Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YeSung v Česku??? Oo

+5
P-cess
demonkakoko
12a4h
Dexterka
MicinaCicusha
9 posters

Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  MicinaCicusha Fri Jul 25, 2008 2:29 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Holky... Ví někdo, že byl Sungie v Česku...? Oo Nebo to má jako dárek od JaeJoong...? Oo Protoře Hero si kupoval stejnou, ale růžovou...
:25:
____________________ tákže dámy nestresowat Úsměv YeSung w česku určite nebol takže ste ho nepremeškali :lool: to prawdepodobne zdedil šiltofQu len po JaeJoongowi ked bol aj s celou skupinou DBSK w roku 2006 w prahe má taku istú ta YeSungowi dal čiernú Úsměv
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty Re: YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  Dexterka Wed Aug 13, 2008 2:07 pm

OMg já už málem dostala záchvat že tu byl :004: to se mi ulevilo že ji JEN dostal :005:
Dexterka
Dexterka
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.asianworld.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty Re: YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  12a4h Sun Aug 17, 2008 6:45 pm

Fuj...sem se lekla :lool: Ale já myslela, že Hero nemá Yesunga moc rád, tak proč by mu dával dárešek? Nebo se pletu? :Suspect:
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty Re: YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  MicinaCicusha Mon Aug 18, 2008 2:13 am

12a4h napsal:Fuj...sem se lekla :lool: Ale já myslela, že Hero nemá Yesunga moc rád, tak proč by mu dával dárešek? Nebo se pletu? :Suspect:
no tak dámy newím jak to bilo presne ja u toho nebila xP a keby aj bila bich s nim nneco skusila :lol: ae každopádne zatial wiem iba o tomto jednom rozumnom wyswetleni je totizto welka neprawdepodobnost aby ju mal od niekoho ineho :lool: no newím myslíte si co chcete pokial sa nezisti prawda ostawa to takto tak tíško :lol:
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty Re: YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  Dexterka Mon Aug 25, 2008 12:59 pm

Když jsme tak u toho SuJu a DBSK se asi moc rádi nemaj co ? To je jen otázka pže sem to slyšela u několika lidí tak už newim a ptám se Úsměv
Dexterka
Dexterka
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.asianworld.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty Re: YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  demonkakoko Mon Aug 25, 2008 1:43 pm

Dexterka napsal:Když jsme tak u toho SuJu a DBSK se asi moc rádi nemaj co ? To je jen otázka pže sem to slyšela u několika lidí tak už newim a ptám se Úsměv

Tak to já si to myslim přesně naopak...Vzheldem k tomu, že je mezi SuJu a DBSK hodně lidí, kteří se znali už jako mladí a kamarádili se...Já myslim, že zrovna tyhle dvě skupiny se docela můžou...Ale ruku do ohně bych za to asi taky nedala, jen si to myslím... :Vykricnik: :Suspect:
demonkakoko
demonkakoko
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty Re: YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  MicinaCicusha Tue Aug 26, 2008 2:57 pm

demonkakoko napsal:
Dexterka napsal:Když jsme tak u toho SuJu a DBSK se asi moc rádi nemaj co ? To je jen otázka pže sem to slyšela u několika lidí tak už newim a ptám se Úsměv

Tak to já si to myslim přesně naopak...Vzheldem k tomu, že je mezi SuJu a DBSK hodně lidí, kteří se znali už jako mladí a kamarádili se...Já myslim, že zrovna tyhle dvě skupiny se docela můžou...Ale ruku do ohně bych za to asi taky nedala, jen si to myslím... :Vykricnik: :Suspect:

no ja si myslím xDD že když de o penízky slawu a tak xDD tak i prátele nepomúžou :lol:
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty Re: YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  12a4h Wed Aug 27, 2008 10:21 pm

MicinaCicusha napsal:
demonkakoko napsal:
Dexterka napsal:Když jsme tak u toho SuJu a DBSK se asi moc rádi nemaj co ? To je jen otázka pže sem to slyšela u několika lidí tak už newim a ptám se Úsměv

Tak to já si to myslim přesně naopak...Vzheldem k tomu, že je mezi SuJu a DBSK hodně lidí, kteří se znali už jako mladí a kamarádili se...Já myslim, že zrovna tyhle dvě skupiny se docela můžou...Ale ruku do ohně bych za to asi taky nedala, jen si to myslím... :Vykricnik: :Suspect:

no ja si myslím xDD že když de o penízky slawu a tak xDD tak i prátele nepomúžou :lol:

Hix..to si fakt myslíte? :( Já si myslím...ne, já věřím, že Suju a DBSK jsou velmi dobří přátelé. Sice jsou mezi nimi i tací, kteří se moc nemusej, ale nepanuje mezi nima nepřátelství...doufám Úsměv
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty Re: YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  Anonymní Mon Sep 01, 2008 11:52 pm

Super Junior a DBSK sú výborní kamaráti...a ja by som za to dala aj tú ruku do ohňa kľudne...
Napríklad EunHyuk a JunSu sa poznajú už od základnej školy kde spolu chodili a doteraz sú najnajlepší kamaráti...áno,najlepší JunSuho kamarát nie je ani YooChun,ani YunHo,ani nikto iný...ale Hyukie Úsměv HyukSu ♥
Takisto YeSung a Han Geng chvíľu bývali s JaeJoongom...Takže YeSung a JaeJoong sú výborní kamaráti(ale nemyslím si,že mu dal tú šiltovku...hehe)

[You must be registered and logged in to see this image.]

to sú iba dva dôkazy...zdá sa vám,že sa nemajú radi?Úsměv

A okrem toho aj tak sú v jednej spoločnosti...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty Re: YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  12a4h Wed Sep 03, 2008 7:52 pm

Black_wind napsal:Super Junior a DBSK sú výborní kamaráti...a ja by som za to dala aj tú ruku do ohňa kľudne...
Napríklad EunHyuk a JunSu sa poznajú už od základnej školy kde spolu chodili a doteraz sú najnajlepší kamaráti...áno,najlepší JunSuho kamarát nie je ani YooChun,ani YunHo,ani nikto iný...ale Hyukie Úsměv HyukSu ♥
Takisto YeSung a Han Geng chvíľu bývali s JaeJoongom...Takže YeSung a JaeJoong sú výborní kamaráti(ale nemyslím si,že mu dal tú šiltovku...hehe)

[You must be registered and logged in to see this image.]

to sú iba dva dôkazy...zdá sa vám,že sa nemajú radi?Úsměv

A okrem toho aj tak sú v jednej spoločnosti...

Počkej...takže Yesung a Jaejoongie sou dobří kámoši :010: já myslela že jae ho moc nemusí :004: říkal to v nějakým rádiu...asi si dělal srandu xD Tak nic... :005:
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty Re: YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  Anonymní Sat Sep 06, 2008 11:49 pm

Ach,ja viem čo myslíš... Úsměv
áno...robil si srandu...

[You must be registered and logged in to see this image.]
To je YeSung,JaeJoong a jeho adoptívna mama a YunHo(samozrejme:D)

[You must be registered and logged in to see this image.]

EDIT:PREČO NEFUNGUJE VKLADANIE OBRÁZKOV? :(

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty Re: YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  P-cess Wed Jan 07, 2009 9:13 pm

zjuuuu to je cute Úsměv ale Donghae (jesli tj Hae xD) vypada fakt..zajimava pozice xDD ale Sungmin je mimiiii xD
P-cess
P-cess
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty Re: YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  Juju Wed Jul 22, 2009 1:24 pm

aaaaa takový leky mi nedělej sem to málem nepřežila :007: .. Já sem ale v sedmím nebi i z toho že má tu čepici na hlavě aaaaaaaaa :005: .. A já si myslím že Suju a DBSK jsou dobří kamarádi to by přece na netu nebylo tolik fotek jak jsou spolu, smějou se, objímajse atd.. :Suspect:
Juju
Juju
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty Re: YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  MicinaCicusha Sat Aug 22, 2009 7:12 pm

P-cess napsal:zjuuuu to je cute Úsměv ale Donghae (jesli tj Hae xD) vypada fakt..zajimava pozice xDD ale Sungmin je mimiiii xD
a to neni ChangMin z TVXQ? :53:
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty Re: YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  Silver Sky Sat Oct 10, 2009 1:22 am

Ale hlavní je to, že je v té kšiltovce krásný.. :heart:
Silver Sky
Silver Sky
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty Re: YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  MikoLina Wed Mar 24, 2010 3:18 pm

OMG :010: Já myslela,že se bodnu,jakmile jsem si přečetla celý článek a nějaké komentáře. Takže vpohodě,nic jsem nepromeškala. :004: Ale jo.. Vlastně jsem promeškala DBSK,když tu natáčeli videoklip. Bože,já sebe tak nenávidím. :024:
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty Re: YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  anicka.sro Wed Jul 14, 2010 12:36 am

Jééééééééé :heart: Ještě by byla paráda kdyby o naší zemi něco věděli :55: sakriš musíme to zařídit :057:
anicka.sro
anicka.sro
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

YeSung v Česku??? Oo Empty Re: YeSung v Česku??? Oo

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru