Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

+7
...Lenny...
HinAlaKim
Hafinka113
Mily
Piggie
HungryGenius
Licee
11 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Odpustily by jste Kanginovi?

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá I_vote_lcap25%[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá I_vote_rcap 25% 
[ 2 ]
[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá I_vote_lcap75%[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá I_vote_rcap 75% 
[ 6 ]
[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá I_vote_lcap0%[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá I_vote_lcap0%[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá I_vote_lcap0%[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkem hlasů : 8
 
 
Poll closed

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  Licee Fri Oct 16, 2009 7:49 am

Jak si všichni oddechli, když Kangin slíbil, že už nebude dělat žádné problémy... Tak nemile byli všichni překvapeni.
16. října kolem třetí ráno Kangin naboural do taxíku. Aby toho nebylo málo, z místa nehody utekl. Přestože se po šesti hodinách po nehodě sebral a došel se přiznat na policii, vyšetřování se nevyhne. Podle všeho měl v 6 hodin po nehodě v krvi 0.082% alkoholu. Při nehodě nebyl nikdo zraněn.

UPD #6. Tak tohle bolí.

Kangin byl vyloučen z aktivit SuJu do konce roku.


PETICE!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Pokud by měl někdo problémy s podepisováním, ICQ/skype nebo tady, ráda pomůžu.


SM prohlásilo, že prozatím bude Kangin suspendován z aktivit se Super Junior, minimálně do konce tohoto roku. Jsou jím sklamáni a myslí si, že potřebuje více sebedisciplíny. Jak to bude se Super Show 2 řečeno nebylo.


UPD #1: Kangin se měl k výslechu dostavit dnes ve 2 hodiny odpoledle korejského času, ale nestalo se tak a nepodařil ose ho kontaktovat.
Výslech byl přeložen na zítřek, údajně kvůli nátlaku médií.

UPD #2: Kangin na oficiální stránce SMTOWN zveřejnil omluvu.
Nemůžu udělat ani říci víc, než že se tisíckrát omlouvám.
Měl jsem si dávat pozor, poté co jsem byl předmětem již jednoho skandálu.
S bolestí, kterou jsem všem způsobil, nedokážu ukázat svou tvář.

Po posledním případu, den co den jsem žil s pocitem viny, protože jsem sklamal tolik lidí.
Byl to pro mě čas bolesti. Chtěl jsem na ten incident a bolest zapomenou.

Fanouškům, kteří mě podporují...
Kvůli tomu, že se musíte dívat na tak příšernou osobu, stydím se a jsem zarmoucen.
Měl jsem být chytřejší/rozumnější.
Sám sebe za to nenávidím.

A členům...
Od Leeteuka po Kyuhyuna.
Od posledního incidentu jsem se stal jen přítěží.
A s tím, co se stalo teď, vám nemohu ukázat svou tvář.
Nenávidím sám sebe za to, kolik zármutku jsem způsobil členům, které beru jako svoji rodinu
Rodině SM, která mi věřiĺa, omlouvám se.
A všem ostatním, s hlavou skloněnou, omlouvám se.

UPD #3: Kanginovo slyšení bylo odloženo. Nové datum není známo.

UPD #4. Držte se.
V současné době na internetu běží dvě petice. Nemám odkazy, bohužel.
1. je založená ELFkami. Hlavním bodem je to, že Kangin, až idol, je také člověk a lidé chyby dělají, zvlášť, když jsou ve stresu. Chtějí, aby Kanginovi bylo odpuštěno. Má zatím 231 podpisů. Nejen ELFek, ale i Hottest (2PM), TripleS (SS501), Cassiopeas a další.

2. je naopak proti němu. Lidé chtějí, aby Kangin přišel o řidičský průkaz a byl vyloučen ze Super Junior. Co mě překvapilo je fakt, že má 206 podpisů. A to přesto, že se oficálně omluvil. Chtějí dosáhnout 10 000 podpisů.

Množství alkoholu, které měl v krvi je dostatek na to, aby mohl přijít o řidičák... Jako plus by mu mohlo být přičteno to, že jel něco mezi 40-50 km/h a že se přiznal, ač předtím utekl.

UPD #5: Leeteukova reakce a něco ke Kanginovo výslechu.
Na svém cyworldu Leeteuk napsal jediné slovo. "...Idiot..." Nebylo to pravděpodobně myšleno zle, že by byl na Kangina naštvaný, spíš... Mu je prostě líto, že se znovu dostal do problémů tak krátce po tom předchozím.

Kangin se 18. dostavil k výslechu.
"Kangin byl vyslýchám téměř hodinu a přiznal se ke všemu. Řekl, že byl opilý a proto utekl, ale pak se cítil provinile a proto se přišel přiznat. Věříme, že opustil místo nehody právě proto, že měl alkohol v krvi a nemohl tak dojít ke správnému rozhodnutí. Nyní potřebujeme vyslechnout i ostatní účastníky nehody, než budeme moci rozhodnout."ision. We now need to go over the victims' take on things."

UPD #7. Potřetí dnes.
Kangin se na policii prokázal sice pod svým pravým jménem, ale jako povolání uvedl "Student univerzity Kyung Hee". Policie na to přišla až později. Otázkou je, jestli mu to ještě pohorší nebo ne? U netizenů určitě ano, některé jejich komentáře nejsou zrovna nejmilejší.



Zdroje: allkpop.com, omonatheydidnt.
Pokud kopírujete, odkazujte na toto forum nebo sujucz.blog.cz

Kangine Kangine, proč nám tohle děláš? T__T Chápu, že jsi ustaranej z toho, že ti nějakou dobu zakázali vystupovat se SuJu, ale to neznamené, že si musíš uhnat další problémy T___T


Naposledy upravil Licee dne Mon Oct 19, 2009 4:43 pm, celkově upraveno 11 krát
Licee
Licee
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://licee-chan.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  HungryGenius Fri Oct 16, 2009 3:20 pm

To je takový tele... :008:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  Piggie Fri Oct 16, 2009 6:39 pm

hehe xD zlobivej kluk :D ae uz by si mel davat bacha Oo :jo jo:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  Mily Fri Oct 16, 2009 8:11 pm

je mi z toho strašně smutno, Kangina mám strašně ráda a tímhle mě zklamal, ale na druhou stranu každý dělá chyby (u těch celebrit je to viditelnější) a člověk by měl odpouštět, hlavně za to jak se sám kaje, chce se mi brečet za něj
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  Hafinka113 Sat Oct 17, 2009 4:49 pm

tak tím mě naprosto zklamal :024: .....já ho mám tak strašně ráda.....si dělá samý problémy :009:
Hafinka113
Hafinka113
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  HungryGenius Sun Oct 18, 2009 3:07 pm

Tři hlasy a všichni chcou vzít Kanginovi řidíčák xD ... i já jsem jedna z těch tří xD
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  Licee Sun Oct 18, 2009 8:19 pm

Tak chvilku jsem byla čumí
A teď jsem... T___________________T
*objímá plyšáčka pojmenovaného Kangin*
Licee
Licee
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://licee-chan.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  Hafinka113 Sun Oct 18, 2009 9:02 pm

je fakt že kdybi neměl řidičák tak se to nestane...vzala bych mmu ho
Hafinka113
Hafinka113
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  Licee Sun Oct 18, 2009 9:07 pm

UPDATE.
Kangin potřebuje proplesknout a probrat se.
Licee
Licee
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://licee-chan.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  Hafinka113 Sun Oct 18, 2009 9:14 pm

asi tak
Hafinka113
Hafinka113
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  HinAlaKim Sun Oct 18, 2009 10:17 pm

ježiš šmarja tk to jednou přehnal a ted byl docela pořad v depresy tk naboural no ... vy ho hrozně moc odsuzujete .... ja bych mu klidně ten řidičak nechala ae on potřebuje nějakou oporu ... a jak když ho elfky odsuzujou atd.. ? ... asi nijak ... !!!!
HinAlaKim
HinAlaKim
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.dosu-hj.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  Licee Sun Oct 18, 2009 11:03 pm

Nikdo ho neodsuzuje, jen vyjadřujeme svuj názor.
Já si osobně myslím, že o řidičák by přijít měl stejně jako každej jinej, kdo by tohle udělal. To, že je idol a je zdeptanej ho neomlouvá.
ELFky ho naopak podporujou a to hodně, proč myslíš, že založily petici, kde chtějí vyjádřit svou podporu k němu, ale zároveň souhlas s tím, aby byl potrestán jak má podle zákona být? Proto, aby ho shodily to určitě nebylo. Ale to je věc názoru.
Licee
Licee
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://licee-chan.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  ...Lenny... Mon Oct 19, 2009 7:05 am

Tu první petici na podporu chápu, ale proč by měl kvůli tomu odejít ze Suju fakt nechápu, k čemu to jako vede? :010: ať mu klidně seberou řidičák, ale ať ho hlavně nechají kde je. Myslim, že už z těch zakázaných vystoupení by si měl vzít ponaučení, že je to docela velkej trest. :008:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  Hafinka113 Mon Oct 19, 2009 7:28 am

jj s tím odchodem ze SUJU je to moc :010: ......řidičák bych mu určo vzala at je potrestanej jako každej jinej, ale proč odchod ze SUJU to mi tak trochu není jasný :008: :007: .....to bych si letěla zaprotestovat
Hafinka113
Hafinka113
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  ...Lenny... Mon Oct 19, 2009 8:23 am

přesně tak.....a kdybyste někdo našel ten odkaz na tu petici, tak ho sem prosím napiště, mile ráda tam hodím svůj podpis Úsměv ať tu pitomou, pro mě nelogickou,přehlasujem :006:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  Hafinka113 Mon Oct 19, 2009 8:47 am

jistěěěěě.....máme infošku tak se po něčem du podívat
Hafinka113
Hafinka113
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  HungryGenius Mon Oct 19, 2009 11:57 am

Leeteuk to vystihl :008: ... i když mám Kangina strašně ráda :(
Ale probůh.. vemte mu řidičák, to není zas tak strašný, přežít se to dá :002:
Jen by mě zajímalo kterej KRETÉN debilní debilní vymyslel tu stupidní petici proti němu???? Vyloučení ze Super Junior? :010: To nemůžou myslet vážně :34: :34: :34: :34: :34:
...celý je to hovadina :008:

*pardon za vulgaritu xX
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  Hafinka113 Mon Oct 19, 2009 4:22 pm

kdyby ho chtěli vyloučšit ze SUJU tak to by poznali kdo je to Veronika a ta petice proti němu je uplná kravina..........................kterej magor to vymyslel....já sem spíš myslela že vymyslím petici na odvolání te petice proti němu
Hafinka113
Hafinka113
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  Mily Mon Oct 19, 2009 5:19 pm

jo to udělej a já se první podepíšu, no nejsou to BAKA? :169: , tož už je fakt extrém, jak by Super junior mohli být bez Kangina :34:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  ...Lenny... Mon Oct 19, 2009 5:34 pm

Nejvtipnější na tom je, že to vůbec nedává logiku :Very Happy: :Suspect:
Ty dvě věci spolu vůbec nesouvisí...neřeknu, kdyby byl třeba Kangin nějakej násilník a všechny v Suju ohrožoval, pak by to vyloučení bylo rozumný, ale takhle :Suspect:
Ale s tou peticí je to dobrej nápad Verčo :lol: Můj podpis by tam zářil hned po tom Mileniným :Very Happy:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  Hafinka113 Mon Oct 19, 2009 5:38 pm

joooo to už máme s mým podpisem tři :005: ....to je fajn.....myslíte že mu to něják pomuže ???? :004: :85:
Hafinka113
Hafinka113
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  ...Lenny... Mon Oct 19, 2009 5:42 pm

No tři podpisy :lool: :lool: :lool: Ale tak jako aspoň něco že :lol: ale kdybys jí fakt udělala a věděli by o tom všichni, jako i v ostatních zemích, tak by to snad pomohlo :Suspect:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  Hafinka113 Mon Oct 19, 2009 5:45 pm

mno.....že bych se do toho fakt pustila ???? :007: ....tak to teda nevím...... :004: .......ae pro Kangina cokoliv :heart:
Hafinka113
Hafinka113
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  ...Lenny... Mon Oct 19, 2009 5:49 pm

Kangin naše "nerozumný" zlatíčko :heart: ale tak já si myslim, že možná bude stačit přehlasovat tu blbou petici tou první, teda pokud se někde najde ten odkaz....
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  Hafinka113 Mon Oct 19, 2009 5:53 pm

jj hledala sem to ae nic sem nemohla najít :009: :008: .......ale já se nevzdám :29:
Hafinka113
Hafinka113
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá Empty Re: [UPD#7 18/10]Kangin už v tom zase lítá

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru