Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lee Teuk a 150 holek

3 posters

Goto down

Lee Teuk a 150 holek Empty Lee Teuk a 150 holek

Příspěvek  MicinaCicusha Fri Jul 25, 2008 12:23 am

Hmm, nejsem si jistá svým překladem, ale pokusím se...;)

Lídr Super Junior, Lee Teuk, nedávno v pořadu KBS 2TV Chat with Beauties odhalil, že zná kolem 150 "mladších sester" (dongsaeng).

Z toho, co Lee Teuk řekl, se odhaduje, že existuje asi 150 malých holčiček, které zná a se kterými se občas setká, prostě jako "starší brácha". Potom, co z toho byli všichni šokováni, byl Lee Teuk otázán, jestli si někdy s některou z nich dal rande. Odpověděl, že asi se čtyřmi.

Lee si v show neodpustil další kousavé komentáře. Když zpěvák (či zpěvačka? těžko říct z toho jména ^^) KCM zpíval píseň, kterou věnoval ženám účastnící se show, Lee řekl "Myslím, že KCM by měl JENOM zpívt, a nedělat nic jiného." Obecenstvo bylo tímto komentářem otřeseno, a tak se to Lee snažil napravit "Vždycky jsem se rád díval na jeho show, a zraňuje mě, když ho vidím, že se chová tak přirozeně a vypadá nablble ." ("I always liked watching KCM's performances, and it hurts me when I see him acting so freely and looking goofy on shows

takže, co se tady děje??[/
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Lee Teuk a 150 holek Empty Re: Lee Teuk a 150 holek

Příspěvek  12a4h Sun Aug 17, 2008 5:59 pm

By mě taky zajímalo :Suspect:
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Lee Teuk a 150 holek Empty Re: Lee Teuk a 150 holek

Příspěvek  agoni7 Wed Apr 13, 2011 9:48 pm

Někdo dostal kopačky?:D
agoni7
agoni7
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Lee Teuk a 150 holek Empty Re: Lee Teuk a 150 holek

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru