Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PREKLAD] CHANNEL V- A-LIVE;KRY

Goto down

[PREKLAD] CHANNEL V- A-LIVE;KRY Empty [PREKLAD] CHANNEL V- A-LIVE;KRY

Příspěvek  MicinaCicusha Fri Jul 25, 2008 12:11 am

Channel V –A Live KRY talk

Moderátor: Sung Min


4:50

Q: Co byste chtěli k Novému roku?

Yesung: Jsem přece jenom člověk a jako každý jiný si přeji něco hmotného. Ale jsem spokojený s tím co teď mám a tak si do roku 2007 přeji, aby všechno zůstalo tak jak je a pokud možno o trochu lepší.
Kyuhuyn: Co se mě týče, tak bych si přál za přátele všechny lidi, co tu jsou. Přál bych si mít jejich lásku.
Sung Min: Buďte trochu konkrétnější –
Ryeowook: No dobře. Budu konkrétnější, přál bych si notebuukˇˇ
Yesung: My taky!

Ryeowook: Santa Clause mi ho koupí –
Kyuhuyn: Ve skutečnosti bych chtěl jedno auto, 1 vilu …

Yesung: Chceš to ještě konkrétněji?
MCI: Radši ne, děkuju ˇˇ.

Q: Jaký máte pocit, když vystupujete jen se třemi členy, když ve skutečnosti je vás rovných třináct?

Ryeowook: Osamělost.

Yesung: Dneska to taky pociťuješ viď Sungmin. Kdysi jsme všude chodily jako třinácti členná skupina , ale teď je nás jenom 3 předtím to byla o mnoho větší sranda. Hlavně když jsme se po koncertech šli někam najíst. To bylo úžasný.

Ryeoyook: Musím nám jít objednat jídlo ˇˇ
Yesung: Vidíte. Teď si radši sedneme někam do kouta abychom probrali pracovní věci. Ne jako před tím, kdy jsme si dělali co jsme chtěli. Se Super Junior jsme si víc věřili. Moc mi to chybí

Sungmin: Jee, to jsi řekl moc pěkně –
Ryeowook: Spíše moc terminologicky.
Yesung: to je tím, že jsem DJ ; )
MCI: Sungmin, necítíš se osamělý?
Sungmin: Ne, samozřejmě že ne! (smích), ve skutečnosti sunbaenim se ke mně chová velmi pěkně, takže jsem v pohodě, ale bez 12 členů se cítím tak divně, jako kdybych neměl 120% oporu a cítím se takovej malej a bezvýznamnej-
(Ryeo Wook vstal s šel obejmout Sung Mina ˇˇ Cute)


Q: Kdo ze zkupony se musel nejvíce snažit, aby byl vybrán do skupiny a kdo je ve skupině největší podivín
Sungmin: Počítá se i mně?
MCl: počítají se všichni Junioři.
Yesung: No … Sung min, Ryeo wook a Kyun Hyu hyun, ti tři se velmi snaží, ale …

Ryeowook: Ne, to Ye Sung!!!
Sungmin: To on se nejvíce snaží, teď.
Yesung: Popravdě je to člen do koho byste to nejméně čekali. ShinDong se musel od začátku velmi snažit aby se vůbec dostal do Super Junior

MCl: Oh, takže předtím Shindong a teď Yesung

Ryeowook: Přesně tak. Teoreticky bych to měl být já, ale bohužel je to Yesung

Yesung: Protože pracuju se samýma prťatama a všichni si stěžují že sem moc starej.

Kyuhuyn: Yeah, na věku nezáleží

Yesung: To říká fakt ten pravej, nejmladší? ˇˇ

Mci: Takže jseš vlastně něco jako leader KRY?

Yesung: Asi jo, je to asi tím věkem ˇˇ
Ryeowook: Ale taky nám strašně moc pomáhá, i když za to vůbec nic nechce …

Yesung: Ne ne – Je to tím, že oni mě hodně podporují a tak jsem tak trochu částečně na sebe vzal odpovědnost za KRY, ale díky tomu že RyeoWook a KyuHyun umí tak trochu už od traineerů poslouchat, tak mi to jde báječně. Já je přímo za to zbožňuju!
Sungmin: Pshh- A na mě si zapomněl ?
Yesung: Ah! Sungmin ty jsi ještě tady??
Kyuhyun: Sungmin, radši pojď se mnou do vedlejšího pokoje!
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru