Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RyeoTeuk,, Forever

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  Ewwkaa Wed Sep 02, 2009 9:11 pm

TOHLE JE MOJE POVÍDKA!!KTEROU JSEM NAPSALA PRO SOUTEŽ KTERA JE NA SUJUCZ!!
MAM ZLASTNI PAR TKA SE NEDIVTE!!Xd
RYUK A TEUK!!xD Doufám ze se vam to aspon nekterým bude líbít§!xD


Part 1
Tento den začíná jako obvykle, nasnídám se,obléknu se a jdu na vlak.Bydlím cca.20minut od Hl.města kde studuji, čtvrtým rokem na Gymnázium, chystám se i na Vysokou, doufám že to vyjde, zkoušky mě čekají už za měsíc.Ve škole nejsem nějak oblíbený ale nejsme ani považován za Loser..Máme ale bohužel něco jako Školního Kinga-Eeteuk, všichni ho obdivují ,já také ale jiným způsobem ,,Možná“.
Vyrazím….
Hned jak vyjdu z domu si nasadím sluchátka. Povšimnu si ,že vedle nás je dům ,který byl nedávno ještě na prodej, má na tabuli napsáno SOLD.Moc si toho nevšímám a zaposlouchám se do hudby.Najednou uslyším skřípání brzd vlaku. Do háje a to dneska nemám ani koupený lístek! Rozběhnu se. Doběhnu na nádraží ,koupím si lístek a rychle běžím k vlaku.Hledám volné kupé, Uf našel sem ho! Pohodlně se posadím, z tašky vytáhnu svoji oblíbenou knihu Harry Potter.Rodiče mi říkají ,že abych četl Harry Potter sem už dost velký, ale já si to nemyslím.Za chvílí se vlak rozjede , celý zažraný do knížky si nevšimnu ,že přede mnou někdo stojí.
,,Je tu volno?“slyším matně přes sluchátka, rychle zavřu knížku,sundám sluchátka a podívám se na horu. Stál tam Leeteuk!Koukám na něj jak vyoraná myš.,,Je tu volno?“ zopakuje.,Jo-jo“vykoktám ze sebe.,,Díky“ poděkuje a sedne si naproti mně.Pokusil jsem e znovu číst,ale nešlo to v jeho přítomnosti ne. Cítil jsem jak se na mě dívá a začal sem se červenat.Asi si toho všiml ,protože se mě zeptal jestli mi není horko.Celý nejistý jsem řekl že ano i když to nebyla tak docela pravda.Potom otevřel okno a vrátil se na svoje místo.,,Díky“
,,Nemáš zač“odvětil a usmál se.Nastalo hrobové ticho.Naštěstí ho narušil průvodčí.,,Dobrý den ,jízdenky prosím….začal jsem vytahovat peněženku,která mi v tu chvíli spadla na zem.Oba dva jsme se reflexně sehli pro ni.Naše ruce se dotkly,jeho ruka byla na mojí.Čekal jsem ,že cukne ale chvíli ji tam ještě nechal.Podíval jsem se mu do tváře, červenal se.Zvedl jsme peněženku a podal jsem ji průvodčímu….,,Děkuji“ pak odešel…
Poté zas nastalo hrobové ticho..Pak jsem uchopil znovu knížku a začal číst, bylo mi jasné že z té knížky nepřečtu už ani slovo ale, musel jsem něco dělat, jinak bych nevydržel v jeho přítomnosti .Za chvíli jsme dorazili na nádraží.Naposledy jsem se na něj podíval, také se na mě díval, usmál jsem se ale on nervózně uhnul pohledem.Pak rychle odešel,že jsem ho neviděl ani v autobuse,kterým jezdím z nádraží blízko ke škole, zbytek musím dojít.Stihám školu tak ,tak ale už jsem si zvykl.
Celý den ve škole jsem byl mimo. Písemku naštěstí přeložili na druhý den.Pořád jsem přemýšlel, co to bylo v tom vlaku.Zazvonilo. Právě byl čas na oběd. Sedl jsme si k oknu, najednou uslyším jak ječí holky. Poznal jsem ,že se blíži ON.
Choval se jinak než ráno, byl to zas ten školní king, namachrovaný, oblíbeny kluk, kterého obletovalo několik holek.


Naposledy upravil Ewwkaa dne Wed Sep 02, 2009 9:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  Ewwkaa Wed Sep 02, 2009 9:11 pm

Part 2
Po obědě sem šel domů, naštěstí jsme neměli odpolední vyučování.Tajně jsem doufal, že by tam mohl být ,ale nebyl.
Doma jsem nevěděl co dělat tak jsem si šel udělat domácí úkol z matiky!Nenávidím matiku, ale co už. Někdo zaklepal na dveře, byla to máma.
,,Ahoj Ryuku, jak bylo ve škole?“
,,Ahoj, normálka, potřebuješ něco?“
,,Chtěla jsem ti jenom říct , že o víkendu k nám přijdou ti nový sousedé na oběd. Nikoho tu neznají tak pozvání přijali a mají stejně starého syna jako ty. Jmenuje se.-ehm- Eeteuk. Znáš ho? Asi jo prý chodí na stejnou školu jako ty, takže si budete rozumět.Za chvíli přijď na večeři.“dořekla to a odešla zpátky do kuchyně.Matika mě už nezajímala, rozhodl jsem se že se půjdu projít, řekl jsem to mamce.
,,Ale za chvíli se vratˇ bude večeře!“hned jak to dořekla jsem zavřel dveře.
U naší vesničky je malý lesík a u něho rybník s přehradou. Sedl jsem si k rybníku, pozoroval jsem hvězdy a přemýšlel nad NÍM. Najednou uslyším kroky.
,,Ahoj“
Rychle v stanu až leknutím spadnu do vody. Najednou ucítím prudký náraz do hlavy.
………..
Probudí mě až něčí ústa.Otevřu oči a nade mnou klečí Eeteuk.
,,Ryuku!! Si v pořádku?“ dívá se na mě ustrašeným pohledem.
,,J-j-o, co se stalo?“ snažím se vzpamatovat.
,,Promiň, šel sem se projít a uviděl jsem tebe tak jsem za tebou šel, pozdravil jsem tě, ty si se asi leknul a spadl si do vody.Chvíli si se nevynořoval tak jsem tam pro tebe skočil.Pak jsem se ti snažil dát první pomoc a jak vidím tak to pomohlo!“..
Tak to byly ta ústa, on mi dával dýchání z úst do úst.
,,Díky“ Snažil jsem se vstát, ale šlo to těžko.Nakonec vstanu ale dlouho se na nohách neudržím.
,,Pomůžu –ti“ hned jak to dořekl mě chytl do náruče. Celý unavený sem ani nemohl protestovat a ani jsem nechtěl.Donesl mě domů.Zazvonil, otevřela mamka, hned jak mě uviděla se vyděsila!
,,Nebojte je v pořádku, žije!“ řekl Teuk.
,,Děkuji, mohl bys ho prosím donést do pokoje“ řekla a ukázala cestu do mého pokoje.
..Jak jsme šli do schodů ,tak jsem málem spadl, musel jsem ho chytit pevně kolem krku.Jeho vlasy mě lechtaly na obličeji ale bylo to příjemné, cítil jsem jak dýchá, jak jeho každičký sval se zatíná, byla to nádhera.Položil mě na postel.
,,Díky, že jsi mi zachránil život“ poděkoval jsem.
,,Neděkuj, vždyť jsi tam spadl kvůli mně!“hned jak to dořekl, sklopil hlavu, že je mu to líto.
Ťuky ťuk…někdo zaklepal na dveře. Máma.
,,Je ti lépe ?“
,,Jo mami neboj“
,,Eeteuku, volala jsem tvým rodičům,že si tady, říkali ,že máš jít domů, že už je pozdě“
,,Dobře, Nashledanou a Ahoj“
,,Díky“ řekl jsem ve spěchu. On se jenom otočil a usmál se na mě.
,,Měl by si odpočívat, dobrou“ řekla máma a odešla.V pokoji jsem zůstal sám. Na rtech jsem cítil pořád ty jeho.Za chvíli s touhle představou jsem usnul.
Ráno.
Sešel jsem dolů do kuchyně, byly tam oba dva rodičové. Nevyptávali se mě na to co se včera v noci stalo jenom se mě zeptali jak mi je, otec pak odešel do práce.Mamka mi řekla, že dneska bych měl zůstat radši doma.Tak jsem zůstal doma. Podíval jsem se na hodinky, byl právě čas kdy chodím na vlak, rychle jsem vyběhl do pokoje a podíval jsem se z okna, právě vycházel Eeteuk z domu.Nemohl jsem se přemoct a pozoroval jsem ho, přitom mi zas hlavou proletěla ta událost u toho rybníka.
Celý den jsem nevěděl co dělat. Nakonec jsem si ještě lehl, probral mě až zvonek u dveří, podíval jsem se na hodinky a byly tři odpoledne.Vstal jsem a šel jsem otevřít, byl jsem pouze v kalhotách na spaní. Otevřel jsme dveře a tam stál zase ON. Zrudnul jsem, nebo jsem před ním stál pouze v kalhotách, on se začal taky červenat.
,,A-a-hoj, chtěl js-e-em se j-enom zeptat jak ti je!“vykoktal ze sebe.
,,Ahoj!, Jo , už je to lepší, nechceš jít dál?“
,,Ehm, jo?!“ vešel dovnitř , ukázal jsem mu kam má jít, posadil se na gauč.
,,Nechceš něco na pití?“
,,Jo“byl trošku nervózní.
,,Chceš colu,čaj?“
,,Colu,Díky“odpověděl. Já jsem si šel udělat čaj. Vrátil jsem se s colou v ruce, posadil jsem se naproti němu.Voda na čaj se zatím ohřívala v konvici.,,Dělo se něco ve škole?“ ty vole..co to plácám!!,,Nic“
--pííííííííííííp---voda se už ohřála.xD Došel jsem do kuchyně, nalil jsem vodu do šálku a šel jsem zpět. Ale co se nestalo zakopl jsem a čaj se vylil, částečně na mě a částečně na kachličky co jsme měli v kuchyni..
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  Ewwkaa Wed Sep 02, 2009 9:13 pm

Part 3
,,Aaaaaaaaaa“ zařval jsem.Eeteuk rychle vstal a utíkal za mnou, jenže jak byla voda rozlita na dlaždičkách, eeteuk na nich uklouzl a spadl přímo na mě. Byl tak blízko obličejem, že jsme to nemohl vydržet a…………………………………………………………….…………políbil jsem ho. Čekal jsem, že mě od sebe odtrhne ale ne.Chvilku jsme se líbali, když najednou vstal a utekl pryč z domu.
Do háje co jsem to jen udělal.Ještě chvíli jsem tam tak ležel a proklínal se. Pak jsem vstal a uklidil to. Za chvíli přišla mamka.
,,Ahoj, už jsem doma“ pozdravila.
,,Ahoj“odvětil jsem.
,,Jé koho je to taška?“ zeptala se a ukázala na gauč.
,,To bude asi Eeteuka, přišel se zeptat jak mi je“
,,To je od něho milé a jak ti je?“
,,Už je to dobrý ale občas mě trochu zabolí hlava“ a odešel jsem zpátky do pokoje.
Druhý den.Jsem vstal jako obvykle. Byla sobota.OBĚD!!!Dneska mají přijít na oběd ti nový sousedé a Eeteuk…Sešel jsem dolů do kuchyně, nasnídat se, měli jsme palačinky. Mňam.
,,Dobré ráno Ryuku“pozdravila mamka.
,,Dobrý“ odvětil jsem,sedl si ke stolu a pustil jsem se do palačinek.
,,Dneska přijdou ti nový sousedé!Doufám ,že jsi nezapomněl a nenaplánoval sis něco jiného!“
,,Ne nenaplánoval a kolem kolikáté přijdou?“
,,Kolem půl jedné“
Dojedl jsem palačinky a odešel jsem se převléct.Nevěděl jsem co budu dělat do té půl jedné, pak jsem se otočil a na posteli ležela jeho taška, nevěděl jsem jestli mám nebo ne!Ale nakonec jsem se do ní podíval, byly tam učebnice, což bylo logické..xD….pouzdro a zvláštní blog. Otevřel jsem ho a v tom byly noty a texty písní, pod každou písni a textem tam byl jeho podpis.Zaujal mě píseň It´s you. Ale nebyla dokončená, škoda! Dočetl jsem to.
Ťuky Ťuk----- ….Otevřela mamka.Donesla mi vyžehlené oblečení na ten oběd.Bylo za pět minut půl jedné.
Zazvonil zvonek, ve dveří stali jeho rodiče a on stál za nimi.Podíval se na mě ale pak uhnul pohledem.
,,A-a Dobrý den , pojďte dále“ uvedla je mamka.Ukázala jim směr k jídelně.Všichni se posadily okolo stolu.Já jsem seděl vedle něho.Mamka začala podávat na stůl.Jako první na stůl donesla tzv.Lehkou mísu- gimbal, potom přišel na řadu hlavní chod.Oběd proběhl celkem normálně ale já ani on jsme nepromluvili ani jedno slovo.Dojedli jsme a rodiče si šli sednout do obývacího pokoje a mě řekla máma abych vzal EeTeuka k sobě do pokoje.Tak jsem šli.Sedl jsem si na postel ,váhal ale pak si sedl vedle mě.
,,Viděl jsem tvůj blok s písničkami“řekl jsem a podíval jsem se na něj nevině.
,,To je jen hloupý blok..jen sem se ti chtěl omluvit…..Promiň“začal se mi omlouvat
,,Za co?“podíval jsem se na něho obdivně.
,,Za to jak jsem utekl“
,,To ne ,ty se neomlouvej to spíš já, že jsem tě …..políbil“ řekl jsem a podíval jsem se mu do obličeje.On se stále díval do země, pomalu zvedl hlavu.
,,No…“ Dlouho ještě mlčel ale pak mě chytil za hlavu,přitáhl si mě a začal mě líbat.Nechápal jsem ale oddával jsem se jeho polibku.Náhle se otevřeli dveře, naštěstí mám postel postavenou tak ,že když se otevřou dveře dovnitř postel nejde vidět jenom když uděláte krok dopředu tak ji uvidíte. Rychle jsem se od sebe odtrhli. Vešla máma s mamkou Eeteuka.
,,Tak to je Ryukův pokoj.“
,,Pěkně zařízený“ mamka se otočila na mě.
,,Nezapomeň mu vrátit batoh a zavři pusu, vypadáš jako kdybys viděl ducha“dořekla a vyšla z pokoje. Dalo by se říct ,že jsem viděl ducha, ale ducha který mě dostal do kolen. Nemohl jsem ze sebe dostat pomalu ani hlásku.
,,Asi bych měl už jít“ vstal z postele.
,,Co taška“ tohle jediné jsem ze sebe dostal, rychle jsem uchopil tašku a přinesl mu ji,uchopil ji za ucho,tak že se dotkl mé ruky.V tu chvíli jsem se vzpamatoval.Nechtěl jsem aby odešel ale aby zůstal a pokračoval v tom co předtím.Rozhodl jsem převzít iniciativu , přišel jsem k němu, opřel jsem ho o dveře a začal ho líbat, napřed jen jemně, ale pak z toho bylo vášnivé líbání.Tašku už jsme dávno pustili na zem.Propletl jsem své prsty s jeho.On mi zatím druhou rukou hladil záda, pak jemně vklouzl pod mé tričko a hladil mě po celých zádech.Vyskočila mi husí kůže ale líbilo se mi to.Najednou jsem uslyšel klepání na dveře,byla to zřejvně zase mamka, potom uchopila za kliku,snažila se otevřít ale nešlo to .Tohle nás probralo a rychle se od sebe odtrhli.Eeteuk prudce otevřel dveře tak,že málem spadla moje mamka na zem.,,Co se stalo?
,,Nic“vyklopil jsem.
,,Eeteuku tvoje mamka říkala ,že už jdete“odvětila a podívala se na mě vyčítavým pohledem ale já ji nevnímal, jí ne!Potom Teuk zavřel dveře a podíval se na mě.
,,Zítra v jednu u rybníka“řekl a naposledy mě políbil a do ucha mi zašeptal Neorago. Poté odešel.
Byl jsem jak omráčený, položil jsem se na zem.Jeho taška tam stále ležela, koukal jsem na ni a myslel na něj.Na jeho rty,oči,. Stále jsem cítil jeho prsty na mých zad. Z téhle vzpomínky mě šimralo v břiše. Těšil jsem se na zítřek.
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  Ewwkaa Wed Sep 02, 2009 9:13 pm

Part 4
Ráno jsem sešel dolů, čekala mě snídaně, myslel jsem , že to budou zase palačinky, ale bohužel to byly obyčejná míchaná vajíčka. Posadil jsem se ke stolu a začal jíst. Nemohl jsem se dočkat na odpoledne. Celý nervózní jsem nevěděl co celý den dělat , tak jsem si šel znovu přečíst jeho blok s písničkami.Opakovaně a dokola jsem si četl úryvek s It´s you. :
I can't forget you, I can't turn back around
Oh ~
The moment my eyes began to burn
The moment my heart was captured by you
I have no regret, I chose you
That's right, it's you
:…….. V hlavě mi zněla melodie.Byla uklidňující, v hlavě mi proběhlo asi milion věcí ale pokaždé jsem myslel pouze na něj.Chtěl jsme cítit jeho rty na svých,jeho ruce na mém těle,jeho dech na mém krku.S touhle myšlenkou jsem vyskočil a podíval se na hodiny.Bylo teprve jedenáct, deprimovalo mě to,že ten čas tak pomalu ubíhá.Stále jsem nevěděl co bych měl dělat, tak jsem sešel dolů do kuchyně. Mamka stála u linky a vařila oběd. Zeptal jsem se jí ,jestli nechce pomoct, podívala se na mě překvapeně, ale řekla, abych vynesl koš, potom jsem nachystal na stůl. Oběd proběhl jako vždy normálně, jak jinak.xD. Bylo dvanáct, sedl jsem si k televizi. Celý nervózní jsem přepínal z programu na program.
,, Můžeš to laskavě nechat na jednom programu!“ ozvalo se z kuchyně. Radši jsem šle zpět do pokoje a chystal jsme se na …na co vlastně se chystám .Proběhlo mi v hlavě. Je to rande?! Nebo jenom obyčejná schůzka. Tahle myšlenka mě hned přešla , když jsem věděl , že tam bude on. Nevěděl jsem co si vzít na sebe, byl jsem horší než ženská!xD Ze šuplíku jsem vyhazoval několik triček,ale pořád jsem nevěděl,které si mám vzít, nakonec jsem se rozhodl pro modré tričko s potiskem mini králička. xD než jsem si konečně vybral v čem vyrazím bylo už třičtvrtě na jednu. Rychle jsem se otočil, jestli jsem něco nezapomněl a v tu chvíli jsem uviděl jeho blok, rozhodl jsem ,že ho vezmu sebou, ale nakonec jsem jenom vytrhl papír s písničkou It´s you.Nemohl jsem se dočkat, až se s ním setkám tak jsem vyrazil dřív. Najednou jsem se zarazil. Teuk už tam seděl, napadlo mě ,že bych na něj taky vybafl,ale on si mě všimnul. Vyskočil, přiběhl k Ryukovi a objal ho. Ryuk jak Teukovi stékají slzy na jeho rameno. Nevěděl co dělat tak ho k sobě víc přitisknul. Chvilku jsme tam tak stáli.Poté jsme ho od sebe odtáhla podíval se mu do očí.,,Musím ti něco říct“promluvil.V tu chvíli mě popadl strach. Nechce se rozejít?! ,, Co se děje?“ poté jsem ho chytl za ruku a odvleče ho na lavičku, která je postavená pod stromem blízko rybníka.Posadili jsme se , Teuk se mi podíval přímo do očí.Jeho oči byly okouzlující, slzy které mu zůstaly v očích odráželi sluneční paprsky.,,No…… mám rakovinu…“..podíval jsem se na něj vyděšeně. Rakovinu?“ opakoval jsem.,,Je dědičná, rakovinu měl můj děda. Doktor mi dává tak týden života.“ Tohle m dostalo, cítil jsem jak se mi do očí hrnou slzy.Nevydržel jsem to a začal také brečet. Přitáhl jsem si ho k sobě a začal ho líbat. Napřed jemně ale pak vášnivě. Na jazyku jsem měl chuť soli z slz které nám stále tekly po obličeji. Potom jsem ho znovu objal a pošeptal mu do ucha.
,,Miluju tě!“ …Já tebe taky“ znovu se naše rty spojili.Bylo kolem druhé.
,,Můžeš prosím, přijít ke škole dneska v šest?“ zeptal se mě.
,,Jo „ nechtěl jsem se vyptávat proč, prostě jsme souhlasil.Pak jsme vstali a šli ruku v ruce spolu domů.Před naším domem jsme se naposledy políbili.
Part 5
V hlavě mi vrtalo proč u školy. Rodičům jsem řekl,že dneska přespím u kamaráda. Souhlasili. Přišel jsem ke škole, jak bylo domluveno. Teuk stál u dveří,potom mě chytil za ruku a odvlekl dovnitř. ,,Odkud máš klíče?... ,,Kontakty“..zajímavá dopověď…Potom mě vedl někam po chodbě.Vešli jsme do místnosti, která byla pokryta zapálenými svíčkami,lístky růží a uprostřed stál černý klavír. Na zemi bylo asi dvacet polštářků v černé a červené barvy.
,,Wow“ tohle bylo jediné co jsem ze sebe dostal.Teuk se zatím posadil ke klavíru a začal hrát. Melodie i text mi byly známé. Byla to It´s you.. Pokaždé když vyslovil Neorago , tak se mi podíval přímo do očí. Měl jsem pocit jako kdybych měl v břiše milion mravenečků, kteří mě šimrají.Pomalu jsem přistoupil k Teukovi ze zadu ,objal ho a opřel svoji hlavu o jeho rameno. ,,Miluju tě“ věděl jsem ,že se opakuju, ale musel jsme mu to říct, teď ano, když jsem věděl ,že pomalu umírá.Tahle vpomínka mi nahnala opět slzy do očí. ,,Proč brečíš?“..zeptal se mě smutně..,,Kvůli tobě!“…. ,,Nemysli na to, teď jsem tady a hlavní je ,že s tebou!“ hned jak to dopověděl tak mě začal líbat.Pomalu jsme se přesouvali na zem na polštářky.Teuk mě položil na zem.
,, Pěkný králíček“řekl a šibalsky se usmál, poté mi rukou zajel pod tričko, jemně mi ho vyslékl a začal mě líbat po celém mém těle. Začal od rtů, poté na šíji do které mě jemně kousl tak,že mi projel mráz po zádech .Já jsem ho pomalu zbavoval trička.On se zatím zabýval mým hrudníkem. Jeho dotyky byly tak jemné, ale zároveň vášnivé, nikdy jsme nic takového nezažil, nic tak příjemného a vzrušujícího. Jeho rty,které e dotýkali mé hrudi byly, horké a plné života.
Tahle noc byla neskutečná, prostě jedinečná. Probudil jsem vedle něj, byl tak okouzlující když spal, jeho nevinné tvářičky.Věděl jsem ,že je to naše první a poslední noc, chtěl jsem sním být co nejdéle.Nazvedl jsem se, tak že jsem se mu díval přímo do tváře, Teuk to pocítil a usmál se, opětoval jsem mu úsměv a začal ho jemně líbat po tvářích, nakonec na rtech, poté jsem se mu opřel o hruď a jemně ho po ní hladil.Teu si hrál s mými vlasy a šeptal mi krásná slova.
,,Ryu…Neorago, Only you…..Miluju tě…“Potom mi věnoval polibek…,, Navždy“
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  ...Lenny... Wed Sep 02, 2009 9:50 pm

To bylo fakt nádherný, ale smutný :29: Ale opravdu krásná myšlenka :29: a dokonce jsem si je spolu uměla představit:) zkus prosím ještě něco napsat :heart: moc hezky se to čte Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Diky

Příspěvek  Ewwkaa Fri Sep 04, 2009 5:05 pm

Je dekuju!Úsměv :heart: ..Tka pokusim se neco napsat!xDAle nevim kdy! :024:
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  ...Lenny... Fri Sep 04, 2009 8:34 pm

To je jedno :29: hlavně že to někdy bude :29: :29:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  Ewwkaa Fri Sep 04, 2009 9:11 pm

Takl aj mam napsany nejake yaoi povidky ale jsou tam jine jmena tka to muzu prepsat!!xD :006: :004: :003:
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  ...Lenny... Fri Sep 04, 2009 9:14 pm

hej jo...to bys mohla !! :29: :29: :29:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  Ewwkaa Fri Sep 04, 2009 10:13 pm

No tak jsem nasla jednu povidku!! :006: Ale musím ji přepsat do počítače!!Jsem ji psala do sešitu ručne!!xD :53: Tak az budu mit cas tak ji prepisu do pocitace! Udelam to pokud mzno co nejdriv!!xD :006:
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  ...Lenny... Fri Sep 04, 2009 10:19 pm

Super..už se moc těším :29: :29:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  Ewwkaa Fri Sep 04, 2009 10:32 pm

Ale potřebuji poradit!!xD :008: nevím jaký pár tam mám napsat!xD :006:
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  Ewwkaa Fri Sep 04, 2009 10:38 pm

A tedkom jsem zjistila kdyz jsem to cetla ze je to docela uz vetsi Yaoi!!xDhodne velky yaoi podel me!!xD :007: Tak nevím jestli ho sem mám dat az ho opisu!!xD
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  ...Lenny... Fri Sep 04, 2009 10:44 pm

tak já bych ho sem dala, ale když nebudeš chít, tak poslala by si mi to třeba přes icq??
a pár bys mohla třeba RyeoSung..Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  Ewwkaa Fri Sep 04, 2009 11:03 pm

Tech ej tu uz moc!!! xD.....skoro vsehcny jsou o Ryeo Wookovi a Yesungovi!!!xD
Ale co neudělám je pár Kangin a Eeteuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :010: pardon ale je to tak!!
Ale možná by šel Heechul s Hangengem neco s Siwonem!!xD
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  ...Lenny... Fri Sep 04, 2009 11:15 pm

aha...no tak jako já teď KangTeuk taky nějak moc nemusim...ale HanChul mě taky napad..ale myslím, že to zase moc nemusí Kyasurin :Very Happy: ale Shichul snad jo....ale tak vlastně je to tvoje povídka tak si vyber...já bych teda bylo pro ShiChul nebo Hanchul...a nebo by ještě nebylo špatný ShiHan..to bych taky ráda uvítala, ale je to jen a jen na tobě Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  HungryGenius Sun Sep 06, 2009 2:48 pm

Někdy sama nesnáším, když jsem upřímná....
Hezká, zajímavá FF... Netušila jsem, že yaoi se dá napsat i v komediální verzi, ale tys to dokázala XD (přeber si to jak chceš ^^)
Mimo to... pár věcí mi tam trochu nesedělo, ale co už... Stává se všem (:
A další mé upřímné tvrzení je, že se těším na další :lool: a i když má Lenny pravdu, že HanChul nemusím, klidně si to přeču xD ... jakoukoli povídku.. na to jsem zvrhlá dost xD ... i kdyby ten pairing byl na Shindonga a Ryeowooka xDxD
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  Ewwkaa Sun Sep 06, 2009 7:07 pm

Tak HanChul mi nevadi.....Ale nemusim KangTeuk!!!Nevim ale prsotě Kangim mi nepřirostl k srdci jako jiní!!xDF
To se stává!! :004:

--Další člověk,který se u tohohle zasmál!!XD Moje kámoška s toho nemohla!!xD aLE Nevim proc!!xD :006:

---Asi ji přepíšu na SiCHul. :005: ...xD Tak az ji prepisu ,tak (pro Lenny) byhc chtela vedet co an to rikas a jestli ji muzu vubec sem dat!!!xD :003:
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  ...Lenny... Sun Sep 06, 2009 8:01 pm

Jako až bude napsaná chcešvědět jestli ji sem dát nebo ne? :Very Happy:
A už si s tím začala ? stím přepisováním ? a nebo jak dlouho počítáš, že ti to potrvá? já už se totiž strašně moc těším Úsměv :Love:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  Ewwkaa Sun Sep 06, 2009 10:08 pm

Tak uvidím!!xD :007: Ale doufám že tak do konce týdne!!xD :004:
A rozhodla jsem se že napisu asi ejště jednu jen tak!!xD :005:
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  ...Lenny... Sun Sep 06, 2009 10:28 pm

Jooo to bys mohla ještě další.....a další a další ...né musim být skromná :lool: tak snad to do konce týdne nějak přežiju Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  Ewwkaa Sun Sep 06, 2009 10:53 pm

To doufám!!xD :007: :006: :003:
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  Hafinka113 Thu Oct 08, 2009 5:00 pm

bylo to pěkný.....sice tuhle dvojci nemusím ale fakt pěkný :29: ........a mimochodem..nevadí vám že se sem nasockuju sem se sem ted regla Úsměv .....tak doufám že mě za moje blbý keci neukamenujete :Thank You:
Hafinka113
Hafinka113
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  HungryGenius Thu Oct 08, 2009 5:21 pm

LoL jaký blbý kecy? xDxD
...jen klidně kritizuj a nadávej za všechno co se dá :D:D
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  Hafinka113 Thu Oct 08, 2009 5:41 pm

MNO...TAK TO ABY STE SE MĚ BÁLI :lool: .....JÁ SEM STRÁÁÁÁŠNĚ REJPAVEJ ŠLOVĚK :Very Happy: ....TEDA JAK KDY A JAK NA KOHO .....TRAKŽE VY SE MĚ BÁT NEMUSÍTE :Very Happy:
Hafinka113
Hafinka113
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

RyeoTeuk,, Forever Empty Re: RyeoTeuk,, Forever

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru