Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda

3 posters

Goto down

14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda Empty 14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda

Příspěvek  HungryGenius Sat May 23, 2009 10:56 am

In Czech:
Dne 14/05/09 kolem 2:35 ráno v Song Pa, v oblasti Chon Chon před Jin Ju bytem, se Shindong
vracel autem domů a narazil na 26-ti letého cyklistu.

Cyklista byl jen drobně zraněn na kolenou a zápěstích a byl odvezen do nemocnice.
Zrcátko Shindongova auta bylo zničené.

Policie prohlásila, že cyklista byl podnapilý, a že nejel na kole v cyklistickém jízdním pruhu.
Pokud jde o Shindonga, byl vyšetřen, zda je vinen či ne. Naštěstí rychle dokázal, že je nevinen,
a tak byla situace dobře vyřešena.

Společnost SM konstantovala: "Když se Shindong vracel z radiového programu, nebyl vůbec opilý.
Naštěstí ani jeden z nich neutrpěl žádná vážná zranění."

zdroj: [You must be registered and logged in to see this link.]
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda Empty Re: 14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda

Příspěvek  Mily Sat May 23, 2009 1:37 pm

fuj jsem se lekla když jsem četla nadpis, ještě že to dopadlo dobře, chudák shindo
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda Empty Re: 14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda

Příspěvek  HungryGenius Sat May 23, 2009 2:01 pm

Jojo já taky čuměla nejdřív co to jé oO :( Úsměv
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda Empty Re: 14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda

Příspěvek  ...Lenny... Sat May 23, 2009 5:44 pm

já se taky lekla...ještě že se mu nic nestalo....

jinak ten zdroj...to ani nevim že nějakej takej blog je...ale je tam plno zajímavých věcí...
ale jako naštvalo mě u Yesunga že by chtěl mít skandál z nějakou playgirl ..nevim jméno......tak to bych ho chtěla zavraždit...ale tak nesmim na nich bejt tolik závislá... :lool:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda Empty Re: 14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda

Příspěvek  HungryGenius Sat May 23, 2009 6:03 pm

Hej ten blog tý holky upe žeru né :Love: Ona tam má spoustu věcí a novinek páč je vietnamka tak si může překládat z vn stránek :Suspect: Hold když má někdo kliku... :Thank You: Ještě že ji mám jako SB xD
Úsměv Úsměv
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda Empty Re: 14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda

Příspěvek  ...Lenny... Sat May 23, 2009 8:05 pm

SB ??
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda Empty Re: 14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda

Příspěvek  HungryGenius Sat May 23, 2009 10:39 pm

SB = Spřátelený Blog Úsměv Sem si ted na blogu měnila design.. konečně xD sem byla líná jak cip.. ale myslím, že to ted stojí za to Úsměv
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda Empty Re: 14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda

Příspěvek  ...Lenny... Sun May 24, 2009 11:50 am

aha.....jakej máš ty blog?? já si taky dělala blog ale už někdy v listopadu a ani nevim heslo nic....a stejně sem tam ani nic neměla...jenom pár fotek Suju...
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda Empty Re: 14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda

Příspěvek  HungryGenius Sun May 24, 2009 12:49 pm

Já si blok vedu už rok Úsměv měla sem tam suju, dbsk, boa, bigbang a ss501 ale před pár dny sem dělala nový design a smazala sem všechny rubriky až na super junior.. ted už prostě se starám jen o ně Úsměv jestli chceš se mrkni na [You must be registered and logged in to see this link.] budu ráda když necháš i koment :Suspect:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda Empty Re: 14/05/09 ShinDongova automobilová nehoda

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru