Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ"

5 posters

Goto down

Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ" Empty Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ"

Příspěvek  Konichiwka Wed Feb 17, 2010 11:56 am

Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ"

Člen Super Junior Shindong si vybral členku SNSD Sunny ako ideálny typ.

Počas show "Jo Hyungki Park Joonkyu's hyungnim restaurant",ktorá bude vysielaná 18.2.,keď hovorili o skupine SNSD,ktorá je v tej istej spoločnosti,sa Shindong priznal že Sunny je jeho ideálny typ.

Počas rozprávania sa o dievčensých skupinách SNSD, f(x) atď...keď sa ich opýtali"Ktorá členka vyzerá najviac odlišne ,keď má na sebe make-up a keď ho nemá na sebe"Shindong povedal"Sunny vyzerá veťmi odlišne po make up"a"ale ja preferujem,tvár bez make upu viac".

Shindong taktiež pokračoval:"Môj ideálny typ dievčaťa je nízke,sexi a roztomilé.S pomedzi celebrít sú to Song Hyekyo a Sunny".

cr: newsen.com
translated by evanesc0 @ sj-world.net
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ" Empty Re: Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ"

Příspěvek  HungryGenius Wed Feb 17, 2010 8:05 pm

Ahh, Sunny je moje oblíbená ze SNSD :069:
Ale jak to tak čtu, bez make-upu bych ju radši vidět nechtěla :eh:
Song Hyekyo..? :008: sakra, ta se snad líbí všem, ne? :010: .. i Donghae :089: to abych se nechala nějak upravit, abych vypadala jako ona :052: winner :069: :087:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ" Empty Re: Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ"

Příspěvek  ...Lenny... Wed Feb 17, 2010 8:23 pm

Sunny mi přijde jedna z nejhezčích z SNSD Úsměv
Song Hyekyo ? Tu ani neznám :lool:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ" Empty Re: Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ"

Příspěvek  Markét Wed Feb 17, 2010 9:04 pm

Nooooo... Doufám, že názor Shinda nesdílí i všichni ostatní ze Super Junior... Protože kdybych to aplikovala na sebe, tak se svými 175 centimetry příliš nízká nejsem, sexy si taky nepřipadám a roztomilá už vůbec ne.... :008:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ" Empty Re: Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ"

Příspěvek  Piggie Wed Feb 17, 2010 9:15 pm

nízké..? :D
:005: konecne to někdo řekl :845:
mám malou šanci aspoň u Shindonga :4146:
horší to bude s tím ''sexy a roztomilá'' :004:
to snad nějaká ta plastika zpraví Úsměv

Jinak.. Sunny je stašně krásná bytost :55:
ale abych pravdu řekla nepříjde mi z nich nejhezčí :85:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ" Empty Re: Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ"

Příspěvek  ...Lenny... Wed Feb 17, 2010 11:04 pm

Hihi já 160 cm ...Shindo pojď ke mně Úsměv s tím ostatním už je taky problém :008:
Mně nejhezčí přijde Sooyoung a Sunny je hned po ní Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ" Empty Re: Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ"

Příspěvek  HungryGenius Wed Feb 17, 2010 11:55 pm

Však Sunnynka je úplně mooc krásná :29: :5270: :5270: .. teda, s make-upem určitě :004:
..ale já a mých 172cm? :008: .. to můžu jít na párek :078: a krásou taky neoplývám :078: .. poraďte, co mám dělat? :065:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ" Empty Re: Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ"

Příspěvek  Piggie Thu Feb 18, 2010 12:00 am

Kyas: z tvojí krásou jsi za vodou :Muhehe:
a s tou výškou..třeba Hajánek má rád žirafky :ummm?: :kissing:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ" Empty Re: Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ"

Příspěvek  HungryGenius Thu Feb 18, 2010 12:05 am

Hej to nebylo vtipné :eh: :2374:
Nejsem žirafka!! :010: to jen ty měříš metr pět do země :85:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ" Empty Re: Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ"

Příspěvek  Piggie Thu Feb 18, 2010 12:07 am

omg :010:
já sem to myslela dobře :( :( :( :(
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ" Empty Re: Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ"

Příspěvek  Markét Thu Feb 18, 2010 8:52 am

Se nehádejte, nemá to cenu... Myslím, že když se člověk zamiluje, tak na výšce partnera příliš nezáleží... :jo jo: A doufám, že kluci ze Super Junior budou tolerantní..
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ" Empty Re: Shindong"spomedzi SNSD členiek je Sunny môj ideálny typ"

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru