Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super Junior, vaši rodiče a okolí

+13
Elion
formulka
Nessi
Koaro
Konichiwka
veronika-veve
MikoLina
Markét
Juju
12a4h
MicinaCicusha
Mily
HungryGenius
17 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  HungryGenius Sat Mar 14, 2009 11:19 pm

K věci.. Zajímalo by mě, jak se na Super Junior, které máme všichni tak rádi Úsměv dívaj vaši rodiče popřípadě lidi ve vašem okolí jako například přátelé a spolužáci.
U mě je to teda docela dost bídný :( Kdykoli si tu něco takvého pustím nahlas slyším: už zase ti ťamaní? (většinou od taty oO) ... taky jim občas nadává do ehm šikmookých buze*antů a podobně oO a tohle mě docela zaráží oO Můj tatík poslouchá třeba Michaela Jacksona a taky se mu nepředhazuju že se rozpadá a že tam někde ve stodolách zneužíval malý děti oO někdy si ale říkám, že by si na to už po tom roce mohli zvyknou.. no až se dozví že jsem si obědnala DVD super show tak mě asi vynesou v zubech :lool: SuJu mi ale za to stojí ^^
Co se týče školy.. na základce jsem se střetávala s hoodně velkou vlnou nadávek atd.. Dalo se to ale přežít ^^ tam jsem prostě nahodila ignorejšn x) na střední už to tak hrozný není xD to všichni čuměli když jsem jim řekla co poslouchám pár lidí to považovalo za "hustý" nebo "drsný" či "krutý" xD pak se do toho už ale víc nešťouralo :Suspect:
A nakonec místo ve kterém bydlím. Tady každej poslouchá Hip-Hop a Rnb a myslej si bůh ví jak nejsou drsný o.O xD občas slyším nějaký posměchy od nich když se mě ohledně asian music na něco zeptají a já se jim to snažim vysvětlit.. oO ale taky se to dá přežít :Suspect: Takže když se tady někdo baví o hudbě typu hip-hop já jsem většinou mimo mísu :Suspect: né že by mi to nějak vadilo jo.. jen dycky stojím a čučím jako hňup xD a furt: ty tu skupinu neznáš? xO atp xD Jsem tu prostě maximální exot a ještě ke všemu mi přišili nálepku EMO .. ani nevím kde tohle nabrali x__X
Tak lidi pište .. ráda bych věděla jak jste na tom vy ^^
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  Mily Sat Mar 14, 2009 11:40 pm

tak tady u nás na vesnici to jsou bud dechovky nebo hudba stylu tuc tuc tuc :( , jinak mamka už ze mě nemůže, ale nijak moc nenadává v práci na mě koukaj jak na blázna, když jsem přišla celá štastná a řekla jsem, že se mi podařilo stáhnout album dbsk (kdo to je?), už si na mě ale zvykly
už se těším až bude teplo tak vytáhnu cdpřehrávač ven a pustím si při práci kattun, dbsk, suju atd, at všichni slyší co to je pořádná hudba :Tu Mas:
jinak když jdu se psem na procházku, vezmu si mp3 a myslím, že kdyby mě někdo slyšel a viděl(což naštěstí ne), tak mě odvezou rovnou do bohnic a to mi je už 27 :Very Happy:

hele ty sis objednala dvd super show? jak a kde já chci taky!!!!
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  HungryGenius Sun Mar 15, 2009 12:00 am

No jo xD my to prostě nemáme moc lehký :( takový outsideři xD češi co milujou korejce.. jinak to prostě snad ani být nemůže Oo

DVD jsem si obědnala na yesasia.com Úsměv a už teď se na rodiče psychicky připravuju :D
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  MicinaCicusha Sun Mar 15, 2009 12:58 am

no tak co se tíče celkowe asian music xDDD když sem objewila DBSK tak niko newdel odkud jsou xDD ae asi po 3dni máma slišela prwníkrat Hi ya ya Úsměv a wona se zabouxla :lol: hned mi rekla nech to pustim hlasneji že toe moc dobra písnička Úsměv od do ted ji má na zwonení do mobilu :lool: a co se tíče SuJu ty taky zná xD ae bere to jak celek w tom čo poslochám Úsměv ae od TVXQ se ji líbi proste moc písni a to pred tím jak spoznala Hi ya ya rekla že sou to určite čínané xD a že sou buzeranti xDD a ted je do nebe wináší xD
a co se tíče kámarádu xD ty je poslouchaji taky xD a i jine skupiny xDD asijske Úsměv jo a spolužcii ? xDD ty na ne nadáwaj že sou buzerantia podobne :( mne je to jedno xDD páč jak se kouknem na moje spolužáky tak widím jenom záwist :lol: proste když woni enjsou dokonalí tak musel ríkat neco co prawda neni že :lol:
a kdyby stáli alespon za neco tak by drželi huby :lol: ae ne woni né :lol: no co magoři :lol:
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  12a4h Sun Mar 15, 2009 2:07 pm

Tak u mě to je...já u večeře dycky o nich básním...a mamka mě pak začne vyslýchat a dá mi celkem práci přesvědčit je, že s nima nechodím (kéž by x)) ale sou to jen idolové :lol: Jinak ségra to nenáší a sestřence to nevadí a dokonce je i zná jmény a tak. Ale třeba drama a filmy miluje celá rodina :lool:
A ve škole? Většina si na to zvykla (nic jinýho jim nezbývá xD) jen kluci si občas z nás utahujou (ve třídě máme 3 fanynky O.o xD teda sou to spíš fanynky dbsk no ale poslouchaj k-pop ;))
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  HungryGenius Sun Mar 15, 2009 2:16 pm

to já jsem ve třídě sama kdo poslouchá korean music Oo xD ale mám tam kámošku co poslouchá jrock a kreslí manga atd.. pstě miluje japonsko ^^ xD takže to taky není zas tak strašný ^^
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  MicinaCicusha Sun Mar 15, 2009 8:33 pm

kyasurin napsal:to já jsem ve třídě sama kdo poslouchá korean music Oo xD ale mám tam kámošku co poslouchá jrock a kreslí manga atd.. pstě miluje japonsko ^^ xD takže to taky není zas tak strašný ^^
hele ja to mam tak presne rownako xDD nejsy si Nikola ? xD
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  HungryGenius Sun Mar 15, 2009 10:17 pm

Zklamu tě hodně když řeknu, že nejsem Nikola? xD
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  MicinaCicusha Mon Mar 16, 2009 6:12 pm

kyasurin napsal:Zklamu tě hodně když řeknu, že nejsem Nikola? xD
ne xD widík že se buh zlitowal :lol:
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  HungryGenius Mon Mar 16, 2009 7:40 pm

cože? xDxDxD proč? xDxDxD
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  MicinaCicusha Mon Mar 16, 2009 11:18 pm

no prežít s moji spolužačkou den :lol: wona napríklad dnes sem ňufala jeji pero xDD a wono je na nim :lol: take owečka :lol: a ona to uthla a se naštwala na mne :lol: že ja za to mužu chapeeš :lol: a furt se hnewa :lol:
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  HungryGenius Tue Mar 17, 2009 12:13 am

:lol: :lol: tak to ti teda nezávidím...
to zas ta jp fan od nás ze třídy si mě tak strašně oblíbila, tak moc mě má ráda, že se furt na mě visí a nedojde si beze mě ani na záchod hej já ji mám furt zavešenou na ruce :lol:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  MicinaCicusha Tue Mar 17, 2009 10:47 am

no wid to :lol: že Nikola taky :lol: i když se zlobí :lol:
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  HungryGenius Tue Mar 17, 2009 11:05 am

tk to mářa se nezlobí :lool:
jen mě občas ignoruje :Suspect:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Být exot je super :D ♥

Příspěvek  Juju Wed Jul 22, 2009 1:14 pm

ahoj.. Mno já sem na tom byla celekm podobně jak ty na záklace.. Poprvé když sem jim řekla co poslouchám všichni se mě začali ptát jestli jsme vůbce normální že poclouhám nějaký ťamany.. Vážně sem uplně z toho slova zuřila, ale jak to tak bývá většinou si všichni zvyknou. Takže to netrvalo dlouho a už si ze mě legraci nedělaj, páč pochopili že tím že si ze mě budou utahovat, nedocílí toho že přestanu poslouchat (OMG jak sem to mohla vůbec vyslovit "PŘESTAT POSLOUCHAT", že mě huba nebolí :Very Happy: ) Moji Suju 4ever ♥.. Dokonce sem všechny naučila říkat jim KOrejci a né ťamany.. Nebudeš tomu věřit ale už jim tak říkají i učitelé, hlavně učitel z Hudebky toho sem komandovala nejvíc, páš sem o nich měla referát a on pořát říkat nějací asijati, jako to nadávka není ale mě se prostě víc líbí KOrejci tak sem mu to vtloukala do hlavy :D.. sice se na mě občas někdo dívá jak na mimozemštana když mu řeknu že poslouchám suju, ale mě to nevadí já si zvykla. a můžu říct že se mi to i líbí jak na mě ti lidi pak hledí : :Love: ... ě se asi líbí být exot. Já už odmalička nejsem normální :D.. JInak mám jednu kamošku blízkou svýho bydliště, která je stejná SUJUfilka jako já :D. takže jsem dosyta spokojenej E.L.F. a ještě ve škole máme jednu mongolku, ta sice suju nezná ale asijskou hudbu žere taky takže, mám další zpřízněnou duši :D.. Mno a doma to si už taky všuchni zvykly.. Občas si teda můj brácha neopustí pozámky typu že zas poslouchám ty bambusy ( jak přišel an bambus to fakt neim :D) Rodiče akorát zezačátku kroutily očima když vešli do mýho pokoje a já měla Suju a DBSK a ještě jinou asijskou skupinu vylepenou v pokoji, ale jak říkám pak si všichni zvykli.. Takže v současné době s tím problém nemám... E.L.F
Juju
Juju
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  Markét Tue Jan 19, 2010 12:50 pm

Vidím, že tohle téma jste taky rozebírali před delší dobou, ale rozhodla jsem se, že Vám taky popíšu, jak to vypadá u mě Úsměv
Asi to vezmu od rodičů, mamka je v pohodě, nijak neřeší, že se z mýho půdního pokojíčku ozývají na plný pecky SuJu hity :heart: Taky si beru CDčka Super Junior do auta, když jedeme na nějakou dlouhou cestu (všichni naši příbuzní bydlí hodně daleko od mýho současnýho bydliště) a mamka už si zvykla, hodně se jí líbí Sorry sorry Úsměv No a pak je tu tatík a to je kapitola sama o sobě, mám to podobný jako Kyas, takže všechno, co je asijský, nesnáší... :008: Navíc ještě zastává názor, že rasy by se neměly míchat.... :007: Prostě hrůza....
Ještě mám sestru, která vždycky, když přijede domů a já poslouchám Super Junior, pronese: "To už zase pousloucháš ty vietnamce?" A já na to vždycky: "Korejci, jsou to KOREJCI!!!! Kdy už to konečně pochopíš?" I když posledně, když tu byla, tak už dokonce pár písniček poslouchala se mnou a ohodnotila je stylem, že docela ujdou.
No a pak jsou tu holky v práci, už si zvykly, že to je pořád Super Junior sem a Super Junior tam. Úsměv A když jim ukazuju obrázky, tak už si dokonce pamatujou jména některých členů a taky občas slýchávám: "To je ten tvůj SungMin viď?" Jinak jim taky občas pouštím písničky, co mám natažený v mobilu a taky se jim to celkem líbí.
A co na to mí přátelé? Některým z nich jsem Super Junior doslova vnutila a zpětný ohlas je celkem kladný, občas za mnou někdo přijde a že ať jim Super Junior ještě pustím a pak si ode mě stahujou některý písničky, který se jim líbí....
Jo a abych nezapomněla na závěr, mám dvanáctiletou sestřenku, který jsem pouštěla nějaký klipy na YouTube a nejvíc se jí líbil Hee, takže předpokládám, že se z ní časem stane HeeChulofilka Úsměv
Takže abych to shrnula, já mám ohlasy celkem dobrý až na tatíka, který naštěstí v mým pokoji už dlouho nebyl. Provedla jsem menší úpravy :lol: To, že jsem polepila dveře odshora dolů všemi členy Super Junior je jen začátek, za chvíli bude z mýho pokoje SuJu svatyně a já jsem na to hrdá.... :55:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  MikoLina Wed Mar 24, 2010 3:15 pm

Mým rodičům je úplně jedno co poslouchám za hudbu. :057: Poslouchám hardcore a tam prostě řvou ,že prostě vůbec nepoznáte co zpívaj. Úsměv A rodiče na to kecy nemaj.. A na KPOP? Tak jim to vůbec teda nevadí.. Protože já sama jsem taková ta tvz. "šikmovočka" podle některých rasistů žéé..:045: a přitom malý oči vůbec nemám. -.-" No a spolužáci... Těm to vůbec nevadí :jo jo:
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  veronika-veve Sat Aug 14, 2010 1:08 am

Tak já je začínám poslouchat, poslouchám J-pop a teďka K-pop :005: jednou jsem poslouchala Suju a hrála mi sorry, sorry a tata přišel a začal tancovat :065: mamce to nevadí a bráchů jim vadí J-pop, ale K-pop ne winner na škole mi nikdo nic neříká (zkusil by tak poznal co je to velká bolest :D)
veronika-veve
veronika-veve
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.korean-world.blgz.cz

Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  Konichiwka Sat Aug 14, 2010 6:29 pm

tak moja mamka to akceptuje ku podivu,ale prv jej to tiez asi vadilo ale uz si zvykla:)asi ani nemala na vyber ,sikmoockou mam na stene,kamoska mi poslala vankus s DBSK a ku podivu povedala ze sa jej aj paci,a dokonca ked mi prisiel naposledy HeyJJ vankus,tak mi drzo otvorila ten balik a bola zvedava ze co to tam mam aj ked vedela ze je to z azieXDa tiez sa jej to paciloXD
potom kamosy su na tom tak rozne nektori ma chapu a niektori pozeraju na mna ako na blaznaXDale uz som si zvykla,
a niekde tu som citala ze mu prischla nalepka emo,ja sa ani necudujem ved emo vyzeraju ako take anime postavickyXD
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  Koaro Sat Aug 14, 2010 7:32 pm

taky přispěju :D ... no tak rodiče mamka si už zvykla někdy ji dám poslechnout pár písniček a většina se ji líbila :006: taťka tomu je to taky nejspíš jedno i když má neustále narážky na asiaty a upozorňuje mě na všechno asijský >.> někdy je to dost otravný ... jinak já se moc nereprezentuju s tím že poslouchám k-pop ne proto že bych na to nebyla hrdá nebo co ale většina ze mě má obrovskou srandu a tak jsem radši ten nenápadný :024: ve škole jsem známá jako japanofilka i když Japonsko zrovna dvakrát nemiluju ale pro spolužáky je všechno co má šikmé oči japonec nebo vietnamec -_-.... hlavně před učitely musejí upozorňovat že poslouchám "japonce" a randím s vietnamcama xDD jsem jedinej asiatofil na škole možná několik lidí kouká na anime nebo má v mobilu nějakou pro mě neznámou japonskou písničku ale to je tak vše u nás vede hip-hop a prostě to co letí v Americe >.> jinak mezi mými přáteli se vždycky najde někdo kdo má rád něco z Asie bohužel ve většině případů je to anime.... bylo by fajn trochu víc rozšířit k-pop v Česku :D to bude asi vše
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  Nessi Sat Aug 21, 2010 5:13 pm

Tak naši už si na to docela zvykly na to že jsem se dala jiným směrem, který jim moc nevoní.. Po nějakém roku, co jsem poslouchala japonce (+ druhým rokem se přidali korejci), jim asi došlo, že mě to jen tak nepřejde a nezbylo jim nic jiného než se s tím smířit :056: Sice máma, stále zastává názoru, že rasy by se něměli míchat a dalších věcí :34: hudba ji sice nevadí, ale představa že bych strávila život s nějakým korejcem, ji trochu více děsí .. ale možné je všechno .. xD :845: Jinak celá rodinka to nějak neřeší, jen ještě občas slýchávám od sestřenky "stále posloucháš ty svý asiaty?" jen s radostí přikývnu a dále se to už raději nerozebírá ..
Co se týče přátel ve škole, na základce to bylo horší, získala jsem tam přezdívku japonka, asi díky svým očím, které jsou trochu menší, než u ostatních a svému vzhledu (experimentování s vlasy) .. Ale na střední se to změnilo, tam je všem jedno co kdo poslouchá, všichni se tolerujeme a nikdo se nikomu neposmívá.. :056: Kamarádku jsem dokonce i trochu (dalo by se říct) zkazila, ale ne tolik, aby byla do nich takový blázen, ale alespoň že nad asijskými filmy se spolu rozplýváme (dalo by se říct že jí jsem trochu ovlivnila :029: )
A v mém okolí, není někdo s kým bych u tom mohla mluvit, všichni raději poslouchají hudbu co je západní.. tudíš jsem mezi nimi spíše takový exot, který neví o čem se mluví a jen nechápavě zírá a slýchá často věty typu "ty to neznáš? vždyť to je od něj teď nejznáměnší!" atd. Až nedávno jsem od kámoše ze školy zjistila, že jeho soused je blázen do japonců a nějak se mu o mě znímil že jsem na tom podobně .. takže si s ním i rozumím, takže jsem za to alespoň vděčná .. a taky za několik lidí z internetu, se kterými je to o něčem jiném .. :069:
Ale stejnak jsem pyšná na to co poslouchám, tomuto se alespoň říká hudba :heart:
Nessi
Nessi
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  formulka Wed Aug 25, 2010 4:51 pm

u mě je to celkem stejný ...tátovi se to nelíbí a prej jestli si přinesu domů takovýho šikmáče tak že ho vyhodí..máma se stim smířila a i si zpíwá Bonamanu..kámošům a kámoškám se to líbí i elíbí...a co jejich problém xDD
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  Elion Tue Aug 31, 2010 5:27 pm

Tak se přidám Úsměv
U nás doma to bylo hlavně ze začátku peklo. Začínala jsem sledováním Boys over flower a pokaždé jsem měla ruku na křížku kdyby mi vletěla do pokoje matka. :009: Naši jsou docela rasisti, jako většina z Vás jsem stále slýchávala kecy o japoncích a vietnamcích. Nejdříve jsem se snažila jim dostat do hlavy že to jsou korejci, ale nějak se to nepovedlo :D Dneska už si naši docela zvykli. Chudáci dostali pěkný šok když jsem jim před měsícem řekla že se chci učit čínsky ( v Ostravě se bohužel lektoři korejštiny nevyskitují :( )
Jinak ve třídě to moc lidí neví, držím to docela v tichosti, protože u nás se poslouchá pouze hip hop.
Naštěstí to ovládlo i kamarádku, ikdyž nijak moc, ale alespoň nejsem sama Úsměv
A mám pocit že jsem u někoho viděla že chodí na Tigrida, takže na škole určitě sama nejsem :D
Elion
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  HungryGenius Wed Sep 01, 2010 2:05 pm

Elion napsal:Tak se přidám Úsměv
U nás doma to bylo hlavně ze začátku peklo. Začínala jsem sledováním Boys over flower a pokaždé jsem měla ruku na křížku kdyby mi vletěla do pokoje matka. :009: Naši jsou docela rasisti, jako většina z Vás jsem stále slýchávala kecy o japoncích a vietnamcích. Nejdříve jsem se snažila jim dostat do hlavy že to jsou korejci, ale nějak se to nepovedlo :D Dneska už si naši docela zvykli. Chudáci dostali pěkný šok když jsem jim před měsícem řekla že se chci učit čínsky ( v Ostravě se bohužel lektoři korejštiny nevyskitují :( )
Jinak ve třídě to moc lidí neví, držím to docela v tichosti, protože u nás se poslouchá pouze hip hop.
Naštěstí to ovládlo i kamarádku, ikdyž nijak moc, ale alespoň nejsem sama Úsměv
A mám pocit že jsem u někoho viděla že chodí na Tigrida, takže na škole určitě sama nejsem :D

Jááá jsem z Tigrida :005: ty to znáš? :29:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  Elion Wed Sep 01, 2010 7:15 pm

☆★sELFish. napsal:
Elion napsal:Tak se přidám Úsměv
U nás doma to bylo hlavně ze začátku peklo. Začínala jsem sledováním Boys over flower a pokaždé jsem měla ruku na křížku kdyby mi vletěla do pokoje matka. :009: Naši jsou docela rasisti, jako většina z Vás jsem stále slýchávala kecy o japoncích a vietnamcích. Nejdříve jsem se snažila jim dostat do hlavy že to jsou korejci, ale nějak se to nepovedlo :D Dneska už si naši docela zvykli. Chudáci dostali pěkný šok když jsem jim před měsícem řekla že se chci učit čínsky ( v Ostravě se bohužel lektoři korejštiny nevyskitují :( )
Jinak ve třídě to moc lidí neví, držím to docela v tichosti, protože u nás se poslouchá pouze hip hop.
Naštěstí to ovládlo i kamarádku, ikdyž nijak moc, ale alespoň nejsem sama Úsměv
A mám pocit že jsem u někoho viděla že chodí na Tigrida, takže na škole určitě sama nejsem :D

Jááá jsem z Tigrida :005: ty to znáš? :29:

Tak se mi to nakonec nezdálo :D
Elion
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior, vaši rodiče a okolí Empty Re: Super Junior, vaši rodiče a okolí

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru