Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[INFO]Dívka ze Star King se zabila kvůli fanouškům Suju

+3
Markét
MikoLina
MicinaCicusha
7 posters

Goto down

[INFO]Dívka ze Star King se zabila kvůli fanouškům Suju Empty [INFO]Dívka ze Star King se zabila kvůli fanouškům Suju

Příspěvek  MicinaCicusha Fri Jul 25, 2008 1:02 am

Je to vážně smutná zpráva. Večer dne 5.6., spáchala Lee Eun Ji sebevraždu. Důvod? Šikana, výhružky a pronásledování ze stran fanatických fanoušků Super Junior.
Eun Ji se zůčasnila show Star King jako zajímavý soutěžící. Její zvláštností bylo, že zhubla během 3 měsíců 40kg bez jakéhokoliv jojo-efektu či jiných zdravotních problému. Sice nepostoupila, ale to jí vůbec nevadilo. V porotě zasedal i člen Suju, Kang In.
Po natáčení se jako vždy v zákulisí fotili účinkující s hvězdami. I Eun Ji se nachala vyfotit s Kang In. Po nějaký čas foto zveřejnila na svém cyworldu s textem, že je ráda, že ho mohla poznat. A od té chvíle začali fanatičtí fanoušci konat své dílo. Pronásledovali ji jakýmkoliv způsobem. Bombardovali ji výhružnými SMS, emaily a dokonce i telefonáty. Dokonce si ji pár fanoušku vyhledalo i u jejího domu. Její spolužačky říkají, že byla velmi smutná a silně ve stresu. Často o přestávkách i chodila na záchod zvracet, což předtím vůbec nedělala. Byla na tom velmi špatně.
Všechno vrcholilo večerem 5.6.2007 kdy ji rodiče našli v pokoji na zemi s podříznutými žíly. Bylo jí pouhých 17 let ...
Policie uzavřela případ jako sebevraždu, ale stále probíhá šetření jelikož se dopustilo trestního činu šikany, který je v Koreji velice silně trestán.
Zase se jednou ukázalo, jak moc jsou nějací fanoušci zfanatizovaní. Můj názor je, že za to ta holka fakt nemohla, že se s ním nechala vyfotit. Já bych to taky udělala. Ale někdo prostě nesnese představu, že jejich Star se objímala s někým jiným a tak toho dotyčného prostě "štvou" jako divokou zvěř. Podle mě podobný zfanatizovaný fanklub je i Cassiopeia (ale jen nějaký části, neříkám všichni), ale smrt se tam snad ještě ani neobjevila. Příklady doufám nemusím jmenovat ... Je mi líto Kang In. Musí žít s fakt strašlivým pocitem viny TT.TT Upřímnou soustrast rodičům Eun Ji a jejím nejbližším.
Foto Eun Ji s Kang In a další

[You must be registered and logged in to see this image.]
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[INFO]Dívka ze Star King se zabila kvůli fanouškům Suju Empty Re: [INFO]Dívka ze Star King se zabila kvůli fanouškům Suju

Příspěvek  MikoLina Wed Mar 24, 2010 10:36 am

Chudák holka.. Mě je jí moc líto. Ale kdyby mě takhle terorizovaly fanatické fanynky Suju,tak bych se ale nezabila.


Naposledy upravil MikoLina dne Wed Mar 31, 2010 2:56 pm, celkově upraveno 1 krát
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[INFO]Dívka ze Star King se zabila kvůli fanouškům Suju Empty Re: [INFO]Dívka ze Star King se zabila kvůli fanouškům Suju

Příspěvek  Markét Wed Mar 24, 2010 1:48 pm

Sice je to starší info, ale je to fakt hnus.... Chudák holka.... Všechno to bylo kvůli jedné fotce, opravdu nechápu tenhle typ fanynek.... Já kdybych měla šanci, tak se taky s Inniem bez váhání vyfotím, ale aby po tom následovalo tohle? Ne děkuji.... Nechápu jejich smýšlení.... :007:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[INFO]Dívka ze Star King se zabila kvůli fanouškům Suju Empty Re: [INFO]Dívka ze Star King se zabila kvůli fanouškům Suju

Příspěvek  Piggie Wed Mar 24, 2010 6:20 pm

Panebože, to snad není pravda O.O >< Té holky mi je šíleně líto TT co udělala špatnýho? Vyfotila se s Kanginem? No a?
Nesnáším ty extrémní fanatiky ><
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[INFO]Dívka ze Star King se zabila kvůli fanouškům Suju Empty Re: [INFO]Dívka ze Star King se zabila kvůli fanouškům Suju

Příspěvek  _inuskha_ Wed Mar 31, 2010 12:08 am

chudak holka.zanic nemohla TT-TT
_inuskha_
_inuskha_
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[INFO]Dívka ze Star King se zabila kvůli fanouškům Suju Empty Re: [INFO]Dívka ze Star King se zabila kvůli fanouškům Suju

Příspěvek  Konichiwka Wed Mar 31, 2010 12:59 pm

je to dost krute,co dokaze zavist urobit s ludmi :34: :34: :34:
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[INFO]Dívka ze Star King se zabila kvůli fanouškům Suju Empty Re: [INFO]Dívka ze Star King se zabila kvůli fanouškům Suju

Příspěvek  agoni7 Tue Apr 12, 2011 2:15 am

Nemohla za to,že se vyfotila s KangInem? Můj boze,jako by na to potřebovala nějaký povolení!Jedině od Kang Ina! Vazne nesnáším tenhle typ fanoušků. Jsou všude a jsou otravní a protivní. Řekněte,že milujete tohodle člena a oni na vás začnou vřískat,že to je jejich člen,jejich budoucí manžel,ať na něj nesaháte (a vezměte si jinýho)... Oh,vazne nechutný. Chudák holka,je mi to strašně líto,když si přestavim,že jí takovýhle blbečci vzali život úplně pro nic. Ach..... ><
agoni7
agoni7
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[INFO]Dívka ze Star King se zabila kvůli fanouškům Suju Empty Re: [INFO]Dívka ze Star King se zabila kvůli fanouškům Suju

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru