Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update

3 posters

Goto down

[091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update Empty [091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update

Příspěvek  HungryGenius Thu Nov 12, 2009 5:53 pm

Diary Entry
2009.11.12 at 04:55 AM

..Nebe je stejné i na jiných místech..

Sidebar

[You must be registered and logged in to see this image.]

..Přeju úspěšné složení zkoušek!!^^*..

*Tento týden se korejští sudenti, kteří chtějí jít na vysokou školu nebo univerzitu, účastní příjímacích zkoušek s názvem sooneung. Leeteuk ale takto pouze podporuje fanoušky, které to tenhle týden čeká.

Cr: 박정수 미니홈피
Překlad do angličtiny: Gaia at SJ-WORLD.NET
Překlad do češtiny: kyasurin.blog.cz
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update Empty Re: [091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update

Příspěvek  ...Lenny... Thu Nov 12, 2009 8:09 pm

Jeeh ten je milej Úsměv taky by mi mohl za 4 roky popřát uspěšnou maturitu Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update Empty Re: [091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update

Příspěvek  HungryGenius Thu Nov 12, 2009 8:21 pm

Tak jseš spokojená už? xDD
...Mě by stačilo popřát úspěšné testy ve fyzice a matice xDD
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update Empty Re: [091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update

Příspěvek  ...Lenny... Thu Nov 12, 2009 8:37 pm

joo spokojená Úsměv no to bych taky potřebovala...nejlíp podpořit na všechny testy, protože zejtra píšem a mě se ani nějak nechce učit ..ale kdyby mi Teukie napsal úspěšné testy,tak bych se snad kvůli němu i naučila Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update Empty Re: [091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update

Příspěvek  HungryGenius Thu Nov 12, 2009 9:37 pm

Já zítra píšu jen z ajiny, tak to je v klidu xDD
Ale dneska ta matika byla horor ><
...Někdy přeložím i další třeba xDD
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update Empty Re: [091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update

Příspěvek  ...Lenny... Thu Nov 12, 2009 9:47 pm

My zítra základy společenských věd a já se do sešitu ještě za ty dva měsíce nepodívala :( Úsměv
tak kdyžtak přelož Úsměv to mi uděláš radost :heart:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update Empty Re: [091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update

Příspěvek  HungryGenius Thu Nov 12, 2009 10:36 pm

Tak jsem se koukala a zatím nic nového jsem tam neviděla.. o.O
Takže až se něco objeví, bude to tu ^__^
..ZSV???? Nesnáším!! ><
My na to máme tak vymatlaného učitele, to bys nevěřila... Ten chlap je prostě úplně mimo :magor: Vůbec neví :magor:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update Empty Re: [091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update

Příspěvek  ...Lenny... Thu Nov 12, 2009 11:25 pm

já taky ZSV moc nemusim, ale našeho učitele zbožňuju (podle mě nejbezvadnější učitel, bys ho musela poznat xD) Úsměv
tak se budu těšit až tam zase něco přispěje a ty sem dodáš Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update Empty Re: [091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update

Příspěvek  Markét Fri Nov 13, 2009 9:01 pm

Taky bych potřebovala, aby mě takhle podpořil příští rok, až se budu hlásit na VŠ na historii... Úsměv A nejlíp i s Minniem, to by bylo ideální :29:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update Empty Re: [091112/Leeteuk/CY] 1 Diary Entry + Sidebar Update

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru