Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zakázaná Láska- YeWook

+2
Mily
...Lenny...
6 posters

Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  ...Lenny... Tue Apr 14, 2009 10:24 pm

ZAKÁZANÁ LÁSKA

tak to je moje další FF .Zatím tu neni celá, neni ještě dopsaná. tak snad se vám bude líbit.

YMa-Yesungovo máma
RMa-Ryeowookovo máma



Byl červen. Zanedlouho měly být prázdniny. Všichni už se nesmírně těšili, jak pojedou na dovolenou, budou se flákat doma, a na školu nebudou muset ani pomyslet. Ale teď bylo bohužel pondělí a všichni zase museli do školy.

Ma: „Yesung, hlavně si nezapomeň svačinu“
YS: „ Mami, je mi 17, nemusíš mi všechno připomínat“
Mamka se jenom usměje.
Ma: „ Tak už běž do školy, nebo ti ujede autobus“
YS: „ Mami“ a protočí oči v sloup. Dá jí letmou pusu na tvář, vzal ze stolu svačinu a odcházel.
Ma: „ tak teda ahoj“
YS: „ Ahoj“
Ma: „ A pořádně se uč“
YS: „Jó-o“ dal do uší sluchátka a vyšel ze dveří.

Autobusová zastávka byla o pár kroků dál. Yesung viděl, jak k ní přijíždí autobus. Rozběhl se, aby ho stihnul. Doběhl tam a ještě měl čas, protože nastupovalo dost lidí. Chtěl si zabrat místo a tak se snažil dostat dopředu.

YS: „ Co se tak cpeš?!“ obořil se na někoho, kdo stál za ním, a omylem mu šlápl na nohu.
„P-promiň“ vykoktal ten dotyčný ze sebe. Byl to nějaký kluk.

Yesung se otočil. V tu chvíli, jakoby žil ve snu, jakoby všechno ztichlo, jakoby tam stáli jen oni 2 a hleděli si do očí. Jakoby tam mohli stát, jak dlouho by chtěli a nikdo jim v tom nebránil.

Řidič: „ nastupuj rychlejš a nezdržuj. Nebudu tu kvůli tobě stát věčně.“

Yesung odtrhl oči od toho kluka a podíval se víc za sebe. Zjistil, že to všechno blokuje a tak raději rychle vyběhl po schůdkách k řidiči, zaplatil a hledal místo. Nastupovalo tolik lidí, že tam zbývalo jen jediné, vedle nějaké staré paní. Sedl si teda k ní. Jen si sedl, prošel okolo ten mladík, co ho tak zaujal. Yesung se za ním otočil a pozoroval ho, jak se dívá, kam by si sedl. Bohužel už místo nenašel, tak tam zůstal stát. Po chvíli ho Yesung ztratil z očí, protože ho zahrnul dav ostatních lidí. Yesung si teda zase nasadil sluchátka a zaposlouchal se do svých písniček.

Někdo mu zaťukal na rameno. Yesung sebou trhnul a otevřel oči. Usmívala se na něj tvář té staré paní.

„ Pustil by si mě prosím, vystupuji na této zastávce.“
YS: „ j-jo jasně“ vstal a nechal pani projít.
Sedl si k okýnku a zadíval se ven.
„Máš tu volno?“ Yesung se otočil. Nějaká holčina si chtěla sednout.
YS: „ Jasně, sedni si“
„Já jsem YooJi“
YS: „ Hm, já Yesung“ a zase pozoroval městskou krajinu, skrz kterou projížděli.
YJ: „ Já tu nebydlím, byla jsem na víkend u babičky a až dneska jedu domů“
YS: „ Hm“
YJ: „ Ty si se mnou nechceš povídat?“
YS: „ Promiň, já mám teďka nějaký starosti.
V hlavě mu pořád ležel ON. Proč právě ON? Proč ne nějaká dívka, proč zrovna kluk? Zamilovaný byl pouze jednou, chodil s tou holčinou asi 2 roky a ona ho pak nechala kvůli jinýmu. Byl z toho moc smutný, ale za čas se s tím vyrovnal. Ale teď. Ten kluk. Nikdy si ho nevšiml a ani do autobusu s ním nikdy nenastupoval. Byl menší a celkově drobnější než Yesung.

Yesung byl tak zamyšlený, že málem zapomněl vystoupit. Vyběhl rychle z autobusu a zamířil ke škole.

Ve škole bylo přízemí, kde měli třídy prváci a druháci a pak patro, kde byli třeťáci, čtvrťáci, ředitelna, sborovna atd.

Yesung chtěl zamířit do patra, když v tom HO uviděl. Tak ON s ním chodí na školu. Yesungovi připadalo, že snad sní. Vydal se opatrně za ním. Ten kluk zamířil ke třídě I. A.

YS: „hej“
Ale ten kluk akorát zašel do třídy, takže ho neslyšel.
YS: „ Hm pozdě“ ale vlastně mu ani neměl co říct. Ještě, že zašel do tý třídy, jinak by se před ním ztrapnil.
Aspoň teď věděl, že chodí na stejnou školu a i do jaké třídy. Koukl se na hodinky. Za 3 minuty mělo zvonit na hodinu, a tak se raději otočil a běžel do třídy.

Celý den se ani nesoustředil na učení a ani v noci nemohl dlouho usnout.

Ráno jeho mamka seděla v obýváku a koukala na TV.
Ma: „ Kam jdeš?“
YS: „ No…do školy“
Ma: „ Teď? Je čtvrt na 8, vždycky chodíš v půl“
YS: „ Ale tak…můžu udělat jednou výjimku ne?“ mamka jenom pokrčila rameny a zadívala se na televizi.

Yesung vyběhl z domu. V zastávce si sedl na lavičku a čekal, jestli se ten kluk zase objeví. Lidi přicházeli, ale on mezi nimi nebyl. Autobus přijel, a Yesungovi nezbývalo nic jiného, než nastoupit.

Ve škole si dával věci do skříňky. Už zvonilo na hodinu, tak zabouchl skříňku a prudce se otočil. Omylem do někoho vrazil, až ten dotyčný spadl na zem.
YS: „ Sakra…omlouvám se, já nechtěl“ a pomohl mu vstát. Ten se na něj otočil.
Yesung hleděl do těch nádherných, hnědých očí. Byl to on. Ten, kterého chtěl tak moc vidět.
YS: „ já…já jsem Yesung…jsem z třeťáku“
„Vím, kdo jsi“
YS: „ Cože?“
„Ten, komu jsem včera šlápl na nohu a tys na mě tak zařval“ a hlas se mu trochu zachvěl, když si na to vzpomněl.
YS: „ já…omlouvám se ti, nechtěl jsem na tebe takhle vyjet“ a zahleděl se do země.
„To je dobrý…j-já jsem Ryeowook“

Yesung se na něj podíval a podával mu ruku. Ryeowook nevěděl, jestli ji má stisknout, či ne. Měl ze starších neznámých kluků strach. Už několikrát ho zmlátili a dokonce i třeťáci z téhle školy. Co když Yesung patří k tý partě. Chvilku ještě váhal, ale nakonec ji lehce stiskl. Yesung ji by chtěl držet co nejdéle, ale Ryeowook ji hned zase pustil.

YS: „ Co děláš vůbec na tomhle patře?“
RW: „učitelka mě poslala k řediteli, za pozdní příchody na hodinu“
YS: „ proč chodíš pozdě?“
RW: „ já nevim, to ten autobus, jak s ním jezdím, tak se vždycky zpozdí“
YS: „ Tak proč nejezdíš tim, jak včera?“
RW: „ já jezdim s kámošema, a tam, jak jezdíš ty, nikoho neznám“
YS: „ Můžeš jezdit se mnou, jestli chceš“
RW: „No já nevím“
YS: „ prosím“
Ryeowook na něj hodil tázavý pohled.
YS: „ no víš, já si tam ani nemam s kým povídat“
RW: „ Tak jo no, zítra s tebou tedy pojedu. A být tebou, jdu radši rychle do třídy, nebo se potkáme v ředitelně, hodina už začala před 10 minutami“
Yesung se podíval na hodiny, které visely za ním.
YS: „ No jo, už teda musím, tak ahoj zítra“
RW: „ahoj“ a šel do ředitelny.
Yesung vtrhl do třídy.
YS: „ p-pani učitelko, o-omlouvám se, já…já byl na zá-záchodě“byl dost udýchaný, jak běžel.
Uč: „Yesung, hlídej si to, příště bych ti to nemusela omluvit. A taky máš štěstí, že jsem viděla přicházet do školy, jinak bych tě poslala za ředitelem, že jsi byl za školou“ a usmála se na něj. Yesung se tedy posadil do lavice a věnoval se učení.

Druh den už na zastávce netrpělivě vyhlížel Ryeowooka. Čekal dlouho. Už se i smířil s tím, že na to Ryeowook zapomněl nebo si to rozmyslel. Když v tom se za ním nesmělým hlasem ozvalo:
RW: „ Ahoj“
YS: „ Ryeowook“ a usmál se na něj „ už jsem myslel, že nepřijdeš“
RW: „Nějak jsem nestíhal, jsem zvyklý jezdit později“
YS: „ Sedni si“
RW: „ Už jede autobus“
Yesung tedy vstal.
RW: „ je to tady vždycky takhle narvaný?“ zeptal se při pohledu na tu spoustu lidí, která hodlala nastoupit.
YS: „ vždycky…tady musíš o místo bojovat“ ušklíbl se „pojď hned za mnou“
Nacpali se dovnitř a sedli si. Bylo chvíli naprosté ticho.
YS: „ co ti řekl ředitel?“
RW: „ říkal, že ještě jednou a zavolá si mamku do školy. Řekl jsem mu, že si na to budu dávat pozor, že teď budu jezdit dřív“
YS: „ Ty se mnou budeš jezdit pořád?“
Ryeowook kývl a Yesung se otočil směrem k okýnku, aby to Ryeowook neviděl, a usmál se.
Pak šli spolu do školy.
YS: „ Ryeowook, měl bys… dneska odpoledne čas?“
RW: „ možná jo…proč?“
YS: „ no…že bysme mohli někam jít“
RW: „ kam?“
YS: „ no já nevím, to by se ještě vymyslelo“
RW: „ A kdo všechno ještě půjde?“
YS: „ jestli chceš, tak někoho ještě sebou vem, ale já nikoho brát nechci“
RW: „ proč?… bude větší sranda“
I když, ve skutečnosti mu o to nešlo. S Yesungem se ještě moc neznal, takže nevěděl, co od něj čekat. Co kdyby mu třeba něco ukradl nebo ho zmlátil? Měl s tímhle špatné zkušenosti. Nechtěl si o něm myslet něco špatného, ale jistota je jistota.
RW: „A v kolik? Máš čas ve 3?“
YS: „ jo třeba ve 3. A kde? Na zastávce?“
RW: „ tak domluveno“
YS: „ tak ahoj“ a vyšel po schodech do patra.
RW: „ ahoj“a zaplul do své třídy.

ODPOLEDNE
Ryeowook nedělal nic jiného, než že seděl u telefonu a obvolával svoje kamarády a kamarádky jestli s ním nepůjdou ven. K jeho smůle nikdo buď nemohl, nebo prostě nechtěl. Nezbývalo mu tedy nic jiného, než jít sám. Vyrazil tedy k zastávce. Byly asi 3 hodiny a 5 minut, když do zastávky došel.
RW: „ Ahoj“
YS: „ ahoj, no konečně“
RW: „ že ty jsi všude tak brzy“
YS: „ řekli jsme ve 3, tak jsem tu ve 3“
Chvilka ticha.
YS: „ proč jsi někoho nevzal sebou?“
RW: „ nechtěli, nebo neměli čas“
YS: „ aha…tak co budeme dělat?“
RW: „ mohl jsem vzít míč a mohli jsme si kopat“
YS: „ tak skočíme k nám“
Šli opravdu chvilku, když se Yesung zastavil.
RW:„ ty bydlíš tady?“
YS: „ jo…pojď se mnou nahoru“
Nastoupili do výtahu.
RW: „do jakýho patra?“
YS: „ 9“
RW: „ Nebudou se tvoji rodiče divit, když tam přijdu?“
YS: „ žiju jenom s mámou a ta je v práci“
RW: „ tak to jsme na tom stejně, taky nemám tátu“
Vystoupili z výtahu a vešli k Yesungovi.
YS: „ míč mam v pokoji, pojď kdyžtak se mnou“
Šli tedy do pokoje. Ryeowook si stoupl o oknu.
RW: „ je od vás vidět na můj dům“
Yesung si stoupl za něj. Ryeowook ukázal.
YS: „ ty bydlíš tak blízko?“ Ryeowook kývl.
Chvíli tam takhle stáli a dívali se na okolní domy.
Yesung by se tak rád k němu víc přiblížil a třeba ho objal, ale to udělat nemohl. Nechtěl Ryeowooka nějak vyděsit. Ale snad by se nic nestalo, kdyby ho jen tak letmo pohladil. Pomalu dával ruce k jeho ramenům. Už se mohl dotknout, ale raději ruce stáhl zase zpět. Bál se to udělat, ale tohle byla tak dobrá příležitost. Opatrně se dotkl jeho vlasů a lehce po nich přejel. Ryeowook se prudce otočil.
YS: „ já…promiň, měl jsi něco ve vlasech“ a sklopil oči k zemi.
RW: „ aha“ přešel k Yesungovo skříni „kde máš ten míč?“
YS: „ dole vpravo v tý krabici“
RW: „ můžeme teda jít?“a vzal míč.
YS: „ jo jdem“
Vyběhli na hřiště a asi celý 3 hodiny jim vydrželo kopat si.
RW: „ musím jít“
YS: „ teď? Je půl 7“
RW: „ musim se ještě učit“
YS: „ hm“
RW: „ tak ahoj“
YS: „ ahoj…půjdem i zítra?“
RW: „ to ještě nevím, píšem teď závěrečný písemky, takže mě mamka moc pouštět nechce“
YS: „ aha“
RW: „ zítra ráno ti ještě řeknu“
YS: „ ok“
RW: „ ahoj“
YS: „ ahoj“ a šli každý na opačnou stranu.


Druhý den se zase sešli na zastávce a jeli spolu do školy.
RW: „ takže dneska s tebou ven jít můžu“
YS: „ to jsem rád. Zase ve 3?“
RW: „ dobře ve 3“
YS: „ a kde? Můžem u nás u baráku, když víš, kde bydlím“
RW: „ dobře, můžu tam přijít“
Zase se rozloučili a šli každý do své třídy.

Odpoledne u Ryeowooka
Ma: „ ryeowook, kam jdeš?“
RW: „ vždyť jsi říkala, že ven jít můžu“
Ma: „ jo to můžeš, já myslela, kam přesně jdeš“
RW: „ no…jdu s jedním klukem, nevim, kam ještě půjdeme“
Ma: „ s někým ze třídy?“
RW: „ ne, je ze školy, z třeťáku“
Ma: „ z třeťáku? A jak se jmenuje?“
RW: „ mami, já už musím jít“
Ma: „ tak mi jenom řekni, jak se jmenuje a dál tě zdržovat nebudu“ a usmála se.
RW: „ Yesung, ale už vážně musim jít“
Mámě ztuhl úsměv na rtech.
Ma: „ Yesung?“
RW: „ jo Yesung, tak já jdu …ahoj“
Ma: „ ne počkej“ a chytla ho za paži.
RW: „ co je?“
Ma: „ Yesung…ten, co bydlí tady kousek od nás?“
RW: „ ty ho znáš?“
Ma: „ s tim ven nepůjdeš“
RW: „ proč?“
Ma: „ prostě nepůjdeš“
RW: „ řekni, proč bych nemohl“
Ma: „ protože nechci, abys s ním měl cokoliv společnýho a hlavně s jeho matkou“
RW: „ proč jako? To nechápu“
Ma: „ protože jí prostě nesnášim“
RW: „ a kvůli tomu se s ním nemam stýkat nebo co?“
Ma: „ přesně tak. Na střední jsme se nenáviděli, nejde ani popsat, jaká ona je“
RW: „ ale Yesung není jeho máma“
YS: „ ale je to její syn, prostě se s ním kamarádit nebudeš“
RW: „ kvůli tomu, že nenávidíš jeho mámu, se s ním stýkat nepřestanu!“
Ma: „jo přestaneš. Ryeowook, jsem tvoje máma, mě budeš poslouchat“
RW: „ ale to přece nemůžeš „
Ma: „ můžu. A taky ti to zakazuju“
RW: „ ale mami, říkáš úplný nesmysly“
Ma: „ Ryeowook, rozmysli si to. Nebo budeš mít domácí vězení a nebudeš chodit ven s nikým“
RW: „hm fajn“ otočil se a odcházel ven.
Ma: „ kam jdeš?“
RW: „ říct mu, že s ním ven chodit nebudu“ řekl naštvaně a odešel.
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  Mily Wed Apr 15, 2009 12:09 am

áááááááá pěkný
klučičí romeo a julie Úsměv pokračuj :Very Happy:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  ...Lenny... Wed Apr 15, 2009 1:43 pm

Úsměv jsem ráda že se zatim líbí Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  HungryGenius Wed Apr 15, 2009 8:47 pm

jen jedno slovo: POKRAČOVÁNÍ!! Úsměv
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  ...Lenny... Sun Apr 19, 2009 5:02 pm

Takže druhá půlka

Už byly 3 hodiny a 10 minut a Ryeowook pořád nikde. Yesung ho chtěl ale vidět, tak to nevzdával a čekal dál. Ryeowook konečně dorazil.
YS: „ kde jsi byl takovou dobu?“
RW: „ jsem tu jenom na chvíli, přišel jsem ti něco říct“
YS: „ proč jenom na chvíli? A co říct?“
RW: „ já…se s tebou nesmím vídat, máma mi to zakázala“
YS: „ cože? Proč?“
RW: „ kvůli tvý mámě, prý se nesnáší“
YS: „ a není to blbost? Kvůli mojí mámě se nesmíš stýkat se mnou?“
RW: „ já jí to taky říkal, ale prostě mi to zakázala“
YS: „ tak jí nějak přemluv, nebo něco“
RW: „ to už jsem zkoušel“
YS: „ tak to zkus znova“
RW: „ ne, nemá to cenu“
YS: „ a co chceš teda dělat?“
RW: „ přestat se s tebou scházet“
YS: „ ty to chceš fakt udělat? To přece nemůžeš“
RW: „ musim“
YS: „ tak jí neposlouchej a dělej si, co chceš. “ vyjel na něj
RW: „ ne…je to moje máma a jí budu poslouchat, ty mi do toho nemáš co mluvit“zařval na něj
YS: „ ale mě se to taky týká ne?“teď už na sebe řvali oba.
RW: „ ale tohle je jenom mezi mnou a jí, jestli jí budu poslouchat, nebo ne. A neřvi na mě!“
YS: „ budu, protože je to úplná kravina. Jenom kvůli nějaký pitomí nenávisti z minulosti…a tvoje máma je taky pitomá, když ti tohle zakazuje“
RW: „ moje máma není pitomá…to ty, když to o ní říkáš…že já tě vůbec kdy potkal“
YS: „ už drž hubu a radši vypadni“
RW: „ taky že jdu. Jestli je tvoje máma taková jako ty, tak se ani mojí mámě nedivím, že nechce, abych se s tebou kamarádil“
YS: „ já tě nesnášim! Běž pryč!“
RW: „ radši jo…budu rád, když u tebe už nikdy nebudu stát takhle blízko“
YS: „ fajn, tak vypadni“
Ryeowook se otočil a odešel.


Yesung přišel domů a sedl si do svého pokoje na postel. Venku měl chuť, pár Ryeowookovi vrazit, ale na to ho až moc miloval, uhodit by ho nikdy nedokázal. Aby si vybil vztek, bouchl alespoň do nočního stolku vedle postele.
Šel do kuchyně za mamkou.
YS: „ mami“
Ma: „ ano?“
YS: „ znáš Ryeowooka?“
Ma: „ Ryeowook? To je syn tý…tý…“ nenašla ta vhodná slova.
YS: „ co jste si udělaly?“
Ma: „ s ní?“
YS: „ jo“
Ma: „ nesnášim jí, na střední proti mně pořád něco měla. Proč se na to ptáš?“
YS: „ jen tak“ vzal si skleničku s pitím a zavřel se v pokoji.


Když byl ráno Yesung ve škole, nevěděl, co dělat. Chtěl se Ryeowookovi vyhýbat, ale zároveň ho chtěl vidět. Ryeowook zrovna okolo Yesunga procházel a dělal, že ho nevidí. Úplně ho ignoroval. Takhle to trvalo asi 14 dní. Dělali, jakoby se vůbec neznali. Vypadalo to, že Ryeowook úplně zapomněl, že nějaký Yesung vůbec existuje. Yesung už se vyrovnával s tím, že je to s Ryeowookem ztracené a tak se plně věnoval škole.


Byl den před vysvědčením, když šel Yesung večer domů. Byl venku s kámošema, bylo kolem půl 11, a tak si řekl, že už raději půjde. Šel pomalu a vychutnával si letní večerní vzduch, když v tom ho upoutalo něco, co se dělo kousek od něj. Přišel blíž a viděl nějakého staršího kluka, jak drží Ryeowooka pod krkem, přimáčknutého ke zdi. Vběhl do uličky, odstrčit toho kluka a dal mu jednu pořádnou do obličeje. Ten když zjistil, že už tam Ryeowook není sám, otočil se a utekl pryč.
Ryeowook se koukl, kdo mu pomohl.
RW: „ Yesung?“
Yesung kývl. Ryeowook k němu přišel blíž.
RW: „ já…ti děkuju…chtěl mi ukrást peněženku a …“ nedopověděl, protože ho Yesung opatrně objal.
YS: „ Ryeowook, moc jsi mi chyběl“
Ryeowook byl zaskočený. Nevěděl, co si má o Yesungovi myslet. Není snad?...ale vypadalo to tak… Ryeowook se vytrhl z jeho sevření.
RW: „ Yesung…co děláš?“
YS: „já…mě se jen stýskalo“ došlo mu, co si o něm Ryeowook teď myslí.
Ryeowook ho chvíli pozoroval.
RW: „ já nevím…asi jsem udělal chybu, když jsem mámu poslechl…měl bych jí poslouchat, ale mohl jsem s tebou chodit ven aspoň tajně. Už se na mě nezlob“
Yesung nevěděl, co na to říct. Co to vůbec Ryeowook říká? Že by mu na něm záleželo?
YS: „ to myslíš vážně?“
Ryeowook kývl.
RW: „ můžem se třeba někde projít, jestli chceš“
YS: „ teď? Je třičtvrtě na 11“
RW: „ tak ne no…tak já jdu domů, uvidíme se zítra na zastávce“ otočil se a odcházel.
YS: „ Ryeowook, počkej“přiběhl k němu a chytl ho za ruku.
Ryeowook se na jejich ruce podíval. Yesung jí radši zase pustil a poškrábal se ve vlasech.
YS: „ tak můžem někam jít“
RW: „ a kam?“
YS: „ to nevím, většina podniků je už zavřená, akorát nějaký kluby jsou v provozu“
RW: „ tak se můžem jen tak procházet“
YS: „ hm“
Šli tedy městem a povídali si, co doma, co ve škole a tak.
YS: „ pojď se kouknout na támhleten kopec. Seoul vypadá v noci tak krásně“
Došli ke kopci a Yesung běžel nahoru.
RW: „ kde bereš tolik energie, běhat po nocích po kopcích?“
Yesung se zastavil až na vrcholu. Když se tam Ryeowook doplazil, podal mu ruku a vytáhl ho nahoru. Stáli na kraji kopce a zadívali se na Seoul. Celé město zářilo miliony malých světýlek a působilo tajemně. Sedli si do trávy a dál pozorovali okolí. Yesung si lehl a zadíval se na hvězdy na nebi. Byl šťastný. Už ani nedoufal, že by se s ním Ryeowook vůbec začal bavit. Ale teď byl s ním skoro uprostřed noci. Byli tu jen sami dva a Yesung toužil obejmout ho. Ryeowook, jakoby snad věděl, co se Yesungovi honí hlavou, lehl si a přisunul se k němu blíž. Yesung mu dal ruku pod hlavu a společně koukali na oblohu.
YS: „ támhleta hvězda září nejvíc“ a ukázal nad ně.
RW: „máš nějakou malou ruku oproti mně“ usmál se a přiložil svojí ruku k jeho, aby je porovnal. Chvilku je takhle drželi u sebe. Najednou Yesung propletl svoje prsty skrz ty Ryeowookovy, dal mu ruku dolu a pevně ji držel.
RW: „ Yesung, co to děláš?“
Yesung se nad něj začal naklánět. Ryeowook byl docela vyděšený. Yesung byl tak blízko jeho rtů. Ryeowook chtěl v poslední chvíli uhnout ale Yesung se mu jemně na rty přitiskl. Chvíli tam takhle leželi. Yesung se podíval na Ryeowooka, ten měl zavřené oči. Yesung se usmál a lehce mu po rtech přejel. Chtěl ho políbit, ale Ryeowook se zdráhal. Yesung mu pustil ruku a začal ho hladit po vlasech. Cítil, jak se Ryeowook chvěje, ale už se tomu zas tolik nebrání. Jemně mu přidržel hlavu a konečně se dostal jazykem do jeho úst. Ryeowook sebou trochu trhnul, ale začal mu polibky opatrně opětovat. Nelíbali se dlouho a Ryeowook ho lehce od sebe odtáhl a posadil se. Yesung se posadil taky.
YS: „ Ryeowook děje se něco?“
RW: „ ne nic“
YS: „ udělal jsem něco špatně?“
RW: „ ne to ne…já jen…že…já se líbal poprvé a nečekal jsem, že to bude s klukem“
YS: „ ty toho teď lituješ?“ zeptal se zklamaně.
RW: „ne nelituju…ale prostě by mě to nikdy nenapadlo“ a pousmál se.
Yesung ho objal a on si položil hlavu na jeho rameno.
YS: „ sad ti teď už můžu říct, že jsem se do tebe zamiloval na první pohled“
RW: „cože? To…to jako vážně?“
YS: „ to jako vážně“
RW: „takže už tak dlouho?“
YS: „ přesně tak“
Bylo ticho.
RW: „víš, bylo to pro mě těžký, ignorovat tě. Já…to nechápal. Neznal jsem tě moc dlouho. Nechápal jsem, proč mi vadí, nevšímat si tě. Teď už vím proč“
Yesung si ho k sobě silně přitiskl.
RW: „ Yesung…to je nepohodlný…těžce se mi dýchá“
YS: „ jo …promiň“ a pustil ho.
Ryeowook se k němu přitulil.
RW: „ neříkal jsem, že mě máš pustit, jenom mě nedrž tak pevně, nikam neuteču“ usmál se na něj.
Bylo jim spolu dobře. Ještě nějakou dobu tam seděli.
RW: „ kolik je hodin?“
YS: „ půl druhý“
RW: „už bysme měli jít“
Yesung se zvedal.
YS: „ to asi jo“
Pomohl Ryeowookovi vstát a vydali se dolu z kopce.
YS: „ Ryeowook…můžu tě doprovodit domů?“
RW: „ když se ti chce“
YS: „ chce“ odpověděl s úsměvěm.

Stáli před Ryeowookovým domem.
RW: „tak ahoj zítra“
YS: „ počkej ještě“přitáhl si ho k sobě a začal ho líbat.
Ryeowook se od něj odtáhl a nadechl se.
RW: „ já už opravdu musím“ zašeptal.
YS: „ ještě chvilku“
Po chvíli přestali a Yesung ho pevně objal. Chtěl by ho mít u sebe co nejdéle. Ryeowook ho pustil a pomalu odcházel. Yesung ho ještě chytl za ruku.
YS: „ Ryeowook…miluju tě“
Ryeowook se začal červenat a raději se zadíval na zem.
RW: „ já tebe taky“
Yesung mu dal ještě letmou pusu na rozloučenou.
YS: „ tak dobrou noc a hezké sny“
RW: „ tobě taky“ a zašel do vchodu.

Yesung přišel domů.
Ma: „kde jsi byl?“
YS: „ venku“ usmál se a zul si boty.
Ma: „ a s kým?“
YS: „ nejdřív s partou a pak sám“
Ma: „ sám venku ve 2 ráno?“
YS: „ přesně tak“ a skočil vedle ní na gauč ,,co dávaj?“
Ma: „ nevim…nějaký film. Nechtěl bys už jít spát?“
YS: „ jo…už jdu“
Ma: „ proč se pořád usmíváš? Máš nějakou dobrou náladu“
YS: „ no jo…sám nevím proč. Tak dobrou mamko“ a šel se vykoupat a spát.

Ráno už na něj Ryeowook čekal na zastávce. Yesung si sedl vedle něj.
YS: „ ahoj“
RW: „ ahoj“
YS: „ co ti řekla máma, když jsi přišel domů?“
RW: „ nic, už spala…a ráno se mě jenom ptala, kde jsem byl“
YS: „ a cos jí řekl?“ pošeptal mu do ucha a lehce mu ho stiskl.
RW: „ tady ne!“
YS: „ cože?“ a odtáhl se od něj.
RW: „ ale ne…jí jsem řekl, že jsem byl s partou v parku… to „tady ne“říkám tobě, jsou tu lidi“
YS: „ hm“ a sundal ruku z jeho ramen „ty nechceš, aby o tom někdo věděl?“
RW: „ já nevím, musím si nejdřív zvyknout“
YS: „ já vím, je to divný“
RW: „ ale nechci, aby to věděl někdo ze školy…hlavně ze třídy“
YS: „ to chápu…ale teď tady nikdo ze školy není“
RW: „ já vím, ale stejně“
Yesung ho vzal jemně za bradu, otočil ho k sobě a vtiskl mu dlouhý polibek. Ryeowook se nejdřív bránil, ale po chvíli toho nechal a podřídil se mu. Yesung měl na něj velký vliv. Ryeowook si teď začal uvědomovat, že mu vlastně ani nevadí, že na ně asi kouká plno lidí. Do Yesunga se zamiloval a chtěl mu to nějak dokázat. Přitiskl si ho blíž, líbal ho vášnivěji a prstama mu projížděl vlasy. Yesung byl překvapený. Pomalu ho od sebe odtáhl.
YS: „ Ryeowook, co to do tebe vjelo?“
Ryeowook se mu zase přilepil na rty. Yesung ho zase jemně od sebe odstrčil.
YS: „ Ryeowook, už jede autobus“
Ryeowook se postavil.
RW: „ promiň…tys to chtěl“ a ušklíbl se. Byl rudý jak rajče.
Yesung si hodil tašku na záda.
YS: „ ale stejně mě překvapuješ“ zasmál se.
Nastoupili do autobusu a jeli do školy.
Ve škole se k sobě chovali raději jako kámoši.

Jelikož bylo dneska vysvědčení, končili o dost dříve. Domů spolu šli pěšky.
YS: „ Ryeowook, teď se asi dlouho neuvidíme, jedu s mamkou na prázdniny na dovolenou“
RW: „ no jo, málem bych ti to zapomněl říct, jedem teď s mamkou do Řecka“
YS: „ si děláš srandu? My právě taky. A kdy jedeš?“
RW: „ přesně nevím, ale teď někdy“
YS: „ aha. My jedem už zítra ráno“
RW: „ aha, tak to my bohužel ne. A do jakýho hotelu?“
YS: „ tak to nevím. Teď mě napadlo, že vlastně nemam ani tvoje číslo, že bych ti mohl zavolat“
RW: „ to bohužel ani mít nebudeš, protože mám mobil ještě asi na měsíc v opravně“
YS: „ hm tak nic“
RW: „ budeš to muset beze mě nějak přežít, když nebudeme dlouho spolu“ a lehce ho plácl do ramene.
YS: „no, já to snad přežiju, jenom abys to přežil ty beze mě“ a trochu do něj strčil.
RW: „tak to se neboj“ chtěl mu to nějak oplatit, ale Yesung ho vyzvedl do vzduchu a podíval se nahoru na něj.
YS: „ bože Ryeowook, já jsem teď tak šťastný“ pomalu ho pouštěl dolů a když stál pevně na zemi, nepustil ho, začali se opět líbat.
RW: „ myslím, že to bez tebe fakt nepřežiju“ usmál se a pevně ho objal.
Dlouho tam takhle stáli v objetí a vychutnávali si ten pocit.
Pocit, že jsou tak blízko sebe, navzájem se dotýkají.
Pocit, že je nikdo nemůže od sebe odtrhnout.
Pocit, který jim nikdo nevezme.

Vydali se k Ryeowookovo baráku. Když stáli před ním
YS: „ Ryeowook, budu muset domů, musím si ještě zabalit“
RW: „ tak se když tak uvidíme, až přijedeme“
Yesung chytl jeho dlaně.
YS: „ teď jenom doufám, že se tvoje mamka nedívá z okna“ a sladce ho políbil.
RW: „ tak ahoj“
YS: „ pa“ a vyrazil domů.
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  ...Lenny... Sun Apr 19, 2009 5:03 pm

Doma si všechno zabalil. Zabralo mu to skoro celý den. Už bylo pozdě v noci, tak šel spát. Brzy ráno už s mamkou seděli v letadle a on téměř celou cestu prospal.


Jen co se ubytovali v hotelu, vzal si plavky a běžel na pláž. Chvíli se opaloval. Kéž by tu tak mohl být s Ryeowookem. Byl zamyšlený, když v tom na něj kdosi spadl.
„promiň“ řekla holčina, která mu přistála na nohou „neviděla jsem tě“ a obdařila ho krásným úsměvem.
Yesung jí pomohl vstát.
„děkuju“ řekla a zůstala tam stát.
YS: „ není za co“ a zase si lehl.
Dívka si k němu klekla.
„nechceš si jít se mnou zaplavat?“
YS: „ ne, promiň, nechci“
„tak bysme spolu mohli dělat něco jiného“ a trochu se naklonila, aby víc viděl její dekolt. Měla opravdu sexy postavu.
YS: „ promiň, ale jsem zadaný“
Dívka se zvedla, řekla naštvaně „tak čau“ a odcházela. Při odchodu ještě zavrtěla zadkem, aby Yesung viděl, o co přišel.
Yesung se uchechtl, zakroutil hlavou a zase si lehl. Před očima měl zase Ryeowookovu tvář.

Druhý den se šel raději projít s mamkou po městě, aby se trošku odreagoval a tolik na něj nemyslel.

Další den ráno bylo asi 7 hodin. Yesungovo máma ještě spala. Yesung už usnout nemohl, a tak se šel nasnídat do minibaru v hotelu. Sedl si přímo k pultu a objednal si kafe, které mu za chvilku přinesli. Líně ho míchal a přemýšlel, co bude celý den dělat. Když v tom ho někdo zezadu objal okolo ramen.
YS: „ Hej!“ otočil se „ Ryeowook“ vykřikl. Vyskočil ze židle a pevně ho objal.
YS: „ jak…jak jsi věděl, že jsem tady? Kdy jsi vůbec přijel?“ chtěl ho políbit, ale Ryeowook mu dal na rty ukazováček.
Yesung se na něj podíval tak nechápavým pohledem, až se Ryeowook musel začít smát.
RW: „ trochu se uklidni“ prohlásil mezi smíchem „co kdybysme se šli projít třeba na pláž?“ chytl ho za ruku a táhl ho z baru. Yesung ještě na poslední chvíli stačil vzít kafe.
YS: „ chceš napít?“
RW: „ děkuju“ a usrkl si. „ takže, přijel jsem před chvílí a ptal jsem se na tebe na recepci. Tam mi řekli, že jsi šel do baru, tak jsem tady.
YS: „ ani nevíš, jak je mi hned líp, když jsi tady.“
RW: „ kde je tvoje máma?“
YS: „ ještě spí, a tvoje?“
RW:„vybaluje věci“
Ryeowook se zastavil a stoupl si naproti němu. Pro jistotu se rozhlédl. Jeho oči se teď vpíjely do těch Yesungovo. Žadonily o polibek. Yesung neváhal. Nebralo to konce. Nevypadalo, že by se neviděli jenom 2 dny, ale celou věčnost.

Skoro celý den trávili společně. Ale taky jim dalo trochu práce, aby je mámy neviděli spolu.

Další den se naopak ani neviděli, protože Ryeowook musel jít s mamkou na procházku městem.

Yesung šel večer s mamkou k bazénu, který byl součástí hotelu. Už se stmívalo. Jenom tam přišli, uviděl v bazénu Ryeowooka. Ryeowook si ho všiml a začal na něj mávat. Yesung mu chtěl pozdrav oplatit, ale strnul hrůzou. Viděl, jak Ryeowookovi uklouzla noha a on padá pod hladinu.
YS: „ Ryeowook nééé“ rozběhl se a skočil do vody. Vytáhl ho a opatrně položil na studené dlaždice. Hned k nim přiběhly jejich matky.
RMa : „ to je můj syn ! co s ním je ?!“ chtěla se na něj podívat zblízka. Yesung ji ale odstrčil, a dal mu umělé dýchání. Ryeowook nejevil známky života.
YS: „ Ryeowook, prosím prober se“ zkusil ho znova svým dechem zachránit. Pořád nic. Yesungovi začala stékat po tváři slza.
YS: „ Ryeowook, prosím“ a udělal mu masáž srdce. Ryeowook najednou začal vykašlávat vodu. Yesung ho pevně objal.
YS: „ ach Ryeowook“
Ryeowook mu setřel slzu.
RW: „ Yesung, už jsem v pořádku“
Ryeowookova mamka si oddychla, byla ráda, že se jejímu synovi nic nestalo, ale něco jí přeci jenom vadilo a taky dost naštvalo.
RMa : „ já ti říkala, že se s ním kamarádit nebudeš!“ vzkřikla na Ryeowooka.
Oba chlapci se postavili.
RW: „ ale my spolu nekamarádíme“ a hodil na Yesunga zářivý úsměv.
Yesung ho chytl za ruku.
YS: „my spolu totiž chodíme“
Obě na ně vyjeveně zíraly. Po chvíli se Yesungovo máma vzpamatovala.
YMa: „ a to si myslíte, že vám to budem věřit? Yesung, běž od něj!“
Yesung se podíval Ryeowookovi hluboce do očí. Ten jen kývl. … Vášnivě se políbili.
Obě na ně koukali s otevřenou pusou. Nevěřili vlastním očím. Kluci se zase objali.
YS: „ Ryeowook, miluju tě“
RW: „ já tebe taky. Nejvíc na světě“
YMa: „ běžte od sebe!“zařvala
YS: „ promiň mami, ale nepůjdem“ vzal Ryeowooka za ruku a rozběhl se s ním pryč.
RMa : „ Ryeowook, vrať se!“
Ryeowook se na ní ohlédl.
RW: „ mami, já nechci, chci být s ním“ a běželi spolu do hotelu.
Jejich matky se na sebe podívaly. V jejich očích se blýskla ještě větší nenávist, než kdy dřív. Obě se za nima rozběhly. Zamířili do svých pokojů v hotelu, jestli tam chlapci nejsou.
Yesungovo máma vtrhla do dveří. Ryeowook se už stačil převlíknout z plavek do riflí a košile. Oba dva seděli na gauči a povídali si.
YMa: „ Ryeowook, běž k sobě“
YS: „ ne, bude tady“
YMa: „ Yesung, neodmlouvej!“
Yesung se zvedl z gauče a chytl Ryeowooka za ruku.
YS: „ pojď se mnou“
Ryeowook, aniž by věděl, kam jdou, následoval ho. Yesung vešel do svého pokoje a vtáhl Ryeowooka dovnitř.
YS: „ mami, běž pryč“ otočil klíčem ve dveřích, aby se tam nedostala.
Ma: „ Yesung, pojďte ven“ bouchala na dveře.
Yesung se usmál, přitiskl Ryeowooka ke zdi. Nevšímal si ran, ozývajících se ode dveří, soustředil se jen na Ryeowookovo rty.
Jeho máma dala do dveří poslední, ale za to pořádnou ránu, šla si sednout na gauč, nevěděla, jak je dostat ven.

Yesung teď líbal Ryeowooka divočeji, než před tím. V záplavě polibků přešli k posteli. Yesung na ní Ryeowooka pomalu položil. Jeho ruce zajely pod Ryeowookovu černou košili a přejížděly po jeho bříšku a hrudi. Najednou rychle sjely k jeho riflím a obratně mu rozeply pásek. Ryeowook mu chytl ruce.
RW: „ Yesung ne“ a posadil se.
YS: „ proč“ a opět ho utápěl ve vášnivých polibcích.
Opřel Ryeowooka o zeď a sedl si na něj. Začal mu rozepínat košili a jejich jazyky se zase vzájemně proplétaly.
YS: „ Ryeowook, miluju tě“ a zaměřil se svými rty a jazykem na jeho krk.
Ryeowook jenom zaklonil hlavu. Yesung přestal.
YS: „ Ryeowook, chtěl by ses se mnou milovat?“
Ryeowook se zahleděl do jeho očí, které tak toužily po tom jediném slůvku.
RW: „ já… já nevím“
YS: „ nemiluješ mě?“ zeptal se smutně.
RW: „ miluju, ty víš jak moc ale… já mám strach“
YS: „ to je normální“
RW: „ já vím“
Yesung si na něj sedl pohodlněji, zahleděl se mu do očí a políbil ho. Polibek byl plný lásky, vášně, dokazoval, že ho Yesung opravdu miluje a udělal by pro něj cokoliv na světě.
YS: „ Ryeowook, já počkám, až se na to budeš cítit, ano?“
RW: „ Yesung…víš…asi jsem si to rozmyslel“
YS: „ T-to jako vážně?“
Ryeowook kývl a podíval se na sebe dolů. Yesung se tam podíval taky a uviděl Ryeowookovy nadzvednuté kalhoty.
RW: „ sedl sis opravdu dobře“ pousmál se.
Yesung se mu zadíval do očí.
YS: „ ale nemusíme, kdybys nechtěl“
RW: „ ale já už chci. Chci se teď tady s tebou milovat“
Yesung na něj chvilku koukal.
YS: „ Ryeowook, jestli tě to bude bolet, nebo něco, hned mi to řekni, ano?“
RW: „ ano“

Yesung ho váhavě políbil. Ryeowook mu ale polibky opětoval, a tak se Yesung přestal obávat, že to Ryeowook nechce. Na jejich polibcích bylo vidět, jak moc pro sebe znamenají.

Yesung mu rozepl košili do konce a podíval se na jeho hruď. Lehce stiskl rty jeho bradavku a chvilku si s ní jazykem pohrával. Něžně mu sjel k pupíku a několikrát ho obkroužil. Ryeowook začal vzdychat. Yesung mu stáhl spodní části oblečení a špičkou jazyka mu lehce přejel po vršku penisu. Ryeowook zasténal. Yesung mu sjel prstem k zadní části a něžně mu ho tam zasunul, aby si zvykl. Ryeowookovi začaly po čele stékat kapičky potu. Yesung tam vsunul ještě jeden prst a dráždivě s nimi pohyboval. Ryeowook se už potil po celém těle. Yesung přestal, naklonil se nad Ryeowooka a začal ho vášnivě líbat. Ten uchopil Yesungovo penis a přejížděl po něm rukou. Yesung se ho snažil líbat dál, ale nutilo ho to dýchat zhluboka. Odtáhl se od něj a snažil svůj dech trochu zklidnit. Ryeowook přestal a obtočil ruce kolem Yesungova pasu. Yesung mu jen tak lehce přejel svými rty po jeho a podíval se mu do očí.


Do pokoje, kde seděla Yesungova máma vtrhla Ryeowookova máma.
RMa: „ Je tu Ryeowook??“ vyhrkla
YMa: „ Zamkli se v pokoji?“
RMa: „ Cože?! Proč si jim nějak nezabránila?“ zařvala a sesunula se na sedačku
YMa: „ a o co sem se asi snažila! A kdo ti vůbec dovolil tady bejt? Běž odsud!“



YS: „ opravdu jsi na to připravený?“ zašeptal
Ryeowook kývl a mírně roztáhl nohy. Yesung chytl Ryeowooka za boky a jemně do něj začal vnikat. Ryeowook zaryl prsty do deky, na které leželi. Yesung do něj pronikl. Ryeowookovy prsty pustily deku, zaklonil hlavu a vykřikl.


Obě se na sebe zděšeně podívaly. Věděly, co se stalo, a taky, že tohle už se vrátit nedá. Yesungova máma chvíli nemohla popadnout dech. Pak přešla k lince a napustila si sklenici vody. Ryeowookova máma vstala a přešla ke dveřím. Hodila na Yesungovo mámu poslední, naštvaný pohled a práskla dveřmi.


YS: „ Ryeowook, je všechno v pořádku?“ obával se.
Ryeowook ani neotevřel oči a zmohl se jen na kývnutí.
Yesung se v něm začal opatrně pohybovat. Ryeowook zasténal.
Yesung zrychlil.
YS: „ opravdu to nebolí?“ vydal ze sebe mezi výdechy.
RW: „ n-ne“ zašeptal vzrušeně. Jen co to dořekl, vyvrcholil.
Yesung ho do Ryeowooka zasunul nejhlouběji, co to šlo a vyvrcholil také. Ryeowook cítil, jak se v něm Yesungovo sperma pomalu roztéká. Přitiskl si Yesunga k sobě a políbil ho. Yesung ho z Ryeowooka vysunul a lehl si vedle něj. Oba zhluboka dýchali.
RW: „ mi-miluju tě“
Yesung si ho k sobě přivinul a zavřel oči. Dech se jim pomalu zklidňoval.
YS: „ já tebe taky miláčku“ vytáhl z pod nich deku a přikryli se.
RW: „ Slib mi, že se mnou zůstaneš napořád“
YS: „ Slibuju. Nikdo nám v tom nebude bránit“
Ryeowook se šťastně usmál, zavřel oči a položil si hlavu na Yesungovo hruď.
Za chvíli spolu usnuli.
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  Mily Sun Apr 19, 2009 11:39 pm

to je táááák pěkný :Slint:
prosím ať to nedopadne jako v romeo a julii ať to má dobrý konec :007:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  ...Lenny... Mon Apr 20, 2009 2:15 pm

já nechci nějak zklamat nebo tak něco, ale takhle to skončí :Suspect: měla jsem to tam napsat... :Very Happy:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  Mily Mon Apr 20, 2009 4:16 pm

jo tak takovýhle konec se mi líbí :Thank You:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  HungryGenius Tue Apr 21, 2009 10:37 am

Oooh to je marás :Slint:
Lenny já žeru ty tvý fikce :Love:
Sem si to teď dočetla s kámoškou ve škole :lol:
Taky z toho umírá :lool:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  ...Lenny... Tue Apr 21, 2009 5:39 pm

jé to sem ráda, že vám to líbí...děkuju moc.... :Love: :Love: :Thank You:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  HungryGenius Wed Apr 22, 2009 8:09 am

No ještě aby se nám to nelíbilo :Very Happy:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  HinAlaKim Tue Sep 15, 2009 12:55 am

já ju tááááák žeru jako už sem si ji četla asik tk 4x za 2 dny .... u doktorky,před spaním atd... :D .... jejda já ju taaaak žeru ae je škoda žhe je to teda už konec lebo to je dobře otevřeně ukončený tk kdyby se ti chtělo mohla by si napsat pokráčko lebo ten konec je hodně otevřenej ..... ACH JK JÁ ŽERU TU TOVJI POVIDKU :29: :55: :55: :55: :55: :29: :29: :heart: :heart: :005: :005:
HinAlaKim
HinAlaKim
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.dosu-hj.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  ...Lenny... Tue Sep 15, 2009 8:24 am

Jsem moc ráda že se ti líbí Úsměv no já nevím,jak by to mšlopokračovat...nic mě k tomu nenapadá....já mám teď jednu rozepsanou a neměla bych na to ani čas....ale tak bud se snažit aspoň dopsat tu rozepsanou, ale počítam že to bude tak do Vánoc Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  _inuskha_ Sun Nov 15, 2009 9:12 pm

mno pááni :Slint: :Love: jas si to četla aspon 5 za 2 dny mno upa supééér :Love: Úsměv :slina:!!!az jsem se utoho zapotila Úsměv !!!SUGOII^^
_inuskha_
_inuskha_
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  ...Lenny... Sun Nov 15, 2009 9:18 pm

Tak to jsem ráda, že se ti to líbilo Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  HungryGenius Sun Nov 15, 2009 10:37 pm

Ty máš vždycky super fikce ^__^
..Jen by mě zajímalo, kdy sem dáš další?? :ummm?:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  ...Lenny... Sun Nov 15, 2009 11:59 pm

tak děkuju, ale ty máš stejně lepší :heart:
no ono je to trochu problém, protože tu jak teď píšu, tak jí plánuju docela dlouhou a ještě nemam vymyšleno, co všechno v ní bude. a už jí píšu od začátku letních prázdnin. ale teď jsem na ní poslední dobou začala trochu makat. :53:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  HungryGenius Mon Nov 16, 2009 12:18 am

Nehodlám si tu psát stylem "Máš je super" .. "Né, ty je máš lepší" .. "Né ty je máš lepší!" ... "Nene! Ty!" ... na to prostě fakt nemám :lool:
...7 Years Love jsem taky psala od prázdnin xDD
A doufám, že ti to půjde rychle, už se těším Úsměv
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  ...Lenny... Mon Nov 16, 2009 1:12 pm

vždyť já se tu s tebou nechci hádat, kdo je má lepší (jen si to prostě myslím) ...už neřešit Úsměv :lool:
tak já máknu trochu víc no...snad to bude alespoň do koce roku....ale to asi pochybuju :lool:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  9pitris Thu Apr 07, 2011 6:38 pm

:005: tohle je taková krása ten začátek byl úžasnej jen ty mámy to zkazily ae to co udělali v tom pokoji bylo něco já jsem tak štastná a taky spocená jak to čtu XD :004: :heart: :094:
9pitris
9pitris
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Zakázaná Láska- YeWook Empty Re: Zakázaná Láska- YeWook

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru