Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPER SHOW 3

3 posters

Goto down

SUPER SHOW 3 Empty SUPER SHOW 3

Příspěvek  HungryGenius Sat Aug 14, 2010 6:06 pm

Asi před půl hodinou skončil první koncert z řady Super show 3.. asi všichni litujeme, že jsme tam nemohli být.. Tak vám přináším alespoň malé info, co tam dělo^^ (pokud někdo z vás followuje SC na twitteru, tak ví, o co go^^)

[You must be registered and logged in to see this image.]

>>foto těsně před začátkem SS3^^ .. Leeteuk je ostříhaný zpátky na doby Sorry Sorry, Sungmin se mi taky zdá šmiknutej oO a Donghae.. to je prostě hrůza TT (nevím, jestli to vypadá, že si to stříhal sám oO nebo se mám sbalit a chladnokrevně zavraždit jeho kadeřníka :008: )

Na SS2, jak mnozí víme, vystupovali SuJu jako zvířata. Na SS3 vystupovali jako zelenina :D:D

Ryeowook - Rajče
Kyuhyun a Heechul - Chilli papričky
Shindong - Houba
Sungmin - Dýně
Siwon - Mrkev
Leeteuk - zelí
Donghae - cibule
Eunhyuk - fazolový lusk
Yesung - brokolice

Kompletní seznam písniček najdete ve spoileru ↓↓
Spoiler:

SS3 by se dala také nazvat jako "striptýzová" jelikož Donghae, Eunhyuk, Sungmin, Siwon, Heechul, Ryeowook a dokonce i Kyuhyun odhalili své těla. Bohužel na tom Kyuhyunově byly vidět jizvy, které na jeho těle zanechala zlá autonehoda.
Shindong pro změnu ukázal jen své tetování na paži.^^

V představení SJ-T Kangina zastupoval Donghae. Dalšími chybějícím členem byl Hangeng, jehož fotku projektovali na plátně. Avšak příjemným překvapením byl Kibum, který zaujímal své místo ve V.I.P sekci (a podle všeho ztloustnul ><)
Mnoho ELF si také kvůli chybějícím členů pobrečelo.. všichni chceme zpátky naši třináctku!

Ale tady už jsou nějaké fotky^^ ↓↓
[center][You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:

A jako bonus tu mám i první fancam^^ [You must be registered and logged in to see this link.]

Brzy přidám další věci ohledně SuShow3 :P

Cr: WorldWideELF; SJreceivesLove; whiteuk & DonghaeBiased on twitter; uploaded pics on tinypic by TheKyas
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

SUPER SHOW 3 Empty Re: SUPER SHOW 3

Příspěvek  Konichiwka Sat Aug 14, 2010 6:16 pm

haha ten striptiz,fakt lutujem ze som ho zmeskalaT T,haha ale urcite sa najdu fankami kde to bude:)tak sa modlim aby boli v HD kvaliteXDuz teraz mi tecu sliny,to sala sa mi zda stale dakasi prazdna,neviem tie DBSK koncerty sa mi fakt zdaju plnsie,mozno ked uvidim viac videii:)a ta zelenina,je dalsia vec co chcem vidietXDa dakujem za vsteky info co si posielala aj na twitter ,ale aj sem,inac by som zase nic nevdelaT T
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

SUPER SHOW 3 Empty Re: SUPER SHOW 3

Příspěvek  HungryGenius Sat Aug 14, 2010 8:51 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Lady HeeHee

Cr: whiteuk at twitter
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

SUPER SHOW 3 Empty Re: SUPER SHOW 3

Příspěvek  Konichiwka Sat Aug 14, 2010 8:59 pm

teraz som citala ze aj changmin bol na super show 3:)ach jaj teraz lutujem este viac ze som tam nebolaT T
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

SUPER SHOW 3 Empty Re: SUPER SHOW 3

Příspěvek  Piggie Tue Aug 17, 2010 11:58 pm

mohli SS3 udělat celosvětovou a přijet i do Evropy ._.
nejlíp sem do ČR :D
btw. miluju Lejdy HíHí ♥
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

SUPER SHOW 3 Empty Re: SUPER SHOW 3

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru