Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí?

+5
...Lenny...
Markét
HungryGenius
Katty
Kamie
9 posters

Goto down

LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí? Empty LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí?

Příspěvek  Kamie Fri Mar 12, 2010 10:37 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Podle zasvěcených je odpověď ano.

Je všechen ten humbuk kolem Lee Teuk & Taeyeon náhodný? Ukazuje se, že tyto dvě hvězdy byly zřejmě zachyceny, když nosily stejný náhrdelník, což vede k mnoha spekulacím o jejich tajemném vztahu.
Samozřejmě, může to být jen pouhá náhoda možná způsobená tím, že jsou ve stejné společnosti se stejnými stylisty, kteří jim připravují doplňky. Ale zase je tu skutečnost, že oba patří do stejné společnosti, která ve stejnou dobu podporuje jejich vztah.

Vyjádření zasvěcených:

„Oni spolu vypadají tak dobře.“

„Doufám, že spolu nerandí. Taeyeon je moje.“

"Stupidní ... Je to jen náhoda."

překlad: Markét
credits: allkpop.com
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí? Empty Re: LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí?

Příspěvek  Katty Fri Mar 12, 2010 10:53 pm

mě by to ani nějak nevadilo :004: TaeYeon mám ráda...
Podle mě by jim to spolu i slušelo :29: :heart:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí? Empty Re: LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí?

Příspěvek  Kamie Fri Mar 12, 2010 11:14 pm

Tak se k tomu taky vyjádřím :D

Za prvé...nelíbí se mi ten pár... A TaeYeon se mi zdá taková, že se v nejbližší době nechce vázat, ale Teuk jo, jelikož řekl, že se do třiceti URČITĚ ožení. (mimo to, Eunhyuk nikoho nemá a ten řekl, že se ožení stejně jako Leeteuk) :D
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí? Empty Re: LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí?

Příspěvek  HungryGenius Fri Mar 12, 2010 11:20 pm

No tak nevím co si o tom myslet.. Taeyeon mám celkem ráda^^
Ale jako proč pořád párujou SNSD se Super Junior? OO Už jsem slyšla i něco o tom, že Sungmin má něco se Sunny a ještě tohle k tomu.. řekla bych, že je to kec :85:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí? Empty Re: LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí?

Příspěvek  Markét Fri Mar 12, 2010 11:34 pm

Já, i když jsem to překládala, tak tomu taky moc nevěřím.... Asi jsem naivní, ale existuje pro mě jenom jeden partner pro Teukiho a to je KangIn.... :55: A to ohledně SungMina a Sunny, to snad taky není pravda... :008:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí? Empty Re: LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí?

Příspěvek  HungryGenius Sat Mar 13, 2010 12:33 am

Nemyslím si, že je..
Koho spárujou jako dalšího? Heechula a Jessicu? xD
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí? Empty Re: LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí?

Příspěvek  ...Lenny... Sat Mar 13, 2010 10:19 am

Něco k tématu ? :045:



Tohle snad nic neznamená, ale ani takhle by se k sobě mít nemuseli :087: :057:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí? Empty Re: LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí?

Příspěvek  Verča Veselá Sat Mar 13, 2010 11:49 am

Hele,není hlavní to,že nsou šťastný? To je to nejdůležitější,takže pokud spol chodí tak by jsme jim to měli přát,no ne? ^^ ... ale nic nemění na tom,že jsem yaoi fanynka a s nějakým klukem ho idět by bylo lepší xD .. radši mlčím xD
Verča Veselá
Verča Veselá
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí? Empty Re: LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí?

Příspěvek  ...Lenny... Sat Mar 13, 2010 12:10 pm

Jako já bych mu to klidně přála, ale ty star si za to můžou sami, že jsou fanynky na nich tak závislý a nepřejou jim žádnou holku....Už jen tím, že se mezi sebou tak ošahávaj, žijeme v přesvědčení, že to budou dělat pořád a k holkám maj jaksi omezenej přístup, přitom mi vůbec nevíme co, s kým, kde dělaj ... Kdyby se takhle ošahávali i s holkama, tak to budem brát jako normální věc....ale jen pro to, že na to nejsme zvyklí, chceme, aby byli spíš s klukem :55:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí? Empty Re: LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí?

Příspěvek  Verča Veselá Sat Mar 13, 2010 12:12 pm

Jo tak to máš pravdu Lenny,já si do teď nemůžu představit SungMina jak se ošahává se ženskou [You must be registered and logged in to see this image.] .. XD
Verča Veselá
Verča Veselá
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí? Empty Re: LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí?

Příspěvek  ...Lenny... Sat Mar 13, 2010 12:18 pm

Je to složitá představa :057: Vem si, že jim některým je skoro 30 a třeba ještě nebyli s žádnou holkou v posteli :052: To je samozřejmě v pořádku, ale tady v čr by se tomu asi všichni hodně divili :057: A přeci tohle po nich nemůžem chtít ( i když já to po nich chci :057: ) a radši fakt do postele kluka :057: :052:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí? Empty Re: LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí?

Příspěvek  Markét Sat Mar 13, 2010 12:35 pm

Lenny máš naprostou pravdu, plně s Tebou souhlasím.... Opravdu už jsou někteří ve věku, kdy by si měli hledat životní partnery... Jasně, že bych byla radši, kdyby si vybral KangIna, ale pokud si vybere nějaké děvče, ať už star nebo obyčejnou holčinu, budeme to muset akceptovat....
A ohledně SungMina, já si ho dokážu představit, že by byl s holkou, ale to je asi taky proto, že ho mám tak ráda...
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí? Empty Re: LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí?

Příspěvek  luc20 Sat Mar 13, 2010 10:08 pm

neviem, ci tomu videu mam prikladat az taku vahu, predsa len Teukie sa rad objima a nechava sa objimat
ale ak su ti dvaja naozaj zamilovani, tak im to prajem, aj ked u mna bude nadalej platit KangTeuk forever
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí? Empty Re: LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí?

Příspěvek  klaruska91 Mon Mar 15, 2010 12:05 am

co vím já,tak oba tvrdí,že jsou jen dobří kamarádi a že se mají rádi jako bratr se sestrou..sou prostě rodina:)..a to video to jen dosvědčuje ;)
klaruska91
klaruska91
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí? Empty Re: LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí?

Příspěvek  Konichiwka Wed Mar 31, 2010 12:48 pm

ak by aj spolu chodili,viem ze je to tazke,ale treba im to dopriat:)ved predsa kazdy je rad ked ho niekto miluje:)
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí? Empty Re: LeeTeuk ze Super Junior a Taeyeon z SNSD spolu randí?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru