Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2. album ... a pár dodatků ...

Goto down

2. album ... a pár dodatků ... Empty 2. album ... a pár dodatků ...

Příspěvek  MicinaCicusha Fri Jul 25, 2008 1:33 am

Předmět: 2. album ... a pár dodatků ... Mon 10 Sep - 19:08

--------------------------------------------------------------------------------

Když to tak zaokrouhlím tak po 2 letech působení budou mít Suju konečně nový album! Už se docela těším ... 2 roky nic a teď ... Možná že se zas vrátím na Saju ... možná ano :P

Jinak datum alba se datuje ... ehm ... přibližně jako to měli DBSK minulej rok se třetím albem. V té době se totiž dobře boduje v hitparádách a pak se snadněji získávají ceny
SM to docela dobře vymyslela s tímhle tím. Minulý rok bodovali DBSK, letos to maj být Suju ... Už se na ně těším ... už mají i nový účesy akorát jak sem viděla fotky ze svatby jednoho z manažerů SM, všichni nosejí čepice aby předem neodhalili to tajemství (a z těch fotek vím, že mi obarvili Hankyung na blond )

No ... ale asi je tu víc fanoušků DBSK co? Takže otázka, když budou bodovat Suju, co budou DBSK ... ... jak to říct aby jste vzteky nepukly ... ehm ... je tu jakýsi drb, že letos DBSK budou převážně v Japonsku a do Koreje pro 4 album se tak rychle nevrátí ... Navíc album vyjde až v lednu což je ta nejneš´tasnější doba na vydávání alb, jelikož potom se za to ceny už nedostávají .... SM tím chce prý snížit jejich popularitu a pak je ..."rozpustit" (kdo zná historii HOT a Shinhwa chápe ... kdo ne tak ani nechtějte chápat ... )
No co ... podporovat je budu oba, takže nikoho tu rozpouštět nebudem ...
A co vy? taky se těšíte na jejich album, ale nelíbí se vám, jak s nima SM tak hnusně manipuluje? Mě teda rozhodně!!!
_________________
dalsi nazor
Já se zahenbeně přiznávám, že jsem od Suju slyšela jenom písničky z MVs, ale celý 1.album jsem neslyšela, takže nevím, co mám přesně od nich očekávat.:25:Ale těším se na to!! 2roky je strašněmoc!:dout:
Já taky LSM strašně nenávidím! Četla jsem s ním malý rozhovor a je strašně namyšlený! To jak s nimi manipuluje je fakt hrozný!
O tom drbu, že chce TVXQ rozpustit jsem už četla, ale nemyslím, že to udělá. Zaprvé jsem právě četla, že TVXQ jsou v Koreji nejoblíbenější, přestože už tam skoro rok nic nevydali.(blahopřeji ) Zadruhé, kdyby to udělal, tak ho Cassiopeia + Bigeast + statisíce ne-li milióny dalších fanoušků z celého světa ho příjdou zabít!! (počítejte se mnou:tyty:)
Nikdo nedokáže nahradit TVXQ!!(aspoň pro mě ) Mám ráda Suju, ale zpíváním se TVXQ nevyrovnají.
Doufám, že TVXQ půjdou do jiné společnosti jako Shinhwa. Myslím, že kdyby odešli ve správnou chvíli, tak by svoji slávu udrželi. Tak či onak TVXQ FIGHTING!!:kiss:

P.S. Četla jsem, že TVXQ nebo Suju mají smlouvu na 13 let??! Nevite o to něco?? Doufám, že nikdo z nich neudělal takovou hloupost!!!

13 let ... ... to by mě kleplo!!!

Ale většinou se dává 5 let ... co vím tak vlastní všichni (pokud se nemýlím) mají smlouvy na 5 let.
Sem tam to sou drby že je to nějak jinak. Například sem slyšela že DBSK mají smlouvu na 10 let!!!! Suju měli mít jen na 3 ... podle mě sou tohle většinou klepy ... ale BoA je v SM už 8 rokem a Kangta dokonce ... 12stým ...

5 let je dobrý akorát 5 let v SM ... to je hrozná doba Já bych toho LSM normálně zabila!!!
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru