Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosím pomoc TT_TT

3 posters

Goto down

Prosím pomoc TT_TT Empty Prosím pomoc TT_TT

Příspěvek  Shikii-chan Sun May 15, 2011 8:44 pm

taaaak ahoj :003: nevedela som kam to dať tak to píšem sem...chcela by som sa spýtať či niekdo z vás neviete kde si mám stiahnuť Super Junior Super Show 3 ....lebo 1 a 2-hú super show už mám a snažila som sa nájsť aj 3-tiu ale marne :008: hladala som to asi 2 hodiny ale potom som musela ísť už spať a ja to stále neviem nikde nájsť :024: :043: tak vás prosím keď niekdo vie kde by som to mohla zohnať prosím povedzte mi to ..som už mierne zúfala :045: :024: :008: :beu: :aeb: :yyy: :hjg: taaaaaak ďakujeeeeem :006:
Shikii-chan
Shikii-chan
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Prosím pomoc TT_TT Empty Re: Prosím pomoc TT_TT

Příspěvek  HungryGenius Mon May 16, 2011 6:48 pm

Třetí SuShow ještě ani nevyšla :056:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Prosím pomoc TT_TT Empty Re: Prosím pomoc TT_TT

Příspěvek  Shikii-chan Mon May 16, 2011 10:39 pm

Lalala☆mola~ napsal:Třetí SuShow ještě ani nevyšla :056:

no ja len že som myslela že už je pretože vydela som nejaké časti z toho čo tam fanúšikovia dávali a dúfala som že to už je ...noooo tak nič :008: ale aj tak díky :099: a nevieš náhodou kedy to má výjsť? :bba:
Shikii-chan
Shikii-chan
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Prosím pomoc TT_TT Empty Re: Prosím pomoc TT_TT

Příspěvek  HungryGenius Mon May 16, 2011 11:03 pm

No to, co zatím je, jsou jen fancamy ^^ A nepředpokládám, že by to mělo vyjít nějak v brzké době, když i SuShow2 vyšla až skoro po roce :009: Ale tak uvidíme, třeba nás nějak mile překvapí :056:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Prosím pomoc TT_TT Empty Re: Prosím pomoc TT_TT

Příspěvek  Shikii-chan Tue May 17, 2011 8:53 am

Lalala☆mola~ napsal:No to, co zatím je, jsou jen fancamy ^^ A nepředpokládám, že by to mělo vyjít nějak v brzké době, když i SuShow2 vyšla až skoro po roce :009: Ale tak uvidíme, třeba nás nějak mile překvapí :056:

okej no tak :099: díky aj keď dúfam že to bude skôr lebo čakať na to rok bude utrpenie :008: :024: :hhh:
Shikii-chan
Shikii-chan
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Prosím pomoc TT_TT Empty Re: Prosím pomoc TT_TT

Příspěvek  Piggie Tue May 17, 2011 10:28 pm

Co já vím tak zatím vyšlo jen pár klipů z Super Show 3 z Japonska :3 :jmo: mám je stažené tak mi kdyžtak napiš do zpráv mail nebo něco a klidně ti je pošlu :D už nevím okaď jsem to stahovala >_<
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Prosím pomoc TT_TT Empty Re: Prosím pomoc TT_TT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru