Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak jste se dozvěděli o Suju?

2 posters

Goto down

Jak jste se dozvěděli o Suju? Empty Jak jste se dozvěděli o Suju?

Příspěvek  MicinaCicusha Fri Jul 25, 2008 2:23 am

tak ja som sa o nich dozwedela cez korejsku tanečnú chlansku skupinu TVXQ známu aj pod menami Toohoshinki a DongBangShinKi.. dlho som si nechcela okrem TVXQ pripustiť žiadné iné skupiny a už wôbec nie SuperJunior pretože w tom čase mi pripadali tak, ako keby kradli sláwu DBSK ae stačilo jediníkrát počuť song MIRACLE a niečo sa wo mne zlomilo a terash ich mám tiež weľmi rada :( asi nikdy ich nebudem mať rada ako TVXQ lebo oni su u mňa číslo jedna :What a Face: ae obdiwujem oboje skupiny ste skwely :Thank You:
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Suju? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Suju?

Příspěvek  Verča Veselá Mon Mar 01, 2010 1:30 pm

Ohledně toho jak jsem našla SUJU je to asi tak,že jsem se dívala na YooChunovo drama Finding Lost Time (nějak takhle) a hrál tam i SungMin. Tak jsem si o něm něco našla,potom jsem zjistila,že patří do skupiny jménem Suju,ale nějak mě to nebralo,tak jsem to nechala bejt. :009:
Po nějaký době jsem našla jednu písničku a poslechla jsem a navíc moje první písnička od nich byla Full of Happiness,fakt se mi líbil ten kluk na začátku a pak jsem zjistila,že je to Sungmin a toho jsem přeci už znala z toho drama s TVXQ!! :005:
Od tý doby je poslouchám normálně ^^ ... sice jsou TVXQ moje číslo jedna,ale Super Junior jsou někdo kdo mě taky moc zaujal ^^
MOje nej písničky: Super Girl, Sorry Sorry, don´t don, Marry U
Verča Veselá
Verča Veselá
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru