Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[RADIO SUKIRA] 5. 1. - Když neodpovíš na SMS, HeeChul si smaže tvoje číšlo.

3 posters

Goto down

[RADIO SUKIRA] 5. 1. - Když neodpovíš na SMS, HeeChul si smaže tvoje číšlo. Empty [RADIO SUKIRA] 5. 1. - Když neodpovíš na SMS, HeeChul si smaže tvoje číšlo.

Příspěvek  MicinaCicusha Fri Jul 25, 2008 1:18 am

Eeteuk: Náš HeeChul se stále takový...

Guest: Oh, Opravdu?

Eeteuk: Když někdo neodpoví na jeho sms, smaže si číslo té osoby ze svého telefonu. Když se ho zeptáš "Proč jsi to smazal?" Odpoví "Proč se ptáš? Ty neodpovídáš na sms?"

Guest: Opravdu? Nedá si to do seznamu blokovaných, ale rovnou to smaže?

Eeteuk: Ano, rovnou to smaže.

Guest: Smaže? Orh!

Eeteuk: Když mu zavoláš zpátky, zeptá se "Kdo je to?"

Guest: To je bláznivý muž…

---------
Existují důkazy, týkající se tohoto. Nedlouho před tímto hlasovým rozhovorem HeeChul a EuiChul, dva dobří přátelé (an co casts in RR, had left msg on each other’s CY.) (Tak tady si s překladem vážně nevím rady.)

EuiChul: Můj telefon, jak se zdá, nepracuje správně ...

HeeChul: Nevadí. Kontaktoval jsem tě, ale neodpověděl jsi, tak jsem si smazal tvoje číslo... haha ^
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[RADIO SUKIRA] 5. 1. - Když neodpovíš na SMS, HeeChul si smaže tvoje číšlo. Empty Re: [RADIO SUKIRA] 5. 1. - Když neodpovíš na SMS, HeeChul si smaže tvoje číšlo.

Příspěvek  12a4h Sun Aug 17, 2008 5:13 pm

Chullie, kdybys mi napsal, tak ti stopro odpovím :Love:
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[RADIO SUKIRA] 5. 1. - Když neodpovíš na SMS, HeeChul si smaže tvoje číšlo. Empty Re: [RADIO SUKIRA] 5. 1. - Když neodpovíš na SMS, HeeChul si smaže tvoje číšlo.

Příspěvek  HungryGenius Wed Oct 01, 2008 9:33 pm

:lool: Aww tk HeeChullie je dost krutej xD ja bych mu asi neodepsala páč wěčně nemám kredit xD T.T
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[RADIO SUKIRA] 5. 1. - Když neodpovíš na SMS, HeeChul si smaže tvoje číšlo. Empty Re: [RADIO SUKIRA] 5. 1. - Když neodpovíš na SMS, HeeChul si smaže tvoje číšlo.

Příspěvek  MicinaCicusha Sun Oct 12, 2008 6:02 pm

:lol:
kyasurin napsal::lool: Aww tk HeeChullie je dost krutej xD ja bych mu asi neodepsala páč wěčně nemám kredit xD T.T
no won je jinej no :Very Mad:
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[RADIO SUKIRA] 5. 1. - Když neodpovíš na SMS, HeeChul si smaže tvoje číšlo. Empty Re: [RADIO SUKIRA] 5. 1. - Když neodpovíš na SMS, HeeChul si smaže tvoje číšlo.

Příspěvek  HungryGenius Mon Oct 13, 2008 8:20 pm

By mě zabil oO a nebawil by se se mnou xD chyo.. ještě že nema moje číslo :lool:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[RADIO SUKIRA] 5. 1. - Když neodpovíš na SMS, HeeChul si smaže tvoje číšlo. Empty Re: [RADIO SUKIRA] 5. 1. - Když neodpovíš na SMS, HeeChul si smaže tvoje číšlo.

Příspěvek  MicinaCicusha Wed Dec 24, 2008 6:48 pm

kyasurin napsal:By mě zabil oO a nebawil by se se mnou xD chyo.. ještě že nema moje číslo :lool:
no se neptej xDDD co bich ja s nim prpwedla když by xDDD se mi skusil tak zawolat xDDD :lol: :lol:
ja sem tak ejdnomu kámošowi wolala xDD on spíše bil kámoš moji kamoškyxDD bejwalej no :lol:
a skončilo to u očení u tiček tokyu xDDD a samích somarinach xDD a když mu nekdo wolá hned se ptá čio to nejsem náhodow já :Thank You:
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[RADIO SUKIRA] 5. 1. - Když neodpovíš na SMS, HeeChul si smaže tvoje číšlo. Empty Re: [RADIO SUKIRA] 5. 1. - Když neodpovíš na SMS, HeeChul si smaže tvoje číšlo.

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru