Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam).

+3
Verča Veselá
Kamie
MikoLina
7 posters

Goto down

Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam). Empty Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam).

Příspěvek  MikoLina Wed Mar 31, 2010 4:09 pm

27.3.2010 vystupovali Suju na MTV EXIT v Hanoi,přesněji ve Vietnamu. :065: Kromě Suju tam vystupovali i jiné hvězdy a to například Miller Heidke.Ty jo,proč já zrovna v tý době nebyla ve Vietnamu?! :008: :( No takže zpátky k tématu.. Prý,že tam nebyli všichni kluci,ale jen 8 . Jinak sem hodím pár videí..↓






<- Kdybych byla takhle blízko nich,tak bych nejspíš omdlela. :004: Závidím těm holkám co je viděly na vlastní oči. :(


Naposledy upravil MikoLina dne Mon Apr 05, 2010 12:48 pm, celkově upraveno 2 krát
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam). Empty Re: Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam).

Příspěvek  Kamie Wed Mar 31, 2010 4:17 pm

Mě to poslední video...děsí? > < Kdyby jim daly pokoj, furie jedny T T ... Asi bych neměla na to, tam stepovat a čekat až projdou kolem mě, abych si mohla zakřičet "OPPA!!" ...ale tohle jen jen můj názor :004:
Osm? Oo vím, že tam chyběl Han, Kibum a KangIn...
Ah, koukala jsem na fotky, tak tam nebyl ani Siwon a Heechul... Je to divné, když jich není 13 T T
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam). Empty Re: Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam).

Příspěvek  MikoLina Wed Mar 31, 2010 4:32 pm

Ale jo,taky s tebou souhlasím. Ale i tak jim závidím.. Ony je 'ošahávaly" :010: Nó.. ale ikdyž.. já bych je asi neošahávala. :jo jo: Hle,ty si viděla fotky? Nemůžeš mi prosím napsat kde jsi je viděla? Nemůžu je vůbec sehnat. :Die:
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam). Empty Re: Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam).

Příspěvek  Verča Veselá Wed Mar 31, 2010 4:56 pm

Lidi,ale jako fskticky závsi!! Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam). 484650 ale tím,že jich tam nebylo třináct,ale jenom osm jsem věděla od kamarádky, Lenky xD (chudák brečela a říkala - sakra,zrovna teď musím být v ČR xD) ..Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam). 257205bylo to zvláštní.. bez všech... Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam). 126513
Verča Veselá
Verča Veselá
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam). Empty Re: Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam).

Příspěvek  MikoLina Wed Mar 31, 2010 5:10 pm

Bylo no. Mě by docela zajímalo co teda dělali ostatní. :D Já jsem taky MÁLEM brečela.. Ach jo.. :009: Pořád doufám,že jednou přiletí do Česka. Budu na ně čekáát. :069:
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam). Empty Re: Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam).

Příspěvek  Kamie Wed Mar 31, 2010 5:16 pm

Na Facebooku jsem ve skupině Worldwide EverLasting Friends (E.L.F.) Community, tak v té :D
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam). Empty Re: Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam).

Příspěvek  Mily Wed Mar 31, 2010 7:33 pm

já jsem někde četla, že tam asi 20 fanynek omdlelo :53:
jinak tady si můžeš fotky z Hanoe stáhnout http://www.mediafire.com/?3yvjtmqjdzj
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam). Empty Re: Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam).

Příspěvek  MikoLina Wed Mar 31, 2010 8:06 pm

Jé děkuji moc! Hned se půjdu juknout. Úsměv) V tom videu jsem toho teda moc neviděla. :712:
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam). Empty Re: Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam).

Příspěvek  HungryGenius Wed Mar 31, 2010 11:34 pm

Znám dvě holky, které tam byly TT závist největší :008: :008: a jedna z nich je sestřenka mojí spolužačky :009: :008:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam). Empty Re: Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam).

Příspěvek  Shimi Wed Mar 31, 2010 11:46 pm

Děkuji,že mi to připomínáš !!! Pane bože chápete že jsem v tu chvíly měla letět do vietnamu !!! a já idiot neletěla!! ÁÁÁÁÁÁÁÁ :065: :008:
Shimi
Shimi
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam). Empty Re: Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam).

Příspěvek  LucinQa Mon Apr 05, 2010 7:17 pm

Sem si pekne zatacovala :004: jinak krasný to je :29:
LucinQa
LucinQa
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam). Empty Re: Super Junior vystupovali na MTV EXIT v Hanoi (Vietnam).

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru