Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~

+5
LucinQa
Shimi
Mily
...Lenny...
Kamie
9 posters

Goto down

[NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~ Empty [NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~

Příspěvek  Kamie Mon Apr 05, 2010 10:12 pm

Další povídka z dílny Markét and Kamie♥

"Nevypadají jako korejky" zašeptal Sungmin Yesungovi a podezřele se na nás podíval.
"A co bys chtěl? Nejsi v Koreji," řekne YeSung polohlasně.
"No tak ale...Proč se nám omlouvá v korejštině?" Stojí si za svým Sungmin.
"Asi poznala, že jsi nějak mimo... Že asi nebudeš...jak to říkají...Čech." zašklebí se Yesung.
"A myslíš, že nám teď rozumí?" zeptá se zmateně SungMin.
Yesung si nás prohlédl zkoumavým pohledem a zavrtěl hlavou. "Jsou úplně vedle. Možná rozumí každé druhé slovo, ale celé určitě ne.."
"Chcete autogram holky?" řekne Nie anglicky a otočí se na Markét a Kame.
"Eh?" vypadne z Markét, která zírá na SungMina jak na svatý obrázek.
"Autogram?" Vypískne Kame, která zatím zarytě mlčela. Yesung se zazubí a přikývne. "Uha, oppa!"
"Díky ne," naštve se Markét, vezme Kame za ruku a táhne ji pryč.... xDD
Kame se nechá táhnout Markét po ulici a najednou to napálí do Leeteuka, který se rozhlížel okolo a hledal zbytek Super Junior, kteří se mu jaksi ztratili.
"Mianhae oppa," vypadne najednou z obou úplně automaticky dnes už podruhé.
"ehm" Odkašle si Leeteuk a snaží se oprášit svoji angličtinu. "Neviděli jste tady asi...deset korejců?"
"Které hledáš?" Otázala se Markét s úsměvem. "Yesung a Sungmin, jsou támhle kousek." Teď na ně vyvalil Leeteuk oči.
"No...Všechny ostatní kromě KangIna a Ryeowooka."
"Vy nás znáte?" podiví se LeeTeuk s úsměvem.
"Jistě, kdo by neznal Super Junior?" odpoví Markét s lehkostí a uvědomí si, že bavit se s Teukim jí přijde úplně normální než s Niem.
"No...je to daleko od Koreji a tak jsem myslel, že nás nikdo nebude znát." Pokrčil rameny. "Vážně byste mi pomohly s hledáním ostatních?"  podivil se tiše.
"Jasně," horlivě přikyvuje Kame, ale Markét napadne ještě jiná věc.
"Proč jim nezavoláš oppa?" zeptá se LeeTeuka.
"No...jelikož naše telefony tu ...jaksi...nefungují.." Zavrtěl hlavou Leeteuk. "Eunhyuk se Shidongem odběhli někam do obchodu s japonským jídlem. Prý to nebude aspoň tak rychlá změna... A to jsem jim říkal, že se nemají ztratit." zabručel spíš pro sebe.
"Uhm vím kde to je, zavedu Tě tam," osmělí se Kame.
"Ale nejdřív houkni támhle na ty dva, ať se nám taky neztratí," ukáže Markét na Sungieho a SungMina.
"Hej co je? Pojďte sem ne?" ozve se LeeTeuk.
Yesung a Sungmin se divně dívali na Leeteuka a na jeho dvě nové společnice, které už měli čest potkat. Došli k nim a uraženě si mezi sebou šeptali něco o tom, že kdyby Eunhyukův cit pro orientaci nebyl na bodu mrazu, nejspíš by se neztratili.
Leeteuk však neměl ani tušení o tom, kde by měl hledat ostatní.
"Až vyzvedneme Hyuka a Shinda, tak se můžeme jít podívat k orloji, tam většinou chodí cizinci," sdělí Markét ostatním a Kame souhlasně pokýve hlavou. "Jo a mimochodem Nie jsem Markét," podává s úsměvem ruku SungMinovi.
"Nie?" nechápavě se na ni podívá.
"Ehm," Markét se na chvilku zarazí. "Sungmine." Dodá po chvilce.
Kame stála vedle Yesunga a zamračeně se na něj dívala. "Kame." zahučela a podala ruku Sungminovi.
"Kame?... To znamená japonsky želva, ne?" Zasmál se Sungmin. "Tady hyung má doma tři želvy."
"Já to vím, taky bych nějakou chtěla," nebo Tebe doplní si v duchu.
"Proč si nějakou nekoupíš?" zeptá se YeSung Kame.
"Rodiče," sdělí a smutně se podívá na Sungieho, Japa shop už mají na dohled.
Z Japashopu právě vesele vychází Shindong s Eunhyukem a za nimi v závěsu Kyas a Angie. Děvčata se na okamžik zarazily.
"Angie a Kyas?" Otáže se Kame udiveně Markét a dál se dívá před sebe, jestli nemá náhodou halucinace.
"Jo, dneska měly přijet za  náma." Přikývla Markét a mávala holkám, které si to i s klukama rázovaly přímo k nám.
"Kyááás," chtěla Markét obejmout Kyas, ale jako vždy ji předběhla Angie. Nastala velká objímačka, na kterou kluci koukali trochu nechápavě.
"Vy se znáte?" řekl Shindo.
"Máme společný zájem a to Super Junior," vysvětlí Kyas.
"Aha," uculí se Hyukkie: "Hyung, kde jsi nechal KangIna a Wookieho?" podiví se ještě.
"A sakra..." Ozve se od Leeteuka, který se začal dívat všude kolem sebe. "No...asi jsem je někde omylem nechal."
"Začínají se nám tu ztrácet ti, co jsme už našli." Prohlásila Kame s úsměvem. "KangIn a Wookie zůstanou určitě na místě."
Markét přikývla. "Teď je hlavní, kde jsou ostatní." Kluci se na chvíli zamysleli. "Směr orloj?" Nahodila po chvíli ticha.
"Yeah, četl jsem o tom v průvodci," usměje se SungMin na Markét a ta jen zalape po dechu a navíc se jí podlamují kolena z jeho pohledu.
"Jsi v pořádku?" zeptá se starostlivě LeeTeuk.
"Jo určitě," sdělí ostatním Markét a vytáhne si z tašky láhev s pitím.
"Tak jdeme ne?" vyrazí netrpělivě Kyas jako první, čeká, že u orloje najde DongHae. Ostatní se vydají za ní a přitom se začnou seznamovat.
Leeteuk se snaží navázat kontakt s Angie, která zatím jen mlčela. V angličtině jí vysvětluje některé korejské slovíčka, které by se jí v budoucnu mohly hodit. Angie se zmohla jen na kývání hlavou a sem tam na krátkou odpověď. Hyukkie se tam do rytmu hudby, kterou měl ve sluchátkách, začal pohupovat a lidi si na něj udiveně ukazovali.
Angie se zadívala na Hyuka a když zjistila, na jakou písničku tancuje, přidala se.
"Dobře Angie, dance battle," vypadlo z Markét. Angie se začala trochu rozpačitě usmívat a zčervenaly jí tváře, ale s Hyukkiem jí to šlo dohromady dobře.
Dorazili k orloji a pod ním se fotili zbylí členové Super Junior. Když si všimli příchozí skupinky Donghae začal mávat a poskakovat, jako by byl nadopovaný nějakou drogou. (Kdo ví, co mu tam ty lidi pod orlojem nabídli) "Hyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuung!" Leeteuk se jen nervózně zazubil a otočil se na děvčata "On takový není vždycky..."
"Jen většinou." Dodal s úsměvem Eunhyuk
"Áááá kruci," ozve se Markét.
"Děje se něco?" zeptá se Shindo.
"Zapomněla jsem na Lenny, měla jsem ji vyzvednout na nádraží a sama sem nedorazí," vzpomene si Markét. "Budu se muset rozloučit," dodá smutně a pohledem visí na SungMinovi.
"Ehm..." Zarazila se na chvíli Kame. "Tak.. bychom se mohli sejít... na Václaváku?" Ona pohledem visela na Leeteukovi, jako leaderovi téhle sebranky. Ten pokrčil rameny.
"No, my tam stejně musíme pro KangIna a Ryeowooka."
"Nemusíte mě doprovázet, jestli nechcete," mrkne Markét na ostatní děvčata.
"Já bych radši... no víš co..." řekne Kyas a nenápadně ukazuje na DongHae, který si naštěstí ničeho nevšimne.
Kame se na Markét zazubí a nabídne jí, že ráda půjde s ní. Jelikož YeSung je velmi nechápavý tvor... "Já půjdu!" Vyhrkne najednou Sungmin, jako by ho něco uhodilo do hlavy. Všichni se na něj zaraženě podívají. "No, chci si to tu projít."
"Kriste pane," prohodí Markét česky směrem ke Kame a protočí oči.
"Dobře,"otočí se na SungMina a medově se na něj usměje.
"Oppa nechceš jít taky s námi?" zeptá se Kame nesměle YeSunga.
Yesung pohledem vyhledal Leeteuka, který mu to pokynem hlavy odsouhlasil. "Ale jo" Mávl rukou a spolu s Kame, Markét a Niem se vydali směrem k hlavnímu nádraží, kam měla přijet Lenny.
"Počkat?" ozve se ještě Markét, když jsou obě skupiny od sebe už několik metrů.
"No?" zeptá se Kyas.
"V kolik na tom Václaváku?" dožaduje se Markét odpovědi, Kyas se otočí na LeeTeuka, ale ten jen bezradně pokrčí rameny.
"Tak za hodinu jo? To byste měli stihnout," rozhodne Kyas.
"Oki a kdyby něco tak volejte ju?" ukáže Markét známým gestem telefon, Kyas kývne na souhlas a obě skupinky se rozcházejí.
Kame se loudá v zadu a snaží se změnit tapetu na svém pomalém mobilu. Jelikož kdyby to někdo viděl, nemuselo by se jim to líbit. Její mobil však začal stávkovat a nakonec mu spadnul obraz, jako vždy, když po něm chtěla nějakou větší aktivitu. "Kurvafix." zahučela a upřely se na ni tři pohledy. Jeden naštvaný, za její sprostou mluvu. A dva nechápavé.
Nic by to nebylo, kdyby se nedožadovali toho, co to je a pořád to neopakovali.
"Ale nic se nestalo, jenom mi stávkuje mobil," podívá se Kame smutně na svůj černý displej, který nevyvíjí žádnou aktivitu.
"Asi by sis měla pořídit nový," podotkne YeSung.
"Jo ale musela bych mít peníze a naši mi na nový mobil nechtějí dát," Kame si oddechne, když se jí na mobilu začnou načítat obvyklé informace. Mezitím všichni zaplují do metra a čekají na přijíždějící vlak.
"Já Tě prozvoním, abys zjistila, jestli máš všechno ok," řekne Markét a vytáhne telefon, vytočí Kamino číslo a přiloží si ho k uchu. Nějak si ale neuvědomí, že ona má na zadní straně nálepku SungMina taky.
Sungmin si udiveně prohlíží svůj zmenšený obličej na zadní straně Markétina mobilu. Udivený výraz se přemění do úsměvu. "Fanynka." Poznamená pro sebe potichu a čeká, jaká melodie se začne linout z Kameina mobilu. Kame se snaží udržet repráky tak, aby nebylo nic slyšet. Však i přes její ruku je slyšet začátek písně Neorago.
"Neorago?" Podiví se Yesung. "Proč zrovna Neorago?"
"No...To už je jedno" Mávne rukou Kame a mobil strčí do tašky.
"Ne není," dožaduje se YeSung odpovědi. Markét mu chce odpovědět, ale její hlas přehluší zvuk přijíždějícího metra.
Nastoupí si do metra a posadí se na jediné volné místo, kterého je v metru nedostatek. Yesung se však dál dožaduje odpovědi, kterou mu Kame nějak nechce podat.
"Prostě tahle písnička je naše srdeční záležitost, stačí?" vysvětluje Markét.
"Asi jo," kývne Sungie.
"Nechceš si sednout SungMine?" zeptá se Markét, SungMin jen zamítavě zakroutí hlavou.
"Dobře," sklopí Markét smutně oči.
Kame se snažila pořád zprovoznit mobil, jelikož pořád nějak stávkoval a vytáčel číslo jejího otce. Opět zazvonil telefon. "Proč pořád voláš?" ...Byla ticho. "Halo?" Ticho. "Hn." Položil to.
Vypnula telefon a nechala ho se povalovat na dně své želvičkovské tašky (I want * *) "Za moment vystupujeme." Usmála se Markét a začala se zvedat. Metro samozřejmě nečekalo, že se někdo začne zvedat a Markét padla na Sungmina, který ji pohotově zachytil.
"Kumawo," poděkovala Markét SungMinovi a vděčně jej políbila na tvář, hned potom rozpačitě zčervenala.
"Tak pojďte," postrčila je Kame ven. Všichni vyšli do patra, kde bylo nádraží a Markét hned pokukovala po tabuli s příjezdy vlaků, ale to už nebylo potřeba, protože Lenny mířila ke skupince a zběsile mávala.
Na chvíli se zarazila, když vedle Kame a Markét uviděla Sungmina a YeSunga, ale když viděla, že to vážně není žádný přelud, vyrazila opět k holkám. Objaly se, seznámila se s kluky a všichni společně se vydali zase zpátky na Václavák. "Neboj, Lenny, přijel ti i Siwon." Zasmála se Kame a nevšímala si divných pohledů od kluků, kteří v naší češtině rozuměli jen "Lenny" a "Siwon".
"Co má být se Shiwonem?" zeptá se nechápavě YeSung.
"Eh... no nic s ním není," začne se vykrucovat Markét.
"Tak proč ho Kame zmiňovala?" nenechá to být YeSung.
"Kame je strašný debil." prohlásila Kame s úsměvem a popošla trochu dopředu, aby udusila svůj smích.
"Kame strašně moc kecá." Prohlásila Markét zamyšleně. "Ale jen někdy...Vždycky, když to nikdo nečeká."
"Ale co se Shiwonem?"
"No co s ním...." neví Kame, jak by se z toho vykecala.
"Je to tajemství," zachrání situaci Markét a spiklenecky si přitiskne ukazováček na rty.
Yesung si trucovně založí ruce na hrudi a zastaví se. Sungmin se začne smát výrazu, který má Yesung ve tváři. A ten, jelikož se nacházeli poblíž kašny, tam milého Sungmina strčil.
"Tobě přijde vtipný tvůj hyung?" Kame, Markét a Lenny se smíchy skoro válejí na zemi. "Magoři."
"Ježiš oppa seš trapnej," setře Sungieho Markét a přiskočí SungMinovi na pomoc. Podaří se jí ho vytáhnout z kašny.
"Jsi v pořádku?" zeptá se Nieho Markét starostlivě.
Kame se však dál směje. Až i ona zahučí do kašny. A Lenny už z toho vážně nemůže. "Kame, ty magore" Zahořekuje Markét, ale stará se dál o Sungmina. A tak si Kame sedí ve fontánce a přemýšlí, proč tam nežijou vodní želvičky.
YeSung se do kašny natáhne pro Kame a vezme ji do náruče, potom ji postaví na zem.
"Vy jste ale inteligenti," otituluje YeSunga, SungMina a Kame Markét a nevěřícně přitom zakroutí hlavou.
"Snad uschnete cestou," podotkne Lenny. Znovu se vydají na cestu a po několika minutách dojdou na Václavák, kde na ně čekají ostatní.
"Co jste dělali?" zeptá se vyjeveně LeeTeuk, když uvidí SungMina a Kame, z kterých ještě pořád kape voda. Zbytek se snaží potlačit smích, ale za chvíli už se stejně všichni smějí naplno.
"Počítala jsem želvičky v kašně." Zazubí se Kame a dál ždíme oblečení, které na ní visí. Leeteuk se sveze na zem v křečích smíchu.
"Vy jste magoři." Vykulí na ně oči Angie a Kyas přikyvuje. Kame se zvedne a začne tančit Sorry Sorry. Klucí na ní vyjeveně hledí a přemýšlejí, zda jí nějak nehráblo. Po chvilce se k ní přidává i Eunhyuk a ostatní zpívají.
Markét, Kyas, Angie a Lenny na to koukají trochu zmateně, ale po chvíli se přidají ke Kame. Zpívají a tančí společně se Super Junior Sorry sorry a dělají tak užaslým lidem na Václaváku výjimečné performance. Na konci písničky pětice holek spojí ruce a společně zanotují "Hana, dul, set SaiJu FIGHTING".
"SaiJu?" Zamyšleně na ně pohlédne KangIn, kterého si děvčata zatím neměly šanci všimnou, jelikož celou dobu stál vzadu. "Co to je?"
Slova se ujala Markét. "SaiJu je naše hudební skupina, jako vy jste Super Junior."
"Oh, takže debut?" Donghae se na ně zazubil. "Kdy to chystáte vybalit děvčata?"
"...no, nejspíš až Kame odmaturuje. A připojí se k nám v Seoulu."  pokrčila rameny Kyas.
"Vy chcete debutovat v Koreji?" podiví se HanKyung.
"Rády bychom," ozve se Markét jako leader skupiny.
"Kdo je Váš leader?" zeptá se LeeTeuk.
"Ona," každá z holek ukáže na nějakou jinou.
"Markét." Prohlásí Kame rozhodně. "Ona je náš leader." Leeteuk jí podá ruku.
"Můžu ti poradit pár fíglů, jak vyzrát na ostatní členy, ono se to hodnekrát bude hodit." Ostatním členům začalo tikat oko, a proto se Leeteuk radši zase stáhnul.
"Budu moc ráda, když mě poučíš, ale teď se asi vidíme naposled ne?" zmateně se Markét rozhlédne po ostatních.
"Nejdete na koncert?" pohlédne Kibum na holky nechápavě.
"Ale jo, ale asi už potom nebudeme mít příležitost si s Vámi promluvit," namítne plačtivě Angie.
"VIP?" Prohodí Siwon k ostatním, kteří souhlasně pokývají hlavou.
"VIP?" Nechápou děvčata, ale každá do ruky dostane jednu VIP kartu. "Ahaaa."
"Takže po koncertě?" Děvčata přikývnou a kluci se omluví s tím, že musí do hotelu, připravit se na večer a Sungmin se musí převlíct.
To be continued~


Naposledy upravil Kame dne Sat Mar 19, 2011 10:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~ Empty Re: [NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~

Příspěvek  ...Lenny... Mon Apr 05, 2010 10:45 pm

Děvčata, já z vás fakt nemůžu xDD vy dvě píšete dohromady úplně super xDD
A to už je úplný konec? :009:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~ Empty Re: [NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~

Příspěvek  Mily Mon Apr 05, 2010 11:22 pm

to bych chtěla vidět :29: , pár českých prdlých holek a 13? asiatů tancuje na Václaváku :2374:
jako fakt jsem se pobavila, já chcu taky na koncert :007: a je tam i Kangin mýval :052:
už se těším na pokráčko, jsem zvědavá co dál jim provedete :057:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~ Empty Re: [NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~

Příspěvek  Shimi Tue Apr 06, 2010 11:38 am

Pane bože ja už nemužu *valí se na zemi* :lol: :lol: :lol: :lol:
Shimi
Shimi
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~ Empty Re: [NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~

Příspěvek  LucinQa Tue Apr 06, 2010 5:20 pm

jezizi :005: to by bylo krásný potkat je v Praze kdybych zrovna byla u sestrenky a oni zrovna přijely do prahy :heart: ale nejlepsi bylo to s tou kašnou winner a HeeChul tam nahodou nebyl ??? :i love: :01: ale jinka povedlo se ti to ;)
LucinQa
LucinQa
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~ Empty Re: [NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~

Příspěvek  Katty Tue Apr 06, 2010 5:28 pm

:057: :057: moc krásný - bejt to tak pravda co?? :( snad, někdy, možná :045:
moc pěkný holky!!! :55:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~ Empty Re: [NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~

Příspěvek  Markét Tue Apr 06, 2010 7:10 pm

Nějak jsme se musely vyřádit po tom stresu s Kibumem xDD Ale jinak SaiJu fakt existuje, je to název naší zatím "neexistující" hudební skupiny xDD Přikládám obrázek, jak si jednou představuju naše logo, ale berte to, prosím, s rezervou... ^^
[You must be registered and logged in to see this image.]
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~ Empty Re: [NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~

Příspěvek  Sanghee Sun Aug 22, 2010 5:50 pm

Skvělá povídka. Kamsahamnida všem. Je to radost číst :057:
Sanghee
Sanghee
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.k-popmusic.bloger.cz

Návrat nahoru Goto down

[NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~ Empty Re: [NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~

Příspěvek  Piggie Sat Apr 09, 2011 11:58 pm

proč jsem ve všech fikcích za magora? :007: xD
né sranda :D hele holky, kdy plánujete pokráčko? :hea: :jmo:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~ Empty Re: [NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~

Příspěvek  Markét Sun Apr 10, 2011 12:22 pm

Hehe, tak jsem si tuhle povídku četla zase po x letech a válela jsem se tu smíchy.... Chtělo by to to dopsat, ale to bychom se musely s Kamie někdy sejít třeba na skype ... :DDD Uvidíme.... :D
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~ Empty Re: [NEDOKONČENÁ]Super Junior in Prague~

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru