Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Motýl a růže (HenWook)

+2
HungryGenius
Mily
6 posters

Goto down

Motýl a růže (HenWook) Empty Motýl a růže (HenWook)

Příspěvek  Mily Sun Feb 28, 2010 2:12 pm

Tato povídka není moje, je Verči Veselý, která ji napsala na Cyon, mě se líbala, proto jsem ji poprosila, jestli bych ji sem mohla dát a ona svolila, je to její první povídka na SUJU, pro ty kteří ji neznají, týto holčině je 13 let a napsala už hodně povídek na DBSK, tak posuďte sami

나비와 장미
Motýl a růže

만일 당신이 장미, 난 당신의 아름다움에 감탄
Kdyby jsi byl růže, obdivoval bych tvou krásu

Henry se probudí do nádherného rána,kde jeho pleť lechtali první jarní paprsky slunce. Usmál se a protáhl se jako kočka. Když se konečně zorientoval,usmál se a rychle vyletěl ven ze svého teplého pelíšku. Otevtřel skříň a pečlivě vybíral věci,aby v nich vypadal co nejlépe.
Vyrazil ven a šel se dolů do kuchyně najíst,protože měl už obrovský hlad. Udělali si chleba s máslem a při tom se díval z okna. Jak nádherné slunce zrovna pařilo na sněhovou pokrývku. Rychlostí blesku to zapil mlékem a šel si obléknout teplé zimní černé boty, černou budnu a na hlavu si narazil modrou čepici,aby ladila s jeho modrými útlími kalhotami.
Cestou se snažil moc nespadnout,aby nepřišel ke svému „kamarádovi“ jako utržeý ze řetězu. Šel tak opatrně jak jen mohl. Až se dostal,sic s půlhodinovým zpožděním,přede dveře svého přítele.
Vytáhl klíčky z kapsi a otevřel dveře,tiše je zavřel sundal si boty,aby mu tam nenašlapal a už si to šinul k němu do ložnice,kde ho uviděl jak spí. Přešel k posteli a podíval se na svého přítele. Mile se usmál a s něhou se díval na toho chlapce.

당신은 나비가 상승과 나의 아름다운 날개로 날아 쓰다
Jsi motýl co lítá na tu růži a hladí mě nádherný křídli

Henry se sehnul na toho chlapce jemným dotykem ho pohladil po tváři. Ryeowook,chlapec co ještě v jedenáct hodin ráno ležel líně v posteli,s těží otevřel oči a usmál se. Nic neřekl jenom se usmál a Henrymu to naprosto
stačilo.
„Jak si se vyspal růžičko?“ zeptal se Henry a políbil Ryeowook na čelo. Podíval se na něj a když se konečně pořádně probral promluvil.
„Co tu děláš?“
„No to je hezké přivítání.“ Ryeowook se posadil na posteli a sjela mu deka a odhalila jeho vypracovanou hruď,až se Henrymu zatajil dech. Ryeowook se chvilku divil,proč na něj tak Henry civí,ale potom si všimnul že mu kouká na jeho tělo,rychle zrudnul.
„Nečum na mě!!“ vykřikl a hodil po chudáčkovi Henrym svůj bulík a vyhodil ho přede dveře. Henry vypadal jako pes,který škrábal na dveře a prosil svého páníčka,aby mu otevřel.
„Otevře mi prosííím...zlatííííššškoooo...“ v tom se otevřeli dveře a Henry padnul na Ryeowookovi ponožky. Podíval se vzhůru a uviděl jak je oblečen v žluté košili a v černých kalhotech,jeho černé vlasy perfektně učesané a při tom se jemně usmíval. Henry se zvedl a prohlásil.
„Jdeš na konkurz za nejlepší převlek Včelky Máji?“
„Blbče.“ prohodil Ryowook a šel se dolů najíst. Vzal si vánočku s marmeládou a díval se ven,měl naprosto jiný názor než Henry.
„Tam je hnusně!“
„Náhodou krááásně! Půjdeme se projít?“
„Ne.“
„Pojď!“
„Ne!“
Henry nečekal na jakoukoliv jinou odpověď a vytáhl ho ven. Ryeowook otráveně odfrkl a zapínal si černou bundu. Chvilku byl jako sopka,ale nakonec ho slunečné počasi s 13°C venku,omráčila dobrá nálada. Oba si povídali,jako kdyby se viděli po tolika letech,při tom se vidí skoro každé ráno.
„Je to fAAAAAA!!!“křikl Ryeowook a padnul na zem,jelikož si nedával pozor a na kluzkém povrchu spadnul jak hruška ze stromu. Henry se moch potrhat smíchy a držel se za břicho.
„Fakt vtipný. Pomoz mi nahoru.“ vztáhl ruku Ryeowook a Henry ji přijal.
„Ty si nAAAAAAAA!!“ a Ryeowook ho stáhl sebou. Teď se smál zase on a Henry pociťoval chladnou zem.
„Idiote!“ vykřikl Henryale po chvíli se smál taky,dlouho tam leželi,dokud nejelo auto. Obou nedošlo,že si natáhli na silnici. Omluvně se před nadávajícím řidičem uklonili a raději se vydali k Henryho domu. Chtěli jít
do restaurace,ale při takových držkopádech (natáhli si ještě 5krát) se raději dovedli domů.
Sundali si bundy,čepice,boty a šli do obývacího pokoje. Zapnuli si TV a Ryeowook se chvíli díval,protože tam byl sám. Za chvíli přišel Henry s náručí rudých růží.
„Co to?“Henry Ryeowookovi políbil tvářa usmál se
„Jsi krásný.“

꽃이 아름다운 터치 9월 빨간색 핀다
Ta květina rozkvete při tom nádherném dotyku a září červení

Ryowook zřervenal,růže přijal,ale hned zakřičel. Henry si všimnul malého šrámku na jeho ruce.
„Ukaž.“ řekl Henry a políbil to místo. Ryeowook se usmál a potom políbil Henryho do vlasů. Henry pochopil,že proti tomu nic nemá,vystrčil jazyk a začal místo olízavat.
Ryowook se tedy zaměřil na Henryho krk a líbal ho s takovou vervou,jak jen nejhříšněji dokázal a Henry přestal se svou prací. Proplétal své prsty so jeho husté hřívy a slastně mu odpovídat na jemné polibky,které sáli jeho kůži a jako hladové zvíře ho jemně kousali. Henry se začal trochu toše smát.
„Co je?“ zeptal se vstrašeně Ryeowook.
„To lechtá.“ řekl Henry na omluvu a Ryeowook se také usmál. Tak se tedy vrhl na rudou košili jeho milence a rozepínal mu jeden knoflíček za druhým. Odhodil ji stranou a políbil místo na krku,kde ho celou dobu líbal,potom
sestupoval a políbil ho na jeho hrudník. Rty přejířdel po prvním prsu a obkroužil ji. Druhou zaměstnával svou rukou.
Henry mu odpovídal zrychlením dýchání a občasnými úniky sténání. Ryeowook to bral jako znamení že může pokračovat. Před hrudník se dostal na jeho podbříško,ale tam ho Henry zastavil. Ryeowook vzhlédl a podíval se na něj.
„Přeci nebudeš jediný kdo si užívá.“ a překulil Ryeowooka pod sebe,nezačal jako on jemně a ze zhora,ale rychle mu rozepnul. Nečekal na jakoukoliv reakci a chytil ho do ruky.
„Jemněji..“zašeptal Ryeowook bez tvrdého hlasu a tak Henry uvolnil stisk ruky, Ryeowook se nakonec zatvářil spokojeně,zavřel oči a začal mu odpovídat hlasitými steny.
„Líbí?“ Ryeowook ani nemohl odpovědět,a proto,když cítil že už bude,mohutně se zaryl rukami do Henryho kštice.
„Henry!“ vykřikl jeho jméno a jeho tělo ochyblo,stisk povolil a ruce se zvláčeli vedle těla. Když Henry viděl jak je Ryeowook vyčerpaný a jeho oči jsou zastřené mohutnou extází,jemně ho začal hladid po vlasech a nasával jeho vůni.
Když se Ryewook nakonec začal probírat do normální fáze,Henry se vysvlékl a svému příteli sundal košili,aby mu nepbánila v líbání. Ryeowook rozkročil
nohy a čekal,jenomže Henry nic nedělal,a proto otevřel oči aby věděl co se stalo.
„Henry?“
„Nechceš být dnes nahoře ty?“
„Ne...“ řekl Ryeowook. Líbilo se mu,když cítit Henryho v sobě,jak ho naplní a zahřeje. Henry se tedy usmál,ze své mikiny vytáhl lubrikační gel a trochu si
natřel na prsty. Roztíral ho kolem Ryeowookova otvoru a zajel prvním prstem do jeho těla,chvilku se v něm pohyboval a nakonec tam strčil ještě jeden a třetí.
„Můžu?“ zeptal se Henry připravený vejít do Ryeowooka. Ten jen pokýval hlavou a Henry se pomalu dostával dovnitř. Kousal se do rtu,aby zkrotil svo
urychlost,aby to na Ryeoowooka nebylo moc rychlé. Začal rychle přirážet,nedokázal zastírat to jak moc ho chtěl.
„Miluji tě,Henry!“ vykřikl Ryeowook a Henry jen ztěží něco zakňučel v konečné fázi jejich hrátek.

나비가금류까지 밤 꽃봉오리 장미가 닫힙니다 기다.그럼 나뭇잎
Motýl neuletí,čeká až v temné noci růže zavře své poupě. Teprve potom odlétá.

Henry se probudil,očimamhžoural kde je,až potom si uvědomil,že leží u sebe doma na podlaze s Ryeowookem v náručí. Vzal ho do náručí a odnesl do své
ložnice. Díval se na jeho spící tvář a chtěl odejít,ale v tom ho zastavil.
„Já nespím.“ dodal s úsměvem Ryeowook.
„NE?“ řekl pobaveně Henry a zajiskřilo mu v očích „Takže dáme druhý kolo?“
„Já tě neslyším,protože spím!“ vykřikl a zachumlal se do peřin. Ryeowook opravdu za chvilku usnul a Henry odešel. Dole posbíral všechny věci a naházel je do prádelny. Nahý došel do koupelny,osprchoval se a uvědomil si,že zítra bude mít co děla.
Vyprat jejich oblečení + vytřít to co nadělali.

매일매일 아침, 여부,여부,어떤 폭풍이 눈이 비가 내리고,여전히 함께있다.
Každý den,každé ráno,ať prší,ať sněží,ať je bouře,jsou stále při sobě.
나비와장미 "사랑"의이름의 손에 최고의 보물을 보관
Motýl a růže drží v rukou největší poklad jménem "láska"
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Motýl a růže (HenWook) Empty Re: Motýl a růže (HenWook)

Příspěvek  HungryGenius Sun Feb 28, 2010 3:56 pm

Ahh to je bezvadná fikce :55: :55:
Verču Veselou z cyonu znám, ale nikdy jsem od ní nic nečetla... Popravdě, nebaví mě číst fikce s DBSK :024: Ale když tam dosadní suju, to je jiná :55: :55:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Motýl a růže (HenWook) Empty Re: Motýl a růže (HenWook)

Příspěvek  Markét Sun Feb 28, 2010 4:21 pm

Tahle fikce byla opravdu moc dobrá.... Smekám, protože jestli je té holčině třináct, tak má můj obdiv... Úsměv Já jsem ve třinácti ještě vůbec nepřemýšlela nad tím, že bych jednou mohla psát.... Opravdu nádhera :i love: :5270:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Motýl a růže (HenWook) Empty Re: Motýl a růže (HenWook)

Příspěvek  Shimi Sun Feb 28, 2010 5:56 pm

Já už od ní četla hodně povídek ale tohle jsem nečekala :heart:
Shimi
Shimi
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Motýl a růže (HenWook) Empty Re: Motýl a růže (HenWook)

Příspěvek  Katty Sun Feb 28, 2010 9:09 pm

wow moc krásná fikce! :55: *Klaní se až na zem*
jinak strašně se mi líbilo to s tou Včelkou Májou xD a poučilo mě to, abych při čtení nic nejedla xD málem jsem se z toho udusila :Suspect:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Motýl a růže (HenWook) Empty Re: Motýl a růže (HenWook)

Příspěvek  Verča Veselá Mon Mar 01, 2010 1:05 pm

To jsou komentáře na moje povídky? :005: Nejsem na špatný adrese? :004: Musela jsem se regnout,protože... jsem byla zvědavá co na to Sapphire Cyon :045: Ale moc děkuji za tyhle komentáře, hodně mě potěšili :069: ... přemýšlím že ještě na SuJu napíšu,ale... nevím jaký jsou obvyklý páry :087: To snad ještě pochytím :006:
Ale moc děkuji za tyhle komenty...
:003:
Verča Veselá
Verča Veselá
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Motýl a růže (HenWook) Empty Re: Motýl a růže (HenWook)

Příspěvek  HungryGenius Mon Mar 01, 2010 9:09 pm

Pairinguj koho jen chceš :ummm?: :big slina: :i love:
a nebo se tu poptej a uvidíš =DD
ale fakt píšeš moc hezky Úsměv Úsměv
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Motýl a růže (HenWook) Empty Re: Motýl a růže (HenWook)

Příspěvek  Verča Veselá Mon Mar 01, 2010 9:45 pm

Děkuju ^^ ... mě přijde hezkej pár Siwon x HeeChul :55: ,ale moje kamarádka má na to úplně alergii :023:
Verča Veselá
Verča Veselá
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Motýl a růže (HenWook) Empty Re: Motýl a růže (HenWook)

Příspěvek  HungryGenius Mon Mar 01, 2010 10:36 pm

Náhodou to je dobrej pairing :slina:
Ale já osobně mám nejradši Kangin x Leeteuk :i love:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Motýl a růže (HenWook) Empty Re: Motýl a růže (HenWook)

Příspěvek  Markét Tue Mar 02, 2010 12:22 am

Moje řeč... KangTeuk forever :55: Asi už bych taky pomalu měla začít psát o nich...
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Motýl a růže (HenWook) Empty Re: Motýl a růže (HenWook)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru