Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady!

5 posters

Goto down

Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady! Empty Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady!

Příspěvek  HungryGenius Thu Feb 25, 2010 1:42 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

kyasurin napsal:
Mnozí z vás ví, že Choi Siwon bude hrát v připravovaném drama SBS s názvem Oh! My Lady.
V poslední době někteří fanoušci měli to štěstí se dostat přímo na natáčení a jeden z nich zachytil Siwonovu scénu s polibkem.


Docela dlouhý polibek. Siwon prý po něm ještě řekl "Unnie, bylo to dobré?"

Cr: allkpop.com
Trans to cz: kyasurin.blog.cz
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady! Empty Re: Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady!

Příspěvek  Mily Thu Feb 25, 2010 2:16 pm

včera jsem taky na to narazila a když jsem si přečetla o čem to je ani jsem se na to nemohla podívat :008:
néé proč zrovna ona a ne já? :065:
heartbroken :010:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady! Empty Re: Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady!

Příspěvek  ...Lenny... Thu Feb 25, 2010 2:53 pm

Taky jsem včera koukala :009: eh to jestli to bylo dobré je myšleno jako chuťově nebo normálně :lool: :lool:

Aah, nechci aby se líbal s nějakýma holkama :Vykricnik: :Tu Mas: :Vykricnik:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady! Empty Re: Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady!

Příspěvek  HungryGenius Thu Feb 25, 2010 3:11 pm

No, taky se mi to zrovna dvakrát nelíbí :009: ale berte to tak, že je to jenom hrané :712: =))
A myslím si, že když se ptal jestli to bylo dobré, tak to myslel, jestli mu to šlo =DD .. ráda bych věděla, co mu na to odpověděla :ummm?:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady! Empty Re: Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady!

Příspěvek  ...Lenny... Thu Feb 25, 2010 3:48 pm

jestli to bylo dobré? to bych taky ráda zjistila, ale nejlíp vlastní zkušeností :29: :057:
on je asi nějak moc nezkušený, když si to musí ověřovat :057:


Naposledy upravil ...Lenny... dne Thu Feb 25, 2010 6:30 pm, celkově upraveno 3 krát
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady! Empty Re: Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady!

Příspěvek  HungryGenius Thu Feb 25, 2010 3:53 pm

Se potřeboval ujistit asi.. :2374:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady! Empty Re: Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady!

Příspěvek  MikoLina Tue Mar 30, 2010 6:11 pm

ÁÁÁÁ. Tak tohle mě zlomilo.. :065:
Né,dělám si srandu samozřejmě. XD Sice se mi Siwon líbí,ale jak napsala TheKyas ,že je to jen hrané,takže pohodička :jo jo:
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady! Empty Re: Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady!

Příspěvek  Verča Veselá Tue Mar 30, 2010 6:15 pm

Nejdřív jsem si říkaka "CO???" [You must be registered and logged in to see this image.] A potom přečetla a [You must be registered and logged in to see this image.] a potom co jsem si přečetla co jí řekl [You must be registered and logged in to see this image.] asi odvozuju,ale co je to za otázku ??!! [You must be registered and logged in to see this image.] asi se bál,že by ho potm pomluvila ... [You must be registered and logged in to see this image.] a nebo pochválila .. [You must be registered and logged in to see this image.]
Verča Veselá
Verča Veselá
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady! Empty Re: Oh My! Choi Siwon chycen při líbání Lady!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru