Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super Junior Bonamana to K-Chart win on Music Bank

5 posters

Goto down

Super Junior Bonamana to K-Chart win on Music Bank Empty Super Junior Bonamana to K-Chart win on Music Bank

Příspěvek  Markét Sat May 22, 2010 11:29 am

A ještě sem přihazuju jednu novinku, no můžu říct, že při překladu jsem se slušně zapotila, ale myslím, že jsem to jaksi taksi zvládla... Chtěla bych Vás zároveň poprosit, hoďte sem někdo nějaká videjka, ptže já to neumím a jsou dobrá ... Kamsahamnida... ♥ P.S. Když jsem si pouštěla Bonamanu z Music bank, tak se mě mamka ptala, jestli vůbec ještě poslouchám něco jinýho a moje odpověď byla, že NE ^^ Moje srdce bije kpopem xDD No a docela závidím jedné své kamarádce z Koreji, která dneska (myslím, že říkala, že to je dneska), jde na Dream koncert *.*

Super Junior Bonamana to K-Chart win on Music Bank

[You must be registered and logged in to see this image.]

Super Junior předvedli dnes svůj nový hit track Bonamana v Music bank. Přestože jej nepodpořili svým již představeným trackem Boom Boom, jejich výkon byl stále ještě více než uspokojivý pro fanoušky. Poslechněte si ty výkřiky, když Kyuhyun začne zpívat!

Bylo jen otázkou času, než ELF ovlivní Super Junior k dalším úžasným výkonům a *Choi Siwon se vrátí zpět z pohotovosti kvůli problému se svými slinnými žlázámi* a zároveň jejich skotačení kvůli vítězství v K-Chart, protože tak oslavili svůj návrat po dlouhé nepřítomnosti. Super Junior získali 14k + bodů, což bylo více než dvojnásobek toho, co měl Kim C, který tak znovu prohrál s touto populární skupinou. Gratulujeme jim!

*inflammed salivary gland - by měl být zánět slinných žláz, snad je to přeloženo správně, ptže v lékařských termínech se fakt nevyznám*

Translated by: Markét
Cr: allkpop.com
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior Bonamana to K-Chart win on Music Bank Empty Re: Super Junior Bonamana to K-Chart win on Music Bank

Příspěvek  Mily Sat May 22, 2010 12:14 pm

vyděla jsem jejich vystoupení a je to čím dál tím lepší :10: a konečně ma Heechul vlasy z očí
Siwon má 'slintavku?' , nevím co to je za nemoc, ale doufám, že bude brzo v pořádku :13:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior Bonamana to K-Chart win on Music Bank Empty Re: Super Junior Bonamana to K-Chart win on Music Bank

Příspěvek  Markét Sat May 22, 2010 12:27 pm

spíš předpokládám, že mu vypověděly hlasivky a musí chodit na ORL nebo tak něco... xDD podle mě spíš potřebuje takový Ty obstřiky nebo jak se tomu říká xDD
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior Bonamana to K-Chart win on Music Bank Empty Re: Super Junior Bonamana to K-Chart win on Music Bank

Příspěvek  LucinQa Sun May 23, 2010 12:27 am

hedh HeeChul ma co říkat mame tak nastejno hustý vlasy xDD . SiWon och chudak doufam ze to nebude zly :009:
LucinQa
LucinQa
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior Bonamana to K-Chart win on Music Bank Empty Re: Super Junior Bonamana to K-Chart win on Music Bank

Příspěvek  MikoLina Sun May 23, 2010 9:09 pm

Ach...
Já jsem na ně tak pyšná :4146:
Teukie vypadá fakt 'sexy' a Heechul má hustý háro! :heart:
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior Bonamana to K-Chart win on Music Bank Empty Re: Super Junior Bonamana to K-Chart win on Music Bank

Příspěvek  urevaneO_Odecko Sun Oct 17, 2010 4:37 pm

MikoLina napsal:Ach...
Já jsem na ně tak pyšná :4146:
Teukie vypadá fakt 'sexy' a Heechul má hustý háro! :heart:

hah ten účes heechul jezis a to čo ma na krku leeteuk to je fakt uzastne :DD :heart:
urevaneO_Odecko
urevaneO_Odecko
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior Bonamana to K-Chart win on Music Bank Empty Re: Super Junior Bonamana to K-Chart win on Music Bank

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru