Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SuJu a jejich účesy

Goto down

SuJu a jejich účesy Empty SuJu a jejich účesy

Příspěvek  MicinaCicusha Fri Jul 25, 2008 2:02 am

No jo, Super Junior a jejich účesy ... to je hodně dlouhý téma Popravdě ... je tu pár bodů, kterých jsem si všimla

Např. Kibum, Shiwon, Ryeowook, Kyuhyun se ještě nenechali obarvit!!! Vůbec! Přijde mi to, že "kazí" partu Vemte si kolik barev měl na hlavě Heechul, jakou barvu měl třeba Sungmin (myslím jak blond, tak i tu křiklavě růžovou). Ale na druhou stranu si myslím, že by jim to jako odbarveným moc neslušelo ...

Např, mě se děsně líbil Hankyung, když byl na zrzka a nebo jak měl následně takovou tu hnědou (prej zbytek po peroxidu), jemu to tak slušelo ... ale s tou černou to není špatný

Jaké účesy se líbili vám a jaké jsou vaše postřehy?
_____________________________________________________
Myslím že si zapomněla zmínit že ne všechna obarvení v tomto případě byla doprovolná....

Jinak Hankyung to v U fakt slušelo, ale musím se přiznat že ze začátku se my nelíbilo jak měl celou hlavu na oranžovo ... připadalo mi to takový divný ale pak se mi to začalo hodně líbit a uvědomila sem si že je to příšerně roztomilý... :oops: a stejné to bylo i z peroxid blond HeeChl a jeho účesem stylu "sluníčko" to vypadalo nádherně...i ten účes DongHea se my začal líbit taky až po čase....

Taky se my moc líbil účes Leeteuk při Miracle...
_____________________________________________
Jo takže až se pořádně kouknu a zapamatuju si kdo má na hlavě super vlasy tak napíšu
____________________________________
ŠOK!!! Kdo viděl MV Happiness tak ví, o čem mluvím ... Ryeo Wook se nám obarvil na blond
___________________________________________________________________________________
Mně se líbí Heechulova červená paruka s ohonem vzádu, Leeteuk měl jistou dobu taky ohon , kam ho dal ?
Eunhyuk se mi líbí v černý Jinak v klipu Twins , tam se mi líbil celej Takový ty blondatý , no otázka , měl červenou hlavu ? Jako zrzek se mi vybaví nejvíc. Sungmin ted nemám po ruce pix , ale má tam tmavě červenou a pod tim černou u ofiny , delší vlasy ... Jinak Kyu s tou blond docela šik , ale já prostě preferuju černou barvu - u všech ? Asi Yo .......
____________________________________________________

Mě se nejvíc heechul líbí černý třeba jako má v happiness ale kyuhyun s peroxidem teda vypada... mno zajimavě vlastně asi fakt na všech se mi nejvíc líbí černy vlasy nebo hnědy ale na hankyungovi se mi líbí ta zrzava vypada fakt božsky a na leeteukovi se mi líbil ten ohon jak má v don't don... užasny
__________________________________________________________________

***** moyeey maličkosti sa páči wlasky u Hankyunga no proste on má wšade dobré slasi Sungi ten prost ewj keby bol do lisa aj tak by bol fešní takže taký supeer ... aa TeeTeuk no samozrejme inač KangIn je moje slničko tkže wlasky sú supeer
_______________________________________________
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru