Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Základní otázky

Goto down

Základní otázky Empty Základní otázky

Příspěvek  HungryGenius Mon Apr 04, 2011 7:50 pm

1ㅡJak přidávat příspěvky?
Stačí kliknout na ikonku "Post reply" pod každým zveřejněným topicem (nachází se vlevo dole pod topicem a vlevo nahoře nad topicem), napsat svou odpověď a pak kliknout na "Send".

2ㅡJak přidávat témata?
Stačí kliknout na ikonku "New topic", který se nachází vlevo nahoře nad tématy v každém fóru. Pak už jen napíšete svůj článek a kliknete na "Send". [Nezapomeňte se vždy řídit pravidly fóra a pravidly ohledně zveřejňování příspěvků!]

3ㅡJak přidávat obrázky?
kód:
[img]URL Obrázku[/img]

4ㅡJak přidávat videa?
kód:
[youtube]URL Videa[/youtube]

5ㅡCo je to Staff team?
Staff team v překladu znamená "Tým zaměstnanců". Jsou to členové fóra, kteří se starají o jeho běh, přidávají novinky, informace... Do Staff teamu patří Zakladatel [neaktivní], Administrátor, Překladatel a Sapphire Pomocník.

6ㅡCo je to PM?
PM je zkratka pro "Private message", což v překladu znamená "Soukromá zpráva". Slouží k soukromé komunikaci členů fóra, aby nemuseli nikde spamovat témata a můžou si přes ně sdělovat důvěrné informace.

7ㅡJak můžu PM poslat?
V hlavním menu pro služby fóra, které se nachází přímo pod velkým obrázkem se jménem fóra (vlevo od "Odhlášení"), kliknete na "Nemáte nové zprávy" popřípadě "Máte 1 novou zprávu" (pokud vám již nějaká přišla). Pak kliknete na "New PM", do kolonky "Uživatel" napíšete méno uživatele, kterému chcete zprávu poslat, uvedete předmět zprávy (není nutný), vaši zprávu a kliknete na "Send".

8ㅡPřečetl/a jsme si pravidla i základní otázky, ale stále něčemu nerozumím. Na koho se mám obrátit?
V této situaci se obraťte v PM na mě.

9ㅡNa fóru se nevyznám. Komu mám říct o pomoc?
V podstatě se můžete obrátit na kteréhokoliv člena Staff teamu, kromě Zakladatelky Kyuhyunnie [neaktivní], všichni vám rádi pomohou.
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru