Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Henry and ZhouMi, 13elieve in 15...

+2
Katty
Kamie
6 posters

Goto down

Henry and ZhouMi, 13elieve in 15... Empty Henry and ZhouMi, 13elieve in 15...

Příspěvek  Kamie Tue Mar 09, 2010 9:28 pm

Super Junior with Henry and ZhouMi, or not?

Začneme s trochou informací o nich samotných, ano?

Henry Lau~~
[You must be registered and logged in to see this image.]
Henry Lau (narozen 11.října 1989) lépe znám jen jako Henry, je čínsko-taiwan-kanadský zpěvák a popový houslista. Je to jeden ze dvou nově přidaných členů pod-skupiny Super Junior Mandarin. Henry je zkušený ve třech jazycích - angličtina, korejština a čínština.
Henry Lau se učil hrát na housle od šesti let a učil se unikátní formu tance zvanou "Boogaloo popping", když chodil na střední školu. Navštěvoval North Toronto Collegiate Institute v devátém ročníku, a navštěvoval A. Y. Jackson Secondary School (Toronto) pro zbytek jeho školních let předtím, než byl vybrán v roce 2006 pro SM Entertainment globální konkurs v Torontu, Ontariu. Jeho první vystoupení bylo v Don't don videoklipu od Super Junior v září 2007.

Rodné jméno: Henry Lau
Původ: Guangdong, China
Počátek: Seoul, South Korea
Narozen: Říjen 11, 1989 (age 20)
Toronto, Canada
Povolání: Singer, dancer
Žánr: Pop, dance, R&B
Nástroje: Singing, rapping, violin, piano
Typ hlasu: Tenor
Společnost: SM Entertainment
Aktivní: 2007–přítomnost

Zhou Mi~~
[You must be registered and logged in to see this image.]
Zhou Mi (Narozen 19.dubna, 1986) je čínský popový zpěvák. Je druhý nový člen podskupiny Super Junior M. Kromě zpěvu přispěl k čínskému prvnímu albu "Me", psaním čínských slov pro písničky jako "Love Song", "Marry U" a "A Man In Love".
Mluví plynně čínský a rozumí konverzované korejštině a kantonsky.
Zhou Mi vyhrál cenu na SM UCC Star Audition, ačkoli nebyl přímo na konkurzu. Konkurz se konal online v rámci tří-měsíčního období od 27.března do června 2007. Jeho korejský kamarád ho přihlásil přes kategorii "Doporučit přítele", kde dal Zhou Miho video se zpěvem. Jeho ambice zpívat plynně v korejštině ho udělalo jedním z topu nejoblíbenějších, které měli soudci rádi.
Původ: Čína
Narozen: 19. dubna, 1986 (age 23)
Wuhan, Hubei, China
Jiná jména: 조미 (Cho Mi)
Povolání: Singer, MC, dancer
Žánry: Pop, dance, R&B
Nástroje: Singing, rapping
Typ hlasu: Tenor
Společnost: SM Entertainment
Aktivní: 2008–přítomnost

Tak a teď se dostanu k jádru věci.
Už tehdy, v roce 2006, Henryho fanynky neměly rády, protože si myslely, že se přidá k "Only13"
V roce 2007, ho poprvé vypískaly na koncertě Super Junior.
Ale teď to pro něj byla poslední kapka, fanynky je vypískaly v jejich rodné zemi. Vypískaly je v Shanghai.

Tady je překlad jeho Baidu postu:
Vážně tomu nerozumím. Neslíbili lidé, že se budou starat a opatrovat, co je jejich vlastní? Mluvíme stejným jazykem, jíme stejné jídlo, máme stejné clo a přesto nejsme vítáni ve své vlastní zemi, abychom tu mohli vystupovat. Všechno, co chcemeje předvést nás skrz vystoupení a hudbu, ale jak to můžeme udělat, když je tu tak moc nenávisti? Neshledáváte to vtipné, že my můžeme vystupovat v jakékoliv zemi bez problému, ale máme je v naší domácí zemi?
Já...já opustil jsem svoje přátele, rodinu a všechno v Kanadě, abych splnil svůj sen sám, tady v Asii.Jako rozhodnutí, jsem byl nenáviděn od té doby, co jsem poprvé debutoval v Koreji v roce 2006 od fanynek. Co víc ode mě chcete? Jak myslíte, že se já, nebo my cítíme pokaždé, když jdeme na podium a víme, že na nás lidi budou křičet, ať jdeme pryč? Zkoušel jsem se smát tomu příliš dlouho, teď už to v sobě nemůžu držet dál. Jen abyste věděli, my máme city taky. Budu pokračovat dělat moje nejtěžší, abych přinesl nejlepší performance pro vás všechny, ale dnes chtěl jsem vám dát jen vědět trochu o tom, jak se cítím uvnitř. Jsem téměř bez dechu...
Nicméně...
qinxian men...
mitang men...
xiexie nimen
Děkuji vám mnohokrát...
Věřím, že všichni rozumíte. jak se cítím.

Odkaz na videa:


Ty videa, hlavně to druhé, mě srazila na kolena. Jak tohle může někdo udělat?
Proto chci vědět váš názor...
Credits: wikipedia.org
Henry's baidu
youtube.com
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Henry and ZhouMi, 13elieve in 15... Empty Re: Henry and ZhouMi, 13elieve in 15...

Příspěvek  Katty Tue Mar 09, 2010 9:57 pm

tak to je děs, kdyby byli rádi, že se tam pro ně snaží...to fakt nechápu, a ještě v jeho vlastní zemi :009: :008:
ty videa mě taky dostaly... :007:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Henry and ZhouMi, 13elieve in 15... Empty Re: Henry and ZhouMi, 13elieve in 15...

Příspěvek  ...Lenny... Tue Mar 09, 2010 9:58 pm

Já tohle nechápu, ty vole jsme lidi, meli bysme se k sobě chovat na úrovni a ne předvádět tohle. Ty krávy jsou úplně zfanatizovaný Only13, ale vždyť je Only13 tak co maj v tom mozku ? :010: :010: A navíc, kdyby ho v 2007 přidali k SJ, ony si neuvědomujou, že by za to nemohl on, ale ta společnost. :010:
Chce se mi z nich brečet a z Henryho zpovědi dvojnásobně.
(omlouvám se za ty krávy a tak, ale prostě to jinak napsat nejde....no vlastně by to šlo ještě peprněji, ale to radši psát nebudu xD )
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Henry and ZhouMi, 13elieve in 15... Empty Re: Henry and ZhouMi, 13elieve in 15...

Příspěvek  Kamie Tue Mar 09, 2010 11:03 pm

Hodím sem o Henrym jedno video, které se mi líbilo. Bylo o něm samotném. Prostě Henry Lau Best moments~
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Henry and ZhouMi, 13elieve in 15... Empty Re: Henry and ZhouMi, 13elieve in 15...

Příspěvek  Piggie Tue Mar 09, 2010 11:22 pm

nechápu ty extrémní elfky co podporujou only13~ :009:
Henry a Zhoumi jsou přece tak skvělí :005: aspoň podle mě :85:
bez nich by tu už nebylo ono :009:
stydím se za ty co se je snaží vypískat :065: :024:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Henry and ZhouMi, 13elieve in 15... Empty Re: Henry and ZhouMi, 13elieve in 15...

Příspěvek  Markét Wed Mar 10, 2010 12:14 am

Lenny co bys chtěla, jsou to hloupé, tuctové, asijské ne moc inteligentní "buchty"... Ve vlastní zemi jim takhle ubližovat a obrátit se k nim zády... :008: :006: Vždyť jsou jenom členové podskupiny, tak nevím, o co jim jde... SuJu zůstali ve třinácti.... Nechápu prostě komu mohou takové krásné bytosti jako Henry a Zhoumi vadit? :007: :007: Ty holky jsou prostě pěkný důry (srry ale já si to opravdu myslím)... Je to smutný.... :009: :009: Ale doufám, že to zvládnou a nenechaj se od těch husiček ovlivňovat... Henry and Zhoumi FIGHTING!!! I believe in you... :55: :55:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Henry and ZhouMi, 13elieve in 15... Empty Re: Henry and ZhouMi, 13elieve in 15...

Příspěvek  Shikii-chan Mon Apr 25, 2011 11:45 am

Já tohle proste nechápu! ne aby byli radi že se k nim přidali dva úžasný talentovaný kluci a ješte k tomu Henry hraje na housle jako Bůh....oh bože...holky/kluci(nebo kto/co to spůsobilo) co spúsobili to "only 13" jsou pořádne husi,krávi,pitomci a pod. ! které/ý nevědi co z volným časem...Oni sa tak snaží aby jich tie "faninky/fanúšikovia" přijali a oni ich do p****i posielajú...Vyzabíjala by jsem je ..! :066: :cbc: :hje:
Shikii-chan
Shikii-chan
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Henry and ZhouMi, 13elieve in 15... Empty Re: Henry and ZhouMi, 13elieve in 15...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru