moc v lásce.
Lenny se raduje, že jsme zase sami a utíká obejmout Yesunga, který je strašně šťastný, že se s ním už zase baví. Ostatní jsou svědky vykusování a veřejnosti.
Markét se ale pořád tváří nepřístupně, Minnie se na ni smutně dívá a prosí ji, aby alespoň rozbalila dárek, který jí podává. Je to dárek malých rozměrů, ale když ho rozbalí, začnou jí téct slzy štěstí. Skočí Minniemu kolem krku a na otázku, kterou jí tiše šeptá do ucha, omámeně odpovídá „ano“.
Všichni na ně ochromeně a s velkou radostí zírají. Jen co Markét Minnie ze svého objetí propustí, hbitě k ní přiskočí Kyu a pevně ji obejme. Je tak šťastná a ze srdce jí gratuluje, až skoro i jí kapou slzy štěstí. Potají však doufá, že bude moct být družička. Markét s velkou radostí gratulace od Kyu i všech ostatních přijímá a nabídne Kyu a Lenny, jestli budou její družičky. Už přemýšlí o tom, jak hodí Kyu svatební kytici a přitom se v duchu spokojeně pochechtává. Lenny se Sungiem začnou rozdávat další dárky, takže ostatní Markét rozbaluje jen ze slušnosti a pohled se jí co chvíli stáčí k prsteníčku na levé ruce. Vánoce letos opravdu vzaly za své. Po rozbalování dárků se Kyu postaví k oknu a dívá se na zář lampy, ve které je vidět stále ještě padající sníh. Na rtech se jí usadil úsměv, který jen tak rychle nezmizí. Cítí, jak se jí něčí ruce omotaly kolem pasu a něčí hlava se jí usadila na rameni. Donghae už se asi začal nudit. Kyu položí své ruce na ty jeho a společně si užívají tu pohodu, která všude převládá. Markét s Minniem se rozloučí s tím, že jsou utahaní a půjdou brzo spát. Ale spíš si potřebují užít jeden druhého beze svědků a šeptat si něžná slůvka o jejich „never ending love“. Yesung s Lenny nadšeně odkývou, a taky se chystají k odchodu do svého pokoje, zřejmě mysleli na to samé co Markét a Minnie. Hae a Kyu v obýváku nakonec zůstanou sami.
Záminka toho, že jsou už všichni strašně unavení nikoho neobalamutí a všichni ví, k čemu se v tento večer schyluje.
„Jako by na to neměli celou noc.“ Pousměje se Kyu, když všichni odejdou a ona s Donghae tam zůstanou sami. Donghae si sedne na gauč a Kyu hned následuje jeho příkladu. Pomalu se mu schoulím do náruče a pak už jen slyším, jak mi do ucha šeptá „veselé vánoce“.
Když Markét s Minniem uléhají do postele, tak zmíní, že příští Vánoce už budou slavit jako manželé. Markét se šťastně usměje a políbí ho na rty. Pomyslí si, že by všem přála, aby se jim každé jejich přání vyplnilo a doufá, že Lenny s Kyu jsou stejně šťastné jako ona, ale ony určitě jsou.
Kyu pomalu ale jistě usíná v obýváku na gauči, čehož si Donghae všimne a zeptá se, jestli by nebylo lepší si už jít lehnout. Kyu už v polospánku souhlasí, a jakmile se přemístí do postele, uvelebí se mu na hrudi. Nechce se jí ale ještě spát bez polibku na dobrou noc. S poslední námahou se ještě zvedne, lehce ho políbí na rty a pak už jen spokojeně usíná s vědomím, že tohle byly zatím její nejlepší Vánoce.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Signature by Giseℓℓe ℓee @ eastsea.co.nr | Follow me on [You must be registered and logged in to see this link.] | Add me on [You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Re: [DOKONČENÁ] Vánoční fikce

Příspěvek  ...Lenny... za Thu Dec 24, 2009 4:04 pm

No tak tohle bylo opravdu úžasný :29: Vy byste spolu měly psát pořád něco Úsměv :heart:
avatar
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Re: [DOKONČENÁ] Vánoční fikce

Příspěvek  Mily za Thu Dec 24, 2009 9:02 pm

dokonalý, nic jinýho mě nenapadá :4146:
:29: , úplně jsem viděla tu scénku kluci před televizí a "velká máma" Kyu je sleduje, ale hlavně bych chtěla vidět Chulieho jak jí bramborový salát hůlkama :2374:
avatar
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Re: [DOKONČENÁ] Vánoční fikce

Příspěvek  Markét za Fri Dec 25, 2009 3:26 pm

Myslím, že můžu říct i za Kyu, že Vám všem děkujeme za komenty a jsme rády, že se Vám náš vánoční netradiční speciálek líbil... :Thank You: Pokud bude nálada a budeme mít s Kyu čas, pak byste se časem mohli dočkat i pokráčka... Úsměv Takže děkuju moc všem, hodně to pro mě znamená a dává mi to sílu pokračovat v dalším psaní...
avatar
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Re: [DOKONČENÁ] Vánoční fikce

Příspěvek  Piggie za Sat Dec 26, 2009 3:43 am

heh.. nemám slov :024:
nádhera prostě :29: :heart:
avatar
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Re: [DOKONČENÁ] Vánoční fikce

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru