Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We want SUPER JUNIOR arrived to CZ (skupina na FB)!!

5 posters

Goto down

We want SUPER JUNIOR arrived to CZ (skupina na FB)!! Empty We want SUPER JUNIOR arrived to CZ (skupina na FB)!!

Příspěvek  MikoLina Sat Apr 03, 2010 7:31 pm

Ahoj všichni. :032: Já a Shimi jsme se rozhodili udělat skupinu na facebooku,která se jmenuje "We want Super Junior arrived to Czech republic".. Podle názvu asi už budete vědět o co se jedná. Hledáme dostatek fanoušků SUJU (což to bude asi 2000),kteří by chtěli vidět SUJU na vlastní oči v Česku. A co musíte udělat,když se přidáte do skupiny? Žádáme ,aby všichni lidi vyfotili s cokoli kde na napsáno něco jako "We want SUJU arrived to CZ". Pak by se ty fotky posílaly na můj e-mail (loser.lina@gmail.com) a já bych z toho udělala video a zkusila bych o něm informovat Super Junior. Netvrdíme,že to bude fungovat,ale zkusit to můžeme..;) Předem děkujeme!!! Mimochodem ~> Založila jsem také stejnou skupinu,ale s DBSK.. Takže,jestli je tu někdo nějaký fanoušek DBSK,tak prosím se přidejte!! a ještě jednou děkujem za pozornost. :003:


Naposledy upravil MikoLina dne Mon Apr 05, 2010 7:37 pm, celkově upraveno 2 krát
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

We want SUPER JUNIOR arrived to CZ (skupina na FB)!! Empty Re: We want SUPER JUNIOR arrived to CZ (skupina na FB)!!

Příspěvek  Katty Sat Apr 03, 2010 9:37 pm

jéje =))) tak to se přdám - hned ráno něco vyfotím :29: :006:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

We want SUPER JUNIOR arrived to CZ (skupina na FB)!! Empty Re: We want SUPER JUNIOR arrived to CZ (skupina na FB)!!

Příspěvek  Markét Sat Apr 03, 2010 9:45 pm

Hej tk to je fakt šupa nápad.. xDD Už jsem se stala fanouškem a co nejdřív udělám nějakou seriózní photo a pošlu Ti to... xDD A jenom malou otázku - to Ty si na facu říkáš Lina Reynolds že? Já jen abych měla jasno... xDD
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

We want SUPER JUNIOR arrived to CZ (skupina na FB)!! Empty Re: We want SUPER JUNIOR arrived to CZ (skupina na FB)!!

Příspěvek  Piggie Sun Apr 04, 2010 9:50 am

:006: už je nás tam 15 :006:
jinak dobrej nápad :052: doufám, že nás bude přibývat :029:
Skusím něco vyfotit co nejdřív jak budu vypadat nějak lidsky :056:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

We want SUPER JUNIOR arrived to CZ (skupina na FB)!! Empty Re: We want SUPER JUNIOR arrived to CZ (skupina na FB)!!

Příspěvek  MikoLina Sun Apr 04, 2010 1:45 pm

Markét napsal:Hej tk to je fakt šupa nápad.. xDD Už jsem se stala fanouškem a co nejdřív udělám nějakou seriózní photo a pošlu Ti to... xDD A jenom malou otázku - to Ty si na facu říkáš Lina Reynolds že? Já jen abych měla jasno... xDD

Ano,ano.. Tak se jmenuju. Úsměv
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

We want SUPER JUNIOR arrived to CZ (skupina na FB)!! Empty Re: We want SUPER JUNIOR arrived to CZ (skupina na FB)!!

Příspěvek  KyuHyunnie Mon Apr 05, 2010 5:21 pm

Tky ve Friends... :07:
KyuHyunnie
KyuHyunnie
→Too Perfect ★★★★★


https://sapphire-cyon.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

We want SUPER JUNIOR arrived to CZ (skupina na FB)!! Empty Re: We want SUPER JUNIOR arrived to CZ (skupina na FB)!!

Příspěvek  Katty Mon Apr 05, 2010 7:36 pm

Error :057:
dneska jsem ti chtěla poslat ty fotky, ale máš prej plnou schránku xDD
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

We want SUPER JUNIOR arrived to CZ (skupina na FB)!! Empty Re: We want SUPER JUNIOR arrived to CZ (skupina na FB)!!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru