Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KiBum se nezúčastní SuperShow

3 posters

Goto down

KiBum se nezúčastní SuperShow Empty KiBum se nezúčastní SuperShow

Příspěvek  HungryGenius Fri Jul 10, 2009 4:31 pm

Jak bylo známo, Super Junior KiBum si zranil nohu a nezúčastní se úvodního koncertu Super Junior v červenci.
Bylo známo, že Kibum spadl když nacvičoval 13. června a musí podstoupit šestitýdenní léčbu. Jeho zranění levé nohy bude také muset být v sádře (tohle tipuju páč mi je jako fakt divný, kdyby musela být v obsazení o_O)

Lékař, který ošetřoval KiBumova zranění řekl, "Není pro něj vhodné dělat složité (velké či zbytečné) taneční pohyby, na své zranění by měl být opatrný a neměl by se účastnit koncertu."

KiBum řekl, "Je mi líto za potíže. Dokonce jsem myslel, že je to hanba, že se nemůžu zúčastnit koncertu, jsem si jistý, že ostatní členové předvedou skvělé představení i beze mě na mém místě. Prosím těšte se na koncert Super Junior."

Druhý koncert Super Junior "The 2nd Asia Tour 'Super Show II' se bude konat od 17. do 19. července v Seoulu.

my credit: sj-world.net
original article; mydaily, newsen, news.mk, asiae
translated article (english): sookyeong@kbites
credit from sj-world: [You must be registered and logged in to see this link.]
czech translation: kyasurin.blog.cz

... BTW pardon za mou angličtinu, všichni víme, že není vůbec dokonalá ... Ale tak nějak přibližně to tam všechno je Úsměv ... S láskou, vaše Kyu ...
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

KiBum se nezúčastní SuperShow Empty toto jemoc zaujmave....

Příspěvek  Ichigo Mon Sep 07, 2009 7:26 pm

no..mna moc zaujma..ja som kdesy citala...ze KiBum asi skoncil v SuJu..dufam ze to pravda njeej....ja ho mam moc rada.. :009: vubec newem ci ostava alebo nie :024: :008:
Ichigo
Ichigo
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

KiBum se nezúčastní SuperShow Empty Re: KiBum se nezúčastní SuperShow

Příspěvek  ...Lenny... Mon Sep 07, 2009 7:57 pm

No tak to bych se zbláznila kdyby měl odejít...ale tak jenom kůli tomu že neměl čas na jejich vystoupení s třetím albem a nezůčastňoval jejich aktivit by snad nemuselo znamenat jeho konec v Suju...takže doufam že to pravda není :34:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

KiBum se nezúčastní SuperShow Empty Re: KiBum se nezúčastní SuperShow

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru