Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru

5 posters

Goto down

070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru Empty 070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  HungryGenius Thu Aug 20, 2009 2:03 pm

Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru….

Páteční Chun Bang Ji Chuk byl o tom " Jak by si odpověděl kdyby ti někdo napsal…"

A dnešní téma bylo "Jsem ve veřejných záchodcích a není tu žádný toaletní papír"

Tak KangIn napsal členům Super Junior, že je na záchodě a že nemá toaletní papír, aby viděl jak mu kdo odpoví…

Členové Super Junior:

EunHyuk: ???? (ROFL)

Heechul: Jsem v restauraci….

SungMin místo zprávy zavolal……… tak mu KangIn zavolal zpět, aby to mohli slyšet všichni….

SungMin
byl jediný ochotný a milý…. zeptal se KangIn, kde je, že mu ten toaletní papír přinese…Ale mluvil velice formálně…………….

Pak zavolal Heechul…….. A mluvil s plnou pusou….

KangIn:
Hyung…. Mám problém - vysvětluje problém

HeeChul: Hmm, tak prostě počkej.

KangIn: Hyung, já neodejdu dokuď TY nepříjdeš. Do tý doby zůstanu tady…

HeeChul: Mmm Okay.

KangIn: Takže mi říkáš, abych tu zůstal?

HeeChul: Myslím, že MinSung jde právě za tebou..

KangIn: Ne neeeeeee hyung jen si dělám srandu. Tohle je živý vysílání…. Jsem v radiu…

HeeChul: Oh?? Tohle je živý vysílání?? Oh….Nemysli na to, že mě ještě někdy uvidíš….

Ke konci show, KangIn čte všechny zprávy, které přijal od dalších členů:

KyuHyun skončil program a tak chtěl jít za KangIn… Pak Kangin přišla zpráva, že KyuHyun vzal roli toaletního papíru a šel dovnitř Chunji záchodků hledat KangIn… Ale samozřejmě KangIn tam nebyl…………Tak mu KyuHyun napsal zprávu:

Hyung, myslím, že mě někdo asi pěkně napálil….

EeTeuk:
Oh to je pro radio?? Jak bych měl odpovědět??

DongHae:
Hyung, Neboj se. Jsem tvůj dongseng Fishie DongHae. Budu tam brzo, tak ještě chvíli čekej!!

YeSung: KangIn-ah, tak spláchni záchod a pak s tou čistou vodou, která zbyde se můžeš umýt…

zdroj: superjunior.blog.cz
----------------------------

Oni mě nepřestanou překvapovat
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tomuhle jsem se smála hoodně dlouho :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: 070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  Mily Thu Aug 20, 2009 3:03 pm

nejlepší odpověď zaručeně Yesung :lol: :lol: :lol: :lol: to je kamarád :lol: :lol:
chudáček Kyuhyun je strašně moc hodný
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: 070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  ...Lenny... Thu Aug 20, 2009 7:05 pm

tohle už jsem sice četla....ale neni na škodu si to zopakovat...každopádně je to vtipný :lool: oni maj prostě geniální nápady a Yesung samozřejmě geniální odpověď :lol: :lol: :Love:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: 070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  HungryGenius Thu Aug 20, 2009 11:55 pm

Tk z Yesunga jsem tak lehce nemohla :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale kyuhyun mě dostal :lool: :lool: :lool:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: 070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  ...Lenny... Fri Aug 21, 2009 8:10 am

tjn je fakt hodnej...a chudáček když´na to doplatil :( :Suspect:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: 070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  cacinka Mon Sep 28, 2009 10:23 pm

tohle absolutně nemělo chybu xDD lol fakt, tak moc jsem se už dlouho nenasmála :lol:
cacinka
cacinka
→Monster ☆☆☆☆☆


http://cacinka.daportfolio.com/

Návrat nahoru Goto down

070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: 070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  HinAlaKim Tue Sep 29, 2009 3:58 pm

ježišmarja tk z toho mě klepá xD .... yesung to prase xD .... ae jako ee teuk vrrr to po.. ae jako ten kyu a sungmin xD ae kyuhyun oppa jako best Úsměv .... a hechul božhe z toho dělá vědu ae chtěla bych tam byt xD
HinAlaKim
HinAlaKim
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.dosu-hj.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: 070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  HungryGenius Tue Sep 29, 2009 6:07 pm

Kde bys chtěla být?? :lol: :lol: na chunji záchodkách s toaletním papírem pro první pomoc? :lol:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: 070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  ...Lenny... Tue Sep 29, 2009 10:33 pm

:lol: :lol: hej Kyasurin, z tebe já prostě nemůžu :lol: :lol: :lol:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: 070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  HungryGenius Wed Sep 30, 2009 4:14 pm

Co zas? čumí šak sem nic neprovedla ani nic neřekla :2374:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: 070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  ...Lenny... Wed Sep 30, 2009 8:43 pm

Ale napsala :lol: :lol: :lol: teda aspoň mě to příjde vtipný.....opravdu zvláštní přání....být na chunji záchodech s toaleťákem v ruce :lol: :lol: :lol: si to tak dobře napsala :lol:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: 070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  HungryGenius Wed Sep 30, 2009 9:09 pm

A co jsem na to jako měla říct?? :lol: :lol: bylo první co mě napadlo :lool: :lool:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: 070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  ...Lenny... Wed Sep 30, 2009 10:51 pm

to nevim co si měla říct ale každopádně co si řekla bylo spešl :lol:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: 070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  HungryGenius Thu Oct 01, 2009 4:28 pm

Ještě že ty největší hlody dávám jen v reálu a né tady :lol:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: 070207 Kiss The Radio // Kdyby byl Kangin na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru